| Autors | Ziņojums |
| viesulis | |
 Kopš: 04. Mar 2007
Ziņojumi: 16796
Braucu ar: Volvo un Volvo
| Omegu atdod par ļoti labu ciparu! :nabagu_asaras: |
Offline | |
|
VMR  | |
 Kopš: 07. May 2006
Ziņojumi: 10344
Braucu ar: sporta variantu
| Ja tā omega neizskatītos pēc ziemassvētku eglītes, varētu domāt 
"Nebūtu zaļš, paņemtu!" TM  |
Offline | |
|
AV  | |
 Kopš: 14. May 2002
Ziņojumi: 17411
Braucu ar: 500
|
18 Jun 2015, 09:10:23 VMR rakstīja:
Ja tā omega neizskatītos pēc ziemassvētku eglītes, varētu domāt 
"Nebūtu zaļš, paņemtu!" TM 
Tur naak lidzi ari melna lunete 
|
Offline | |
|
VMR  | |
 Kopš: 07. May 2006
Ziņojumi: 10344
Braucu ar: sporta variantu
| Bļa Nu labi - būtu kvarcs, paņemtu!  |
Offline | |
|
dust  | |
 Kopš: 12. May 2006
No: Rīga
Ziņojumi: 6538
Braucu ar: KZ2
| Sirds sāp skatoties uz šiem piedāvājumiem 
-----------------
|
Offline | |
|
| cp8819 | |
Kopš: 02. Nov 2010
No: Rīga
Ziņojumi: 123
Braucu ar: Kodiaq
| Pievienojos tirdziņam, tiesa ar ko daudz, daudz piezemētāku un vienkāršāku.
Praktiski ideālā stāvoklī bez kādām lietošanas pazīmēm, pāris reizes panēsāts.
Cena 180 EUR[ Šo ziņu laboja cp8819, 18 Jun 2015, 20:03:21 ] |
Offline | |
|
AV  | |
 Kopš: 14. May 2002
Ziņojumi: 17411
Braucu ar: 500
| EDIT: Pārdots! [ Šo ziņu laboja AV, 25 Jun 2015, 17:54:47 ] |
Offline | |
|
SpOrcMeN  | |
 Kopš: 14. May 2002
Ziņojumi: 34090
Braucu ar: banderautomobili
| dzerstinjam visiem vajag naudu, iesaku nedzert un ikjert labak kadu pulksteni ))
----------------- ІБАШТЕ!!!!! ЗА УКРАЇНУ!!!!!!!
Нехай подохне суче плем’я!!!!
|
Offline | |
|
|
|
AV  | |
 Kopš: 14. May 2002
Ziņojumi: 17411
Braucu ar: 500
| New arrival 
|
Offline | |
|
| |
Kopš:
Ziņojumi:
Braucu ar:
| //M pakas sturi no Marihujaana iekjeeri? |
Offline | |
|
| Redline | |
 Kopš: 02. May 2006
No: Rīga
Ziņojumi: 3021
Braucu ar: Do a SWAG on a VAG.
|
Nospiegots Znaroka pulkstenis, kas par modeli? |
Offline | |
|
| detonators | |
 Kopš: 22. Nov 2008
No: Rīga
Ziņojumi: 1331
Braucu ar: 335i
| Links
RETAILS FOR $136,500
** CALL OR EMAIL FOR BEST PRICE ** [ Šo ziņu laboja detonators, 21 Jun 2015, 11:44:57 ] |
Offline | |
|
| Redline | |
 Kopš: 02. May 2006
No: Rīga
Ziņojumi: 3021
Braucu ar: Do a SWAG on a VAG.
|
21 Jun 2015, 11:35:45 detonators rakstīja:
Links
limitēts 80 gabalos... cenu laikam nav vērts zināt.
