Online

Pašreiz BMWPower skatās 77 viesi un 4 reģistrēti lietotāji.

Ienākt BMWPower

Lietotājvards:

Parole:

Atcerēties

Aizmirsi paroli?

Reģistrēties

Forums » Vispārējās diskusijas » Tērzētava

Tēma: Pulksteņi

AutorsZiņojums
25. Mar 2015, 23:34 #18572

Kopš:

Ziņojumi:

Braucu ar:

easy peasy :airbaltic:

[ Šo ziņu laboja bertons, 25 Mar 2015, 23:35:12 ]

Offline
fleix
25. Mar 2015, 23:36 #18573

Kopš: 27. Jun 2006

Ziņojumi: 8379

Braucu ar: 22

Zinu, ka vienā no LV telekomunikāciju uzņēmumiem CFO pelnīja 20k mēnesī :not_bad:
Offline
s-line
25. Mar 2015, 23:36 #18574

Kopš: 08. Mar 2007

No: Rīga

Ziņojumi: 2617

Braucu ar: kūtiņu


25 Mar 2015, 23:30:18 bertons rakstīja:
20k mēnesī LV not bad. Kas pa uzņēmumu? :jumtinš:


Sēž šeit viena uzņēmuma valdē, bet čunguru saņem no dzimtenes Bet šeit vairāk par to,ka ar tādām iespējām viņš nopirka diezgan parastu ML un izrādīja kā lielu dārgumu!
Offline
fleix
25. Mar 2015, 23:37 #18575

Kopš: 27. Jun 2006

Ziņojumi: 8379

Braucu ar: 22

Ganjau DnB
Offline
25. Mar 2015, 23:38 #18576

Kopš:

Ziņojumi:

Braucu ar:


25 Mar 2015, 23:36:19 fleix rakstīja:
Zinu, ka vienā no LV telekomunikāciju uzņēmumiem CFO pelnīja 20k mēnesī :not_bad:


ja CFO 20k tad cik CEO?

davai konkreetus uznjeemums citaadi a vot mans choms.....
Offline
fleix
25. Mar 2015, 23:49 #18577

Kopš: 27. Jun 2006

Ziņojumi: 8379

Braucu ar: 22

Publiski shadu info negribu izplatit, ja tiesham interesee, tad PM
Personigi nepazistu,bet to, ka tads cipars bija ~ 3 gadus atpakal - esmu 100% drošs
Offline
walder
26. Mar 2015, 00:32 #18578

Kopš: 18. Apr 2007

No: Rīga

Ziņojumi: 8699

Braucu ar: 7 seat MPV

20k priekš Norges is nothing..
Skandinavu, britu meitaskompanijas LV, kuru valdes sēž viņu pipari un atalgojumu saņem no mātes kompānijām, tas nav nekāds Wooow.
Offline
Lafter
26. Mar 2015, 00:41 #18579

Kopš: 23. Sep 2007

Ziņojumi: 28686

Braucu ar: wv


25 Mar 2015, 22:35:40 raimisE30 rakstīja:

25 Mar 2015, 20:50:12 amigoz rakstīja:
Noteikti, ka padotais no LV ir informēts par bosa gada pelnu
Un šeit pat nav svarīgi bruto vai neto, pie teorētiskiem 100K Norge, Rolexu varetu tikai plastmas atļauties.

