| Autors | Ziņojums |
| hronists | |
 Kopš: 01. Sep 2008
No: Rīga
Ziņojumi: 14820
Braucu ar: Svensk hjul
|
05 Jun 2015, 11:16:40 Vantage rakstīja:
es tikai gribu 100% pārliecināties, ka šis ir mēsls
domā tas, ka tiek dota 80% atlaide nekādi neliecina par to, ka sūds? |
Offline | |
|
| xn3x | |
 Kopš: 09. Sep 2007
Ziņojumi: 2810
Braucu ar: sieviešu auto
| CASIO 
|
Offline | |
|
| Sulcs80 | |
 Kopš: 27. Sep 2010
No: Rīga
Ziņojumi: 216
Braucu ar:
| Dalīšos savā pieredzē par ne-Latvijā pirkta pulksteņa garantijas remontu Latvijā. Varbūt kādam noder..
Nopirku Tag Heuer CAL1887, izmantojot chrono24.com, no Spāņu pulksteņu veikala. Pēc ~1.5gada lietošanas pulksteņa stiklam sāka nākt nost augšējais pārklājums – laikam saules pretatspīduma pārklājums. Pie noteikta apgaismojuma to var redzēt
Sapratu, ka tas būtu garantijas bojājums, un jāsazinās ar kādu autorizēto servisa centru Latvijā. Izrādās, TH LV-ā nav servisa centru, bet ir divi autorizētie izplatītāji – Laiks un Dimax. Uzrakstīju uz Laiku, kur meitene laipni atbildēja, lai tik stiepjot pulksteni pie viņas, sūtīšot oficiālajam pārstāvim, kurš tālāk to sūtīšot uz Šveici. Par sūtījumu un apdrošināšanu, protams, jāmaksā, un jāgaida ~3-4 mēneši. Ilgais gaidīšanas termiņš mani satrauca, tāpēc uzrakstīju TH pārstāvim Somijā. Šis norādīja, ka lai tik stiepjot pulksteni uz Laiku vai Dimaxu, sūtījums esot bezmaksas, un jāgaida 2 nedēļas.
Aiznesu pulksteni uz Laiku, kopā ar izdrukātu TH pārstāvja meilu. Pateicoties tam nebija jāmaksā par pulksteņa sūtīšanu (vienā virzienā =75eur + apdrošināšana). Laika meitene teica, ka nuuuuu, ar 3 mēnešiem jārēķinās toč, un vai tad es esot ar mieru tik ilgi gaidīt. Teicos ka jā, un meitene pulksteni pieņēma un nosūtīja uz Somiju.
Saremontētais pulkstenis Laikā bija saņemams jau pēc 2 nedēļām ..  |
Offline | |
|
| Agrello | |
Kopš: 12. Feb 2007
No: Rīga
Ziņojumi: 320
Braucu ar: BMW S54B32 // G32 // i3s
| modelis neizdevās casio mājas lapa sameklēt!
interesants!
07 Jun 2015, 22:23:58 xn3x rakstīja:
CASIO 
|
Offline | |
|
| xn3x | |
 Kopš: 09. Sep 2007
Ziņojumi: 2810
Braucu ar: sieviešu auto
| EFR-515
08 Jun 2015, 10:40:09 Agrello rakstīja:
modelis neizdevās casio mājas lapa sameklēt!
interesants!
07 Jun 2015, 22:23:58 xn3x rakstīja:
CASIO 
|
Offline | |
|
| xn3x | |
 Kopš: 09. Sep 2007
Ziņojumi: 2810
Braucu ar: sieviešu auto
| EFR-515 [ Šo ziņu laboja xn3x, 08 Jun 2015, 11:22:41 ] |
Offline | |
|
| Zigulists | |
 Kopš: 24. Feb 2003
Ziņojumi: 1939
Braucu ar: e talonu.
| Kāda šim ir fiksā cena?
Varbūt kādam ir interese? |
Offline | |
|
| Hrjum | |
Kopš: 06. Oct 2009
Ziņojumi: 656
Braucu ar: Kulbu
| Meklē melnīgsnējus ļautiņus tirgus apkaimē, tiem patiks  |
Offline | |
|
|
|
AV  | |
 Kopš: 14. May 2002
Ziņojumi: 17411
Braucu ar: 500
| Uzcepu nelielu turbiljona time-lapse video
 Spied "Play", lai skatītos video! |
Offline | |
|
| BTW | |
 Kopš: 19. Sep 2008
Ziņojumi: 196
Braucu ar:
| Sveiciens, kāds gadījumā kādu Magrette netirgo? |
Offline | |
|
| Juanito | |
Kopš: 08. Sep 2006
No: Rīga
Ziņojumi: 1278
Braucu ar: benzīnu
| Jautājums pulksteņmeistariem:
Pēc trieciena/kritiena apstājies automātiskais hronogrāfs Valjoux 7750.
