| Autors | Ziņojums |
| JimBeam | |
Kopš: 16. May 2002
Ziņojumi: 1178
Braucu ar: Līīdojam
| Ja kas, uz Imantu būs jābrauc pakaļ |
Offline | |
|
| divkosigais | |
 Kopš: 15. Feb 2010
No: Rīga
Ziņojumi: 6627
Braucu ar:
| Varbuut kaads tirgo ledusskapi?
PM |
Offline | |
|
Siipols  | |
 Kopš: 23. Mar 2005
No: Zilupe
Ziņojumi: 11992
Braucu ar: Jawasaki ZX1100
| Varu atdot vecu krievu ledusskapi ar saldetavu augšā. tjip Minsk 15 
1 kāja nolauzta. darbojas,dzesē arī.
atrodas Daugmalē ,gribu pretī 2 lielās šokolādes, savadak likšu zem preses,un lūžņos kādi 6ls būs par motoru un krāsaino metālu 
----------------- Universālā ekskavatora pakalpojumi Ķekava-Baldone-Daugmale-salaspils -Rīga |
Offline | |
|
| Fandulis | |
Kopš: 29. Nov 2004
Ziņojumi: 13910
Braucu ar: sipisnīku pi vuškom
| Pērku lādētāju no 220V output: 12V-0.5A [ Šo ziņu laboja Fandulis, 25 Mar 2013, 14:33:28 ] |
Offline | |
|
Valcha  | |
 Kopš: 10. Dec 2004
No: Rīga
Ziņojumi: 21370
Braucu ar: ar ar ar ..
| Pārdodu Mercedes Benz ML (1997–2005) orģinālu ORC kartera aizsargpannu + skrūves
50ls |
Offline | |
|
| bepino | |
 Kopš: 01. Nov 2004
No: Rīga
Ziņojumi: 2213
Braucu ar: Radziņu
| varbūt kādam ir ledusskapis labā stāvoklī pa nedārgu cenu? PM |
Offline | |
|
| arnijs_e39 | |
 Kopš: 14. Sep 2011
No: Rīga
Ziņojumi: 719
Braucu ar: LI-92 , AB-55
| Nopirkšu planšetdatoru, piedāvājumus ar cenām lūdzu PM.
Diez gan steidzami  |
Offline | |
|
| Bucis | |
 Kopš: 19. May 2011
No: Kuldīga
Ziņojumi: 794
Braucu ar: beamer, benz or bicycle
| Jaunas bet ar apskrāpētām magnētu uzlīmēm SkyTronic 130mm 8 Ohm 60WRMS/120W MAX
10 Ls par abām
[url=http://postimage.org/][/url] |
Offline | |
|
|
|
| Fausts | |
Kopš: 30. Nov 2002
Ziņojumi: 2227
Braucu ar: BMW 730 X-drive G11
| Pārdodu HP LaserJet 1000series printeri ar gandrīz pilnu kartridžu, viss strādā, tik tā kā šim vairs nav draiveru lai sapārotu ar Windows 7, tad nu kļuvis lieks. (Iespējams gudrās galvas pratīs piemeklēt citus draiverus) Cena 20LVL
Tel. 29267230 vai PM. |
Offline | |
|
| detonators | |
 Kopš: 22. Nov 2008
No: Rīga
Ziņojumi: 1331
Braucu ar: 335i
| Nopirkšu baltu iPhone 4s vai iPhone 5 ideālā stāvoklī. PM! |
Offline | |
|
| Noname | |
 Kopš: 17. Feb 2005
No: Baldone
Ziņojumi: 3553
Braucu ar: cauru izpūtēju
|
25 Mar 2013, 14:32:54 Fandulis rakstīja:
Pērku lādētāju no 220V output: 12V-0.5A
ir ar output DC 12V-0.78A ar čertiem dažādiem "štekeriem" galā plašākam pielietojumam.
