Gadījuma bilde

Online

Pašreiz BMWPower skatās 90 viesi un 5 reģistrēti lietotāji.

Ienākt BMWPower

Lietotājvards:

Parole:

Atcerēties

Aizmirsi paroli?

Reģistrēties

Forums » Vispārējās diskusijas » Tērzētava

Tēma: Pulksteņi

AutorsZiņojums
Gestus
13. Aug 2015, 05:17 #19052

Kopš: 07. Mar 2007

No: Rīga

Ziņojumi: 1282

Braucu ar: Paseratti

Labrīt,

Mehānisms Kvarca vai Kvarca hronogrāfs ir būtiskas atškirības ?

Un kā bija ja stikla veids Minerālstikls , tas bija slikti vai nemaz tik slikti nav ?

Skatos šobrīd budžetā līdz 200 EUR un iekrita acīs šie trīs :

http://www.laikswatches.lv/lv/casio-efr-543l-1a...s-pulkstenis.htm

http://www.laikswatches.lv/lv/seiko-sks445p2-ch...s-pulkstenis.htm

http://www.laikswatches.lv/lv/casio-efr-531l-5a...s-pulkstenis.htm

vairāk kaut kā iepatīkās Casio, EFR-543L-1AVUEF, Edifice
Offline
AV
13. Aug 2015, 10:12 #19053

Kopš: 14. May 2002

Ziņojumi: 17411

Braucu ar: 500


13 Aug 2015, 05:17:47 Gestus rakstīja:
Labrīt,

Mehānisms Kvarca vai Kvarca hronogrāfs ir būtiskas atškirības ?

Ar to ka viens ir hronografs un otrs nav. Hronografs = iespeja izmerit laika intervalu.


Un kā bija ja stikla veids Minerālstikls , tas bija slikti vai nemaz tik slikti nav ?

Pats letakais/vienkarsakais stiklins. Salidzinot ar safiru daudz vieglak skrapejas.


Skatos šobrīd budžetā līdz 200 EUR un iekrita acīs šie trīs :

http://www.laikswatches.lv/lv/casio-efr-543l-1a...s-pulkstenis.htm

http://www.laikswatches.lv/lv/seiko-sks445p2-ch...s-pulkstenis.htm

http://www.laikswatches.lv/lv/casio-efr-531l-5a...s-pulkstenis.htm

vairāk kaut kā iepatīkās Casio, EFR-543L-1AVUEF, Edifice

Taja budzeta sie varianti ir ok, BET noteikti apskati dzive - leta gala pulksteni bildes medz izskatities labak, neka dzive

P.S. Reku, nedargaa swiss made alternativa ar safira stiklinu (tiesa, tiem Casio/Seiko dizains vienu kapeiku forsaks) ->

http://www.ebay.de/itm/ALFEX-Herrenuhr-Quarz-Ch...h=item20e199cb81

Veel alternativa - kinietis mehanika, automats ar safiru (tiesa, deretu piepirkt adas siksninu) ->

http://www.ebay.com/itm/42mm-Neiton-Sapphire-Gl...h=item3a9d8cbdfe

http://www.ebay.com/itm/42mm-Neiton-Sapphire-Gl...h=item3aa0251342

[ Šo ziņu laboja AV, 13 Aug 2015, 13:00:22 ]

Offline
Fandulis
19. Aug 2015, 13:12 #19054

Kopš: 29. Nov 2004

Ziņojumi: 13910

Braucu ar: sipisnīku pi vuškom

Vajag aadas melnu sikaninju ar spiidiigo sleedzi....urgent!!!!
Kur var nopirkt?

Centraa

..palasiiju topiku, sapratu, ka atbildi nesagaidiishu

[ Šo ziņu laboja Fandulis, 19 Aug 2015, 13:18:09 ]

Offline
Alexisonfire
19. Aug 2015, 13:32 #19055

Kopš: 11. Dec 2013

No: Rīga

Ziņojumi: 2072

Braucu ar: ernestapp


13 Aug 2015, 10:12:55 AV rakstīja:

13 Aug 2015, 05:17:47 Gestus rakstīja:
Labrīt,

Mehānisms Kvarca vai Kvarca hronogrāfs ir būtiskas atškirības ?

Ar to ka viens ir hronografs un otrs nav. Hronografs = iespeja izmerit laika intervalu.


Un kā bija ja stikla veids Minerālstikls , tas bija slikti vai nemaz tik slikti nav ?

Pats letakais/vienkarsakais stiklins. Salidzinot ar safiru daudz vieglak skrapejas.


