Online

Pašreiz BMWPower skatās 93 viesi un 1 reģistrēti lietotāji.

Ienākt BMWPower

Lietotājvards:

Parole:

Atcerēties

Aizmirsi paroli?

Reģistrēties

Forums » Vispārējās diskusijas » Tērzētava

Tēma: Pulksteņi

AutorsZiņojums
AV
18. May 2015, 09:02 #18872

Kopš: 14. May 2002

Ziņojumi: 17411

Braucu ar: 500

Nav ne vainas tam Longines. Fonts vienkarsi ar vintage piesitienu. Man drizak butu estetiski iebildumi pret to kaa datuma logs iegrauzies ieksh '3'.
Offline
Arturo8
18. May 2015, 17:31 #18873

Kopš: 14. Mar 2013

Ziņojumi: 62

Braucu ar:

Iesakaiet veikalu, kur iegādāties pulksteņu sikniņas?
Offline
Stanislavs
18. May 2015, 18:00 #18874

Kopš: 24. Jun 2008

No: Rīga

Ziņojumi: 946

Braucu ar:


18 May 2015, 17:31:29 Arturo8 rakstīja:
Iesakaiet veikalu, kur iegādāties pulksteņu sikniņas?

Jaaana iela 5
Offline
CP17
19. May 2015, 19:29 #18875

Kopš: 17. Dec 2002

No: Rīga

Ziņojumi: 17

Braucu ar:

https://www.facebook.com/yaplakal/posts/1133527306674231
Offline
SpOrcMeN
19. May 2015, 20:14 #18876

Kopš: 14. May 2002

Ziņojumi: 34090

Braucu ar: banderautomobili

https://www.youtube.com/watch?v=TExInqq1Rao&...=player_embedded

-----------------
ІБАШТЕ!!!!! ЗА УКРАЇНУ!!!!!!!
Нехай подохне суче плем’я!!!!


Offline
viesulis
19. May 2015, 21:54 #18877

Kopš: 04. Mar 2007

Ziņojumi: 16796

Braucu ar: Volvo un Volvo

Ielikšu bateriju Swatchā un būšu kā Papa Rimskijs
Offline
hronists
19. May 2015, 22:00 #18878

Kopš: 01. Sep 2008

No: Rīga

Ziņojumi: 14820

Braucu ar: Svensk hjul


19 May 2015, 19:29:51 CP17 rakstīja:
https://www.facebook.com/yaplakal/posts/1133527306674231


zaipal tas abramovičs un visi, kas no viņa tagad taisa pieticīgo ģimenes tēvu.

ielieciet labāk viņa motorlaivas un ļotenes
Offline
Devil
20. May 2015, 00:11 #18879

Kopš: 20. Feb 2004

No: Baloži

Ziņojumi: 7004

Braucu ar: Pulju

Spečukiem par godu
"По мнению В. Пелевина в дорогих часах и автомобилях лучше всего разбираются низшие классы общества. Он утверждает, что именно эта способность способна выдать принадлежность человека именно к этой категории людей."

-----------------
Visa veida apdrošināšanas pakalpojumi! Kas apdrošinās, čuč mierīgi :) Info: [email protected] vai PM :)
Powered by
ProTuning.lv; SRR; AFY Travel; Partner Broker; RJ motorsport; Happy Drift Friend drift team
Offline
Bron
20. May 2015, 11:50 #18880

Kopš: 30. Aug 2002

No: Rīga

Ziņojumi: 15204

Braucu ar: Traktortehniku by Nissan


20 May 2015, 00:11:15 Devil rakstīja:
Spečukiem par godu
"По мнению В. Пелевина в дорогих часах и автомобилях лучше всего разбираются низшие классы общества. Он утверждает, что именно эта способность способна выдать принадлежность человека именно к этой категории людей."


Pie kuras kategorijas pieskaitāms pats В. Пелевин?
Un kas viņš tāds vispār ir?
Offline
VMR
20. May 2015, 12:39 #18881

Kopš: 07. May 2006

Ziņojumi: 10344

Braucu ar: sporta variantu

Rakstnieks, un tas bija citāts no viņa grāmatas "Generation P"

No 40. sek.

