Online

Pašreiz BMWPower skatās 102 viesi un 0 reģistrēti lietotāji.

Ienākt BMWPower

Lietotājvards:

Parole:

Atcerēties

Aizmirsi paroli?

Reģistrēties

Forums » Vispārējās diskusijas » FLEIMS

Tēma: Banānrepublika VI

AutorsZiņojums
Arsm3ns
22. Apr 2026, 09:30 #1921

Kopš: 27. Oct 2023

Ziņojumi: 1977

Braucu ar:

YT aploudota dokumentālene par Avenu un viņa ietekmi ES. Ietekmi pierāda ne tikai saturs, bet arī fakts, ka neviena no mūsu ziņu pamoikām neuzrakstīja ne skaņu, kad bija pirmizrāde, ne arī tagad. NRA uz momentu uzrakstīja, bet tad rakstu uzreiz izdzēsa
Spied "Play", lai skatītos video!


Te sīkāk:
https://www.kompromat.lv/item.php?docid=readn&id=9707

[ Šo ziņu laboja Arsm3ns, 22 Apr 2026, 09:35:24 ]

Offline
DiksIrseejs
22. Apr 2026, 10:02 #1922

Kopš: 08. Oct 2020

No: Dobele

Ziņojumi: 1475

Braucu ar: Hibrīdu

Nu tāpēc ka no oligarha viņa gadījumā nav ne smakas. Ķengāšanās tikai.
Offline
kexxx
22. Apr 2026, 12:14 #1923

Kopš: 12. Dec 2010

Ziņojumi: 14207

Braucu ar:

ģēnijs atradis iemeslu šoferu trūkumam- izrādās, mums skolu trūkst

https://x.com/janisdombrava/status/2046818929071341964
Offline
divkosigais
22. Apr 2026, 15:33 #1924

Kopš: 15. Feb 2010

No: Rīga

Ziņojumi: 6627

Braucu ar:


22 Apr 2026, 12:14:44 @kexxx rakstīja:
ģēnijs atradis iemeslu šoferu trūkumam- izrādās, mums skolu trūkst

https://x.com/janisdombrava/status/2046818929071341964

njā..šoferu jau netrūkst. Tik pa viņiem reti kurš grib iet strādāt

Fascinē tas valdības domu gājiens...visur LV trūkst vietējo (latviešu un krievu) dajebkādām profesijām. Kur viņs taisās noņemt tos 100000 iedzīvotājus? Tipa bulciņu cepējus pārvirzīt par šoferiem? Vai nahren tik daudz frizieru un BD audzinātāju - lai iet mācās par šoferiem!

Ā...noņemt un aizliegt visus bezdarbnieku pabalstus - lai iet strādāt par šoferiem.
Gluži kā Šlesers - vienjkārši atbildes uz sarežģitām problēmām.

PS: My bad...tur teikts Eiropā. Tad tas ir vēl neloģiskāk - lai no LV aizplūst darbaspēks prom?

[ Šo ziņu laboja divkosigais, 22 Apr 2026, 15:35:23 ]

Offline
kexxx
22. Apr 2026, 15:41 #1925

Kopš: 12. Dec 2010

Ziņojumi: 14207

Braucu ar:

tak tas antiņš ir galīgi atrauts no tēmas- par smagā šoferi var izmācīties kursos un tālāk jau pieredzes uzkrāšana
tam nevajag speciālu augstskolu
tipisks populisms, lai brauktu pa ausīm vēlētājiem
vispār mums vajag kvalitatīvu un mūsdienīgu ēdiena kurjeru izglītību, lai nav wolt/bolt kurjerus no indijas jāieved
Offline
dsks
22. Apr 2026, 15:52 #1926

Kopš: 12. Nov 2008

No: Liepāja

Ziņojumi: 1749

Braucu ar:

