Gadījuma bilde

Online

Pašreiz BMWPower skatās 183 viesi un 1 reģistrēti lietotāji.

Ienākt BMWPower

Lietotājvards:

Parole:

Atcerēties

Aizmirsi paroli?

Reģistrēties

Forums » Vispārējās diskusijas » Tērzētava

Tēma: Pulksteņi

AutorsZiņojums
St21
01. Jun 2015, 11:22 #18932

Kopš: 27. Apr 2009

No: Rīga

Ziņojumi: 914

Braucu ar: 22″

Kur vēl Rīgā varētu paskatīties Candino sieviešu pulksteņus uz vietas? Laiksā visās filiālēs būs vienāds piedāvājums vai jāapbraukā visi?
Offline
///Meija
01. Jun 2015, 14:25 #18933

Kopš: 08. Jan 2013

No: Jelgava

Ziņojumi: 1038

Braucu ar:


01 Jun 2015, 11:22:31 St21 rakstīja:
Kur vēl Rīgā varētu paskatīties Candino sieviešu pulksteņus uz vietas? Laiksā visās filiālēs būs vienāds piedāvājums vai jāapbraukā visi?
m
Pirms nedēļas babenei vienu Candio nopirku Vecrīgas laiksā, tur bija tāds kādu biju iedomājies- apzeltīts ar zelta krāsas ciparnīcu, citās filiālēs bija tikai ar baltu...
Pagaidām sakritības vai kādu citu apstākļu dēļ, bet tajā Vecrīgas laikā pie Galerijas centrs ir mazliet labāks sortiments
Offline
St21
01. Jun 2015, 17:17 #18934

Kopš: 27. Apr 2009

No: Rīga

Ziņojumi: 914

Braucu ar: 22″

Paldies! Būs jaaizbrauc pie Staņislava uz apkopi un pie reizes jāpaskatās GC

[ Šo ziņu laboja St21, 01 Jun 2015, 17:18:31 ]

Offline
detonators
01. Jun 2015, 20:27 #18935

Kopš: 22. Nov 2008

No: Rīga

Ziņojumi: 1331

Braucu ar: 335i


30 May 2015, 19:32:28 bertons rakstīja:
Bankier kur taadu siksniju kaa RM dabuut? Vajag tumshi zilu pod uzvalkiem.

whatchs.com vai cheapestnatostraps.com var mēģināt
Offline
AV
02. Jun 2015, 14:12 #18936

Kopš: 14. May 2002

Ziņojumi: 17411

Braucu ar: 500


01 Jun 2015, 20:27:25 detonators rakstīja:

30 May 2015, 19:32:28 bertons rakstīja:
Bankier kur taadu siksniju kaa RM dabuut? Vajag tumshi zilu pod uzvalkiem.

whatchs.com vai cheapestnatostraps.com var mēģināt

Tas nebus gluzi tas, ko vajag. Nato un perlona siksnas ir loti planas. Sita RM siksna ir drizak sailcloth virziena. Vai kaa IWC pilotiem.
Offline
CP17
02. Jun 2015, 20:44 #18937

Kopš: 17. Dec 2002

No: Rīga

Ziņojumi: 17

Braucu ar:

Šitas liekas smuks. Ps nesaprotu ļaužu fanošanu par visādām zemūdenēm utt hvz
Offline
oswald
03. Jun 2015, 18:37 #18938

Kopš: 12. Feb 2013

No: Rīga

Ziņojumi: 2019

Braucu ar: banderomobīli 4x4

priekš seiko atbrauca šāda budžeta siksniņa 20mm :



un luneti vostokam pret "vecā" tipa nomainīju - tā biku šaurāka un imho izskatās labāk par jauno.

[ Šo ziņu laboja oswald, 03 Jun 2015, 21:14:48 ]

Offline
AV
04. Jun 2015, 11:02 #18939

Kopš: 14. May 2002

Ziņojumi: 17411

Braucu ar: 500

Kādi varianti/minējumi?