Spied "Play", lai skatītos video!
Offline
Devil
20. May 2015, 12:55 #18882

Kopš: 20. Feb 2004

No: Baloži

Ziņojumi: 7004

Braucu ar: Pulju

Tas bija citāts rakstā par pulksteņiem.

-----------------
Visa veida apdrošināšanas pakalpojumi! Kas apdrošinās, čuč mierīgi :) Info: [email protected] vai PM :)
Powered by
ProTuning.lv; SRR; AFY Travel; Partner Broker; RJ motorsport; Happy Drift Friend drift team
Offline
koni4jo
20. May 2015, 13:20 #18883

Kopš: 15. Mar 2013

No: Rīga

Ziņojumi: 4171

Braucu ar: Spāņu Golf un Hūndī...


19 May 2015, 21:54:14 viesulis rakstīja:
Ielikšu bateriju Swatchā un būšu kā Papa Rimskijs


Peds?
Offline
Driver
20. May 2015, 13:24 #18884

Kopš: 22. Jun 2002

No: Rīga

Ziņojumi: 31536

Braucu ar: iepirkuma ratiem pa alko outletu


20 May 2015, 00:11:15 Devil rakstīja:
Spečukiem par godu
"По мнению В. Пелевина в дорогих часах и автомобилях лучше всего разбираются низшие классы общества. Он утверждает, что именно эта способность способна выдать принадлежность человека именно к этой категории людей."

sito ludzu ari ievietot sludinajumu nodirshanas un pirkt pardot auto topikos!

-----------------
diagnostika, elektronikas remonts & pretaizdzīšanas iekārtas.
Offline
Stanislavs
20. May 2015, 13:58 #18885

Kopš: 24. Jun 2008

No: Rīga

Ziņojumi: 946

Braucu ar:

Peec pieredzes, jo cilveeks tiesaam bagaataaks un vinjam pulkstenju ir DAUDZ un daargu. Vinjs iisti neiedzilinaas, bet atkal tas ir fetisa staaasts.
Offline
signezz
20. May 2015, 14:19 #18886

Kopš: 29. Jan 2015

No: Liepāja

Ziņojumi: 8

Braucu ar:

Edox rokaspulksteņi ir lieliskas qualitātes laikarāži. Ja man jāizvēlas - dodu tiem priekšroku.
Offline
AV
20. May 2015, 14:39 #18887

Kopš: 14. May 2002

Ziņojumi: 17411

Braucu ar: 500

Neapmaksata reklama? Par Edox - price/peformance 'nu taa'. Kad verkis apniks, delj svakas atpazistamibas, otrreizeja tirgu vertibas kritums bus grandiozs.
Offline
Bron
21. May 2015, 00:20 #18888

Kopš: 30. Aug 2002

No: Rīga

Ziņojumi: 15204

Braucu ar: Traktortehniku by Nissan

Gadījumā nebija skumjš stāsts par EDOX kvalitāti?

Cenniks tajā lapā tāds... Var atrast nopietni lētāk
Offline
Stanislavs
21. May 2015, 10:24 #18889

Kopš: 24. Jun 2008

No: Rīga

Ziņojumi: 946

Braucu ar:


21 May 2015, 00:20:37 Bron rakstīja:
Gadījumā nebija skumjš stāsts par EDOX kvalitāti?

Cenniks tajā lapā tāds... Var atrast nopietni lētāk
zelta edoxa klucim puteklji gaaja zem stikla jo nebija kartiigi ieliimeeti :-/
Offline
Bron
21. May 2015, 14:53 #18890

Kopš: 30. Aug 2002

No: Rīga

Ziņojumi: 15204

Braucu ar: Traktortehniku by Nissan

Značit bija skumjš stāsts par EDOX kvalitāti
Offline
21. May 2015, 16:59 #18891

Kopš:

Ziņojumi:

Braucu ar:

puteklji nebija kaartiigi ielimeti?
Offline

Moderatori: 968-jk, AV, AiwaShuraLLP, BigArchi, GirtzB, Lafter, PERFS, RVR, R_BERGS, SteelRat, VLD, linda, mrc, noisex, smudo