Cena ZnaROCKS!  [ Šo ziņu laboja Redline, 21 Jun 2015, 11:57:00 ] |
Offline | |
|
| hronists | |
 Kopš: 01. Sep 2008
No: Rīga
Ziņojumi: 14820
Braucu ar: Svensk hjul
|
21 Jun 2015, 11:28:19 Redline rakstīja:
Nospiegots Znaroka pulkstenis, kas par modeli?
tur taču rakstīts - Harry Winston
|
Offline | |
|
| Redline | |
 Kopš: 02. May 2006
No: Rīga
Ziņojumi: 3021
Braucu ar: Do a SWAG on a VAG.
|
21 Jun 2015, 11:51:18 hronists rakstīja:
21 Jun 2015, 11:28:19 Redline rakstīja:
Nospiegots Znaroka pulkstenis, kas par modeli?
tur taču rakstīts - Harry Winston
Nu to es pats redzu, prasiju par modeli, jo ražotāja mājaslapā neatradu. Reku jau pirmstam bija links ielikts, ka tas ir Z3 limitēts. |
Offline | |
|
| hronists | |
 Kopš: 01. Sep 2008
No: Rīga
Ziņojumi: 14820
Braucu ar: Svensk hjul
|
21 Jun 2015, 11:55:56 Redline rakstīja:
21 Jun 2015, 11:51:18 hronists rakstīja:
21 Jun 2015, 11:28:19 Redline rakstīja:
Nospiegots Znaroka pulkstenis, kas par modeli?
tur taču rakstīts - Harry Winston
Nu to es pats redzu, prasiju par modeli, jo ražotāja mājaslapā neatradu. Reku jau pirmstam bija links ielikts, ka tas ir Z3 limitēts.
http://www.chrono24.com/en/harrywinston/ocean-t...search/index.htm |
Offline | |
|
|
|
| rages | |
Kopš: 06. Sep 2004
Ziņojumi: 120
Braucu ar: 4x4
| Domāju sev uz vārdadienu uzdāvināt Laco flīgeri.
Nevaru vēl izlemt - A vai B variantu?
Varbūt kādam ir kāds lietots Laco uz tirgošanu?[ Šo ziņu laboja rages, 22 Jun 2015, 22:08:47 ] |
Offline | |
|
| b1te | |
Kopš: 14. Mar 2011
No: Rīga
Ziņojumi: 1998
Braucu ar: das auto
|
22 Jun 2015, 22:06:15 rages rakstīja:
Domāju sev uz vārdadienu uzdāvināt Laco flīgeri.
Nevaru vēl izlemt - A vai B variantu?
Varbūt kādam ir kāds lietots Laco uz tirgošanu?
type B
ir redzēts lombardā24 uz merķeļa ielas, izskatījās mint ar box un papers. cipars kaut kas ap 240 bija, un gan jau tur var sarunāt skidonu, stipri šaubos, ka tipiskais lombarda klients ir orientēts uz laco flīgeri  |
Offline | |
|
| hronists | |
 Kopš: 01. Sep 2008
No: Rīga
Ziņojumi: 14820
Braucu ar: Svensk hjul
| B ir pretīgs ar mazo stundu rādītāju. |
Offline | |
|
| rages | |
Kopš: 06. Sep 2004
Ziņojumi: 120
Braucu ar: 4x4
|
22 Jun 2015, 22:45:03 b1te rakstīja:
22 Jun 2015, 22:06:15 rages rakstīja:
Domāju sev uz vārdadienu uzdāvināt Laco flīgeri.
Nevaru vēl izlemt - A vai B variantu?
Varbūt kādam ir kāds lietots Laco uz tirgošanu?
type B
ir redzēts lombardā24 uz merķeļa ielas, izskatījās mint ar box un papers. cipars kaut kas ap 240 bija, un gan jau tur var sarunāt skidonu, stipri šaubos, ka tipiskais lombarda klients ir orientēts uz laco flīgeri 
Moš aizspriedumi, bet nepirktu pulksteni no lombarda.. |
Offline | |
|