| Autors | Ziņojums |
| Arsm3ns | | 22. Apr 2026, 09:30 |
#1921
|
|
 Kopš: 27. Oct 2023
Ziņojumi: 1977
Braucu ar:
| YT aploudota dokumentālene par Avenu un viņa ietekmi ES. Ietekmi pierāda ne tikai saturs, bet arī fakts, ka neviena no mūsu ziņu pamoikām neuzrakstīja ne skaņu, kad bija pirmizrāde, ne arī tagad. NRA uz momentu uzrakstīja, bet tad rakstu uzreiz izdzēsa 
 Spied "Play", lai skatītos video!
Te sīkāk:
https://www.kompromat.lv/item.php?docid=readn&id=9707[ Šo ziņu laboja Arsm3ns, 22 Apr 2026, 09:35:24 ] |
Offline | |
|
| DiksIrseejs | | 22. Apr 2026, 10:02 |
#1922
|
|
Kopš: 08. Oct 2020
No: Dobele
Ziņojumi: 1475
Braucu ar: Hibrīdu
| Nu tāpēc ka no oligarha viņa gadījumā nav ne smakas. Ķengāšanās tikai. |
Offline | |
|
| kexxx | | 22. Apr 2026, 12:14 |
#1923
|
|
 Kopš: 12. Dec 2010
Ziņojumi: 14207
Braucu ar:
| ģēnijs atradis iemeslu šoferu trūkumam- izrādās, mums skolu trūkst 
https://x.com/janisdombrava/status/2046818929071341964 |
Offline | |
|
| divkosigais | | 22. Apr 2026, 15:33 |
#1924
|
|
 Kopš: 15. Feb 2010
No: Rīga
Ziņojumi: 6627
Braucu ar:
|
22 Apr 2026, 12:14:44 @kexxx rakstīja:
ģēnijs atradis iemeslu šoferu trūkumam- izrādās, mums skolu trūkst 
https://x.com/janisdombrava/status/2046818929071341964
njā..šoferu jau netrūkst. Tik pa viņiem reti kurš grib iet strādāt 
Fascinē tas valdības domu gājiens...visur LV trūkst vietējo (latviešu un krievu) dajebkādām profesijām. Kur viņs taisās noņemt tos 100000 iedzīvotājus? Tipa bulciņu cepējus pārvirzīt par šoferiem? Vai nahren tik daudz frizieru un BD audzinātāju - lai iet mācās par šoferiem!
Ā...noņemt un aizliegt visus bezdarbnieku pabalstus - lai iet strādāt par šoferiem.
Gluži kā Šlesers - vienjkārši atbildes uz sarežģitām problēmām.
PS: My bad...tur teikts Eiropā. Tad tas ir vēl neloģiskāk - lai no LV aizplūst darbaspēks prom?[ Šo ziņu laboja divkosigais, 22 Apr 2026, 15:35:23 ] |
Offline | |
|
| kexxx | | 22. Apr 2026, 15:41 |
#1925
|
|
 Kopš: 12. Dec 2010
Ziņojumi: 14207
Braucu ar:
| tak tas antiņš ir galīgi atrauts no tēmas- par smagā šoferi var izmācīties kursos un tālāk jau pieredzes uzkrāšana
tam nevajag speciālu augstskolu 
tipisks populisms, lai brauktu pa ausīm vēlētājiem
vispār mums vajag kvalitatīvu un mūsdienīgu ēdiena kurjeru izglītību, lai nav wolt/bolt kurjerus no indijas jāieved  |
Offline | |
|
| dsks | | 22. Apr 2026, 15:52 |
#1926
|
|
 Kopš: 12. Nov 2008
No: Liepāja
Ziņojumi: 1749
Braucu ar:
| Autoskolas noteikti par Janku balsos ... tiks pie šprices, būs ziedu laiki atpakaļ ... dotētas jaunas mācību fūres, jaunas telpas mācībām, poligoni,utt. ... kļūsim par šoferu sagatavošanas lielvalsti nākamo četru gadu laikā ... domāju ar cilvēkiem problēmu vispār nebūs, jo visi tie 400 tūkstoši taču tesīsies uzreiz atpakaļ uz mājām, lai izietu kursus un sākt vālēt jau pa visu EU, nevis dricelēties tur pa vienu valsti  |
Offline | |
|
| kkas | | 22. Apr 2026, 16:28 |