Autoskolas noteikti par Janku balsos ... tiks pie šprices, būs ziedu laiki atpakaļ ... dotētas jaunas mācību fūres, jaunas telpas mācībām, poligoni,utt. ... kļūsim par šoferu sagatavošanas lielvalsti nākamo četru gadu laikā ... domāju ar cilvēkiem problēmu vispār nebūs, jo visi tie 400 tūkstoši taču tesīsies uzreiz atpakaļ uz mājām, lai izietu kursus un sākt vālēt jau pa visu EU, nevis dricelēties tur pa vienu valsti
Offline
kkas
22. Apr 2026, 16:28 #1927

Kopš: 22. Apr 2008

Ziņojumi: 10308

Braucu ar: Alfu

janka un politiķi ir kā mākslīgais intlelekts- ģenerē vnk smukus tekstus bez jēgas. :P

nē nu trūkst, bet nozare arī nav nekāda medus maize. šoferu paaudzes mainās, bet uzņēmumu īpašnieki/vadītāji paliek vecie ar veco pieeju, tik ātri nemainās. jaunie nevergo 24-00, nepacieš cūcisku attieksmi. pavisam noteikti viņi reizē nevadīs remonta garāžu un nestūrēs autobusu. vai arī otrādi, vadītājam iedod papīra kaudzes vietā planšeti maršrutā kravas piegādēm. viņš pasūta visus un aiziet pensijā. (true story, vairāki uzreiz turklāt)
Offline
uldens1
22. Apr 2026, 17:35 #1928

Kopš: 28. Feb 2008

Ziņojumi: 17345

Braucu ar:


22 Apr 2026, 09:30:10 @Arsm3ns rakstīja:
YT aploudota dokumentālene par Avenu un viņa ietekmi ES. Ietekmi pierāda ne tikai saturs, bet arī fakts, ka neviena no mūsu ziņu pamoikām neuzrakstīja ne skaņu, kad bija pirmizrāde, ne arī tagad. NRA uz momentu uzrakstīja, bet tad rakstu uzreiz izdzēsa
Spied "Play", lai skatītos video!


Te sīkāk:
https://www.kompromat.lv/item.php?docid=readn&id=9707
Tāds pats kā medvečuks ukrainā bij,domāju ka šitādus sūdus kremlis ir iekakinājis katrā postpadomju valstī,un gan jau arī pa visu eiropu,tā saucamie labie krievi.Mūsu valdība nemācās no ukrainas kļūdām,korupcija zeļ un plaukst
Offline
kkas
22. Apr 2026, 17:44 #1929

Kopš: 22. Apr 2008

Ziņojumi: 10308

Braucu ar: Alfu

Nevis nemācās, bet vienkārši bizness ir kopīgs gan virzienā uz krieviju un otrādi un tam neizbēgami seko draudzības un izpalīdzības
Offline
uldens1
22. Apr 2026, 18:17 #1930

Kopš: 28. Feb 2008

Ziņojumi: 17345

Braucu ar:


22 Apr 2026, 17:44:32 @kkas rakstīja:
Nevis nemācās, bet vienkārši bizness ir kopīgs gan virzienā uz krieviju un otrādi un tam neizbēgami seko draudzības un izpalīdzības
Nē ar krieviju ir tikai korupcija,tur biznesa nav
Offline
user
22. Apr 2026, 19:00 #1931

Kopš: 12. May 2020

Ziņojumi: 14494

Braucu ar:


22 Apr 2026, 18:17:24 @uldens1 rakstīja:

22 Apr 2026, 17:44:32 @kkas rakstīja:
Nevis nemācās, bet vienkārši bizness ir kopīgs gan virzienā uz krieviju un otrādi un tam neizbēgami seko draudzības un izpalīdzības
Nē ar krieviju ir tikai korupcija,tur biznesa nav


hvz, eksportēt uz krieviju neredzu nekā slikta.. atņemt krieviem naudu aizsūtot šprotes - kas tur tāds?
Offline
Arsm3ns
22. Apr 2026, 19:05 #1932

Kopš: 27. Oct 2023

Ziņojumi: 1977

Braucu ar:


