Gadījuma bilde

Online

Pašreiz BMWPower skatās 144 viesi un 7 reģistrēti lietotāji.

Ienākt BMWPower

Lietotājvards:

Parole:

Atcerēties

Aizmirsi paroli?

Reģistrēties

Forums » Vispārējās diskusijas » Tērzētava

Tēma: Pulksteņi

AutorsZiņojums
viesulis
18. Jun 2015, 08:49 #18992

Kopš: 04. Mar 2007

Ziņojumi: 16796

Braucu ar: Volvo un Volvo

Omegu atdod par ļoti labu ciparu! :nabagu_asaras:
Offline
VMR
18. Jun 2015, 09:10 #18993

Kopš: 07. May 2006

Ziņojumi: 10344

Braucu ar: sporta variantu

Ja tā omega neizskatītos pēc ziemassvētku eglītes, varētu domāt

"Nebūtu zaļš, paņemtu!" TM
Offline
AV
18. Jun 2015, 09:13 #18994

Kopš: 14. May 2002

Ziņojumi: 17411

Braucu ar: 500


18 Jun 2015, 09:10:23 VMR rakstīja:
Ja tā omega neizskatītos pēc ziemassvētku eglītes, varētu domāt

"Nebūtu zaļš, paņemtu!" TM

Tur naak lidzi ari melna lunete

Offline
VMR
18. Jun 2015, 10:08 #18995

Kopš: 07. May 2006

Ziņojumi: 10344

Braucu ar: sporta variantu

Bļa Nu labi - būtu kvarcs, paņemtu!
Offline
dust
18. Jun 2015, 10:39 #18996

Kopš: 12. May 2006

No: Rīga

Ziņojumi: 6538

Braucu ar: KZ2

Sirds sāp skatoties uz šiem piedāvājumiem

-----------------

Offline
cp8819
18. Jun 2015, 20:02 #18997

Kopš: 02. Nov 2010

No: Rīga

Ziņojumi: 123

Braucu ar: Kodiaq

Pievienojos tirdziņam, tiesa ar ko daudz, daudz piezemētāku un vienkāršāku.
Praktiski ideālā stāvoklī bez kādām lietošanas pazīmēm, pāris reizes panēsāts.



Cena 180 EUR

[ Šo ziņu laboja cp8819, 18 Jun 2015, 20:03:21 ]

Offline
AV
19. Jun 2015, 09:36 #18998

Kopš: 14. May 2002

Ziņojumi: 17411

Braucu ar: 500

EDIT: Pārdots!

[ Šo ziņu laboja AV, 25 Jun 2015, 17:54:47 ]

Offline
SpOrcMeN
19. Jun 2015, 10:46 #18999

Kopš: 14. May 2002

Ziņojumi: 34090

Braucu ar: banderautomobili

dzerstinjam visiem vajag naudu, iesaku nedzert un ikjert labak kadu pulksteni ))

-----------------
ІБАШТЕ!!!!! ЗА УКРАЇНУ!!!!!!!
Нехай подохне суче плем’я!!!!


Offline
AV
19. Jun 2015, 16:01 #19000

Kopš: 14. May 2002

Ziņojumi: 17411

Braucu ar: 500

New arrival

Offline
19. Jun 2015, 17:28 #19001

Kopš:

Ziņojumi:

Braucu ar:

//M pakas sturi no Marihujaana iekjeeri?
Offline
Redline
21. Jun 2015, 11:28 #19002

Kopš: 02. May 2006

No: Rīga

Ziņojumi: 3021

Braucu ar: Do a SWAG on a VAG.


Nospiegots Znaroka pulkstenis, kas par modeli?
Offline
detonators
21. Jun 2015, 11:35 #19003

Kopš: 22. Nov 2008

No: Rīga

Ziņojumi: 1331

Braucu ar: 335i

Links
RETAILS FOR $136,500
** CALL OR EMAIL FOR BEST PRICE **

[ Šo ziņu laboja detonators, 21 Jun 2015, 11:44:57 ]

Offline
Redline
21. Jun 2015, 11:41 #19004

Kopš: 02. May 2006

No: Rīga

Ziņojumi: 3021

Braucu ar: Do a SWAG on a VAG.


21 Jun 2015, 11:35:45 detonators rakstīja:
Links

limitēts 80 gabalos... cenu laikam nav vērts zināt.
Cena ZnaROCKS!

