Gadījuma bilde

Online

Pašreiz BMWPower skatās 176 viesi un 4 reģistrēti lietotāji.

Ienākt BMWPower

Lietotājvards:

Parole:

Atcerēties

Aizmirsi paroli?

Reģistrēties

Forums » Vispārējās diskusijas » Pirkt - Pārdot - Mainīt

Tēma: Pirkt / Pārdot XLI

AutorsZiņojums
JimBeam
25. Mar 2013, 13:29 #19281

Kopš: 16. May 2002

Ziņojumi: 1178

Braucu ar: Līīdojam

Ja kas, uz Imantu būs jābrauc pakaļ
Offline
divkosigais
25. Mar 2013, 14:10 #19282

Kopš: 15. Feb 2010

No: Rīga

Ziņojumi: 6627

Braucu ar:

Varbuut kaads tirgo ledusskapi?
PM
Offline
Siipols
25. Mar 2013, 14:30 #19283

Kopš: 23. Mar 2005

No: Zilupe

Ziņojumi: 11992

Braucu ar: Jawasaki ZX1100

Varu atdot vecu krievu ledusskapi ar saldetavu augšā. tjip Minsk 15

1 kāja nolauzta. darbojas,dzesē arī.
atrodas Daugmalē ,gribu pretī 2 lielās šokolādes, savadak likšu zem preses,un lūžņos kādi 6ls būs par motoru un krāsaino metālu



-----------------
Universālā ekskavatora pakalpojumi Ķekava-Baldone-Daugmale-salaspils -Rīga
Offline
Fandulis
25. Mar 2013, 14:32 #19284

Kopš: 29. Nov 2004

Ziņojumi: 13910

Braucu ar: sipisnīku pi vuškom

Pērku lādētāju no 220V output: 12V-0.5A

[ Šo ziņu laboja Fandulis, 25 Mar 2013, 14:33:28 ]

Offline
Valcha
25. Mar 2013, 15:11 #19285

Kopš: 10. Dec 2004

No: Rīga

Ziņojumi: 21370

Braucu ar: ar ar ar ..

Pārdodu Mercedes Benz ML (1997–2005) orģinālu ORC kartera aizsargpannu + skrūves



50ls
Offline
bepino
25. Mar 2013, 16:09 #19286

Kopš: 01. Nov 2004

No: Rīga

Ziņojumi: 2213

Braucu ar: Radziņu

varbūt kādam ir ledusskapis labā stāvoklī pa nedārgu cenu? PM
Offline
arnijs_e39
25. Mar 2013, 16:30 #19287

Kopš: 14. Sep 2011

No: Rīga

Ziņojumi: 719

Braucu ar: LI-92 , AB-55

Nopirkšu planšetdatoru, piedāvājumus ar cenām lūdzu PM.
Diez gan steidzami
Offline
Bucis
25. Mar 2013, 18:01 #19288

Kopš: 19. May 2011

No: Kuldīga

Ziņojumi: 794

Braucu ar: beamer, benz or bicycle

Jaunas bet ar apskrāpētām magnētu uzlīmēm SkyTronic 130mm 8 Ohm 60WRMS/120W MAX
10 Ls par abām
[url=http://postimage.org/]
[/url]
Offline
Fausts
25. Mar 2013, 19:48 #19289

Kopš: 30. Nov 2002

Ziņojumi: 2227

Braucu ar: BMW 730 X-drive G11

Pārdodu HP LaserJet 1000series printeri ar gandrīz pilnu kartridžu, viss strādā, tik tā kā šim vairs nav draiveru lai sapārotu ar Windows 7, tad nu kļuvis lieks. (Iespējams gudrās galvas pratīs piemeklēt citus draiverus) Cena 20LVL
Tel. 29267230 vai PM.
Offline
detonators
25. Mar 2013, 20:28 #19290

Kopš: 22. Nov 2008

No: Rīga

Ziņojumi: 1331

Braucu ar: 335i

Nopirkšu baltu iPhone 4s vai iPhone 5 ideālā stāvoklī. PM!
Offline
Noname
25. Mar 2013, 20:29 #19291

Kopš: 17. Feb 2005

No: Baldone

Ziņojumi: 3553

Braucu ar: cauru izpūtēju


25 Mar 2013, 14:32:54 Fandulis rakstīja:
Pērku lādētāju no 220V output: 12V-0.5A

ir ar output DC 12V-0.78A ar čertiem dažādiem "štekeriem" galā plašākam pielietojumam.
Gribu 2 aliņus.
Offline
oskars11
25. Mar 2013, 20:43 #19292