#1927
|
|
 Kopš: 22. Apr 2008
Ziņojumi: 10308
Braucu ar: Alfu
| janka un politiķi ir kā mākslīgais intlelekts- ģenerē vnk smukus tekstus bez jēgas. :P
nē nu trūkst, bet nozare arī nav nekāda medus maize. šoferu paaudzes mainās, bet uzņēmumu īpašnieki/vadītāji paliek vecie ar veco pieeju, tik ātri nemainās. jaunie nevergo 24-00, nepacieš cūcisku attieksmi. pavisam noteikti viņi reizē nevadīs remonta garāžu un nestūrēs autobusu. vai arī otrādi, vadītājam iedod papīra kaudzes vietā planšeti maršrutā kravas piegādēm. viņš pasūta visus un aiziet pensijā. (true story, vairāki uzreiz turklāt) |
Offline | |
|
| uldens1 | | 22. Apr 2026, 17:35 |
#1928
|
|
 Kopš: 28. Feb 2008
Ziņojumi: 17345
Braucu ar:
|
22 Apr 2026, 09:30:10 @Arsm3ns rakstīja:
YT aploudota dokumentālene par Avenu un viņa ietekmi ES. Ietekmi pierāda ne tikai saturs, bet arī fakts, ka neviena no mūsu ziņu pamoikām neuzrakstīja ne skaņu, kad bija pirmizrāde, ne arī tagad. NRA uz momentu uzrakstīja, bet tad rakstu uzreiz izdzēsa 
 Spied "Play", lai skatītos video!
Te sīkāk:
https://www.kompromat.lv/item.php?docid=readn&id=9707
Tāds pats kā medvečuks ukrainā bij,domāju ka šitādus sūdus kremlis ir iekakinājis katrā postpadomju valstī,un gan jau arī pa visu eiropu,tā saucamie labie krievi.Mūsu valdība nemācās no ukrainas kļūdām,korupcija zeļ un plaukst |
Offline | |
|
|
|
| kkas | | 22. Apr 2026, 17:44 |
#1929
|
|
 Kopš: 22. Apr 2008
Ziņojumi: 10308
Braucu ar: Alfu
| Nevis nemācās, bet vienkārši bizness ir kopīgs gan virzienā uz krieviju un otrādi un tam neizbēgami seko draudzības un izpalīdzības  |
Offline | |
|
| uldens1 | | 22. Apr 2026, 18:17 |
#1930
|
|
 Kopš: 28. Feb 2008
Ziņojumi: 17345
Braucu ar:
|
22 Apr 2026, 17:44:32 @kkas rakstīja:
Nevis nemācās, bet vienkārši bizness ir kopīgs gan virzienā uz krieviju un otrādi un tam neizbēgami seko draudzības un izpalīdzības 
Nē ar krieviju ir tikai korupcija,tur biznesa nav |
Offline | |
|
| user | | 22. Apr 2026, 19:00 |
#1931
|
|
Kopš: 12. May 2020
Ziņojumi: 14494
Braucu ar:
|
22 Apr 2026, 18:17:24 @uldens1 rakstīja:
22 Apr 2026, 17:44:32 @kkas rakstīja:
Nevis nemācās, bet vienkārši bizness ir kopīgs gan virzienā uz krieviju un otrādi un tam neizbēgami seko draudzības un izpalīdzības 
Nē ar krieviju ir tikai korupcija,tur biznesa nav
hvz, eksportēt uz krieviju neredzu nekā slikta.. atņemt krieviem naudu aizsūtot šprotes - kas tur tāds? |
Offline | |
|
| Arsm3ns | | 22. Apr 2026, 19:05 |
#1932
|
|
 Kopš: 27. Oct 2023
Ziņojumi: 1977
Braucu ar:
|
22 Apr 2026, 19:00:12 @user rakstīja:
22 Apr 2026, 18:17:24 @uldens1 rakstīja:
22 Apr 2026, 17:44:32 @kkas rakstīja:
Nevis nemācās, bet vienkārši bizness ir kopīgs gan virzienā uz krieviju un otrādi un tam neizbēgami seko draudzības un izpalīdzības 
Nē ar krieviju ir tikai korupcija,tur biznesa nav
hvz, eksportēt uz krieviju neredzu nekā slikta.. atņemt krieviem naudu aizsūtot šprotes - kas tur tāds?