[ Šo ziņu laboja Redline, 21 Jun 2015, 11:57:00 ]

Offline
hronists
21. Jun 2015, 11:51 #19005

Kopš: 01. Sep 2008

No: Rīga

Ziņojumi: 14820

Braucu ar: Svensk hjul


21 Jun 2015, 11:28:19 Redline rakstīja:

Nospiegots Znaroka pulkstenis, kas par modeli?


tur taču rakstīts - Harry Winston
Offline
Redline
21. Jun 2015, 11:55 #19006

Kopš: 02. May 2006

No: Rīga

Ziņojumi: 3021

Braucu ar: Do a SWAG on a VAG.


21 Jun 2015, 11:51:18 hronists rakstīja:

21 Jun 2015, 11:28:19 Redline rakstīja:

Nospiegots Znaroka pulkstenis, kas par modeli?


tur taču rakstīts - Harry Winston


Nu to es pats redzu, prasiju par modeli, jo ražotāja mājaslapā neatradu. Reku jau pirmstam bija links ielikts, ka tas ir Z3 limitēts.
Offline
hronists
21. Jun 2015, 11:59 #19007

Kopš: 01. Sep 2008

No: Rīga

Ziņojumi: 14820

Braucu ar: Svensk hjul


21 Jun 2015, 11:55:56 Redline rakstīja:

21 Jun 2015, 11:51:18 hronists rakstīja:

21 Jun 2015, 11:28:19 Redline rakstīja:

Nospiegots Znaroka pulkstenis, kas par modeli?


tur taču rakstīts - Harry Winston


Nu to es pats redzu, prasiju par modeli, jo ražotāja mājaslapā neatradu. Reku jau pirmstam bija links ielikts, ka tas ir Z3 limitēts.


http://www.chrono24.com/en/harrywinston/ocean-t...search/index.htm
Offline
rages
22. Jun 2015, 22:06 #19008

Kopš: 06. Sep 2004

Ziņojumi: 120

Braucu ar: 4x4

Domāju sev uz vārdadienu uzdāvināt Laco flīgeri.
Nevaru vēl izlemt - A vai B variantu?

Varbūt kādam ir kāds lietots Laco uz tirgošanu?

[ Šo ziņu laboja rages, 22 Jun 2015, 22:08:47 ]

Offline
b1te
22. Jun 2015, 22:45 #19009

Kopš: 14. Mar 2011

No: Rīga

Ziņojumi: 1998

Braucu ar: das auto


22 Jun 2015, 22:06:15 rages rakstīja:
Domāju sev uz vārdadienu uzdāvināt Laco flīgeri.
Nevaru vēl izlemt - A vai B variantu?

Varbūt kādam ir kāds lietots Laco uz tirgošanu?

type B
ir redzēts lombardā24 uz merķeļa ielas, izskatījās mint ar box un papers. cipars kaut kas ap 240 bija, un gan jau tur var sarunāt skidonu, stipri šaubos, ka tipiskais lombarda klients ir orientēts uz laco flīgeri
Offline
hronists
22. Jun 2015, 23:07 #19010

Kopš: 01. Sep 2008

No: Rīga

Ziņojumi: 14820

Braucu ar: Svensk hjul

B ir pretīgs ar mazo stundu rādītāju.
Offline
rages
24. Jun 2015, 14:53 #19011

Kopš: 06. Sep 2004

Ziņojumi: 120

Braucu ar: 4x4


22 Jun 2015, 22:45:03 b1te rakstīja:

22 Jun 2015, 22:06:15 rages rakstīja:
Domāju sev uz vārdadienu uzdāvināt Laco flīgeri.
Nevaru vēl izlemt - A vai B variantu?

Varbūt kādam ir kāds lietots Laco uz tirgošanu?

type B
ir redzēts lombardā24 uz merķeļa ielas, izskatījās mint ar box un papers. cipars kaut kas ap 240 bija, un gan jau tur var sarunāt skidonu, stipri šaubos, ka tipiskais lombarda klients ir orientēts uz laco flīgeri


Moš aizspriedumi, bet nepirktu pulksteni no lombarda..
Offline

Moderatori: 968-jk, AV, AiwaShuraLLP, BigArchi, GirtzB, Lafter, PERFS, RVR, R_BERGS, SteelRat, VLD, linda, mrc, noisex, smudo