Online

Pašreiz BMWPower skatās 128 viesi un 0 reģistrēti lietotāji.

Ienākt BMWPower

Lietotājvards:

Parole:

Atcerēties

Aizmirsi paroli?

Reģistrēties

Forums » Vispārējās diskusijas » Pirkt - Pārdot - Mainīt

Tēma: Pirkt / Pārdot XLI

AutorsZiņojums
Siipols
03. Apr 2013, 09:04 #19461

Kopš: 23. Mar 2005

No: Zilupe

Ziņojumi: 11992

Braucu ar: Jawasaki ZX1100

Kur Tu biji ātrāk ar to Dell Es rudenī tādu pašu jaunu paņēmu par 500ls apmēram

-----------------
Universālā ekskavatora pakalpojumi Ķekava-Baldone-Daugmale-salaspils -Rīga
Offline
Jurchixx
03. Apr 2013, 09:08 #19462

Kopš: 19. Apr 2012

No: Rīga

Ziņojumi: 8341

Braucu ar: F32 M Performance, Yamaha R1

Ir jaunas Alpine SPR-50, ja kādam vajag piedāvājiet savu cenu

http://www.alpine.co.uk/p/Products/type-r-speakers36/spr-50
Offline
HUBLOC
03. Apr 2013, 09:30 #19463

Kopš: 02. Oct 2007

No: Rīga

Ziņojumi: 4794

Braucu ar: SQ7











Vēl viens kafijas automāts atradās - pirms 2 gadiem salūza, nezinu kas jātaisa, bet labs ar pupiņām darbojas. Printeri kā jau printeri -HP, SAMSUNG SCX-5315F krievu valodā (skanē, kopē utt). Izrādās ka krēslam viss ok, biju sajaucis Varu atdot visu šo vienam cilvēkam par 65Ls. Atrodamies Vīlandes ielā, Rīgā. ā, un ir vēl 2 monitori Samsung sync master 970p, LG Flatron - tos pa 25 varu atdot.
Offline
Ga4a
03. Apr 2013, 10:13 #19464

Kopš: 13. Jun 2003

Ziņojumi: 4113

Braucu ar: F15 M50D

MAUAHAHAHAHAHAH jaunie, veiksmīgie uzņēmēji
Offline
uhhm
03. Apr 2013, 10:16 #19465

Kopš: 21. Dec 2007

Ziņojumi: 673

Braucu ar: +35 bez jumta

50ls par aizvēsturisku monitoru tur jau jābut dikti ''gudram'', lai viņu pirktu.
Offline
vanags
03. Apr 2013, 12:16 #19466

Kopš: 27. Jan 2010

Ziņojumi: 42

Braucu ar:

Pārdodu pilnībā jaunu (ne reizi vilktu) LA cepuri, pasūtiju bet nedaudz par lielu Izmērs 7 1/4 (57. 7 cm)



Cena 20 Ls

[ Šo ziņu laboja vanags, 03 Apr 2013, 12:21:21 ]

Offline
rumpis
03. Apr 2013, 12:43 #19467

Kopš: 21. Jul 2008

No: Rīga

Ziņojumi: 747

Braucu ar: Etalonu


03 Apr 2013, 10:10:02 kirurgs777 rakstīja:
...
+varbūt kādam noder:
REPOTEC RP-1705K 10/100 Mbps switch - Ls 5.00

...

Tas skaitās lēti
Offline
miklucis
03. Apr 2013, 13:02 #19468

Kopš: 12. Nov 2008

No: Rīga

Ziņojumi: 1032

Braucu ar: 330; (. )( .)

Pārdodu
[URL=http://www.bildites.lv/viewer.php?file=i4960osxqopctwy7wfvn.jpg]
[/URL]

[URL=http://www.bildites.lv/viewer.php?file=007kw9vq5lr7je1d6g9z.jpg]
[/URL]

pm

[ Šo ziņu laboja miklucis, 03 Apr 2013, 13:03:10 ]

Offline
castroll
03. Apr 2013, 13:09 #19469

Kopš: 27. Aug 2003

No: Rīga

Ziņojumi: 490

Braucu ar: E-38 750IL ,citreiz ar pasterizētu govi ;)

vajag DD zem tanka cenām 22831957
Offline
janisszz
03. Apr 2013, 16:31 #19470

Kopš: 18. Jul 2006

No: Rīga

Ziņojumi: 172

Braucu ar:


02 Apr 2013, 10:04:07 janisszz rakstīja:
SATA atslēgu komplekts.
30 Ls

SATA instrumentu komplekts
20 Ls

SATA skrūvgriežņu komplekts
7 Ls

PM vai 28883131
Offline
Kalnz
03. Apr 2013, 16:35 #19471

Kopš: 03. May 2007

No: Rīga

Ziņojumi: 14366

Braucu ar:


03 Apr 2013, 12:16:06 vanags rakstīja:
Pārdodu pilnībā jaunu (ne reizi vilktu) LA cepuri, pasūtiju bet nedaudz par lielu Izmērs 7 1/4 (57. 7 cm)



Cena 20 Ls


Kā zini ka pa lelu, ja ne reizi nav vilkta?
Offline
anrios
03. Apr 2013, 19:00 #19472

Kopš: 31. Mar 2005

No: Rīga

Ziņojumi: 344

Braucu ar: 740i

Pardodu Blackberry curve 8520 perfektā stāvoklī, 2gb atmiņas karte, ir jāatbloķē (MEP kodu prasa).
20ls

Vai arī meklēju, kas spēs atbloķēt.. (Vests no UK).
Offline
rolis1987
03. Apr 2013, 19:02 #19473

Kopš: 19. Dec 2006

No: Liepāja

Ziņojumi: 2871

Braucu ar:

Nopirkšu:
1) e39 vadītāja sēdekli:

2) šādu dekoratīvo disku:

3) Var piedāvāt arī dzinēja aizsargpannu.