Gan tev gan citiem zināšanas par Norvēgiju šeit ir švakas. Pirmkārt visu ienākumi ir publiski pieejama informācija, otrkārt 100k netto alga ir ļoti pienklājīga. Ja nestrādā uz platformas vai arī nevergo garas virsstundas tādu algu nopelnīt var tikai retais, nemaz nerunājot par 100k bruto. Nu nepelna šeit katrs strādnieciņš milzu naudu.
P.s. Pats rīt pateikšu šefam lai nevelk to pulksteni uz svarīgām sanāksmēm. Uzraudies uz kāda eksperta
Ko Tu te ko taisi... 100k bļac norgei? Tu smejies? Beidz piekasīties cilvekam un beidz blatot powerā, man ar parastu pašnodarbināto + pamatdarbs ir kontam abarots bez 3k milijons kronu, tas ir kkur 120k
bļac :dod_Sefam_padomu: psc.... tev konta izdruku iehujārit? Ej pie normāla šefa, vai beidz pirst ausīs powerā ta bļāc tie 100k nekas nav norgei.. ir jā virs vidējā, bet nekas ūber Jā, ne visi pelna, bet nevajag 100k priekš norges pārvērst par kko jebāāāāāāķ
puļimaks..jā ir OK... 100K , tāds pusveiksmīgs uzķemejs, kam veiksme stāvējusi klāt

[ Šo ziņu laboja Lafter, 26 Mar 2015, 00:45:01 ]



-----------------
Gribās pļūtīt? Nejūties novērtēts? Neviens nepievērš uzmanību?
Spied zemāk.
Spama topiks
Jā! Man jūk komati. Tas dēļ ilga perioda komunicējot citās valodās.
Offline
martinssirants
26. Mar 2015, 09:24 #18580

Kopš: 08. Aug 2013

Ziņojumi: 5097

Braucu ar: uz lohu mugurām

Mana alga = (mana alga + muteres alga) X2
Offline
b1te
26. Mar 2015, 10:13 #18581

Kopš: 14. Mar 2011

No: Rīga

Ziņojumi: 1998

Braucu ar: das auto


26 Mar 2015, 10:09:09 gintc rakstīja:

drīzāk tu, jo pulkstenis ir vnk lieta, manta! ceļojums tās ir atmiņas, piedzīvojums, adrenalīns, tas ir kaut kas vairāk kā manta! Ja ir jāizvēlas ceļojums vai pulkstenis, protams ceļojums!


-1

ceļojums ilgst kādas 10 dienas, spilgtas atmiņas un pozitīvas emocijas ir pāris mēnešus pēc, plkst. uz rokas priecē katru dienu +kad pārstāj priecēt ir iespēja viņu notirgot atgūst vel ievērojamu daļu no ieguldītājiem līdzekļiem
Offline
26. Mar 2015, 10:15 #18582

Kopš:

Ziņojumi:

Braucu ar:

vienam maate - 2tram meita
Offline
gintc
26. Mar 2015, 10:16 #18583

Kopš: 10. Apr 2007

No: Rīga

Ziņojumi: 2301

Braucu ar: X5 4.0d, e90 330i, E36 330i, F650GS Dakar, CF1000


Ja spīdīga mantiņa tevi tā spēj priecēt tad mēs domājam dažādi! Man laikam dzīvē ir mazliet citas vērtības

es nesaku ka labs pulkstenis ir slikti, pats es gribu, bet nevaru atļauties nolikt paris t eur priekš pulksteņa, kas man patīk, tapēc nenēsāju neko vai vnk to kas patīk un varu atļauties, bet neiespringstu uz to un labāk aizbraucu ceļojumā!
Offline
hronists
26. Mar 2015, 10:17 #18584

Kopš: 01. Sep 2008

No: Rīga

Ziņojumi: 14820

Braucu ar: Svensk hjul


26 Mar 2015, 10:09:09 gintc rakstīja:

drīzāk tu, jo pulkstenis ir vnk lieta, manta! ceļojums tās ir atmiņas, piedzīvojums, adrenalīns, tas ir kaut kas vairāk kā manta! Ja ir jāizvēlas ceļojums vai pulkstenis, protams ceļojums!


paga, es vēl nesāku iztirzāt cik maksā viņa hidras, baloni, trubiņas, dive computer un pleznas
Offline
gintc
26. Mar 2015, 10:22 #18585

