Gadījuma bilde

Online

Pašreiz BMWPower skatās 173 viesi un 6 reģistrēti lietotāji.

Ienākt BMWPower

Lietotājvards:

Parole:

Atcerēties

Aizmirsi paroli?

Reģistrēties

Forums » Vispārējās diskusijas » Tērzētava

Tēma: Pulksteņi

AutorsZiņojums
martinssirants
10. Oct 2015, 12:28 #19332

Kopš: 08. Aug 2013

Ziņojumi: 5097

Braucu ar: uz lohu mugurām

ka var but tikai viens shtoks uz lielas ciparniicas izskatas gana tizli. nebrinos ka cena ir uz pusi mazaka ka jaunam, bet tapat neviens vinu neperk. nemot vera ziimolu, butu klasisks dizains, sen jau butu aizgaajis.
Offline
AV
10. Oct 2015, 12:32 #19333

Kopš: 14. May 2002

Ziņojumi: 17411

Braucu ar: 500

Taa ir regulatora tipa ciparnica. Daudziem razotajiem t.sk Patekam utt ir pulksteni ar sadu ciparnicas izkartojumu.
Offline
Czars
10. Oct 2015, 12:36 #19334

Kopš: 13. Aug 2007

No: Rīga

Ziņojumi: 14367

Braucu ar: 3 sek līdz 100

bankrotejušu brendu uzcēla no kapiem, vienkārši investoriem galā sanāca tikai vienam štokam.
Offline
martinssirants
10. Oct 2015, 12:38 #19335

Kopš: 08. Aug 2013

Ziņojumi: 5097

Braucu ar: uz lohu mugurām

gaumes medz but dazhadas. es jau neko nesaku, tikai mans personigais viedoklis.

bet fakts ka vins vel nav pardots par sho cenu tomer par kautko liecina.
Offline
AV
10. Oct 2015, 12:43 #19336

Kopš: 14. May 2002

Ziņojumi: 17411

Braucu ar: 500

Ko nozime 'vel nav pardots', ja sludinajums ss ir ielikts tikai sorit 11:09?
Te viss ir kartiba - deals ir labs un modelis ir iekaarojams

[ Šo ziņu laboja AV, 10 Oct 2015, 12:43:30 ]

Offline
martinssirants
10. Oct 2015, 12:43 #19337

Kopš: 08. Aug 2013

Ziņojumi: 5097

Braucu ar: uz lohu mugurām

okok. gaidam kad pardos.

lieku uz to ka aizies pa 500 eiro.
Offline
HG
10. Oct 2015, 12:49 #19338

Kopš: 24. Jan 2013

Ziņojumi: 70

Braucu ar:

paldies par viedokļiem, man šis pulkstenis nav par katru cenu jāpārdod, ja neviens negribēs, atstāšu sev. Man pašam iepatikās tieši dizains, bet tagad ir nolūkots cits pulkstenis, kas labāk iepaticies
Offline
martinssirants
10. Oct 2015, 13:01 #19339

Kopš: 08. Aug 2013

Ziņojumi: 5097

Braucu ar: uz lohu mugurām

davai dod pa 500

man tiesi viena banknote meetaajaas taadaa nominaalaa, nezinu ko dariit, maximaa nepienjem, bamsli nenopirksi.

ja interese, dod zinu uz pm. atbrauksu panemsu sodien kur vajag.
Offline
walder
10. Oct 2015, 14:25 #19340

Kopš: 18. Apr 2007

No: Rīga

Ziņojumi: 8699

Braucu ar: 7 seat MPV

Kā reizi ar dizainu šim pulkstenim viss ir ok
Cena arī salda!

