Gadījuma bilde

Online

Pašreiz BMWPower skatās 109 viesi un 0 reģistrēti lietotāji.

Ienākt BMWPower

Lietotājvards:

Parole:

Atcerēties

Aizmirsi paroli?

Reģistrēties

Forums » Vispārējās diskusijas » Tērzētava

Tēma: Pulksteņi

AutorsZiņojums
AV
14. Sep 2015, 23:48 #19192

Kopš: 14. May 2002

Ziņojumi: 17411

Braucu ar: 500

Originali kaareiz naak ar rupjakiem posmiem, betnu rezultats ir bish oldskūlīgs Man labak patik si mesh siksnina, kaa aktualajiem chronospace (kuri prieks 'professional use' pulksteniem ir neadekvata 46mm izmera)

Offline
HUBLOC
15. Sep 2015, 07:04 #19193

Kopš: 02. Oct 2007

No: Rīga

Ziņojumi: 4794

Braucu ar: SQ7


14 Sep 2015, 23:41:19 koni4jo rakstīja:

14 Sep 2015, 21:22:05 AV rakstīja:
Sodien Chronospace tika pie jaunas Staib mesh siksninas

[IMG]breitling[/IMG]


Neesmu nekāds pulksteņu pazinējs, bet šitam imho labāk piedienētos metāla siksna ar rupjākiem posmiem vai vsp ādas
Bet nu jā, ko es saku mazsvarīgi, man mašīna ir tādā cenā laikam


paldies

[ Šo ziņu laboja Rolanc, 15 Sep 2015, 07:05:47 ]

Offline
Arsmens
15. Sep 2015, 10:53 #19194

Kopš: 28. Jun 2003

No: Rīga

Ziņojumi: 13306

Braucu ar: Trim durvīm

Teroristu iecienītākais pulkstens


Casio
Offline
15. Sep 2015, 11:13 #19195

Kopš:

Ziņojumi:

Braucu ar:


14 Sep 2015, 23:37:04 AV rakstīja:
Apkopoju cenas Vacija - Service Your Watch: 12 Brands And Their Service Prices
Betnu tie ir cipari par regularo apkopi - sasisti stikli, bojatas ciparnicas utt, protams, maksa papildus.


jebatj kapatj

cik saprotu taas apkppes pie Romaana ir tikai "wd40 iepuust"
Offline
ozo
15. Sep 2015, 11:50 #19196

Kopš: 27. Oct 2005

Ziņojumi: 19112

Braucu ar: Braucu ar

AV, tas ir Adolfa ex?
Offline
15. Sep 2015, 11:52 #19197

Kopš:

Ziņojumi:

Braucu ar:

kamer tu kapeiku pis - av darbojas
Offline
AV
17. Sep 2015, 14:36 #19198

Kopš: 14. May 2002

Ziņojumi: 17411

Braucu ar: 500


15 Sep 2015, 11:50:12 ozo rakstīja:
AV, tas ir Adolfa ex?

Jaa. Labs deals
Offline
ATB
17. Sep 2015, 14:45 #19199

Kopš: 21. Sep 2009

No: Rīga

Ziņojumi: 5355

Braucu ar: ♛ ♛

Klau, veči, pastastiet cilvēkam no malas kā tie pulksteņi iedalās? Kuri krutāki utt.? Piemēram, cik sapratu mehaniskie ir labāki par kvarcu, bet kādēļ?
Offline
hronists
17. Sep 2015, 14:52 #19200

Kopš: 01. Sep 2008

No: Rīga

Ziņojumi: 14820

Braucu ar: Svensk hjul


17 Sep 2015, 14:45:36 ATB rakstīja:
Klau, veči, pastastiet cilvēkam no malas kā tie pulksteņi iedalās? Kuri krutāki utt.? Piemēram, cik sapratu mehaniskie ir labāki par kvarcu, bet kādēļ?


pulksteņi iedalās apaļos un kantainos. jo vairāk akmeņu, jo labāk. Adidas vienmēr būs krutāks par nevienam nezināmu sūdu, kuru normāls cilvēks nemaz nevar izlasīt
Offline
einaars
17. Sep 2015, 14:54 #19201

Kopš: 17. Sep 2008

No: Rīga

Ziņojumi: 2277

Braucu ar:

kas varetu but par vainu , ka pulkstenis atpaliek, nomainija bateriju, nomainija ari baterijas elektroshemu atpaliek bet ne tik daudz ka sakuma, tagad 24h laika 20 min aiepaliek...?
Offline
17. Sep 2015, 15:00 #19202

Kopš:

