Gadījuma bilde

Online

Pašreiz BMWPower skatās 132 viesi un 0 reģistrēti lietotāji.

Ienākt BMWPower

Lietotājvards:

Parole:

Atcerēties

Aizmirsi paroli?

Reģistrēties

Forums » Vispārējās diskusijas » Tērzētava

Tēma: Pulksteņi

AutorsZiņojums
VMR
01. Oct 2015, 18:13 #19252

Kopš: 07. May 2006

Ziņojumi: 10344

Braucu ar: sporta variantu

Nu man Tissot'u regulēja. Nedaudz labāk palika Naudu gan paņēma smieklīgu...
Offline
VMR
01. Oct 2015, 18:15 #19253

Kopš: 07. May 2006

Ziņojumi: 10344

Braucu ar: sporta variantu


01 Oct 2015, 17:03:57 AV rakstīja:
Apple Watch Stainless Steel

Rītiņš


Nu šitiem jau Apple ir must have
Offline
AV
01. Oct 2015, 18:18 #19254

Kopš: 14. May 2002

Ziņojumi: 17411

Braucu ar: 500

Sen nav likts instagrams









































[ Šo ziņu laboja AV, 01 Oct 2015, 18:19:22 ]

Offline
Ruff
01. Oct 2015, 18:37 #19255

Kopš: 23. Jul 2002

Ziņojumi: 14966

Braucu ar: Vogele Super 1800-3

pēdējā kombinācija :southbeach:

-----------------
I'm done with 'the winning' because I've already won. (c) C.Sheen
Offline
rihardsv
01. Oct 2015, 19:21 #19256

Kopš: 20. Apr 2009

No: Rīga

Ziņojumi: 1871

Braucu ar: Veseliem spoguļiem


01 Oct 2015, 17:03:57 AV rakstīja:
Apple Watch Stainless Steel

[IMG]http://scontent.cdninstagram.com/hphotos-xaf1/t...1634044066_n.jpg


AV - kas tavam šefam Klubā uz rokas?
Offline
walder
01. Oct 2015, 23:38 #19257

Kopš: 18. Apr 2007

No: Rīga

Ziņojumi: 8699

Braucu ar: 7 seat MPV


01 Oct 2015, 18:18:51 AV rakstīja:
Sen nav likts instagrams

http://scontent.cdninstagram.com/hphotos-xaf1/t...1761828871_n.jpg

Nomos
Offline
FlYiNG
01. Oct 2015, 23:46 #19258

Kopš: 18. Oct 2002

No: Rīga

Ziņojumi: 2514

Braucu ar:

AV vel!!
Offline
Christian
02. Oct 2015, 08:00 #19259

Kopš: 19. Jun 2007

No: Jelgava

Ziņojumi: 972

Braucu ar: Blitzkrieg darba zirgu un Suzuki GSF 600S


01 Oct 2015, 13:39:06 AV rakstīja:
Manuprat, piekroscibu saules uzladei nav, jo normala baterija tapat kalpo ~2 gadus, savukart, saules uzlades pulksteniem viena bridi izbeidzas akumulators un tad jautajums cik maksa to nomainit un vai vispar kads to uznemas remontet.

kad savam Citizen mainiju, tad bija va nu 30 eur vai lati, neatceros, attiecīgi nav kosmoss. Kvarca priekšrocības, ka jau pie pirkšanas saproti, ka bača turēs kādus 2 gadus un miers, ar solar sistēmām hvz kurā brīdī nobeigsies. Man kādus 5 gadus nogāja bez problēmām.
Offline
HUBLOC
02. Oct 2015, 10:00 #19260

Kopš: 02. Oct 2007

No: Rīga

Ziņojumi: 4794

Braucu ar: SQ7


01 Oct 2015, 18:18:51 AV rakstīja:
Sen nav likts instagrams



No visiem tikai Rolex nepatīk

Kur var kvalitatīvas poddelkas nopirkt? Pa 30k oriģinālu neesmu gatavs celt :hublots_atpūšas:
Offline
PASSATizhi
02. Oct 2015, 10:02 #19261

Kopš: 25. Jun 2009

No: Jūrmala

Ziņojumi: 8681

Braucu ar: 686hp


02 Oct 2015, 08:00:08 Christian rakstīja:

01 Oct 2015, 13:39:06 AV rakstīja:
Manuprat, piekroscibu saules uzladei nav, jo normala baterija tapat kalpo ~2 gadus, savukart, saules uzlades pulksteniem viena bridi izbeidzas akumulators un tad jautajums cik maksa to nomainit un vai vispar kads to uznemas remontet.

kad savam Citizen mainiju, tad bija va nu 30 eur vai lati, neatceros, attiecīgi nav kosmoss. Kvarca priekšrocības, ka jau pie pirkšanas saproti, ka bača turēs kādus 2 gadus un miers, ar solar sistēmām hvz kurā brīdī nobeigsies. Man kādus 5 gadus nogāja bez problēmām.
kkur lasiju par 10 gadiem, kurus tam aķim vajadzētu turēt
Offline
AV
02. Oct 2015, 10:03 #19262

Kopš: 14. May 2002

Ziņojumi: 17411

Braucu ar: 500

Nav tada lieta kaa kvalitativi viltojumi. Kvalitativi tie izskatas tikai tiem, kas no pulksteniem maz ko saprot. Jo dargaks ir originals, jo skumigaks ir viltojums (gruti atkartot in-house mehanismu funkcijas un izkartojumu ciparnica, tapat mehanisma dekoracijas ir pretigas). Pirkt feiku, jo ipasi dargu feiku = noraut naudu poda. Otrkart, taja budzeta, ir gana daudz dazadu legalu alternativu, t.sk lietoti varianti.