[ Šo ziņu laboja walder, 10 Oct 2015, 14:26:17 ]

Offline
10. Oct 2015, 22:13 #19341

Kopš:

Ziņojumi:

Braucu ar:

labi tomeer aivach izstaas

Offline
hustla
10. Oct 2015, 22:59 #19342

Kopš: 28. Jun 2009

Ziņojumi: 3660

Braucu ar:

Aivach? Izklausās vairāk pēc vīrieša vārda...
Offline
Sandis_UR
10. Oct 2015, 23:03 #19343

Kopš: 06. Apr 2003

No: Rīga

Ziņojumi: 3995

Braucu ar: BITURBO


02 Oct 2015, 10:16:22 depo rakstīja:
Tā ir katra paša indivīda izvēle vai pirkt feiku, kur viņu valkāt vai izlasīt un saprast, ka tas tomēr nav pat tās naudas vērts. Bet te protams uzradīsies kāds kas teiks kā tev dzīvot, ko pirkt un kas ir labi/slikti

Es arī agrāk domāju, palasīju forumus, papētīju bildes un sapratu, ka nevajag pat perfektu feiku, pat pa 300 USD


Par šo tēmu var uzdot eksistenciālu jautājumu - kas ir labāks "dārgs" feiks, vai ne tik kruts, bet oriģināls?
Offline
Murphy
11. Oct 2015, 07:57 #19344

Kopš: 28. Nov 2003

No: Sigulda

Ziņojumi: 8516

Braucu ar: Arteon SB R line, F39 M sport

Ja šīrs dod 500, es iedošu 550, baigi patīk šis modelis
Offline
martinssirants
11. Oct 2015, 09:21 #19345

Kopš: 08. Aug 2013

Ziņojumi: 5097

Braucu ar: uz lohu mugurām


11 Oct 2015, 07:57:47 Murphy rakstīja:
Ja šīrs dod 500, es iedošu 550, baigi patīk šis modelis


Tev tak nav naudas. Vienigais ko tu vari kadam iedot ir sporcmenam aiz vaiga. Tapec nebojaa man diilu!
Offline
Glenfiddich
11. Oct 2015, 23:33 #19346

Kopš: 23. Aug 2011

No: Rīga

Ziņojumi: 1352

Braucu ar: 3.0D


ss à vairs neatradu, tad laikam aizgàjis

Offline
djmixx
12. Oct 2015, 20:34 #19347

Kopš: 12. Aug 2008

No: Rīga

Ziņojumi: 1984

Braucu ar:



Tissot T091.420.47.051.01 - 650 eiro



Tissot T091.420.46.041.00 - 800 eiro




Tissot T035.627.11.051.00 - 590 eiro




Tissot T013.420.17.207.00 - 650 eiro


PM vai divi955131septiņi
Offline
djmixx
12. Oct 2015, 20:39 #19348

Kopš: 12. Aug 2008

No: Rīga

Ziņojumi: 1984

Braucu ar:



Tissot T091.420.47.051.01 - 650 eiro



Tissot T091.420.46.041.00 - 800 eiro




Tissot T035.627.11.051.00 - 590 eiro




Tissot T013.420.17.207.00 - 650 eiro


PM vai divi955131septiņi
Offline
CP17
12. Oct 2015, 20:43 #19349

Kopš: 17. Dec 2002

No: Rīga

Ziņojumi: 17

Braucu ar:

Kas tur ir pieejams ar SHito kuponu, ir jēga vispār braukt pētīt? Vai tur līdzīgs metiens kā Plazā Cosmo dienās, kur lavačkā tik vienam nezināmam zīmolam, kuram visi modeļi ir zem 150€, bet tam kuram 70% atlaide, pēkšņi cena izaugusi kkādi 700€ un tam piesprausta atlaide

[ Šo ziņu laboja CP17, 12 Oct 2015, 20:46:55 ]

Offline
12. Oct 2015, 20:46 #19350

Kopš:

Ziņojumi:

Braucu ar:

noteikti ir
Offline
Sandis_UR
12. Oct 2015, 21:19 #19351

Kopš: 06. Apr 2003

No: Rīga

Ziņojumi: 3995

Braucu ar: BITURBO

Vai lielajās lidostās Fra, Sdg u.c.parasti ir labas cenas pulksteņiem?
Offline

Moderatori: 968-jk, AV, AiwaShuraLLP, BigArchi, GirtzB, Lafter, PERFS, RVR, R_BERGS, SteelRat, VLD, linda, mrc, noisex, smudo