| Autors | Ziņojums |
| Gestus | |
 Kopš: 07. Mar 2007
No: Rīga
Ziņojumi: 1282
Braucu ar: Paseratti
| Labrīt,
Mehānisms Kvarca vai Kvarca hronogrāfs ir būtiskas atškirības ?
Un kā bija ja stikla veids Minerālstikls , tas bija slikti vai nemaz tik slikti nav ?
Skatos šobrīd budžetā līdz 200 EUR un iekrita acīs šie trīs :
http://www.laikswatches.lv/lv/casio-efr-543l-1a...s-pulkstenis.htm
http://www.laikswatches.lv/lv/seiko-sks445p2-ch...s-pulkstenis.htm
http://www.laikswatches.lv/lv/casio-efr-531l-5a...s-pulkstenis.htm
vairāk kaut kā iepatīkās Casio, EFR-543L-1AVUEF, Edifice |
Offline | |
|
AV  | |
 Kopš: 14. May 2002
Ziņojumi: 17411
Braucu ar: 500
|
13 Aug 2015, 05:17:47 Gestus rakstīja:
Labrīt,
Mehānisms Kvarca vai Kvarca hronogrāfs ir būtiskas atškirības ?
Ar to ka viens ir hronografs un otrs nav. Hronografs = iespeja izmerit laika intervalu.
Un kā bija ja stikla veids Minerālstikls , tas bija slikti vai nemaz tik slikti nav ?
Pats letakais/vienkarsakais stiklins. Salidzinot ar safiru daudz vieglak skrapejas.
Skatos šobrīd budžetā līdz 200 EUR un iekrita acīs šie trīs :
http://www.laikswatches.lv/lv/casio-efr-543l-1a...s-pulkstenis.htm
http://www.laikswatches.lv/lv/seiko-sks445p2-ch...s-pulkstenis.htm
http://www.laikswatches.lv/lv/casio-efr-531l-5a...s-pulkstenis.htm
vairāk kaut kā iepatīkās Casio, EFR-543L-1AVUEF, Edifice
Taja budzeta sie varianti ir ok, BET noteikti apskati dzive - leta gala pulksteni bildes medz izskatities labak, neka dzive 
P.S. Reku, nedargaa swiss made alternativa ar safira stiklinu (tiesa, tiem Casio/Seiko dizains vienu kapeiku forsaks) ->
http://www.ebay.de/itm/ALFEX-Herrenuhr-Quarz-Ch...h=item20e199cb81
Veel alternativa - kinietis mehanika, automats ar safiru (tiesa, deretu piepirkt adas siksninu) ->
http://www.ebay.com/itm/42mm-Neiton-Sapphire-Gl...h=item3a9d8cbdfe
http://www.ebay.com/itm/42mm-Neiton-Sapphire-Gl...h=item3aa0251342[ Šo ziņu laboja AV, 13 Aug 2015, 13:00:22 ] |
Offline | |
|
| Fandulis | |
Kopš: 29. Nov 2004
Ziņojumi: 13910
Braucu ar: sipisnīku pi vuškom
| Vajag aadas melnu sikaninju ar spiidiigo sleedzi....urgent!!!!
Kur var nopirkt?
Centraa
..palasiiju topiku, sapratu, ka atbildi nesagaidiishu  [ Šo ziņu laboja Fandulis, 19 Aug 2015, 13:18:09 ] |
Offline | |
|
| Alexisonfire | |
 Kopš: 11. Dec 2013
No: Rīga
Ziņojumi: 2072
Braucu ar: ernestapp
|
13 Aug 2015, 10:12:55 AV rakstīja:
13 Aug 2015, 05:17:47 Gestus rakstīja:
Labrīt,
Mehānisms Kvarca vai Kvarca hronogrāfs ir būtiskas atškirības ?
Ar to ka viens ir hronografs un otrs nav. Hronografs = iespeja izmerit laika intervalu.
Un kā bija ja stikla veids Minerālstikls , tas bija slikti vai nemaz tik slikti nav ?
Pats letakais/vienkarsakais stiklins. Salidzinot ar safiru daudz vieglak skrapejas.
