Gadījuma bilde

Online

Pašreiz BMWPower skatās 141 viesi un 7 reģistrēti lietotāji.

Ienākt BMWPower

Lietotājvards:

Parole:

Atcerēties

Aizmirsi paroli?

Reģistrēties

Forums » Vispārējās diskusijas » Tērzētava

Tēma: Nekustamais īpašums II

AutorsZiņojums
depo
07. Aug 2008, 10:25 #1921

Kopš: 09. Jan 2006

Ziņojumi: 21004

Braucu ar: Zirgu


07 Aug 2008, 10:17:15 edzulis rakstīja:
jaunie projekti rulz, krutie celtnieki rulz, 2 gadu garantija rulz un milzīgie krīti uz 40 gadiem arī rulz


psc, bail paliek lasot un kaa peerkot paarbaudiit vai shitaadi briinumi nebuus peec gada? nekaadiigi. peerc kakji maisaa.

dziljaa doma: buuveet pasham
Offline
S-G
07. Aug 2008, 10:25 #1922

Kopš: 16. Apr 2007

Ziņojumi: 154

Braucu ar:

[ Šo ziņu laboja S-G, 24 Nov 2008, 15:28:01 ]

Offline
edzulis
07. Aug 2008, 10:41 #1923

Kopš: 13. May 2002

No: Rīga

Ziņojumi: 56481

Braucu ar: S212, 911TT, 951, 635csi, NSX, Tillotson t4


07 Aug 2008, 10:25:49 S-G rakstīja:
Sito ekas buuvnieciibu vadiija kautkaads polis
zemi ekai izkrapa no neredziigas sievietes


Kur tādi kropļi dzimst Biznesmeņi jebanie. Tie laikam arī ir tie kropļi, kas parkojas invalīdu stāvvietās...
Offline
Raicha
07. Aug 2008, 10:44 #1924

Kopš: 26. Dec 2002

Ziņojumi: 14865

Braucu ar:



zemi ekai izkrapa no neredziigas sievietes


mana maanjticiiba ir, ka tajaa vietaa laimes nebuus nekad
Offline
Modzijs
07. Aug 2008, 11:23 #1925

Kopš: 28. Jul 2008

No: Rīga

Ziņojumi: 141

Braucu ar: E30 325i


07 Aug 2008, 10:24:04 Murphy rakstīja:

07 Aug 2008, 10:17:15 edzulis rakstīja:
jaunie projekti rulz, krutie celtnieki rulz, 2 gadu garantija rulz un milzīgie krīti uz 40 gadiem arī rulz


Galvenais jau tas, ka ar tiem dzintara projektiem ir pilna Jūrmala + duntes ozoli un vēl pāris projekti.

Nez kapēc man ir tāda aizdoma ka līdzīgus stāstus dzirdēsim par ~40% jauno projektu


taas ir sekas no taa ka 70% celtnieku ir no ielas panjemti chalji, kas taja objekta pirmo reizi uzzin kas ir limenjraadis utt un buvdarbu vaditajs ar bijis noteikti kaut kaads izbijis gramatvedis vai kaut kas taads, nevis kvalificeets celtnieks
Offline
Raicha
07. Aug 2008, 11:35 #1926

Kopš: 26. Dec 2002

Ziņojumi: 14865

Braucu ar:

plaisaa ne jau taapeec, ka celtnieki nav saliimenjojushi kaa naakas, bet gan deelj ekonomeeshanas uz fundamentaalaam lietaam - imho.

Offline
amigoz
07. Aug 2008, 12:05 #1927

Kopš: 25. Aug 2004

Ziņojumi: 1875

Braucu ar: RRS


07 Aug 2008, 10:17:15 edzulis rakstīja:
jaunie projekti rulz, krutie celtnieki rulz, 2 gadu garantija rulz un milzīgie krīti uz 40 gadiem arī rulz


Man shajaa projektaa, gadu atpakalj, polju prorabs piedaavaaja kasjakus labot
Aizbraucu apskatijos, nu jobanivrot tur bija sadariits. Gruntsuudenji ljoti augsti, liels negatiivais spiediens uz pazemes garaazhas sienaam, pamati protams nav hidroizoleeti. Es jau tad prognozeeju, ka peec gada buus auzas. Nevienojaamies
Tajaa laikaa dziivoklis tur maksaaja 3000 EUR/m2. Balkoni arii bija taa sataisiiti, ka uz griestiem un sienaam veidojaas taadas kaa pasaules kartes no mitruma
Offline
Raicha
07. Aug 2008, 12:20 #1928