[ Šo ziņu laboja AV, 02 Oct 2015, 10:05:23 ]

Offline
depo
02. Oct 2015, 10:05 #19263

Kopš: 09. Jan 2006

Ziņojumi: 21004

Braucu ar: Zirgu


02 Oct 2015, 10:00:24 Rolanc rakstīja:
Kur var kvalitatīvas poddelkas nopirkt?


Šitas čalis tirgo vienas no labākajām kopijām. Forumos lērums labu atsauksmju par kvalitāti. Brits, kas dzīvo Ķīnā un sadarbojas ar kopētājiem pa tiešo.

Forums 1

Forums 2

[ Šo ziņu laboja depo, 02 Oct 2015, 10:05:33 ]

Offline
AV
02. Oct 2015, 10:06 #19264

Kopš: 14. May 2002

Ziņojumi: 17411

Braucu ar: 500

Nafig tos kramus reklamet, citadak kadam radisies iespaids, ka tie ir ok pirkums. Dzesisu ara.
Offline
depo
02. Oct 2015, 10:07 #19265

Kopš: 09. Jan 2006

Ziņojumi: 21004

Braucu ar: Zirgu

AV, a tev kas no tā? Lai tak cilvēks palasa, papēta, izdara pats secinājumus. Tu uzvedies kā kautkāds Rolex akcionārs.
Offline
HUBLOC
02. Oct 2015, 10:13 #19266

Kopš: 02. Oct 2007

No: Rīga

Ziņojumi: 4794

Braucu ar: SQ7

jā, info noderīgs, protams, ka tie, kas saprot no pulksteņiem, tie ar smīnu skatīsies uz pārdevēju Rimi ar Patek Philippe uz rokas



Offline
Christian
02. Oct 2015, 10:14 #19267

Kopš: 19. Jun 2007

No: Jelgava

Ziņojumi: 972

Braucu ar: Blitzkrieg darba zirgu un Suzuki GSF 600S


02 Oct 2015, 10:02:49 PASSATizhi rakstīja:

02 Oct 2015, 08:00:08 Christian rakstīja:

01 Oct 2015, 13:39:06 AV rakstīja:
Manuprat, piekroscibu saules uzladei nav, jo normala baterija tapat kalpo ~2 gadus, savukart, saules uzlades pulksteniem viena bridi izbeidzas akumulators un tad jautajums cik maksa to nomainit un vai vispar kads to uznemas remontet.

kad savam Citizen mainiju, tad bija va nu 30 eur vai lati, neatceros, attiecīgi nav kosmoss. Kvarca priekšrocības, ka jau pie pirkšanas saproti, ka bača turēs kādus 2 gadus un miers, ar solar sistēmām hvz kurā brīdī nobeigsies. Man kādus 5 gadus nogāja bez problēmām.
kkur lasiju par 10 gadiem, kurus tam aķim vajadzētu turēt

zinu, bet tas laikam pie "pareizas" pulksteņa turēšanas saulē/gaismā
Offline
depo
02. Oct 2015, 10:16 #19268

Kopš: 09. Jan 2006

Ziņojumi: 21004

Braucu ar: Zirgu

Tā ir katra paša indivīda izvēle vai pirkt feiku, kur viņu valkāt vai izlasīt un saprast, ka tas tomēr nav pat tās naudas vērts. Bet te protams uzradīsies kāds kas teiks kā tev dzīvot, ko pirkt un kas ir labi/slikti

Es arī agrāk domāju, palasīju forumus, papētīju bildes un sapratu, ka nevajag pat perfektu feiku, pat pa 300 USD
Offline
AV
02. Oct 2015, 10:21 #19269

Kopš: 14. May 2002

Ziņojumi: 17411

Braucu ar: 500

Ir cilveki, kas neiedzilinas lietas - aaa, ja jau labs, tatad janem - bus kruta
Bet diskusiju forumi gan medz but interesanta lasamviela - var saprast, kas ir lielakie izaicinajumi prieks viltotajiem un uz ko japievers uzmanibu.
Offline
AV
02. Oct 2015, 10:26 #19270

Kopš: 14. May 2002

Ziņojumi: 17411

Braucu ar: 500

Kratīšanās pie Magoņa atroda dārgus ekskluzīvu zīmolu pulksteņus; sieva prasa atdot
Offline
martinels
02. Oct 2015, 10:50 #19271

Kopš: 21. Aug 2006

No: Rīga

Ziņojumi: 857

Braucu ar: priekšu pa priekšu

kaut kādi laikrāži ir uz rokas

Links


Links2

[ Šo ziņu laboja martinels, 02 Oct 2015, 10:51:50 ]

Offline

Moderatori: 968-jk, AV, AiwaShuraLLP, BigArchi, GirtzB, Lafter, PERFS, RVR, R_BERGS, SteelRat, VLD, linda, mrc, noisex, smudo