Online

Pašreiz BMWPower skatās 136 viesi un 0 reģistrēti lietotāji.

Ienākt BMWPower

Lietotājvards:

Parole:

Atcerēties

Aizmirsi paroli?

Reģistrēties

Forums » Vispārējās diskusijas » Tērzētava

Tēma: Darba tirgus

AutorsZiņojums
baisulis123
20. Oct 2017, 17:24 #18881

Kopš: 20. Sep 2017

Ziņojumi: 1842

Braucu ar: E36 zemu lidot neaizliegsi

Jap. Normala standarta alga tam darbam. Plus minus saja nozare tadas visur ir. Darbs tacu kaulus nelauz, nekas baigi nav jaamaak.

Ja gribas vairak, tad kaut kas ir ari jaamaak.
Offline
sn
20. Oct 2017, 17:26 #18882

Kopš: 24. Jul 2008

No: Rīga

Ziņojumi: 1879753

Braucu ar: nekrāsotu BMW :(

tur nav tā, ka veikals Liepājā pazaudē vienu apavu pāri un tu kā noliktavas pārstāvis par to atbildi un tev novelk no algas? tā jau nav kafejnīca, kurā pēc inventarizācijas veikšanas pāri paliek 20kg cukura un 0.5 hektors, tur var būt tikai iztrūkums.

-----------------
Nemāki braukt? Parādi to citiem - nopērc volvo!
Offline
km7
20. Oct 2017, 17:53 #18883

Kopš: 17. Jun 2011

Ziņojumi: 196

Braucu ar: E91

700 uz rokas, ja veikalā trūkst, tad tā nav gluži noliktavas atbildība, bet gan veikala

[ Šo ziņu laboja km7, 20 Oct 2017, 17:55:08 ]

Offline
Arsmens
20. Oct 2017, 18:15 #18884

Kopš: 28. Jun 2003

No: Rīga

Ziņojumi: 13306

Braucu ar: Trim durvīm

Uz kopējā fona pieņemams cipars kādam jaunietim valstī, kur augsti kvalificētus inženierus exploitē par tādu ciparu.
Offline
Belluuns
20. Oct 2017, 18:46 #18885

Kopš: 16. Jun 2007

Ziņojumi: 9717

Braucu ar: quattro

Pirms čīkstēt par samaksu, vispirms atrodat tādu, kuram var maksāt to naudu, cilvēks ar atbildības sajūtu un tiešām vēlmi strādāt ir retums.
Offline
matrixxxx
20. Oct 2017, 19:39 #18886

Kopš: 29. Apr 2005

No: Rīga

Ziņojumi: 8446

Braucu ar: 106 zirgiem

Kaads te laikam mekleeja darbu loģistikaa.
Ir darbs un briiva vakance, briivs kabinets utt.
Samaksa - tik cik pats nopelniisi.
Offline
BigBear
20. Oct 2017, 19:58 #18887

Kopš: 09. Apr 2008

No: Rīga

Ziņojumi: 1890

Braucu ar: Glanci


20 Oct 2017, 18:46:22 @Belluuns rakstīja:
Pirms čīkstēt par samaksu, vispirms atrodat tādu, kuram var maksāt to naudu, cilvēks ar atbildības sajūtu un tiešām vēlmi strādāt ir retums.


+10000
Offline
hronists
20. Oct 2017, 20:08 #18888

Kopš: 01. Sep 2008

No: Rīga

Ziņojumi: 14820

Braucu ar: Svensk hjul


20 Oct 2017, 18:46:22 @Belluuns rakstīja:
Pirms čīkstēt par samaksu, vispirms atrodat tādu, kuram var maksāt to naudu, cilvēks ar atbildības sajūtu un tiešām vēlmi strādāt ir retums.


tieši tā! jo cilvēks ar atbildības sajūtu un vēlmi strādāt parasti arī saņem vairāk nekā 7 soti mēnesī. razpizģaji nēsā ķieģelus stroikā un saņem vismaz x1.5.
Offline
Soilwork
20. Oct 2017, 20:22 #18889

Kopš: 20. Jul 2010

Ziņojumi: 1537

Braucu ar: N46 un grabošu vanosu

Kungi...