Gribu 2 aliņus.  |
Offline | |
|
| oskars11 | |
 Kopš: 13. Aug 2006
No: Jelgava
Ziņojumi: 3120
Braucu ar: bbrent.lv
| kursh nodarbojas ar uzlimju izgatavoshanu?Vajag uzlimes |
Offline | |
|
| kasparitto | |
 Kopš: 11. Apr 2011
No: Rīga
Ziņojumi: 772
Braucu ar:
| Nopirkšu lietotu pulsometru! Cenā līdz 30Ls! Ja nu ir kādi piedāvājumi, lūdzu rakstiet PM! |
Offline | |
|
kalmens  | |
 Kopš: 01. Oct 2007
Ziņojumi: 12271
Braucu ar: kartupeļiem bagāžniekā
|
25 Mar 2013, 20:43:19 oskars11 rakstīja:
kursh nodarbojas ar uzlimju izgatavoshanu?Vajag uzlimes
lietotājs - Ruffijs
-----------------
|
Offline | |
|
xjs_4  | |
 Kopš: 31. Mar 2008
Ziņojumi: 23880
Braucu ar: AUDI S8 2012 , GSX R1000, weekendiem A2
| Apple magic Trackpad 30Ls
Apple magic mouse 30Ls
[ Šo ziņu laboja xjs_4, 25 Mar 2013, 21:11:44 ]
----------------- Akumulatori + Riepas
Having a 7 series in LA is like having a bike in Amsterdam
#Crypto_fever CEO , Finansu programmas
'Katls' izstrādatajs.Forex signāli. |
Offline | |
|
| Fausts | |
Kopš: 30. Nov 2002
Ziņojumi: 2227
Braucu ar: BMW 730 X-drive G11
|
Poweram bezmaksas piegāde Rīgas robežās!
Universāli metāla plaukti Jūsu darbnīcai, mājai, noliktavai un veikalam.
Plaukti krāsoti pelēkā krāsā. Katrā sekcijā 5 plauktu līmeņi.
Nav vajadzīgas īpašas iemaņas, lai saliktu šos plauktus, montāža bez skrūvēm.
Sekcijas augstums 1880mm
Platums 1000mm Dziļums 400 mm
Sekcijā 5 plauktu līmeņi (55kg. uz līmeni)
Cena 33LVL par komplektu. Iespējama piegāde un montāža!!!
http://www.ss.lv/msg/lv/home-stuff/furniture-in...4642359216248335
Pieejamas vēl 30 šādas sekcijas!!!
|
Offline | |
|
|
|
| m58 | |
Kopš: 30. Apr 2007
No: Ogre
Ziņojumi: 821
Braucu ar: 135i un G31
| Nopirkšu velo turētāju kas montējās uz jumta šķērstieņiem!interese Mont Blanc barakuda un var ari no Thule ar piedavat
Pm vai 28301029 |
Offline | |
|
| edzuxx | |
 Kopš: 18. Jan 2008
Ziņojumi: 114
Braucu ar: BMW
| Sveiki! Iespejams kadam aizkeries e36 is panelis saads...
Links[ Šo ziņu laboja edzuxx, 26 Mar 2013, 07:40:03 ] |
Offline | |
|
| EsPac | |
Kopš: 25. Jul 2004
Ziņojumi: 1230
Braucu ar: K2
| Vajag salabot HTC HD2 kurš neieslēdzas. Ir kāds te kas ar tādām lietām ņemās? |
Offline | |
|
lapsins  | |
 Kopš: 17. Feb 2010
No: Rīga
Ziņojumi: 900
Braucu ar: subaru
| izcila un dārga kara relikvija. Raritāte. Mana vecvecvectēva sievas brāļa vīrs 1335.gadā avarēja ar kara lidmašīnu. Šis pulkstenis ir vienīgais, kas ir palicis man no viņa piemiņas. Bet takā esmu atradis vēlvienu tādu pašu, tad šo varu pārdot kādam, lai par iegūto naudu nopirktu maizi.
Takā ir atradies vēlviens, tik cik piedāvāsiet būs labi 
nu varat arī pretī iedot kādu tālruni[ Šo ziņu laboja lapsins, 26 Mar 2013, 09:38:22 ]
----------------- http://www.bmwpower.lv/member_gallery.php?gal_id=8220 |
Offline | |
|