Kopš: 10. Apr 2007

No: Rīga

Ziņojumi: 2301

Braucu ar: X5 4.0d, e90 330i, E36 330i, F650GS Dakar, CF1000


26 Mar 2015, 10:17:47 hronists rakstīja:

26 Mar 2015, 10:09:09 gintc rakstīja:

drīzāk tu, jo pulkstenis ir vnk lieta, manta! ceļojums tās ir atmiņas, piedzīvojums, adrenalīns, tas ir kaut kas vairāk kā manta! Ja ir jāizvēlas ceļojums vai pulkstenis, protams ceļojums!


paga, es vēl nesāku iztirzāt cik maksā viņa hidras, baloni, trubiņas, dive computer un pleznas


un?

man iztirzāt cik man autosportā ir izmaksājis tas vecais e36? Kāda tam nozīme?
viņam tas ir hobijs, ar visām tā izrietošajām sekām, tāpat kā man autosports! es zinu ka tas ir!
Offline
amigoz
26. Mar 2015, 10:22 #18586

Kopš: 25. Aug 2004

Ziņojumi: 1875

Braucu ar: RRS

Īsti vīri ņem abus un 30m dziļumā sarkanajā jūrā ar daiveriem klapē haizivīm pa degunu, nevis mokās pārdomās, kā labāk naudu tērēt
Offline
AV
26. Mar 2015, 10:25 #18587

Kopš: 14. May 2002

Ziņojumi: 17411

Braucu ar: 500


25 Mar 2015, 21:49:19 amigoz rakstīja:
Kka nav nekādu snapu no Baselworld2015. Rit pēdejā diena

Tin uz atpakalu - jau liku











































































[ Šo ziņu laboja AV, 26 Mar 2015, 10:26:46 ]

Offline
hronists
26. Mar 2015, 10:26 #18588

Kopš: 01. Sep 2008

No: Rīga

Ziņojumi: 14820

Braucu ar: Svensk hjul


26 Mar 2015, 10:22:06 gintc rakstīja:


un?

man iztirzāt cik man autosportā ir izmaksājis tas vecais e36? Kāda tam nozīme?
viņam tas ir hobijs, ar visām tā izrietošajām sekām, tāpat kā man autosports! es zinu ka tas ir!


nu tad kā tu vari man norādīt, ka mans pulkstenis ir ahūni dārgs, ja pats notriec n reizes vairāk regulāri peldoties ar zivīm vai metinot dzelžu kaudzi? es nopirku pulksteni vienreiz un tas mani priecē jau 15 gadus. maintenance cost pa šiem gadiem gandrīz nulle.

Offline
gintc
26. Mar 2015, 11:04 #18589

Kopš: 10. Apr 2007

No: Rīga

Ziņojumi: 2301

Braucu ar: X5 4.0d, e90 330i, E36 330i, F650GS Dakar, CF1000

Es jau neteicu ka tavs pulkstenis ir dārgs!
labi po!
es gribu šadu!
Offline
wheelie
26. Mar 2015, 11:51 #18590

Kopš: 21. Mar 2004

No: Rīga

Ziņojumi: 6858

Braucu ar: 1.6

jābūt līdzsvaram

-----------------
8)
Offline
hronists
26. Mar 2015, 12:10 #18591

Kopš: 01. Sep 2008

No: Rīga

Ziņojumi: 14820

Braucu ar: Svensk hjul


26 Mar 2015, 11:48:56 xn3x rakstīja:

Eksperti, sakiet man:
Kolēģim ir Rolex, un viņš braukā ar 15 gadīgu, apmīcītu A3.
Man ir Casio un e92
Kurš no mums ir lielāks muļķis?


es neesmu experts, bet zinu tikai, ka LLP
Offline

Moderatori: 968-jk, AV, AiwaShuraLLP, BigArchi, GirtzB, Lafter, PERFS, RVR, R_BERGS, SteelRat, VLD, linda, mrc, noisex, smudo