22 Apr 2026, 19:00:12 @user rakstīja:

22 Apr 2026, 18:17:24 @uldens1 rakstīja:

22 Apr 2026, 17:44:32 @kkas rakstīja:
Nevis nemācās, bet vienkārši bizness ir kopīgs gan virzienā uz krieviju un otrādi un tam neizbēgami seko draudzības un izpalīdzības
Nē ar krieviju ir tikai korupcija,tur biznesa nav


hvz, eksportēt uz krieviju neredzu nekā slikta.. atņemt krieviem naudu aizsūtot šprotes - kas tur tāds?
pat kurpju šņores aizsūtot, mēs parādam, ka mums orki ir vērā ņemami. Ja orki nesaņem itin neko un paļaujas, ka kurpju šņores babuļa uztamborēs, tad viņi nonāk savā naturālā vidē un mums par laimi ar to nav nekāds saistības. Un pēc laika, Kima Čen Putļina valstībā kļūst kurpju šņoru pašpietiekami, ir sarāvuši saites ar ārpasauli un tev nav jāsmadzeņo vairs, ko ir vai nav ētiski tirgot viņiem

[ Šo ziņu laboja Arsm3ns, 22 Apr 2026, 19:05:47 ]

Offline
KM
22. Apr 2026, 19:33 #1933

Kopš: 28. Oct 2005

No: Rīga

Ziņojumi: 7484

Braucu ar: ///M

tas djegjenerats dombrava ir pilniba atrauts no realitates, 100p ja vins netiks nakamaja saeima , paliks bezdarbnieks, jo tads lohs privataja sektora nav vajadzigs, gan jau ari nodzersies pec tam
Offline
Samsasi
22. Apr 2026, 20:08 #1934

Kopš: 01. Nov 2014

Ziņojumi: 5647

Braucu ar:


22 Apr 2026, 19:33:18 @KM rakstīja:
tas djegjenerats dombrava ir pilniba atrauts no realitates, 100p ja vins netiks nakamaja saeima , paliks bezdarbnieks, jo tads lohs privataja sektora nav vajadzigs, gan jau ari nodzersies pec tam


parasti jau ieliek kādā sitlā vietiņa vai arī viņi sāk kautko konsultēt.... kā piemēram tas sīkais pedžiks no bauskas
Offline
RolandsK
22. Apr 2026, 20:19 #1935

Kopš: 06. Sep 2006

No: Rīga

Ziņojumi: 3650

Braucu ar: ᴑᴑ un Zaļo Briesmoni

dombrava savulaik skrēja pa skolu un bļaustījās, ka priekš kam mācīties, viņš būšot politiķis. Un tā arī ir kļuvis par tīri veiksmīgu politiķi
Offline
uldens1
22. Apr 2026, 20:29 #1936

Kopš: 28. Feb 2008

Ziņojumi: 17345

Braucu ar:


22 Apr 2026, 19:00:12 @user rakstīja:

22 Apr 2026, 18:17:24 @uldens1 rakstīja:

22 Apr 2026, 17:44:32 @kkas rakstīja:
Nevis nemācās, bet vienkārši bizness ir kopīgs gan virzienā uz krieviju un otrādi un tam neizbēgami seko draudzības un izpalīdzības
Nē ar krieviju ir tikai korupcija,tur biznesa nav


hvz, eksportēt uz krieviju neredzu nekā slikta.. atņemt krieviem naudu aizsūtot šprotes - kas tur tāds?
jĀ,jā,jau aizmirsies kā ar šprotēm gāja??Tiklīdz kāds politisks lēmums nav orkiem pa prātam,tā izdomā huiņu kā aizliegt šprotes,un nozarē krīze un bla,bla,bla.Beigās tomēr paguļās zem kremļa un ļaujas bez vazelīna.Nah ar to valsti jebkādu sadarbību
Offline
kexxx
23. Apr 2026, 08:45 #1937

Kopš: 12. Dec 2010

Ziņojumi: 14207

Braucu ar:


