Gadījuma bilde

Online

Pašreiz BMWPower skatās 148 viesi un 9 reģistrēti lietotāji.

Ienākt BMWPower

Lietotājvards:

Parole:

Atcerēties

Aizmirsi paroli?

Reģistrēties

Forums » Vispārējās diskusijas » Tērzētava

Tēma: Pulksteņi

AutorsZiņojums
12. Oct 2015, 21:21 #19352

Kopš:

Ziņojumi:

Braucu ar:

lidostaas ir visneizdeviigaakaas cenas un atlaides tur nedod pat 0,0001%
Offline
12. Oct 2015, 21:27 #19353

Kopš:

Ziņojumi:

Braucu ar:

Sanandaj Airport (Persian: فرودگاه سنندج‎‎ – Farūdegāh-e Sanandaj) (IATA: SDG, ICAO: OICS) is an airport serving the city of Sanandaj in the Kurdistan Province, Iran. The airport has both domestically and international destinations.

vai tur vispar ir veikals kads


12 Oct 2015, 21:19:29 Sandis_UR rakstīja:
Vai lielajās lidostās Fra, Sdg u.c.parasti ir labas cenas pulksteņiem?
Offline
SpOrcMeN
12. Oct 2015, 21:44 #19354

Kopš: 14. May 2002

Ziņojumi: 34090

Braucu ar: banderautomobili

tur var nopirkt tikshkjoshos pulkstenjus tikai tie ir peistiprinati tadai divainai pacinjai parasti ))

-----------------
ІБАШТЕ!!!!! ЗА УКРАЇНУ!!!!!!!
Нехай подохне суче плем’я!!!!


Offline
Sandis_UR
13. Oct 2015, 05:41 #19355

Kopš: 06. Apr 2003

No: Rīga

Ziņojumi: 3995

Braucu ar: BITURBO


12 Oct 2015, 21:21:29 bertons rakstīja:
lidostaas ir visneizdeviigaakaas cenas un atlaides tur nedod pat 0,0001%



Kur ir visizdevīgāk, ar iespēju piemērīt? Ir doma iegādāties kādu laikrādi ilgākam laikam.
Offline
viez
13. Oct 2015, 08:34 #19356

Kopš: 07. Aug 2008

Ziņojumi: 511

Braucu ar: visu kas pagadās

Atgādiniet, lūdzu, kā sauca un kur meklēt to labo pulksteņmeistaru. Vecrīgā k-kur bija.
Offline
AV
13. Oct 2015, 10:45 #19357

Kopš: 14. May 2002

Ziņojumi: 17411

Braucu ar: 500

Instograms







































Offline
AV
13. Oct 2015, 10:51 #19358

Kopš: 14. May 2002

Ziņojumi: 17411

Braucu ar: 500

Pieejamaki verkji.



























[ Šo ziņu laboja AV, 13 Oct 2015, 10:52:08 ]

Offline
Alexisonfire
13. Oct 2015, 12:18 #19359

Kopš: 11. Dec 2013

No: Rīga

Ziņojumi: 2072

Braucu ar: ernestapp


https://www.youtube.com/watch?v=NYLWcpbU_kI
Offline
marcis74
13. Oct 2015, 12:33 #19360

Kopš: 15. May 2002

No: Rīga

Ziņojumi: 1037

Braucu ar: 320g, 330i, S1000XR, S1000RR, KAYO 190, RS 50

Kā sauc to Seiko ar oranžo maliņu?
Offline
Arsmens
13. Oct 2015, 12:39 #19361

Kopš: 28. Jun 2003

No: Rīga

Ziņojumi: 13306

Braucu ar: Trim durvīm

Kā vārds tam 1. seiko ar sarkano sekundīti un 24h
Offline
AV
13. Oct 2015, 12:50 #19362

