| Autors | Ziņojums |
| |
Kopš:
Ziņojumi:
Braucu ar:
| lidostaas ir visneizdeviigaakaas cenas un atlaides tur nedod pat 0,0001% |
Offline | |
|
| |
Kopš:
Ziņojumi:
Braucu ar:
| Sanandaj Airport (Persian: فرودگاه سنندج – Farūdegāh-e Sanandaj) (IATA: SDG, ICAO: OICS) is an airport serving the city of Sanandaj in the Kurdistan Province, Iran. The airport has both domestically and international destinations.
vai tur vispar ir veikals kads 
12 Oct 2015, 21:19:29 Sandis_UR rakstīja:
Vai lielajās lidostās Fra, Sdg u.c.parasti ir labas cenas pulksteņiem?
|
Offline | |
|
SpOrcMeN  | |
 Kopš: 14. May 2002
Ziņojumi: 34090
Braucu ar: banderautomobili
| tur var nopirkt tikshkjoshos pulkstenjus tikai tie ir peistiprinati tadai divainai pacinjai parasti ))
----------------- ІБАШТЕ!!!!! ЗА УКРАЇНУ!!!!!!!
Нехай подохне суче плем’я!!!!
|
Offline | |
|
| Sandis_UR | |
 Kopš: 06. Apr 2003
No: Rīga
Ziņojumi: 3995
Braucu ar: BITURBO
|
12 Oct 2015, 21:21:29 bertons rakstīja:
lidostaas ir visneizdeviigaakaas cenas un atlaides tur nedod pat 0,0001%
Kur ir visizdevīgāk, ar iespēju piemērīt? Ir doma iegādāties kādu laikrādi ilgākam laikam. |
Offline | |
|
| viez | |
 Kopš: 07. Aug 2008
Ziņojumi: 511
Braucu ar: visu kas pagadās
| Atgādiniet, lūdzu, kā sauca un kur meklēt to labo pulksteņmeistaru. Vecrīgā k-kur bija.  |
Offline | |
|
AV  | |
 Kopš: 14. May 2002
Ziņojumi: 17411
Braucu ar: 500
| Instograms
|
Offline | |
|
AV  | |
 Kopš: 14. May 2002
Ziņojumi: 17411
Braucu ar: 500
| Pieejamaki verkji.
[ Šo ziņu laboja AV, 13 Oct 2015, 10:52:08 ] |
Offline | |
|
| Alexisonfire | |
 Kopš: 11. Dec 2013
No: Rīga
Ziņojumi: 2072
Braucu ar: ernestapp
|
https://www.youtube.com/watch?v=NYLWcpbU_kI |
Offline | |
|
|
|
| marcis74 | |
 Kopš: 15. May 2002
No: Rīga
Ziņojumi: 1037
Braucu ar: 320g, 330i, S1000XR, S1000RR, KAYO 190, RS 50
| Kā sauc to Seiko ar oranžo maliņu? |
Offline | |
|
| Arsmens | |
 Kopš: 28. Jun 2003
No: Rīga
Ziņojumi: 13306
Braucu ar: Trim durvīm
| Kā vārds tam 1. seiko ar sarkano sekundīti un 24h |
Offline | |
|
AV  | |
 Kopš: 14. May 2002
Ziņojumi: 17411
Braucu ar: 500
|
13 Oct 2015, 12:39:28 Arsmens rakstīja:
Kā vārds tam 1. seiko ar sarkano sekundīti un 24h
seiko spirit scve003 |
Offline | |
|
| martinels | |
 Kopš: 21. Aug 2006
No: Rīga
Ziņojumi: 857
Braucu ar: priekšu pa priekšu
| kurš seiko oranžā mala?
viens Links
otrs Links |
Offline | |
|
| marcis74 | |
 Kopš: 15. May 2002
No: Rīga
Ziņojumi: 1037
Braucu ar: 320g, 330i, S1000XR, S1000RR, KAYO 190, RS 50
|
13 Oct 2015, 10:51:29 AV rakstīja:
Pieejamaki verkji.
Kā sauc šo?
|
Offline | |
|
| HUBLOC | |
 Kopš: 02. Oct 2007
No: Rīga
Ziņojumi: 4794
Braucu ar: SQ7
|
13 Oct 2015, 12:50:45 AV rakstīja:
13 Oct 2015, 12:39:28 Arsmens rakstīja:
Kā vārds tam 1. seiko ar sarkano sekundīti un 24h
seiko spirit scve003
zem šī nosaukuma google izmet kaudzi ar visādiem metāl siksniņu pulksteņiem, bet īstais nav 
EDIT:atradu
Šajā forumā ir vēl liela izmēra bildes ar šo - seiko[ Šo ziņu laboja Rolanc, 13 Oct 2015, 13:19:38 ] |
Offline | |
|
AV  | |
 Kopš: 14. May 2002
Ziņojumi: 17411
Braucu ar: 500
|
13 Oct 2015, 13:14:46 marcis74 rakstīja:
Kā sauc šo?
Precizs modela nr hvz, bet mekle zem Seiko Giugiaro |
Offline | |
|
| marcis74 | |
 Kopš: 15. May 2002
No: Rīga
Ziņojumi: 1037
Braucu ar: 320g, 330i, S1000XR, S1000RR, KAYO 190, RS 50
|
13 Oct 2015, 13:16:39 AV rakstīja:
13 Oct 2015, 13:14:46 marcis74 rakstīja:
Kā sauc šo?
Precizs modela nr hvz, bet mekle zem Seiko Giugiaro
Ok, paldies. |
Offline | |
|
|
|
| RR9 | |
 Kopš: 27. Nov 2014
No: Rīga
Ziņojumi: 173
Braucu ar: Panama
| Kur Rīga apskatīt/nopirktl. Vai ari, kur var pasūtīt šo pulksteni? Kura ir uzticama laba mājaslapa? |
Offline | |
|
| lanvin777 | |
Kopš: 08. Aug 2014
Ziņojumi: 90
Braucu ar: riteni
| Ko speciālisti saka par zīmola Candino pulksteņiem?It kā jau ir tas uzraksts Swiss made, bet, kā ir īstenībā ar kvalitāti? |
Offline | |
|
Yanny  | |
 Kopš: 19. Jul 2002
Ziņojumi: 18643
Braucu ar: 18
| pirmais swiss made pulkstenis. sentimentālas atmiņas patika Candino. likās ar kaut ko interesantāk nekā līdzīgā kalibra swiss ražojumi
----------------- No matter how big your house is,how recent your car is,or how big your bank account is. Our graves will always be the same size. Stay humble. |
Offline | |
|
| Cherbikoff | |
 Kopš: 27. Nov 2013
No: Rīga
Ziņojumi: 991
Braucu ar: BMW & Mercedes
| Es arī vienu laiku domāju ka vajag Candino, bet nu sāku pārsvērties uz Orient. Nav no šveices, bet ir automātika, kas tomēr liekas jēdzīgāk. Vēl joprojām gan neesmu izlēmis. Būs pirmais pulkstenis, tāpēc negribas vēl neko dārgu pirkt. |
Offline | |
|