Piedāvā man te sadrabināšanās darbus (līgumu) apsardzē - montāža un bojājumu novēršana, etc.

- īsumā vājstrāvnieks -

Sadarbojamies kā firma ar firmu

Pieredze IR. Ne ilggadēja, bet cērtu zivi un izeju uz strauju attīstīšanos privātā jomā - montēju, lasu, pētu, pērku iekārtas savai izaugsmei utt. Diskutabli tas zināšanu līmenis gan - cik no kura skatījuma -

Uzņēmums ieslēdza agresīvo politiku ar naglošanas tehniku - tu, tu.. tu...

Cik jūsuprāt ir normāla stundas likme (normālais darba laiks) sadarbībai privāti strādājošam vājstrāvu sistēmu tehniķim kurš klientam nemirkšķina puspālī neizgulētu piežmiegtu aci - da, da..

[ Šo ziņu laboja Soilwork, 20 Oct 2017, 20:23:53 ]

Offline
Belluuns
20. Oct 2017, 20:44 #18890

Kopš: 16. Jun 2007

Ziņojumi: 9717

Braucu ar: quattro


20 Oct 2017, 20:08:17 @hronists rakstīja:

20 Oct 2017, 18:46:22 @Belluuns rakstīja:
Pirms čīkstēt par samaksu, vispirms atrodat tādu, kuram var maksāt to naudu, cilvēks ar atbildības sajūtu un tiešām vēlmi strādāt ir retums.


tieši tā! jo cilvēks ar atbildības sajūtu un vēlmi strādāt parasti arī saņem vairāk nekā 7 soti mēnesī. razpizģaji nēsā ķieģelus stroikā un saņem vismaz x1.5.

Var maksāt arī vairāk, bet vajag pierādīt ka cilvēks ir kaut to 700 vērts.
Offline
hronists
20. Oct 2017, 20:54 #18891

Kopš: 01. Sep 2008

No: Rīga

Ziņojumi: 14820

Braucu ar: Svensk hjul


20 Oct 2017, 20:44:35 @Belluuns rakstīja:

20 Oct 2017, 20:08:17 @hronists rakstīja:

20 Oct 2017, 18:46:22 @Belluuns rakstīja:
Pirms čīkstēt par samaksu, vispirms atrodat tādu, kuram var maksāt to naudu, cilvēks ar atbildības sajūtu un tiešām vēlmi strādāt ir retums.


tieši tā! jo cilvēks ar atbildības sajūtu un vēlmi strādāt parasti arī saņem vairāk nekā 7 soti mēnesī. razpizģaji nēsā ķieģelus stroikā un saņem vismaz x1.5.

Var maksāt arī vairāk, bet vajag pierādīt ka cilvēks ir kaut to 700 vērts.


uzliec štuku un gaidi kad tev pieteiksies normāli darbinieki.

visi nezin kāpēc grib caur dirsu - tagad 500, bet tad kad tu pierādīsi, tad mēs tev pacelsim algu uz 550. a huļi normālam cilvēkam vsp ir jāizskata piedāvājums, ja viņš bez problēmām var atrast kur maksā vairāk uzreiz nevis zilā nākotnē?
Offline
Soilwork
20. Oct 2017, 20:59 #18892

Kopš: 20. Jul 2010

Ziņojumi: 1537

Braucu ar: N46 un grabošu vanosu

Bez problēmām atrast kur maksā vairāk var tikai ārzemēs Un tas arī ja pašam ir attiecīgie papīri un mēle nesēž kabatā...

LV uzņēmēji ir atsevišķa suga.