22 Apr 2026, 19:00:12 @user rakstīja:

22 Apr 2026, 18:17:24 @uldens1 rakstīja:

22 Apr 2026, 17:44:32 @kkas rakstīja:
Nevis nemācās, bet vienkārši bizness ir kopīgs gan virzienā uz krieviju un otrādi un tam neizbēgami seko draudzības un izpalīdzības
Nē ar krieviju ir tikai korupcija,tur biznesa nav


hvz, eksportēt uz krieviju neredzu nekā slikta.. atņemt krieviem naudu aizsūtot šprotes - kas tur tāds?


lv apjomi priekš vateņiem -sūds, sīka vienība
bet priekš lv- ievērojams apjoms
pie mazākajiem sūdiem, vateņi aizver robežu ciet un uzņēmumiem, kuri ievērojamu apjomu eksportē vateņiem, bankrots
līdz ar to šlepers un pārējie vateņi var bļaut, ka vajagot ar vateņiem draudzīgi dzīvit, glābt uzņēmumus bla bla
grozies kā gribi- jebkuras saistības ar vati viņi izmantos savā labā
Offline
kkas
23. Apr 2026, 08:58 #1938

Kopš: 22. Apr 2008

Ziņojumi: 10308

Braucu ar: Alfu


22 Apr 2026, 19:00:12 @user rakstīja:

22 Apr 2026, 18:17:24 @uldens1 rakstīja:

22 Apr 2026, 17:44:32 @kkas rakstīja:
Nevis nemācās, bet vienkārši bizness ir kopīgs gan virzienā uz krieviju un otrādi un tam neizbēgami seko draudzības un izpalīdzības
Nē ar krieviju ir tikai korupcija,tur biznesa nav


hvz, eksportēt uz krieviju neredzu nekā slikta.. atņemt krieviem naudu aizsūtot šprotes - kas tur tāds?

Pajautā zivju rūpniekiem ko viņi domā par šo ieteikumu. Viņi tev tās šprotes par šādu uzskatu sabāzīs vienā vietā.
Offline
RaL
23. Apr 2026, 10:54 #1939

Kopš: 23. Jul 2006

No: Rīga

Ziņojumi: 4062

Braucu ar: kruīzu


22 Apr 2026, 20:29:20 @uldens1 rakstīja:

22 Apr 2026, 19:00:12 @user rakstīja:

22 Apr 2026, 18:17:24 @uldens1 rakstīja:

22 Apr 2026, 17:44:32 @kkas rakstīja:
Nevis nemācās, bet vienkārši bizness ir kopīgs gan virzienā uz krieviju un otrādi un tam neizbēgami seko draudzības un izpalīdzības
Nē ar krieviju ir tikai korupcija,tur biznesa nav


hvz, eksportēt uz krieviju neredzu nekā slikta.. atņemt krieviem naudu aizsūtot šprotes - kas tur tāds?
jĀ,jā,jau aizmirsies kā ar šprotēm gāja??Tiklīdz kāds politisks lēmums nav orkiem pa prātam,tā izdomā huiņu kā aizliegt šprotes,un nozarē krīze un bla,bla,bla.Beigās tomēr paguļās zem kremļa un ļaujas bez vazelīna.Nah ar to valsti jebkādu sadarbību


vēl jau jādabū naudu pēc tam atpakaļ no turienes. Ja nav savu galu, visticamāk ar kādu kukuli vēl pa vidu, tad vari gaidīt nez cik ilgi, līdz samaksās. Ja vēl pašvaldībai vai valstij kaut ko gribi notirgot, tad bez kukuļa neviens tev neko neļaus tirgot + pēc tam tāpat nemaksā.
Ātrāk prom no turienes, būs mazāk problēmu.
Offline
Araajz
24. Apr 2026, 11:18 #1940

Kopš: 30. Aug 2008

No: Rīga

Ziņojumi: 28639

Braucu ar: E39

Izskatās, ka Grīziņa apvienība ar to Vārnu ielu būs iešāvusi sev beidzot kājā pa visiem galiem baigā neapmierinātība virmo
Offline

Moderatori: 968-jk, AV, AiwaShuraLLP, GirtzB, Lafter, MarC, PERFS, RVR, SteelRat, VLD, linda, mrc, noisex, smudo, xjs_4