Ziņojumi:

Braucu ar:

atb: ja tevi tas tik loti interese - neesi tik slinks un palasi kaut shito pashu topiku atpakaljaa - tas ir vairaakkart izrunats
Offline
VMR
17. Sep 2015, 15:11 #19203

Kopš: 07. May 2006

Ziņojumi: 10344

Braucu ar: sporta variantu

Pa to laiku, ko pavadīsi lasot 950 lpp, var nopelnīt 2 jauniem pulksteņiem
Offline
AV
17. Sep 2015, 15:21 #19204

Kopš: 14. May 2002

Ziņojumi: 17411

Braucu ar: 500


17 Sep 2015, 14:45:36 ATB rakstīja:
Klau, veči, pastastiet cilvēkam no malas kā tie pulksteņi iedalās? Kuri krutāki utt.? Piemēram, cik sapratu mehaniskie ir labāki par kvarcu, bet kādēļ?

Par iedalijumu - te ir viens viedoklis -> Pulksteņu zīmolu reitings
Offline
SpOrcMeN
18. Sep 2015, 10:07 #19205

Kopš: 14. May 2002

Ziņojumi: 34090

Braucu ar: banderautomobili

http://www.businessinsider.com/the-best-watches...travelers-2015-9

-----------------
ІБАШТЕ!!!!! ЗА УКРАЇНУ!!!!!!!
Нехай подохне суче плем’я!!!!


Offline
spriditis
18. Sep 2015, 11:09 #19206

Kopš: 17. Mar 2006

No: Valmiera

Ziņojumi: 4141

Braucu ar: ar savu lāpstu blad

Pulsar skaitas normals brends?
Offline
AV
18. Sep 2015, 11:25 #19207

Kopš: 14. May 2002

Ziņojumi: 17411

Braucu ar: 500


18 Sep 2015, 11:09:04 spriditis rakstīja:
Pulsar skaitas normals brends?

Nothing special. Liktu viena maisa ar Casio, Citizen utml.
Offline
Wesker
18. Sep 2015, 13:10 #19208

Kopš: 14. Apr 2015

Ziņojumi: 88

Braucu ar:

Kas par brīnumiem ir tie Invicta ražojumi? Kā ieiet ebay, tā vienmēr viņi ar baigām atlaidēm.
Offline
koni4jo
18. Sep 2015, 13:17 #19209

Kopš: 15. Mar 2013

No: Rīga

Ziņojumi: 4171

Braucu ar: Spāņu Golf un Hūndī...


18 Sep 2015, 13:10:40 Wesker rakstīja:
Kas par brīnumiem ir tie Invicta ražojumi? Kā ieiet ebay, tā vienmēr viņi ar baigām atlaidēm.


AV pulksteņu listā viņu vsp nav
Bet HZ imho jaques lemans līmenī, man vsm pat labāk patīk. Nostrādāti arī labi, vismaz šķiet, priekš brīnuma 50-150eur cenā

[ Šo ziņu laboja koni4jo, 18 Sep 2015, 13:23:53 ]

Offline
martinels
18. Sep 2015, 13:36 #19210

Kopš: 21. Aug 2006

No: Rīga

Ziņojumi: 857

Braucu ar: priekšu pa priekšu


18 Sep 2015, 13:10:40 Wesker rakstīja:
Kas par brīnumiem ir tie Invicta ražojumi? Kā ieiet ebay, tā vienmēr viņi ar baigām atlaidēm.

Tās nav atlaides, bet aptuvenā cena. Automātus var pirkt, piemēram slavenajam 8926 iekšā seiko mehānisms NH35a


bet labāk iesaku paskatīties Orient, daudz labāks, piemēram veco mako modeli:


vai labāk jaunāku XL mako:

[ Šo ziņu laboja martinels, 18 Sep 2015, 13:40:05 ]

Offline
AV
18. Sep 2015, 15:31 #19211

Kopš: 14. May 2002

Ziņojumi: 17411

Braucu ar: 500

Ja runa ir par submariner dizaina kopijam, tad IMHO labakais price/performance bus Parnis ar keramisko bezeli un safira stiklu pa ~110 EUR.
Bet Orient pa mazliet augstaku cenu ari laba izvele, jo vismaz 'godigs' zimols.

[ Šo ziņu laboja AV, 18 Sep 2015, 15:32:47 ]

Offline

Moderatori: 968-jk, AV, AiwaShuraLLP, BigArchi, GirtzB, Lafter, PERFS, RVR, R_BERGS, SteelRat, VLD, linda, mrc, noisex, smudo