Skatos šobrīd budžetā līdz 200 EUR un iekrita acīs šie trīs :

http://www.laikswatches.lv/lv/casio-efr-543l-1a...s-pulkstenis.htm

http://www.laikswatches.lv/lv/seiko-sks445p2-ch...s-pulkstenis.htm

http://www.laikswatches.lv/lv/casio-efr-531l-5a...s-pulkstenis.htm

vairāk kaut kā iepatīkās Casio, EFR-543L-1AVUEF, Edifice

Taja budzeta sie varianti ir ok, BET noteikti apskati dzive - leta gala pulksteni bildes medz izskatities labak, neka dzive

P.S. Reku, nedargaa swiss made alternativa ar safira stiklinu (tiesa, tiem Casio/Seiko dizains vienu kapeiku forsaks) ->

http://www.ebay.de/itm/ALFEX-Herrenuhr-Quarz-Ch...h=item20e199cb81

Veel alternativa - kinietis mehanika, automats ar safiru (tiesa, deretu piepirkt adas siksninu) ->

http://www.ebay.com/itm/42mm-Neiton-Sapphire-Gl...h=item3a9d8cbdfe

http://www.ebay.com/itm/42mm-Neiton-Sapphire-Gl...h=item3aa0251342

imho seiko daudz labaks par tam pseido alternatīvām
Offline
xn3x
19. Aug 2015, 13:51 #19056

Kopš: 09. Sep 2007

Ziņojumi: 2812

Braucu ar: sieviešu auto

Edifice sērijai price/performance ir ļoti OK. Izskatās labi ne tikai bildēs, ūdensdroši "100m" (ar tādu var peldēt), viss ko vajag. Garantijas serviss arī labs - ar savu ieniru kādus metrus 5, tika ūdens iekšā (pēc instrukcijas to drīkst) un šie bez ierunām nomainīja stiklu un vēl tur kaut ko.

Vienīgi atbilstoša cena tādam EFR-543L-1AVUEF ir 110 eur, nevis 190
Offline
hronists
19. Aug 2015, 17:49 #19057

Kopš: 01. Sep 2008

No: Rīga

Ziņojumi: 14820

Braucu ar: Svensk hjul


19 Aug 2015, 13:12:50 Fandulis rakstīja:
Vajag aadas melnu sikaninju ar spiidiigo sleedzi....urgent!!!!
Kur var nopirkt?

Centraa

..palasiiju topiku, sapratu, ka atbildi nesagaidiishu


tu vēlies lai mēs tev tagad rakstām visu centra pulksteņu veikalu adreses?
Offline
xsicko
19. Aug 2015, 19:43 #19058

Kopš: 27. Jun 2010

Ziņojumi: 189

Braucu ar: e46

Varbut kads var izpalidzet.
Mekleju pulksteni damai.

Ir uz gaumi kaut kas tamlidzigs, bruna siksna ideali butu:
http://www.amazon.de/dp/B004BKK3JI?m=A3JWKAKR8X...32tJ8dnJQx07s6wQ

http://www.amazon.de/dp/B0084SI4W6/?smid=AESRH3...ezg79YT3Xvz5HflQ


Cenu velams ap 100-150.

Paldies
Offline
Fandulis
19. Aug 2015, 20:06 #19059

Kopš: 29. Nov 2004

Ziņojumi: 13910

Braucu ar: sipisnīku pi vuškom

Jūs tak te metat kulee uz pulkstenjiem 24/7 nezinat kur labas siksninjas tirgojas
Izskreeju pa tuvaakiem veikaliem, nih tur nav, tagad vairs nav tik steidzami, Tagad var arī uzsūtīt
Offline
19. Aug 2015, 20:15 #19060

Kopš:

Ziņojumi:

Braucu ar:

Kaa tas ir - mest kulee
Offline
Fandulis
19. Aug 2015, 20:33 #19061

Kopš: 29. Nov 2004

Ziņojumi: 13910

Braucu ar: sipisnīku pi vuškom

Offline
Sandis_UR
19. Aug 2015, 20:36 #19062

Kopš: 06. Apr 2003

No: Rīga

Ziņojumi: 3995

Braucu ar: BITURBO


19 Aug 2015, 13:32:02 Alexisonfire rakstīja:

13 Aug 2015, 10:12:55 AV rakstīja:

13 Aug 2015, 05:17:47 Gestus rakstīja:
Labrīt,

Mehānisms Kvarca vai Kvarca hronogrāfs ir būtiskas atškirības ?

Ar to ka viens ir hronografs un otrs nav. Hronografs = iespeja izmerit laika intervalu.


Un kā bija ja stikla veids Minerālstikls , tas bija slikti vai nemaz tik slikti nav ?

Pats letakais/vienkarsakais stiklins. Salidzinot ar safiru daudz vieglak skrapejas.