pat kurpju šņores aizsūtot, mēs parādam, ka mums orki ir vērā ņemami. Ja orki nesaņem itin neko un paļaujas, ka kurpju šņores babuļa uztamborēs, tad viņi nonāk savā naturālā vidē un mums par laimi ar to nav nekāds saistības. Un pēc laika, Kima Čen Putļina valstībā kļūst kurpju šņoru pašpietiekami, ir sarāvuši saites ar ārpasauli un tev nav jāsmadzeņo vairs, ko ir vai nav ētiski tirgot viņiem  [ Šo ziņu laboja Arsm3ns, 22 Apr 2026, 19:05:47 ] |
Offline | |
|
| KM | | 22. Apr 2026, 19:33 |
#1933
|
|
 Kopš: 28. Oct 2005
No: Rīga
Ziņojumi: 7484
Braucu ar: ///M
| tas djegjenerats dombrava ir pilniba atrauts no realitates, 100p ja vins netiks nakamaja saeima , paliks bezdarbnieks, jo tads lohs privataja sektora nav vajadzigs, gan jau ari nodzersies pec tam |
Offline | |
|
| Samsasi | | 22. Apr 2026, 20:08 |
#1934
|
|
 Kopš: 01. Nov 2014
Ziņojumi: 5647
Braucu ar:
|
22 Apr 2026, 19:33:18 @KM rakstīja:
tas djegjenerats dombrava ir pilniba atrauts no realitates, 100p ja vins netiks nakamaja saeima , paliks bezdarbnieks, jo tads lohs privataja sektora nav vajadzigs, gan jau ari nodzersies pec tam
parasti jau ieliek kādā sitlā vietiņa vai arī viņi sāk kautko konsultēt.... kā piemēram tas sīkais pedžiks no bauskas |
Offline | |
|
| RolandsK | | 22. Apr 2026, 20:19 |
#1935
|
|
 Kopš: 06. Sep 2006
No: Rīga
Ziņojumi: 3650
Braucu ar: ᴑᴑ un Zaļo Briesmoni
| dombrava savulaik skrēja pa skolu un bļaustījās, ka priekš kam mācīties, viņš būšot politiķis. Un tā arī ir kļuvis par tīri veiksmīgu politiķi  |
Offline | |
|
| uldens1 | | 22. Apr 2026, 20:29 |
#1936
|
|
 Kopš: 28. Feb 2008
Ziņojumi: 17345
Braucu ar:
|
22 Apr 2026, 19:00:12 @user rakstīja:
22 Apr 2026, 18:17:24 @uldens1 rakstīja:
22 Apr 2026, 17:44:32 @kkas rakstīja:
Nevis nemācās, bet vienkārši bizness ir kopīgs gan virzienā uz krieviju un otrādi un tam neizbēgami seko draudzības un izpalīdzības 
Nē ar krieviju ir tikai korupcija,tur biznesa nav
hvz, eksportēt uz krieviju neredzu nekā slikta.. atņemt krieviem naudu aizsūtot šprotes - kas tur tāds?
jĀ,jā,jau aizmirsies kā ar šprotēm gāja??Tiklīdz kāds politisks lēmums nav orkiem pa prātam,tā izdomā huiņu kā aizliegt šprotes,un nozarē krīze un bla,bla,bla.Beigās tomēr paguļās zem kremļa un ļaujas bez vazelīna.Nah ar to valsti jebkādu sadarbību |
Offline | |
|
|
|
| kexxx | | 23. Apr 2026, 08:45 |
#1937
|
|
 Kopš: 12. Dec 2010
Ziņojumi: 14207
Braucu ar:
|
22 Apr 2026, 19:00:12 @user rakstīja:
22 Apr 2026, 18:17:24 @uldens1 rakstīja:
22 Apr 2026, 17:44:32 @kkas rakstīja:
Nevis nemācās, bet vienkārši bizness ir kopīgs gan virzienā uz krieviju un otrādi un tam neizbēgami seko draudzības un izpalīdzības 
Nē ar krieviju ir tikai korupcija,tur biznesa nav
hvz, eksportēt uz krieviju neredzu nekā slikta.. atņemt krieviem naudu aizsūtot šprotes - kas tur tāds?
