Online

Pašreiz BMWPower skatās 147 viesi un 0 reģistrēti lietotāji.

Ienākt BMWPower

Lietotājvards:

Parole:

Atcerēties

Aizmirsi paroli?

Reģistrēties

Forums » Vispārējās diskusijas » Tērzētava

Tēma: Pulksteņi

AutorsZiņojums
hronists
05. Jun 2015, 15:14 #18952

Kopš: 01. Sep 2008

No: Rīga

Ziņojumi: 14820

Braucu ar: Svensk hjul


05 Jun 2015, 11:16:40 Vantage rakstīja:
es tikai gribu 100% pārliecināties, ka šis ir mēsls


domā tas, ka tiek dota 80% atlaide nekādi neliecina par to, ka sūds?
Offline
xn3x
07. Jun 2015, 22:23 #18953

Kopš: 09. Sep 2007

Ziņojumi: 2810

Braucu ar: sieviešu auto

CASIO
Offline
Sulcs80
08. Jun 2015, 09:56 #18954

Kopš: 27. Sep 2010

No: Rīga

Ziņojumi: 216

Braucu ar:

Dalīšos savā pieredzē par ne-Latvijā pirkta pulksteņa garantijas remontu Latvijā. Varbūt kādam noder..
Nopirku Tag Heuer CAL1887, izmantojot chrono24.com, no Spāņu pulksteņu veikala. Pēc ~1.5gada lietošanas pulksteņa stiklam sāka nākt nost augšējais pārklājums – laikam saules pretatspīduma pārklājums. Pie noteikta apgaismojuma to var redzēt



Sapratu, ka tas būtu garantijas bojājums, un jāsazinās ar kādu autorizēto servisa centru Latvijā. Izrādās, TH LV-ā nav servisa centru, bet ir divi autorizētie izplatītāji – Laiks un Dimax. Uzrakstīju uz Laiku, kur meitene laipni atbildēja, lai tik stiepjot pulksteni pie viņas, sūtīšot oficiālajam pārstāvim, kurš tālāk to sūtīšot uz Šveici. Par sūtījumu un apdrošināšanu, protams, jāmaksā, un jāgaida ~3-4 mēneši. Ilgais gaidīšanas termiņš mani satrauca, tāpēc uzrakstīju TH pārstāvim Somijā. Šis norādīja, ka lai tik stiepjot pulksteni uz Laiku vai Dimaxu, sūtījums esot bezmaksas, un jāgaida 2 nedēļas.
Aiznesu pulksteni uz Laiku, kopā ar izdrukātu TH pārstāvja meilu. Pateicoties tam nebija jāmaksā par pulksteņa sūtīšanu (vienā virzienā =75eur + apdrošināšana). Laika meitene teica, ka nuuuuu, ar 3 mēnešiem jārēķinās toč, un vai tad es esot ar mieru tik ilgi gaidīt. Teicos ka jā, un meitene pulksteni pieņēma un nosūtīja uz Somiju.
Saremontētais pulkstenis Laikā bija saņemams jau pēc 2 nedēļām ..
Offline
Agrello
08. Jun 2015, 10:40 #18955

Kopš: 12. Feb 2007

No: Rīga

Ziņojumi: 320

Braucu ar: BMW S54B32 // G32 // i3s

modelis neizdevās casio mājas lapa sameklēt!

interesants!


07 Jun 2015, 22:23:58 xn3x rakstīja:
CASIO

Offline
xn3x
08. Jun 2015, 10:53 #18956

Kopš: 09. Sep 2007

Ziņojumi: 2810

Braucu ar: sieviešu auto

EFR-515


08 Jun 2015, 10:40:09 Agrello rakstīja:
modelis neizdevās casio mājas lapa sameklēt!

interesants!


07 Jun 2015, 22:23:58 xn3x rakstīja:
CASIO



Offline
xn3x
08. Jun 2015, 10:56 #18957

Kopš: 09. Sep 2007

Ziņojumi: 2810

Braucu ar: sieviešu auto

EFR-515

[ Šo ziņu laboja xn3x, 08 Jun 2015, 11:22:41 ]

Offline
Zigulists
10. Jun 2015, 20:48 #18958

Kopš: 24. Feb 2003

Ziņojumi: 1939

Braucu ar: e talonu.

Kāda šim ir fiksā cena?





Varbūt kādam ir interese?
Offline
Hrjum
10. Jun 2015, 20:54 #18959

Kopš: 06. Oct 2009

Ziņojumi: 656

Braucu ar: Kulbu

Meklē melnīgsnējus ļautiņus tirgus apkaimē, tiem patiks
Offline
AV
11. Jun 2015, 10:37 #18960

Kopš: 14. May 2002

Ziņojumi: 17411

Braucu ar: 500

Uzcepu nelielu turbiljona time-lapse video

Spied "Play", lai skatītos video!
Offline
BTW
11. Jun 2015, 13:07 #18961

Kopš: 19. Sep 2008

Ziņojumi: 196

Braucu ar:

Sveiciens, kāds gadījumā kādu Magrette netirgo?
Offline
Juanito
11. Jun 2015, 23:53 #18962

Kopš: 08. Sep 2006

No: Rīga

Ziņojumi: 1278

Braucu ar: benzīnu

Jautājums pulksteņmeistariem:

Pēc trieciena/kritiena apstājies automātiskais hronogrāfs Valjoux 7750.