Skatos šobrīd budžetā līdz 200 EUR un iekrita acīs šie trīs :

http://www.laikswatches.lv/lv/casio-efr-543l-1a...s-pulkstenis.htm

http://www.laikswatches.lv/lv/seiko-sks445p2-ch...s-pulkstenis.htm

http://www.laikswatches.lv/lv/casio-efr-531l-5a...s-pulkstenis.htm

vairāk kaut kā iepatīkās Casio, EFR-543L-1AVUEF, Edifice

Taja budzeta sie varianti ir ok, BET noteikti apskati dzive - leta gala pulksteni bildes medz izskatities labak, neka dzive

P.S. Reku, nedargaa swiss made alternativa ar safira stiklinu (tiesa, tiem Casio/Seiko dizains vienu kapeiku forsaks) ->

http://www.ebay.de/itm/ALFEX-Herrenuhr-Quarz-Ch...h=item20e199cb81

Veel alternativa - kinietis mehanika, automats ar safiru (tiesa, deretu piepirkt adas siksninu) ->

http://www.ebay.com/itm/42mm-Neiton-Sapphire-Gl...h=item3a9d8cbdfe

http://www.ebay.com/itm/42mm-Neiton-Sapphire-Gl...h=item3aa0251342

imho seiko daudz labaks par tam pseido alternatīvām


Pieliec biku klāt un paņem kādu Tissot.
Offline
hronists
19. Aug 2015, 20:46 #19063

Kopš: 01. Sep 2008

No: Rīga

Ziņojumi: 14820

Braucu ar: Svensk hjul


19 Aug 2015, 20:06:52 Fandulis rakstīja:
Jūs tak te metat kulee uz pulkstenjiem 24/7 nezinat kur labas siksninjas tirgojas
Izskreeju pa tuvaakiem veikaliem, nih tur nav, tagad vairs nav tik steidzami, Tagad var arī uzsūtīt


ko lai es tev iesaku... vaidzēja no rīta paskraidīt, moš jautājums atceltos jau saknē
Offline
xsicko
26. Aug 2015, 11:33 #19064

Kopš: 27. Jun 2010

Ziņojumi: 189

Braucu ar: e46


19 Aug 2015, 19:43:37 xsicko rakstīja:
Varbut kads var izpalidzet.
Mekleju pulksteni damai.

Ir uz gaumi kaut kas tamlidzigs, bruna siksna ideali butu:
http://www.amazon.de/dp/B004BKK3JI?m=A3JWKAKR8X...32tJ8dnJQx07s6wQ

http://www.amazon.de/dp/B0084SI4W6/?smid=AESRH3...ezg79YT3Xvz5HflQ


Cenu velams ap 100-150.

Paldies


up....
Offline
PASSATizhi
26. Aug 2015, 11:39 #19065

Kopš: 25. Jun 2009

No: Jūrmala

Ziņojumi: 8681

Braucu ar: 686hp

ko up up nav kauns dāmai šādu kaku dāvināt? labāk par to naudu ziedus nopērc
Offline
crashiks
26. Aug 2015, 11:47 #19066

Kopš: 14. Aug 2006

Ziņojumi: 497

Braucu ar: Accordu


26 Aug 2015, 11:39:21 PASSATizhi rakstīja:
ko up up nav kauns dāmai šādu kaku dāvināt? labāk par to naudu ziedus nopērc

parādi kādu tu savai dāmai uzdāvināji.

P.S. Nav kauns zandalēs ar zeķēm staigat?
Offline
26. Aug 2015, 11:52 #19067

Kopš:

Ziņojumi:

Braucu ar:

vins persil paku davina sievai uz svetkiem
Offline
PASSATizhi
26. Aug 2015, 11:53 #19068

Kopš: 25. Jun 2009

No: Jūrmala

Ziņojumi: 8681

Braucu ar: 686hp

nav kauns izdomāt visādus murgus?


[ Šo ziņu laboja PASSATizhi, 26 Aug 2015, 11:56:53 ]

Offline
RS
26. Aug 2015, 13:01 #19069

Kopš: 04. Sep 2009

No: Rīga

Ziņojumi: 793

Braucu ar: Diesel power

:hdsh: :zandales: ersil: :blats: :daudznaudas:

-----------------
- Power Muay Thai -
Offline
xsicko
26. Aug 2015, 13:42 #19070

Kopš: 27. Jun 2010

Ziņojumi: 189

Braucu ar: e46


26 Aug 2015, 11:39:21 PASSATizhi rakstīja:
ko up up nav kauns dāmai šādu kaku dāvināt? labāk par to naudu ziedus nopērc


labak butu kaut ko ieteicis.... ej un uzdavini savai damai persilu.
to pasu tissot desire ari biju apskatijies, maksa pienemami bet itka viriesu pulkstenis

tie ir piemeri, viens ir bezciparnicu, otrs ir ar romiesu cipariem, abi zelta krasa, adas siksna.

Taa ka man maz sajegas par pulksteniem un eksiste topiks, kapec nepajautat?
Es pie santehnikja neeju gudri dirst ka jalode kapara trubas kopa tapec ka vins zinas labak.

gaidu ieteikumus ko varetu nopirkt no zinosiem cilvekiem.
Offline
VMR
26. Aug 2015, 14:17 #19071

Kopš: 07. May 2006

Ziņojumi: 10344

Braucu ar: sporta variantu

Zinoši cilvēki tev ieteiks dārgu Šveices mehāniku. Tevis nosauktajā cenu kategorijā - pilnīgi po, kas pašam/sievietei labāk patīk
Offline

Moderatori: 968-jk, AV, AiwaShuraLLP, BigArchi, GirtzB, Lafter, PERFS, RVR, R_BERGS, SteelRat, VLD, linda, mrc, noisex, smudo