lv apjomi priekš vateņiem -sūds, sīka vienība
bet priekš lv- ievērojams apjoms
pie mazākajiem sūdiem, vateņi aizver robežu ciet un uzņēmumiem, kuri ievērojamu apjomu eksportē vateņiem, bankrots
līdz ar to šlepers un pārējie vateņi var bļaut, ka vajagot ar vateņiem draudzīgi dzīvit, glābt uzņēmumus bla bla
grozies kā gribi- jebkuras saistības ar vati viņi izmantos savā labā |
Offline | |
|
| kkas | | 23. Apr 2026, 08:58 |
#1938
|
|
 Kopš: 22. Apr 2008
Ziņojumi: 10308
Braucu ar: Alfu
|
22 Apr 2026, 19:00:12 @user rakstīja:
22 Apr 2026, 18:17:24 @uldens1 rakstīja:
22 Apr 2026, 17:44:32 @kkas rakstīja:
Nevis nemācās, bet vienkārši bizness ir kopīgs gan virzienā uz krieviju un otrādi un tam neizbēgami seko draudzības un izpalīdzības 
Nē ar krieviju ir tikai korupcija,tur biznesa nav
hvz, eksportēt uz krieviju neredzu nekā slikta.. atņemt krieviem naudu aizsūtot šprotes - kas tur tāds?
Pajautā zivju rūpniekiem ko viņi domā par šo ieteikumu. Viņi tev tās šprotes par šādu uzskatu sabāzīs vienā vietā. |
Offline | |
|
| RaL | | 23. Apr 2026, 10:54 |
#1939
|
|
 Kopš: 23. Jul 2006
No: Rīga
Ziņojumi: 4062
Braucu ar: kruīzu
|
22 Apr 2026, 20:29:20 @uldens1 rakstīja:
22 Apr 2026, 19:00:12 @user rakstīja:
22 Apr 2026, 18:17:24 @uldens1 rakstīja:
22 Apr 2026, 17:44:32 @kkas rakstīja:
Nevis nemācās, bet vienkārši bizness ir kopīgs gan virzienā uz krieviju un otrādi un tam neizbēgami seko draudzības un izpalīdzības 
Nē ar krieviju ir tikai korupcija,tur biznesa nav
hvz, eksportēt uz krieviju neredzu nekā slikta.. atņemt krieviem naudu aizsūtot šprotes - kas tur tāds?
jĀ,jā,jau aizmirsies kā ar šprotēm gāja??Tiklīdz kāds politisks lēmums nav orkiem pa prātam,tā izdomā huiņu kā aizliegt šprotes,un nozarē krīze un bla,bla,bla.Beigās tomēr paguļās zem kremļa un ļaujas bez vazelīna.Nah ar to valsti jebkādu sadarbību
vēl jau jādabū naudu pēc tam atpakaļ no turienes. Ja nav savu galu, visticamāk ar kādu kukuli vēl pa vidu, tad vari gaidīt nez cik ilgi, līdz samaksās. Ja vēl pašvaldībai vai valstij kaut ko gribi notirgot, tad bez kukuļa neviens tev neko neļaus tirgot + pēc tam tāpat nemaksā.
Ātrāk prom no turienes, būs mazāk problēmu. |
Offline | |
|
Araajz  | | 24. Apr 2026, 11:18 |
#1940
|
|
 Kopš: 30. Aug 2008
No: Rīga
Ziņojumi: 28639
Braucu ar: E39
| Izskatās, ka Grīziņa apvienība ar to Vārnu ielu būs iešāvusi sev beidzot kājā pa visiem galiem baigā neapmierinātība virmo |
Offline | |
|