Kopš: 26. Dec 2002

Ziņojumi: 14865

Braucu ar:


07 Aug 2008, 12:05:07 amigoz rakstīja:

07 Aug 2008, 10:17:15 edzulis rakstīja:
jaunie projekti rulz, krutie celtnieki rulz, 2 gadu garantija rulz un milzīgie krīti uz 40 gadiem arī rulz


Man shajaa projektaa, gadu atpakalj, polju prorabs piedaavaaja kasjakus labot
Aizbraucu apskatijos, nu jobanivrot tur bija sadariits. Gruntsuudenji ljoti augsti, liels negatiivais spiediens uz pazemes garaazhas sienaam, pamati protams nav hidroizoleeti. Es jau tad prognozeeju, ka peec gada buus auzas. Nevienojaamies
Tajaa laikaa dziivoklis tur maksaaja 3000 EUR/m2. Balkoni arii bija taa sataisiiti, ka uz griestiem un sienaam veidojaas taadas kaa pasaules kartes no mitruma


Offline
shibernieks
07. Aug 2008, 12:23 #1929

Kopš: 12. Aug 2004

Ziņojumi: 5990

Braucu ar:


07 Aug 2008, 10:24:04 Murphy rakstīja:
Galvenais jau tas, ka ar tiem dzintara projektiem ir pilna Jūrmala + duntes ozoli un vēl pāris projekti.

Nez kapēc man ir tāda aizdoma ka līdzīgus stāstus dzirdēsim par ~40% jauno projektu


vienīgais ko varu ieteikt pirms pirkšanas noskaidrot kas ir cēlis. ja ir kompānija kura jau daudzus gadus atrodas starp top10 būvkompānijām tad problēmas pārsvarā tiek novērstas (ja tādas arī ir).
vel šis tas protams ir atkarīgs no attīstītāja bet tas jau ir sekundāri.

visas tās firmeles kas radītas vienam projektam... nu tur ir LIELA iespēja ka problēmas BŪS un var gadīties ka viņas parādās arī pēc garantijas termiņa
Offline
amigoz
07. Aug 2008, 12:31 #1930

Kopš: 25. Aug 2004

Ziņojumi: 1875

Braucu ar: RRS

Ko Tev dos tas, ja zinaasi, ka objektu celj RE&RE; YIT; vai Skonto ? Tie tachu ir gjeneraalji zem kuriem ir subchiki 5 liimenjos un piektajaa levelaa straadaa Aivars no Otanjkjiem kursh miizh meshalkaa uudens vietaa, dirsh buuvbedree pamatu vietaa un smeeree punkjus starp regjipsi shpaktelja vietaa.
Offline
amigoz
07. Aug 2008, 12:33 #1931

Kopš: 25. Aug 2004

Ziņojumi: 1875

Braucu ar: RRS

un to visu + veel piecus objektus uzrauga polis kursh brauc ar Hyundaj Getz, bet Getz neiet tik aatri cik straadaa muusu celtnieki un tapeec nevar visu izkontroleet.
Taada taa realitaate.
Offline
Pauliic
07. Aug 2008, 12:36 #1932

Kopš: 01. Dec 2002

No: Rīga

Ziņojumi: 8774

Braucu ar: 10, 101

Pārdodu 1istabas dzīvokli Iļģuciemā/Dzirciemā - Dzirciema ielā 35. 3 stāvs, nost no ielas, kosmētiskais remonts, nav stūra dzīvoklis. 29900ls. Bildes parakstā.

-----------------
http://www.tero.lv http://www.gridlistes.lv
http://www.izlietne.lv http://www.keyaccount.lv
Offline
edzulis
07. Aug 2008, 12:55 #1933

Kopš: 13. May 2002

No: Rīga

Ziņojumi: 56481

Braucu ar: S212, 911TT, 951, 635csi, NSX, Tillotson t4

40k eur par 1ist dzīvokli vecajā mājā, kur pie tam vēl prasītos pēc ieguldījumiem?
Offline
depo
07. Aug 2008, 12:58 #1934

