| Autors | Ziņojums |
| St21 | |
 Kopš: 27. Apr 2009
No: Rīga
Ziņojumi: 914
Braucu ar: 22″
| Kur vēl Rīgā varētu paskatīties Candino sieviešu pulksteņus uz vietas? Laiksā visās filiālēs būs vienāds piedāvājums vai jāapbraukā visi? |
Offline | |
|
| ///Meija | |
 Kopš: 08. Jan 2013
No: Jelgava
Ziņojumi: 1038
Braucu ar:
|
01 Jun 2015, 11:22:31 St21 rakstīja:
Kur vēl Rīgā varētu paskatīties Candino sieviešu pulksteņus uz vietas? Laiksā visās filiālēs būs vienāds piedāvājums vai jāapbraukā visi?
m
Pirms nedēļas babenei vienu Candio nopirku Vecrīgas laiksā, tur bija tāds kādu biju iedomājies- apzeltīts ar zelta krāsas ciparnīcu, citās filiālēs bija tikai ar baltu...
Pagaidām sakritības vai kādu citu apstākļu dēļ, bet tajā Vecrīgas laikā pie Galerijas centrs ir mazliet labāks sortiments |
Offline | |
|
| St21 | |
 Kopš: 27. Apr 2009
No: Rīga
Ziņojumi: 914
Braucu ar: 22″
| Paldies! Būs jaaizbrauc pie Staņislava uz apkopi un pie reizes jāpaskatās GC [ Šo ziņu laboja St21, 01 Jun 2015, 17:18:31 ] |
Offline | |
|
| detonators | |
 Kopš: 22. Nov 2008
No: Rīga
Ziņojumi: 1331
Braucu ar: 335i
|
30 May 2015, 19:32:28 bertons rakstīja:
Bankier kur taadu siksniju kaa RM dabuut? Vajag tumshi zilu pod uzvalkiem.
whatchs.com vai cheapestnatostraps.com var mēģināt |
Offline | |
|
AV  | |
 Kopš: 14. May 2002
Ziņojumi: 17411
Braucu ar: 500
|
01 Jun 2015, 20:27:25 detonators rakstīja:
30 May 2015, 19:32:28 bertons rakstīja:
Bankier kur taadu siksniju kaa RM dabuut? Vajag tumshi zilu pod uzvalkiem.
whatchs.com vai cheapestnatostraps.com var mēģināt
Tas nebus gluzi tas, ko vajag. Nato un perlona siksnas ir loti planas. Sita RM siksna ir drizak sailcloth virziena. Vai kaa IWC pilotiem. |
Offline | |
|
CP17  | |
 Kopš: 17. Dec 2002
No: Rīga
Ziņojumi: 17
Braucu ar:
| Šitas liekas smuks. Ps nesaprotu ļaužu fanošanu par visādām zemūdenēm utt hvz |
Offline | |
|
| oswald | |
 Kopš: 12. Feb 2013
No: Rīga
Ziņojumi: 2019
Braucu ar: banderomobīli 4x4
| priekš seiko atbrauca šāda budžeta siksniņa 20mm :
un luneti vostokam pret "vecā" tipa nomainīju - tā biku šaurāka un imho izskatās labāk par jauno.
[ Šo ziņu laboja oswald, 03 Jun 2015, 21:14:48 ] |
Offline | |
|
AV  | |
 Kopš: 14. May 2002
Ziņojumi: 17411
Braucu ar: 500
| Kādi varianti/minējumi? 
|
Offline | |
|
|
|
| Arsmens | |
 Kopš: 28. Jun 2003
No: Rīga
Ziņojumi: 13306
Braucu ar: Trim durvīm
| Viņam Orient piestāvētu  |
Offline | |
|
| |
Kopš:
Ziņojumi:
Braucu ar:
| |
Offline | |
|
AV  | |
 Kopš: 14. May 2002
Ziņojumi: 17411
Braucu ar: 500
| Stila zina atgadina kautkadus oldskuligus Breitlingus, bet skjiet, ka tomer nav. |
Offline | |
|
| |
Kopš:
Ziņojumi:
Braucu ar:
| powerpaparaci tach solija patriprinati pieverst uzmanibu sabiedribas krejuma uc politiku rokas plkst 
|
Offline | |
|
| martinels | |
 Kopš: 21. Aug 2006
No: Rīga
Ziņojumi: 857
Braucu ar: priekšu pa priekšu
| varbūt šī bilde līdzēs AV
Links |
Offline | |
|
CP17  | |
 Kopš: 17. Dec 2002
No: Rīga
Ziņojumi: 17
Braucu ar:
| http://lr1.lsm.lv/lv/raksts/krustpunkta/raimond...libu-ter.a47452/ |
Offline | |
|
| |
Kopš:
Ziņojumi:
Braucu ar:
| http://www.groupon.nl/deals/landelijke-deal/gg-...ions-22/65177509
Kas par šo zināms? |
Offline | |
|
| martinssirants | |
 Kopš: 08. Aug 2013
Ziņojumi: 5097
Braucu ar: uz lohu mugurām
|
05 Jun 2015, 10:15:20 Vantage rakstīja:
http://www.groupon.nl/deals/landelijke-deal/gg-...ions-22/65177509
Kas par šo zināms?
es nesaprotu ko jus taka tadas varnas uz shitiem spidigajiem kjinas suudiem drochejat visu laiku. kjiinas meesls. jebkursh pats letakais basic sveice razots pulkstenis bus labaks par sho. |
Offline | |
|
|
|
| |
Kopš:
Ziņojumi:
Braucu ar:
| es tikai gribu 100% pārliecināties, ka šis ir mēsls un atrunāt no pirkuma. 99999%, ka šis staffs ir no sērijas: gArmani, tirGucci, Darago&Glupo. |
Offline | |
|
AV  | |
 Kopš: 14. May 2002
Ziņojumi: 17411
Braucu ar: 500
|
05 Jun 2015, 10:19:45 martinssirants rakstīja:
es nesaprotu ko jus taka tadas varnas uz shitiem spidigajiem kjinas suudiem drochejat visu laiku. kjiinas meesls. jebkursh pats letakais basic sveice razots pulkstenis bus labaks par sho.
+500
Tiesa, man pasam sobrid uz rokas ir neliela hongkongas workshopa turbiljons 
Betnu ists turbiljons, nevis wannabe dizaina parodijas ar caurumu ciparnica 
|
Offline | |
|
SpOrcMeN  | |
 Kopš: 14. May 2002
Ziņojumi: 34090
Braucu ar: banderautomobili
| nu manam padjobkam ari ir isti tubuljoni viss grieshazs un ivss stradaa
----------------- ІБАШТЕ!!!!! ЗА УКРАЇНУ!!!!!!!
Нехай подохне суче плем’я!!!!
|
Offline | |
|
| eposs | |
 Kopš: 14. Mar 2010
No: Liepāja
Ziņojumi: 614
Braucu ar: ⚓
|
Iesakiet kādu ādas sikniņu šim. |
Offline | |
|