P.s. es pats esmu sīkuzņēmējs bet tajos brīžos kad maksāju kādam kas nāk palīgā, sarunājam ko cik kā un beigās paprasu - ir ok/nav ok, ja nav - kāpēc
Offline
linards1000
21. Oct 2017, 01:28 #18893

Kopš: 02. Jan 2012

No: Rīga

Ziņojumi: 608

Braucu ar: plikām riepām


18 Oct 2017, 22:03:02 @cufiks rakstīja:
Linard! Tu meklē praksi loģistikas uzņēmumā, bet brauc ar e9x M3?





Braucot vien nevar iziet praksi

P.S viss atrasts

[ Šo ziņu laboja linards1000, 21 Oct 2017, 01:42:04 ]

Offline
V.I.P.
21. Oct 2017, 09:03 #18894

Kopš: 18. May 2005

Ziņojumi: 17404

Braucu ar: AA numuriem [///M4, G wagon, GSX-R]

700 eur taadai poziicijai uz rokas ir normaala alga. beidziet te chiiksteet. nav nekaada rakjeshu zinaatne, un augstaako izgliitiibu arii nevajag.

zb tie mileniaalji, kas atnaak uz interviju, grib vairaakas pakas, bet neko nejeedz, ar suudainu mietu gribas izdziit aaraa. zheel sava izteereetaa laika, ar vinjiem runaajot.
Offline
sn
21. Oct 2017, 10:15 #18895

Kopš: 24. Jul 2008

No: Rīga

Ziņojumi: 1879753

Braucu ar: nekrāsotu BMW :(

700 uz rokas ir ok, ja par preci atbild veikalnieces nevis vienīgais sagādes daļas darbinieks

-----------------
Nemāki braukt? Parādi to citiem - nopērc volvo!
Offline
baisulis123
21. Oct 2017, 11:39 #18896

Kopš: 20. Sep 2017

Ziņojumi: 1842

Braucu ar: E36 zemu lidot neaizliegsi

Menidžeri vajag, saki?

Offline
RVR
21. Oct 2017, 11:51 #18897

Kopš: 18. Sep 2008

Ziņojumi: 23059

Braucu ar: RVR

Men-I-džeris arī atnāks pieteikties

Offline
Andic
21. Oct 2017, 11:55 #18898

Kopš: 16. Dec 2005

No: Rīga

Ziņojumi: 2933

Braucu ar: foliju pa zobiem

Jopvai.. Po! Nāc rubī!
Offline
Sturma
21. Oct 2017, 11:56 #18899

Kopš: 28. Nov 2012

No: Rīga

Ziņojumi: 1095

Braucu ar: vrummvrumm


21 Oct 2017, 09:03:43 @V.I.P. rakstīja:
700 eur taadai poziicijai uz rokas ir normaala alga. beidziet te chiiksteet. nav nekaada rakjeshu zinaatne, un augstaako izgliitiibu arii nevajag.

zb tie mileniaalji, kas atnaak uz interviju, grib vairaakas pakas, bet neko nejeedz, ar suudainu mietu gribas izdziit aaraa. zheel sava izteereetaa laika, ar vinjiem runaajot.


Arī pieauguši onkuļi darba intervijās par vienkāršu pozīciju prasa vismaz štuku, jo, redz, viņam kredīti un sievai alimenti jāmaksā, nevis tādēļ, ka viņa pienesums uzņēmumā būs tā vērts.
Offline
spriditis
21. Oct 2017, 12:04 #18900

Kopš: 17. Mar 2006

No: Valmiera

Ziņojumi: 4141

Braucu ar: ar savu lāpstu blad

Ir dazi uznemeji,kas minimalo maksa uz kepas,parejo aploksne,alga ap 800,darba nemejs ir ar mieru to summu laist oficiali,bet darbadevejs nav ar mieru,jo tad cilveks jau bus daudz maz sociali nodrosinats,vares nemt zilas lapas utt.
Miests mazins,darbu ar tadu atalgojumu tur butu pagruti atrast,darba nemejs kluse un iztiek ar esoso situaciju..
Offline

Moderatori: 968-jk, AV, AiwaShuraLLP, BigArchi, GirtzB, Lafter, PERFS, RVR, R_BERGS, SteelRat, VLD, linda, mrc, noisex, smudo