Rīt varu savākt Rīgā. PM vai 26294855

[ Šo ziņu laboja rolis1987, 03 Apr 2013, 19:04:42 ]

Offline
reimondz
03. Apr 2013, 19:21 #19474

Kopš: 21. Dec 2009

No: Rīga

Ziņojumi: 93

Braucu ar:

Palikuši pāri trīs alumīnja (EN AW-6082) klucīši, izmēri (170x150x120)
PM.
Offline
Montana
03. Apr 2013, 19:43 #19475

Kopš: 27. Jan 2008

Ziņojumi: 10736

Braucu ar: Šahs un mats !


03 Apr 2013, 16:52:24 savvy rakstīja:
čoms palūdza ielikt - pinīgi jauns (ielikta simkarte, uztaisīti pāris zvani, nav darbojies ne pus dienu, pat lādētājs nav atvērts vēl)
Blackberry 9800. salidzini.lv sākas no 190Ls, šo var iegādāties par 140 Ls Ja interesē, zvaniet īpašniekam 292 viens deviņi astoņi 79

došu 45ls, ja interese suti pm.
Offline
xjs_4
03. Apr 2013, 19:44 #19476

Kopš: 31. Mar 2008

Ziņojumi: 23880

Braucu ar: AUDI S8 2012 , GSX R1000, weekendiem A2


Apple magic Trackpad 25Ls

Apple magic mouse 25Ls





-----------------
Akumulatori + Riepas
Having a 7 series in LA is like having a bike in Amsterdam
#Crypto_fever CEO , Finansu programmas
'Katls' izstrādatajs.Forex signāli.
Offline
Shalna
03. Apr 2013, 19:56 #19477

Kopš: 08. Sep 2006

No: Rīga

Ziņojumi: 726

Braucu ar: bloķi

Pārdodas lietots Samsung SyncMaster 913v 19' lcd monitors

30ls, 29843326

[ Šo ziņu laboja Shalna, 03 Apr 2013, 19:58:09 ]

Offline
Fausts
03. Apr 2013, 21:18 #19478

Kopš: 30. Nov 2002

Ziņojumi: 2227

Braucu ar: BMW 730 X-drive G11




Poweram bezmaksas piegāde Rīgas robežās!

Universāli metāla plaukti Jūsu darbnīcai, mājai, noliktavai un veikalam.
Plaukti krāsoti pelēkā krāsā. Katrā sekcijā 5 plauktu līmeņi.
Nav vajadzīgas īpašas iemaņas, lai saliktu šos plauktus, montāža bez skrūvēm.

Sekcijas augstums 1880mm
Platums 1000mm Dziļums 400 mm
Sekcijā 5 plauktu līmeņi (55kg. uz līmeni)

Cena 33LVL par komplektu. Iespējama piegāde un montāža!!!

http://www.ss.lv/msg/lv/home-stuff/furniture-in...4642359216248335
Pieejamas vēl 30 šādas sekcijas!!!



Offline
jekabsl
03. Apr 2013, 21:23 #19479

Kopš: 28. May 2009

Ziņojumi: 690

Braucu ar: 318d MP-1015


24 Nov 2012, 19:16:46 jekabsl rakstīja:
Kā jau topika nosaukums vēsta, pārdodu paša taisīto subi, jo pēdējā pusgada laikā esmu ieslēdzis apmēram 2 reizes.




Tātad subwoofers sastāv no:
SPL 9 collu skaļruņa
Blow auto pastiprinātāja 2 izejas varianti (2 skaļruņi vai 1sub+2skaļruņi) ar iebūvētu frekvenču filtru
Kastes ar 2 gaisa ejām, polsterējumu
Strāvas pārveidotājs 220w-12
Skaņas vads uz 3.5mm

Izmēri: 26x35x70cm
Rezultātā var likt mašīnā, vai arī spraust kontaktā un spraust klāt jebkādu skaņas ierīci.

Par visu šo gribētu 90 ls, (40 par pastiprinātāju + 50 par pašu skaļruni ar kasti)
Lieki piebilst, ka komponentes vien izmaksāja krietni dārgāk.
Iespējama piegāde.
25917508/PM/[email protected]

Atdošu pa 60 lvl
Offline
Phasma
03. Apr 2013, 21:23 #19480

Kopš: 11. May 2003

No: Jelgava

Ziņojumi: 1897

Braucu ar:

Kāds varbūt var piedāvāt perforētās metāla plāksnes no veikala stendiem? Āķus arī vajadzētu.
Biku jāsaorganizē instrumenti garāžā.

Kaut ko tādu...

[ Šo ziņu laboja Phasma, 03 Apr 2013, 21:26:55 ]



-----------------
Excitement of building....
Offline

Moderatori: 968-jk, AV, AiwaShuraLLP, DoubleD, GirtzB, Lafter, PERFS, RVR, SteelRat, VLD, dust, linda, marihuans, mrc, noisex, smudo