Skatos šobrīd budžetā līdz 200 EUR un iekrita acīs šie trīs :
http://www.laikswatches.lv/lv/casio-efr-543l-1a...s-pulkstenis.htm
http://www.laikswatches.lv/lv/seiko-sks445p2-ch...s-pulkstenis.htm
http://www.laikswatches.lv/lv/casio-efr-531l-5a...s-pulkstenis.htm
vairāk kaut kā iepatīkās Casio, EFR-543L-1AVUEF, Edifice
Taja budzeta sie varianti ir ok, BET noteikti apskati dzive - leta gala pulksteni bildes medz izskatities labak, neka dzive 
P.S. Reku, nedargaa swiss made alternativa ar safira stiklinu (tiesa, tiem Casio/Seiko dizains vienu kapeiku forsaks) ->
http://www.ebay.de/itm/ALFEX-Herrenuhr-Quarz-Ch...h=item20e199cb81
Veel alternativa - kinietis mehanika, automats ar safiru (tiesa, deretu piepirkt adas siksninu) ->
http://www.ebay.com/itm/42mm-Neiton-Sapphire-Gl...h=item3a9d8cbdfe
http://www.ebay.com/itm/42mm-Neiton-Sapphire-Gl...h=item3aa0251342
imho seiko daudz labaks par tam pseido alternatīvām |
Offline | |
|
| xn3x | |
 Kopš: 09. Sep 2007
Ziņojumi: 2812
Braucu ar: sieviešu auto
| Edifice sērijai price/performance ir ļoti OK. Izskatās labi ne tikai bildēs, ūdensdroši "100m" (ar tādu var peldēt), viss ko vajag. Garantijas serviss arī labs - ar savu ieniru kādus metrus 5, tika ūdens iekšā (pēc instrukcijas to drīkst) un šie bez ierunām nomainīja stiklu un vēl tur kaut ko.
Vienīgi atbilstoša cena tādam EFR-543L-1AVUEF ir 110 eur, nevis 190  |
Offline | |
|
| hronists | |
 Kopš: 01. Sep 2008
No: Rīga
Ziņojumi: 14820
Braucu ar: Svensk hjul
|
19 Aug 2015, 13:12:50 Fandulis rakstīja:
Vajag aadas melnu sikaninju ar spiidiigo sleedzi....urgent!!!!
Kur var nopirkt?
Centraa
..palasiiju topiku, sapratu, ka atbildi nesagaidiishu 
tu vēlies lai mēs tev tagad rakstām visu centra pulksteņu veikalu adreses? |
Offline | |
|
| xsicko | |
Kopš: 27. Jun 2010
Ziņojumi: 189
Braucu ar: e46
| Varbut kads var izpalidzet.
Mekleju pulksteni damai.
Ir uz gaumi kaut kas tamlidzigs, bruna siksna ideali butu:
http://www.amazon.de/dp/B004BKK3JI?m=A3JWKAKR8X...32tJ8dnJQx07s6wQ
http://www.amazon.de/dp/B0084SI4W6/?smid=AESRH3...ezg79YT3Xvz5HflQ
Cenu velams ap 100-150.
Paldies  |
Offline | |
|
| Fandulis | |
Kopš: 29. Nov 2004
Ziņojumi: 13910
Braucu ar: sipisnīku pi vuškom
| Jūs tak te metat kulee uz pulkstenjiem 24/7 nezinat kur labas siksninjas tirgojas
Izskreeju pa tuvaakiem veikaliem, nih tur nav, tagad vairs nav tik steidzami, Tagad var arī uzsūtīt |
Offline | |
|
|
|
| |
Kopš:
Ziņojumi:
Braucu ar:
| Kaa tas ir - mest kulee |
Offline | |
|
| Fandulis | |
Kopš: 29. Nov 2004
Ziņojumi: 13910
Braucu ar: sipisnīku pi vuškom
| |
Offline | |
|
| Sandis_UR | |
 Kopš: 06. Apr 2003
No: Rīga
Ziņojumi: 3995
Braucu ar: BITURBO
|
19 Aug 2015, 13:32:02 Alexisonfire rakstīja:
13 Aug 2015, 10:12:55 AV rakstīja:
13 Aug 2015, 05:17:47 Gestus rakstīja:
Labrīt,
Mehānisms Kvarca vai Kvarca hronogrāfs ir būtiskas atškirības ?
Ar to ka viens ir hronografs un otrs nav. Hronografs = iespeja izmerit laika intervalu.
Un kā bija ja stikla veids Minerālstikls , tas bija slikti vai nemaz tik slikti nav ?
Pats letakais/vienkarsakais stiklins. Salidzinot ar safiru daudz vieglak skrapejas.