Cik varētu izmaksāt remonts? Pulkstenis nav LV. Vai vajag uzreiz meklēt jaunu mehānismu?
Offline
AV
12. Jun 2015, 09:11 #18963

Kopš: 14. May 2002

Ziņojumi: 17411

Braucu ar: 500


11 Jun 2015, 23:53:49 Juanito rakstīja:
Jautājums pulksteņmeistariem:

Pēc trieciena/kritiena apstājies automātiskais hronogrāfs Valjoux 7750.

Cik varētu izmaksāt remonts? Pulkstenis nav LV. Vai vajag uzreiz meklēt jaunu mehānismu?

"interneta diagnostika"? janes pie meistara un tad jau bus diagnoze.
Domaju, ka jaavar saremontet, rezerves dalu pieejamiba sim mehanismam nav problema.
Offline
viesulis
12. Jun 2015, 09:12 #18964

Kopš: 04. Mar 2007

Ziņojumi: 16796

Braucu ar: Volvo un Volvo

p.s

toreiz tā sasistā lange und sone remonts izmaksāja 300 eur

p.s.s

protams, ka Jāņa 5

[ Šo ziņu laboja viesulis, 12 Jun 2015, 09:13:07 ]

Offline
AV
12. Jun 2015, 09:14 #18965

Kopš: 14. May 2002

Ziņojumi: 17411

Braucu ar: 500

hellou!

Offline
AV
12. Jun 2015, 09:14 #18966

Kopš: 14. May 2002

Ziņojumi: 17411

Braucu ar: 500

hellou!

Offline
Juanito
12. Jun 2015, 12:04 #18967

Kopš: 08. Sep 2006

No: Rīga

Ziņojumi: 1278

Braucu ar: benzīnu


12 Jun 2015, 09:12:45 viesulis rakstīja:
p.s

toreiz tā sasistā lange und sone remonts izmaksāja 300 eur

p.s.s

protams, ka Jāņa 5

NOOOPIETNI?????! Tak pliks ejošs Valjoux mehānisms ebay zem 50 EUR dabonams. Smieklīgākais tas ka bija pat lētāki piedāvājumi, kur ejošs mehānisms ir lētāks ar visu NONAME pulksteni.

Cik maksā SWAPS?
Offline
AV
12. Jun 2015, 13:22 #18968

Kopš: 14. May 2002

Ziņojumi: 17411

Braucu ar: 500

Man patik, ka cilveki pasi velas klut par pulkstenmeistariem un zobarstiem, raksti veel

Kapec jamaina mehanismu, ja visticamak pietiek ar konkretas bojatas detalas nomainu

Ja ir runa par leetiem ebay mehanismiem, tad perkot jaunu ir iespeja nopirkt kinas kopiju. Savukart, perkot lietotu mehanismu var nakties veikt lielo apkopi, kas bus stipri dargak, neka iegades cena.

P.S. Minetajam A. Lange & Söhne piemeram nav neka kopiga ar ETAs 7750
Offline
AV
12. Jun 2015, 13:45 #18969

Kopš: 14. May 2002

Ziņojumi: 17411

Braucu ar: 500

Ja kadam aktuali - 18m$ pulkstenis izskatas sadi

Offline
Juanito
12. Jun 2015, 13:57 #18970

Kopš: 08. Sep 2006

No: Rīga

Ziņojumi: 1278

Braucu ar: benzīnu


12 Jun 2015, 1:22:54 AV rakstīja:
Man patik, ka cilveki pasi velas klut par pulkstenmeistariem un zobarstiem, raksti veel

Kapec jamaina mehanismu, ja visticamak pietiek ar konkretas bojatas detalas nomainu

Ja ir runa par leetiem ebay mehanismiem, tad perkot jaunu ir iespeja nopirkt kinas kopiju. Savukart, perkot lietotu mehanismu var nakties veikt lielo apkopi, kas bus stipri dargak, neka iegades cena.

P.S. Minetajam A. Lange & Söhne piemeram nav neka kopiga ar ETAs 7750

AV - visu cienju, bet lai mashiinai logu skjidrumu pieliet un spuldzes nomainiit nav jaabuut kjiimikjim/fizikjim.
Bet pa teemu - cik maksaa apkope un swaps?
Offline
viesulis
12. Jun 2015, 15:15 #18971

Kopš: 04. Mar 2007

Ziņojumi: 16796

Braucu ar: Volvo un Volvo

Es iepostēju ciparu tādēļ, ka tieši ļoti demokrātisks pret pulksteņa vērtību.

Offline

Moderatori: 968-jk, AV, AiwaShuraLLP, BigArchi, GirtzB, Lafter, PERFS, RVR, R_BERGS, SteelRat, VLD, linda, mrc, noisex, smudo