Cik varētu izmaksāt remonts? Pulkstenis nav LV. Vai vajag uzreiz meklēt jaunu mehānismu?  |
Offline | |
|
AV  | |
 Kopš: 14. May 2002
Ziņojumi: 17411
Braucu ar: 500
|
11 Jun 2015, 23:53:49 Juanito rakstīja:
Jautājums pulksteņmeistariem:
Pēc trieciena/kritiena apstājies automātiskais hronogrāfs Valjoux 7750.
Cik varētu izmaksāt remonts? Pulkstenis nav LV. Vai vajag uzreiz meklēt jaunu mehānismu? 
"interneta diagnostika"? janes pie meistara un tad jau bus diagnoze.
Domaju, ka jaavar saremontet, rezerves dalu pieejamiba sim mehanismam nav problema. |
Offline | |
|
| viesulis | |
 Kopš: 04. Mar 2007
Ziņojumi: 16796
Braucu ar: Volvo un Volvo
| p.s
toreiz tā sasistā lange und sone remonts izmaksāja 300 eur 
p.s.s
protams, ka Jāņa 5  [ Šo ziņu laboja viesulis, 12 Jun 2015, 09:13:07 ] |
Offline | |
|
AV  | |
 Kopš: 14. May 2002
Ziņojumi: 17411
Braucu ar: 500
| hellou! 
|
Offline | |
|
AV  | |
 Kopš: 14. May 2002
Ziņojumi: 17411
Braucu ar: 500
| hellou! 
|
Offline | |
|
| Juanito | |
Kopš: 08. Sep 2006
No: Rīga
Ziņojumi: 1278
Braucu ar: benzīnu
|
12 Jun 2015, 09:12:45 viesulis rakstīja:
p.s
toreiz tā sasistā lange und sone remonts izmaksāja 300 eur 
p.s.s
protams, ka Jāņa 5 
NOOOPIETNI?????! Tak pliks ejošs Valjoux mehānisms ebay zem 50 EUR dabonams. Smieklīgākais tas ka bija pat lētāki piedāvājumi, kur ejošs mehānisms ir lētāks ar visu NONAME pulksteni. 
Cik maksā SWAPS?  |
Offline | |
|
|
|
AV  | |
 Kopš: 14. May 2002
Ziņojumi: 17411
Braucu ar: 500
| Man patik, ka cilveki pasi velas klut par pulkstenmeistariem un zobarstiem, raksti veel 
Kapec jamaina mehanismu, ja visticamak pietiek ar konkretas bojatas detalas nomainu 
Ja ir runa par leetiem ebay mehanismiem, tad perkot jaunu ir iespeja nopirkt kinas kopiju. Savukart, perkot lietotu mehanismu var nakties veikt lielo apkopi, kas bus stipri dargak, neka iegades cena.
P.S. Minetajam A. Lange & Söhne piemeram nav neka kopiga ar ETAs 7750  |
Offline | |
|
AV  | |
 Kopš: 14. May 2002
Ziņojumi: 17411
Braucu ar: 500
| Ja kadam aktuali - 18m$ pulkstenis izskatas sadi 
|
Offline | |
|
| Juanito | |
Kopš: 08. Sep 2006
No: Rīga
Ziņojumi: 1278
Braucu ar: benzīnu
|
12 Jun 2015, 1:22:54 AV rakstīja:
Man patik, ka cilveki pasi velas klut par pulkstenmeistariem un zobarstiem, raksti veel 
Kapec jamaina mehanismu, ja visticamak pietiek ar konkretas bojatas detalas nomainu 
Ja ir runa par leetiem ebay mehanismiem, tad perkot jaunu ir iespeja nopirkt kinas kopiju. Savukart, perkot lietotu mehanismu var nakties veikt lielo apkopi, kas bus stipri dargak, neka iegades cena.
P.S. Minetajam A. Lange & Söhne piemeram nav neka kopiga ar ETAs 7750 
AV - visu cienju, bet lai mashiinai logu skjidrumu pieliet un spuldzes nomainiit nav jaabuut kjiimikjim/fizikjim. 
Bet pa teemu - cik maksaa apkope un swaps? |
Offline | |
|
| viesulis | |
 Kopš: 04. Mar 2007
Ziņojumi: 16796
Braucu ar: Volvo un Volvo
| Es iepostēju ciparu tādēļ, ka tieši ļoti demokrātisks pret pulksteņa vērtību.
|
Offline | |
|