Skatos šobrīd budžetā līdz 200 EUR un iekrita acīs šie trīs :
http://www.laikswatches.lv/lv/casio-efr-543l-1a...s-pulkstenis.htm
http://www.laikswatches.lv/lv/seiko-sks445p2-ch...s-pulkstenis.htm
http://www.laikswatches.lv/lv/casio-efr-531l-5a...s-pulkstenis.htm
vairāk kaut kā iepatīkās Casio, EFR-543L-1AVUEF, Edifice
Taja budzeta sie varianti ir ok, BET noteikti apskati dzive - leta gala pulksteni bildes medz izskatities labak, neka dzive 
P.S. Reku, nedargaa swiss made alternativa ar safira stiklinu (tiesa, tiem Casio/Seiko dizains vienu kapeiku forsaks) ->
http://www.ebay.de/itm/ALFEX-Herrenuhr-Quarz-Ch...h=item20e199cb81
Veel alternativa - kinietis mehanika, automats ar safiru (tiesa, deretu piepirkt adas siksninu) ->
http://www.ebay.com/itm/42mm-Neiton-Sapphire-Gl...h=item3a9d8cbdfe
http://www.ebay.com/itm/42mm-Neiton-Sapphire-Gl...h=item3aa0251342
imho seiko daudz labaks par tam pseido alternatīvām
Pieliec biku klāt un paņem kādu Tissot. |
Offline | |
|
| hronists | |
 Kopš: 01. Sep 2008
No: Rīga
Ziņojumi: 14820
Braucu ar: Svensk hjul
|
19 Aug 2015, 20:06:52 Fandulis rakstīja:
Jūs tak te metat kulee uz pulkstenjiem 24/7 nezinat kur labas siksninjas tirgojas
Izskreeju pa tuvaakiem veikaliem, nih tur nav, tagad vairs nav tik steidzami, Tagad var arī uzsūtīt
ko lai es tev iesaku... vaidzēja no rīta paskraidīt, moš jautājums atceltos jau saknē  |
Offline | |
|
| xsicko | |
Kopš: 27. Jun 2010
Ziņojumi: 189
Braucu ar: e46
|
19 Aug 2015, 19:43:37 xsicko rakstīja:
Varbut kads var izpalidzet.
Mekleju pulksteni damai.
Ir uz gaumi kaut kas tamlidzigs, bruna siksna ideali butu:
http://www.amazon.de/dp/B004BKK3JI?m=A3JWKAKR8X...32tJ8dnJQx07s6wQ
http://www.amazon.de/dp/B0084SI4W6/?smid=AESRH3...ezg79YT3Xvz5HflQ
Cenu velams ap 100-150.
Paldies 
up.... |
Offline | |
|
| PASSATizhi | |
 Kopš: 25. Jun 2009
No: Jūrmala
Ziņojumi: 8681
Braucu ar: 686hp
| ko up up nav kauns dāmai šādu kaku dāvināt? labāk par to naudu ziedus nopērc  |
Offline | |
|
| crashiks | |
 Kopš: 14. Aug 2006
Ziņojumi: 497
Braucu ar: Accordu
|
26 Aug 2015, 11:39:21 PASSATizhi rakstīja:
ko up up nav kauns dāmai šādu kaku dāvināt? labāk par to naudu ziedus nopērc 
parādi kādu tu savai dāmai uzdāvināji.
P.S. Nav kauns zandalēs ar zeķēm staigat? |
Offline | |
|
| |
Kopš:
Ziņojumi:
Braucu ar:
| vins persil paku davina sievai uz svetkiem  |
Offline | |
|
|
|
| PASSATizhi | |
 Kopš: 25. Jun 2009
No: Jūrmala
Ziņojumi: 8681
Braucu ar: 686hp
| nav kauns izdomāt visādus murgus? 
[ Šo ziņu laboja PASSATizhi, 26 Aug 2015, 11:56:53 ] |
Offline | |
|
RS  | |
 Kopš: 04. Sep 2009
No: Rīga
Ziņojumi: 793
Braucu ar: Diesel power
| :hdsh: :zandales: ersil: :blats: :daudznaudas:
----------------- - Power Muay Thai - |
Offline | |
|
| xsicko | |
Kopš: 27. Jun 2010
Ziņojumi: 189
Braucu ar: e46
|
26 Aug 2015, 11:39:21 PASSATizhi rakstīja:
ko up up nav kauns dāmai šādu kaku dāvināt? labāk par to naudu ziedus nopērc 
labak butu kaut ko ieteicis.... ej un uzdavini savai damai persilu.
to pasu tissot desire ari biju apskatijies, maksa pienemami bet itka viriesu pulkstenis 
tie ir piemeri, viens ir bezciparnicu, otrs ir ar romiesu cipariem, abi zelta krasa, adas siksna.
Taa ka man maz sajegas par pulksteniem un eksiste topiks, kapec nepajautat?
Es pie santehnikja neeju gudri dirst ka jalode kapara trubas kopa tapec ka vins zinas labak.
gaidu ieteikumus ko varetu nopirkt no zinosiem cilvekiem. |
Offline | |
|
VMR  | |
 Kopš: 07. May 2006
Ziņojumi: 10344
Braucu ar: sporta variantu
| Zinoši cilvēki tev ieteiks dārgu Šveices mehāniku. Tevis nosauktajā cenu kategorijā - pilnīgi po, kas pašam/sievietei labāk patīk  |
Offline | |
|