Kopš: 14. May 2002

Ziņojumi: 17411

Braucu ar: 500


13 Oct 2015, 12:39:28 Arsmens rakstīja:
Kā vārds tam 1. seiko ar sarkano sekundīti un 24h

seiko spirit scve003
Offline
martinels
13. Oct 2015, 13:06 #19363

Kopš: 21. Aug 2006

No: Rīga

Ziņojumi: 857

Braucu ar: priekšu pa priekšu

kurš seiko oranžā mala?
viens Links
otrs Links
Offline
marcis74
13. Oct 2015, 13:14 #19364

Kopš: 15. May 2002

No: Rīga

Ziņojumi: 1037

Braucu ar: 320g, 330i, S1000XR, S1000RR, KAYO 190, RS 50


13 Oct 2015, 10:51:29 AV rakstīja:
Pieejamaki verkji.






Kā sauc šo?
Offline
HUBLOC
13. Oct 2015, 13:16 #19365

Kopš: 02. Oct 2007

No: Rīga

Ziņojumi: 4794

Braucu ar: SQ7


13 Oct 2015, 12:50:45 AV rakstīja:

13 Oct 2015, 12:39:28 Arsmens rakstīja:
Kā vārds tam 1. seiko ar sarkano sekundīti un 24h

seiko spirit scve003


zem šī nosaukuma google izmet kaudzi ar visādiem metāl siksniņu pulksteņiem, bet īstais nav

EDIT:atradu

Šajā forumā ir vēl liela izmēra bildes ar šo - seiko

[ Šo ziņu laboja Rolanc, 13 Oct 2015, 13:19:38 ]

Offline
AV
13. Oct 2015, 13:16 #19366

Kopš: 14. May 2002

Ziņojumi: 17411

Braucu ar: 500


13 Oct 2015, 13:14:46 marcis74 rakstīja:
Kā sauc šo?

Precizs modela nr hvz, bet mekle zem Seiko Giugiaro
Offline
marcis74
13. Oct 2015, 14:43 #19367

Kopš: 15. May 2002

No: Rīga

Ziņojumi: 1037

Braucu ar: 320g, 330i, S1000XR, S1000RR, KAYO 190, RS 50


13 Oct 2015, 13:16:39 AV rakstīja:

13 Oct 2015, 13:14:46 marcis74 rakstīja:
Kā sauc šo?

Precizs modela nr hvz, bet mekle zem Seiko Giugiaro



Ok, paldies.
Offline
RR9
13. Oct 2015, 15:43 #19368

Kopš: 27. Nov 2014

No: Rīga

Ziņojumi: 173

Braucu ar: Panama

Kur Rīga apskatīt/nopirktl. Vai ari, kur var pasūtīt šo pulksteni? Kura ir uzticama laba mājaslapa?
Offline
lanvin777
15. Oct 2015, 11:04 #19369

Kopš: 08. Aug 2014

Ziņojumi: 90

Braucu ar: riteni

Ko speciālisti saka par zīmola Candino pulksteņiem?It kā jau ir tas uzraksts Swiss made, bet, kā ir īstenībā ar kvalitāti?
Offline
Yanny
15. Oct 2015, 11:26 #19370

Kopš: 19. Jul 2002

Ziņojumi: 18643

Braucu ar: 18

pirmais swiss made pulkstenis. sentimentālas atmiņas patika Candino. likās ar kaut ko interesantāk nekā līdzīgā kalibra swiss ražojumi

-----------------
No matter how big your house is,how recent your car is,or how big your bank account is. Our graves will always be the same size. Stay humble.
Offline
Cherbikoff
15. Oct 2015, 11:27 #19371

Kopš: 27. Nov 2013

No: Rīga

Ziņojumi: 991

Braucu ar: BMW & Mercedes

Es arī vienu laiku domāju ka vajag Candino, bet nu sāku pārsvērties uz Orient. Nav no šveices, bet ir automātika, kas tomēr liekas jēdzīgāk. Vēl joprojām gan neesmu izlēmis. Būs pirmais pulkstenis, tāpēc negribas vēl neko dārgu pirkt.
Offline

Moderatori: 968-jk, AV, AiwaShuraLLP, BigArchi, GirtzB, Lafter, PERFS, RVR, R_BERGS, SteelRat, VLD, linda, mrc, noisex, smudo