Kopš: 13. Aug 2006

No: Jelgava

Ziņojumi: 3120

Braucu ar: bbrent.lv

kursh nodarbojas ar uzlimju izgatavoshanu?Vajag uzlimes
Offline
kasparitto
25. Mar 2013, 20:50 #19293

Kopš: 11. Apr 2011

No: Rīga

Ziņojumi: 772

Braucu ar:

Nopirkšu lietotu pulsometru! Cenā līdz 30Ls! Ja nu ir kādi piedāvājumi, lūdzu rakstiet PM!
Offline
kalmens
25. Mar 2013, 20:52 #19294

Kopš: 01. Oct 2007

Ziņojumi: 12271

Braucu ar: kartupeļiem bagāžniekā


25 Mar 2013, 20:43:19 oskars11 rakstīja:
kursh nodarbojas ar uzlimju izgatavoshanu?Vajag uzlimes
lietotājs - Ruffijs

-----------------
Offline
xjs_4
25. Mar 2013, 21:10 #19295

Kopš: 31. Mar 2008

Ziņojumi: 23880

Braucu ar: AUDI S8 2012 , GSX R1000, weekendiem A2

Apple magic Trackpad 30Ls

Apple magic mouse 30Ls



[ Šo ziņu laboja xjs_4, 25 Mar 2013, 21:11:44 ]



-----------------
Akumulatori + Riepas
Having a 7 series in LA is like having a bike in Amsterdam
#Crypto_fever CEO , Finansu programmas
'Katls' izstrādatajs.Forex signāli.
Offline
Fausts
25. Mar 2013, 22:08 #19296

Kopš: 30. Nov 2002

Ziņojumi: 2227

Braucu ar: BMW 730 X-drive G11


Poweram bezmaksas piegāde Rīgas robežās!

Universāli metāla plaukti Jūsu darbnīcai, mājai, noliktavai un veikalam.
Plaukti krāsoti pelēkā krāsā. Katrā sekcijā 5 plauktu līmeņi.
Nav vajadzīgas īpašas iemaņas, lai saliktu šos plauktus, montāža bez skrūvēm.

Sekcijas augstums 1880mm
Platums 1000mm Dziļums 400 mm
Sekcijā 5 plauktu līmeņi (55kg. uz līmeni)

Cena 33LVL par komplektu. Iespējama piegāde un montāža!!!

http://www.ss.lv/msg/lv/home-stuff/furniture-in...4642359216248335
Pieejamas vēl 30 šādas sekcijas!!!

Offline
m58
26. Mar 2013, 07:23 #19297

Kopš: 30. Apr 2007

No: Ogre

Ziņojumi: 821

Braucu ar: 135i un G31

Nopirkšu velo turētāju kas montējās uz jumta šķērstieņiem!interese Mont Blanc barakuda un var ari no Thule ar piedavat
Pm vai 28301029
Offline
edzuxx
26. Mar 2013, 07:34 #19298

Kopš: 18. Jan 2008

Ziņojumi: 114

Braucu ar: BMW

Sveiki! Iespejams kadam aizkeries e36 is panelis saads...
Links

[ Šo ziņu laboja edzuxx, 26 Mar 2013, 07:40:03 ]

Offline
EsPac
26. Mar 2013, 09:18 #19299

Kopš: 25. Jul 2004

Ziņojumi: 1230

Braucu ar: K2

Vajag salabot HTC HD2 kurš neieslēdzas. Ir kāds te kas ar tādām lietām ņemās?
Offline
lapsins
26. Mar 2013, 09:37 #19300

Kopš: 17. Feb 2010

No: Rīga

Ziņojumi: 900

Braucu ar: subaru

izcila un dārga kara relikvija. Raritāte. Mana vecvecvectēva sievas brāļa vīrs 1335.gadā avarēja ar kara lidmašīnu. Šis pulkstenis ir vienīgais, kas ir palicis man no viņa piemiņas. Bet takā esmu atradis vēlvienu tādu pašu, tad šo varu pārdot kādam, lai par iegūto naudu nopirktu maizi.

Takā ir atradies vēlviens, tik cik piedāvāsiet būs labi



nu varat arī pretī iedot kādu tālruni

[ Šo ziņu laboja lapsins, 26 Mar 2013, 09:38:22 ]



-----------------
http://www.bmwpower.lv/member_gallery.php?gal_id=8220
Offline

Moderatori: 968-jk, AV, AiwaShuraLLP, DoubleD, GirtzB, Lafter, PERFS, RVR, SteelRat, VLD, dust, linda, marihuans, mrc, noisex, smudo