Kopš: 09. Jan 2006

Ziņojumi: 21004

Braucu ar: Zirgu


07 Aug 2008, 12:31:28 amigoz rakstīja:
Ko Tev dos tas, ja zinaasi, ka objektu celj RE&RE; YIT; vai Skonto ? Tie tachu ir gjeneraalji zem kuriem ir subchiki 5 liimenjos un piektajaa levelaa straadaa Aivars no Otanjkjiem kursh miizh meshalkaa uudens vietaa, dirsh buuvbedree pamatu vietaa un smeeree punkjus starp regjipsi shpaktelja vietaa.


trekns +1.
taa notiek visur, kautvai Pats George Bush buuvees, bet reaali tur buus Shuriks un Toljiks no mikrorajona.
A viss izskataas skaisti jo zem Skonto vaarda.
Offline
taksists
07. Aug 2008, 13:04 #1935

Kopš: 22. Sep 2004

No: Kuldīga

Ziņojumi: 1869

Braucu ar: dērtī dīl mobīl & bubaru impreza

Un ar Skonto un RBS Skalu u.c. ir pat vēl grūtāk tiesāties šādu problēmu gadījumā - juristu bars un visa vaina tiek novelta uz apakšuzņēmēju a.k.a. Aivaru no Otaņķiem, kuram neko padarīt nevar - pliks un nabags.

Tieši šādu sviestu dēļ pirku dzīvokli mājā, kura jau 3 gadus bija ekspluatācijā un visi dzīvokļi apdzīvoti - lai redz - ir tādi reāli redzami gļuki vai nav.

-----------------
Tā nav dzīve, bet stragls..
Offline
edzulis
07. Aug 2008, 13:04 #1936

Kopš: 13. May 2002

No: Rīga

Ziņojumi: 56481

Braucu ar: S212, 911TT, 951, 635csi, NSX, Tillotson t4

Kad sen sen strādāju (gulēju) pa 0,50ls stundā (naktī :aiwa pie viesnīcas Latvija restaurācijas (jaukšanas) tad tur ne tikai šuriki bija, tur arī nariki bija, kas strādāja apakšfirmās mazajās zem lielajiem būvniekiem, kuri nu tur toreiz bija. Būvgružus tikai no kaut kāda 9 stāva varēja pa trubu laist lejā, tādēļ no augstākajamiem stāviem svieda viņus lejā uz 9 stāvu lielā čupā, ka no rīta būvniekiem tecēja auksti sviedri, jo tas viss varēja iebrukt smuki. Apsargi tikmēr piesedza un organizēja vara/alumīnija izvešanu smagajos pa nakti. Tipa vara trubas, alumīnija logi utt.
Offline
amigoz
07. Aug 2008, 13:09 #1937

Kopš: 25. Aug 2004

Ziņojumi: 1875

Braucu ar: RRS


07 Aug 2008, 13:04:51 edzulis rakstīja:
Kad sen sen strādāju (gulēju) pa 0,50ls stundā (naktī :aiwa pie viesnīcas Latvija restaurācijas (jaukšanas) tad tur ne tikai šuriki bija, tur arī nariki bija, kas strādāja apakšfirmās mazajās zem lielajiem būvniekiem, kuri nu tur toreiz bija. Būvgružus tikai no kaut kāda 9 stāva varēja pa trubu laist lejā, tādēļ no augstākajamiem stāviem svieda viņus lejā uz 9 stāvu lielā čupā, ka no rīta būvniekiem tecēja auksti sviedri, jo tas viss varēja iebrukt smuki. Apsargi tikmēr piesedza un organizēja vara/alumīnija izvešanu smagajos pa nakti. Tipa vara trubas, alumīnija logi utt.


Un taa tu nopelniji savu pirmo BMW ?
Offline
amigoz
07. Aug 2008, 13:09 #1938

Kopš: 25. Aug 2004

Ziņojumi: 1875

Braucu ar: RRS

P.S.
Offline
DFS
07. Aug 2008, 13:28 #1939

Kopš: 08. Feb 2004

Ziņojumi: 15279

Braucu ar: 979

Pārdodu privātmāju Siguldā info Pm
Offline
Fandulis
07. Aug 2008, 13:31 #1940

Kopš: 29. Nov 2004

Ziņojumi: 13910

Braucu ar: sipisnīku pi vuškom

Interesē zeme ceļa posmā Jugla-Lilaste(ieskaitot).
Offline

Moderatori: 968-jk, AV, AiwaShuraLLP, BigArchi, GirtzB, Lafter, PERFS, RVR, R_BERGS, SteelRat, VLD, linda, mrc, noisex, smudo