| Autors | Ziņojums |
AV  | |
 Kopš: 14. May 2002
Ziņojumi: 17411
Braucu ar: 500
| Nav ne vainas tam Longines. Fonts vienkarsi ar vintage piesitienu. Man drizak butu estetiski iebildumi pret to kaa datuma logs iegrauzies ieksh '3'. |
Offline | |
|
| Arturo8 | |
Kopš: 14. Mar 2013
Ziņojumi: 62
Braucu ar:
| Iesakaiet veikalu, kur iegādāties pulksteņu sikniņas? |
Offline | |
|
| Stanislavs | |
Kopš: 24. Jun 2008
No: Rīga
Ziņojumi: 946
Braucu ar:
|
18 May 2015, 17:31:29 Arturo8 rakstīja:
Iesakaiet veikalu, kur iegādāties pulksteņu sikniņas?
Jaaana iela 5 |
Offline | |
|
CP17  | |
 Kopš: 17. Dec 2002
No: Rīga
Ziņojumi: 17
Braucu ar:
| https://www.facebook.com/yaplakal/posts/1133527306674231 |
Offline | |
|
SpOrcMeN  | |
 Kopš: 14. May 2002
Ziņojumi: 34090
Braucu ar: banderautomobili
| https://www.youtube.com/watch?v=TExInqq1Rao&...=player_embedded
----------------- ІБАШТЕ!!!!! ЗА УКРАЇНУ!!!!!!!
Нехай подохне суче плем’я!!!!
|
Offline | |
|
| viesulis | |
 Kopš: 04. Mar 2007
Ziņojumi: 16796
Braucu ar: Volvo un Volvo
| Ielikšu bateriju Swatchā un būšu kā Papa Rimskijs  |
Offline | |
|
| hronists | |
 Kopš: 01. Sep 2008
No: Rīga
Ziņojumi: 14820
Braucu ar: Svensk hjul
|
19 May 2015, 19:29:51 CP17 rakstīja:
https://www.facebook.com/yaplakal/posts/1133527306674231
zaipal tas abramovičs un visi, kas no viņa tagad taisa pieticīgo ģimenes tēvu.
ielieciet labāk viņa motorlaivas un ļotenes  |
Offline | |
|
Devil  | |
 Kopš: 20. Feb 2004
No: Baloži
Ziņojumi: 7004
Braucu ar: Pulju
| Spečukiem par godu 
"По мнению В. Пелевина в дорогих часах и автомобилях лучше всего разбираются низшие классы общества. Он утверждает, что именно эта способность способна выдать принадлежность человека именно к этой категории людей."
----------------- Visa veida apdrošināšanas pakalpojumi! Kas apdrošinās, čuč mierīgi :) Info: [email protected] vai PM :)
Powered by
ProTuning.lv; SRR; AFY Travel; Partner Broker; RJ motorsport; Happy Drift Friend drift team |
Offline | |
|
|
|
Bron  | |
 Kopš: 30. Aug 2002
No: Rīga
Ziņojumi: 15204
Braucu ar: Traktortehniku by Nissan
|
20 May 2015, 00:11:15 Devil rakstīja:
Spečukiem par godu 
"По мнению В. Пелевина в дорогих часах и автомобилях лучше всего разбираются низшие классы общества. Он утверждает, что именно эта способность способна выдать принадлежность человека именно к этой категории людей."
Pie kuras kategorijas pieskaitāms pats В. Пелевин?
Un kas viņš tāds vispār ir? |
Offline | |
|
VMR  | |
 Kopš: 07. May 2006
Ziņojumi: 10344
Braucu ar: sporta variantu
| Rakstnieks, un tas bija citāts no viņa grāmatas "Generation P"
No 40. sek.
 Spied "Play", lai skatītos video! |
Offline | |
|
Devil  | |
 Kopš: 20. Feb 2004
No: Baloži
Ziņojumi: 7004
Braucu ar: Pulju
| Tas bija citāts rakstā par pulksteņiem.
----------------- Visa veida apdrošināšanas pakalpojumi! Kas apdrošinās, čuč mierīgi :) Info: [email protected] vai PM :)
Powered by
ProTuning.lv; SRR; AFY Travel; Partner Broker; RJ motorsport; Happy Drift Friend drift team |
Offline | |
|
| koni4jo | |
 Kopš: 15. Mar 2013
No: Rīga
Ziņojumi: 4171
Braucu ar: Spāņu Golf un Hūndī...
|
19 May 2015, 21:54:14 viesulis rakstīja:
Ielikšu bateriju Swatchā un būšu kā Papa Rimskijs 
Peds?  |
Offline | |
|
Driver  | |
 Kopš: 22. Jun 2002
No: Rīga
Ziņojumi: 31536
Braucu ar: iepirkuma ratiem pa alko outletu
|
20 May 2015, 00:11:15 Devil rakstīja:
Spečukiem par godu 
"По мнению В. Пелевина в дорогих часах и автомобилях лучше всего разбираются низшие классы общества. Он утверждает, что именно эта способность способна выдать принадлежность человека именно к этой категории людей."
sito ludzu ari ievietot sludinajumu nodirshanas un pirkt pardot auto topikos!
----------------- diagnostika, elektronikas remonts & pretaizdzīšanas iekārtas.
|
Offline | |
|
| Stanislavs | |
Kopš: 24. Jun 2008
No: Rīga
Ziņojumi: 946
Braucu ar:
| Peec pieredzes, jo cilveeks tiesaam bagaataaks un vinjam pulkstenju ir DAUDZ un daargu. Vinjs iisti neiedzilinaas, bet atkal tas ir fetisa staaasts. |
Offline | |
|
| signezz | |
Kopš: 29. Jan 2015
No: Liepāja
Ziņojumi: 8
Braucu ar:
| Edox rokaspulksteņi ir lieliskas qualitātes laikarāži. Ja man jāizvēlas - dodu tiem priekšroku.  |
Offline | |
|
AV  | |
 Kopš: 14. May 2002
Ziņojumi: 17411
Braucu ar: 500
| Neapmaksata reklama? Par Edox - price/peformance 'nu taa'. Kad verkis apniks, delj svakas atpazistamibas, otrreizeja tirgu vertibas kritums bus grandiozs. |
Offline | |
|
|
|
Bron  | |
 Kopš: 30. Aug 2002
No: Rīga
Ziņojumi: 15204
Braucu ar: Traktortehniku by Nissan
| Gadījumā nebija skumjš stāsts par EDOX kvalitāti?
Cenniks tajā lapā tāds... Var atrast nopietni lētāk |
Offline | |
|
| Stanislavs | |
Kopš: 24. Jun 2008
No: Rīga
Ziņojumi: 946
Braucu ar:
|
21 May 2015, 00:20:37 Bron rakstīja:
Gadījumā nebija skumjš stāsts par EDOX kvalitāti?
Cenniks tajā lapā tāds... Var atrast nopietni lētāk
zelta edoxa klucim puteklji gaaja zem stikla jo nebija kartiigi ieliimeeti :-/ |
Offline | |
|
Bron  | |
 Kopš: 30. Aug 2002
No: Rīga
Ziņojumi: 15204
Braucu ar: Traktortehniku by Nissan
| Značit bija skumjš stāsts par EDOX kvalitāti |
Offline | |
|
| |
Kopš:
Ziņojumi:
Braucu ar:
| puteklji nebija kaartiigi ielimeti?  |
Offline | |
|