Offline
Arsmens
04. Jun 2015, 11:07 #18940

Kopš: 28. Jun 2003

No: Rīga

Ziņojumi: 13306

Braucu ar: Trim durvīm

Viņam Orient piestāvētu
Offline
04. Jun 2015, 11:09 #18941

Kopš:

Ziņojumi:

Braucu ar:

Offline
AV
04. Jun 2015, 11:16 #18942

Kopš: 14. May 2002

Ziņojumi: 17411

Braucu ar: 500

Stila zina atgadina kautkadus oldskuligus Breitlingus, bet skjiet, ka tomer nav.
Offline
04. Jun 2015, 14:04 #18943

Kopš:

Ziņojumi:

Braucu ar:

powerpaparaci tach solija patriprinati pieverst uzmanibu sabiedribas krejuma uc politiku rokas plkst

Offline
martinels
04. Jun 2015, 15:09 #18944

Kopš: 21. Aug 2006

No: Rīga

Ziņojumi: 857

Braucu ar: priekšu pa priekšu

varbūt šī bilde līdzēs AV
Links
Offline
CP17
04. Jun 2015, 15:44 #18945

Kopš: 17. Dec 2002

No: Rīga

Ziņojumi: 17

Braucu ar:

http://lr1.lsm.lv/lv/raksts/krustpunkta/raimond...libu-ter.a47452/
Offline
05. Jun 2015, 10:15 #18946

Kopš:

Ziņojumi:

Braucu ar:

http://www.groupon.nl/deals/landelijke-deal/gg-...ions-22/65177509

Kas par šo zināms?
Offline
martinssirants
05. Jun 2015, 10:19 #18947

Kopš: 08. Aug 2013

Ziņojumi: 5097

Braucu ar: uz lohu mugurām


05 Jun 2015, 10:15:20 Vantage rakstīja:
http://www.groupon.nl/deals/landelijke-deal/gg-...ions-22/65177509

Kas par šo zināms?


es nesaprotu ko jus taka tadas varnas uz shitiem spidigajiem kjinas suudiem drochejat visu laiku. kjiinas meesls. jebkursh pats letakais basic sveice razots pulkstenis bus labaks par sho.
Offline
05. Jun 2015, 11:16 #18948

Kopš:

Ziņojumi:

Braucu ar:

es tikai gribu 100% pārliecināties, ka šis ir mēsls un atrunāt no pirkuma. 99999%, ka šis staffs ir no sērijas: gArmani, tirGucci, Darago&Glupo.
Offline
AV
05. Jun 2015, 13:00 #18949

Kopš: 14. May 2002

Ziņojumi: 17411

Braucu ar: 500


05 Jun 2015, 10:19:45 martinssirants rakstīja:
es nesaprotu ko jus taka tadas varnas uz shitiem spidigajiem kjinas suudiem drochejat visu laiku. kjiinas meesls. jebkursh pats letakais basic sveice razots pulkstenis bus labaks par sho.

+500

Tiesa, man pasam sobrid uz rokas ir neliela hongkongas workshopa turbiljons
Betnu ists turbiljons, nevis wannabe dizaina parodijas ar caurumu ciparnica

Offline
SpOrcMeN
05. Jun 2015, 13:21 #18950

Kopš: 14. May 2002

Ziņojumi: 34090

Braucu ar: banderautomobili

nu manam padjobkam ari ir isti tubuljoni viss grieshazs un ivss stradaa

-----------------
ІБАШТЕ!!!!! ЗА УКРАЇНУ!!!!!!!
Нехай подохне суче плем’я!!!!


Offline
eposs
05. Jun 2015, 13:27 #18951

Kopš: 14. Mar 2010

No: Liepāja

Ziņojumi: 614

Braucu ar:



Iesakiet kādu ādas sikniņu šim.
Offline

Moderatori: 968-jk, AV, AiwaShuraLLP, BigArchi, GirtzB, Lafter, PERFS, RVR, R_BERGS, SteelRat, VLD, linda, mrc, noisex, smudo