| Autors | Ziņojums |
| |
Kopš:
Ziņojumi:
Braucu ar:
| easy peasy :airbaltic: [ Šo ziņu laboja bertons, 25 Mar 2015, 23:35:12 ] |
Offline | |
|
| fleix | |
 Kopš: 27. Jun 2006
Ziņojumi: 8379
Braucu ar: 22
| Zinu, ka vienā no LV telekomunikāciju uzņēmumiem CFO pelnīja 20k mēnesī :not_bad: |
Offline | |
|
| s-line | |
 Kopš: 08. Mar 2007
No: Rīga
Ziņojumi: 2617
Braucu ar: kūtiņu
|
25 Mar 2015, 23:30:18 bertons rakstīja:
20k mēnesī LV not bad. Kas pa uzņēmumu? :jumtinš:
Sēž šeit viena uzņēmuma valdē, bet čunguru saņem no dzimtenes Bet šeit vairāk par to,ka ar tādām iespējām viņš nopirka diezgan parastu ML un izrādīja kā lielu dārgumu! |
Offline | |
|
| fleix | |
 Kopš: 27. Jun 2006
Ziņojumi: 8379
Braucu ar: 22
| Ganjau DnB  |
Offline | |
|
| |
Kopš:
Ziņojumi:
Braucu ar:
|
25 Mar 2015, 23:36:19 fleix rakstīja:
Zinu, ka vienā no LV telekomunikāciju uzņēmumiem CFO pelnīja 20k mēnesī :not_bad:
ja CFO 20k tad cik CEO? 
davai konkreetus uznjeemums citaadi a vot mans choms..... |
Offline | |
|
| fleix | |
 Kopš: 27. Jun 2006
Ziņojumi: 8379
Braucu ar: 22
| Publiski shadu info negribu izplatit, ja tiesham interesee, tad PM 
Personigi nepazistu,bet to, ka tads cipars bija ~ 3 gadus atpakal - esmu 100% drošs  |
Offline | |
|
| walder | |
 Kopš: 18. Apr 2007
No: Rīga
Ziņojumi: 8699
Braucu ar: 7 seat MPV
| 20k priekš Norges is nothing..
Skandinavu, britu meitaskompanijas LV, kuru valdes sēž viņu pipari un atalgojumu saņem no mātes kompānijām, tas nav nekāds Wooow. |
Offline | |
|
Lafter  | |
 Kopš: 23. Sep 2007
Ziņojumi: 28686
Braucu ar: wv
|
25 Mar 2015, 22:35:40 raimisE30 rakstīja:
25 Mar 2015, 20:50:12 amigoz rakstīja:
Noteikti, ka padotais no LV ir informēts par bosa gada pelnu 
Un šeit pat nav svarīgi bruto vai neto, pie teorētiskiem 100K Norge, Rolexu varetu tikai plastmas atļauties.
Gan tev gan citiem zināšanas par Norvēgiju šeit ir švakas. Pirmkārt visu ienākumi ir publiski pieejama informācija, otrkārt 100k netto alga ir ļoti pienklājīga. Ja nestrādā uz platformas vai arī nevergo garas virsstundas tādu algu nopelnīt var tikai retais, nemaz nerunājot par 100k bruto. Nu nepelna šeit katrs strādnieciņš milzu naudu.
P.s. Pats rīt pateikšu šefam lai nevelk to pulksteni uz svarīgām sanāksmēm. Uzraudies uz kāda eksperta 
Ko Tu te ko taisi... 100k bļac norgei? Tu smejies? Beidz piekasīties cilvekam un beidz blatot powerā, man ar parastu pašnodarbināto + pamatdarbs ir kontam abarots bez 3k milijons kronu, tas ir kkur 120k
bļac :dod_Sefam_padomu: psc.... tev konta izdruku iehujārit? Ej pie normāla šefa, vai beidz pirst ausīs powerā ta bļāc tie 100k nekas nav norgei.. ir jā virs vidējā, bet nekas ūber Jā, ne visi pelna, bet nevajag 100k priekš norges pārvērst par kko jebāāāāāāķ 
puļimaks..jā ir OK... 100K , tāds pusveiksmīgs uzķemejs, kam veiksme stāvējusi klāt  [ Šo ziņu laboja Lafter, 26 Mar 2015, 00:45:01 ]
----------------- Gribās pļūtīt? Nejūties novērtēts? Neviens nepievērš uzmanību?
Spied zemāk.
Spama topiks
Jā! Man jūk komati. Tas dēļ ilga perioda komunicējot citās valodās.
|
Offline | |
|
|
|
| martinssirants | |
 Kopš: 08. Aug 2013
Ziņojumi: 5097
Braucu ar: uz lohu mugurām
| Mana alga = (mana alga + muteres alga) X2
 |
Offline | |
|
| b1te | |
Kopš: 14. Mar 2011
No: Rīga
Ziņojumi: 1998
Braucu ar: das auto
|
26 Mar 2015, 10:09:09 gintc rakstīja:
drīzāk tu, jo pulkstenis ir vnk lieta, manta! ceļojums tās ir atmiņas, piedzīvojums, adrenalīns, tas ir kaut kas vairāk kā manta! Ja ir jāizvēlas ceļojums vai pulkstenis, protams ceļojums!
-1
ceļojums ilgst kādas 10 dienas, spilgtas atmiņas un pozitīvas emocijas ir pāris mēnešus pēc, plkst. uz rokas priecē katru dienu +kad pārstāj priecēt ir iespēja viņu notirgot atgūst vel ievērojamu daļu no ieguldītājiem līdzekļiem  |
Offline | |
|
| |
Kopš:
Ziņojumi:
Braucu ar:
| vienam maate - 2tram meita  |
Offline | |
|
| gintc | |
 Kopš: 10. Apr 2007
No: Rīga
Ziņojumi: 2301
Braucu ar: X5 4.0d, e90 330i, E36 330i, F650GS Dakar, CF1000
| 
Ja spīdīga mantiņa tevi tā spēj priecēt tad mēs domājam dažādi! Man laikam dzīvē ir mazliet citas vērtības 
es nesaku ka labs pulkstenis ir slikti, pats es gribu, bet nevaru atļauties nolikt paris t eur priekš pulksteņa, kas man patīk, tapēc nenēsāju neko vai vnk to kas patīk un varu atļauties, bet neiespringstu uz to un labāk aizbraucu ceļojumā! |
Offline | |
|
| hronists | |
 Kopš: 01. Sep 2008
No: Rīga
Ziņojumi: 14820
Braucu ar: Svensk hjul
|
26 Mar 2015, 10:09:09 gintc rakstīja:
drīzāk tu, jo pulkstenis ir vnk lieta, manta! ceļojums tās ir atmiņas, piedzīvojums, adrenalīns, tas ir kaut kas vairāk kā manta! Ja ir jāizvēlas ceļojums vai pulkstenis, protams ceļojums!
paga, es vēl nesāku iztirzāt cik maksā viņa hidras, baloni, trubiņas, dive computer un pleznas  |
Offline | |
|
| gintc | |
 Kopš: 10. Apr 2007
No: Rīga
Ziņojumi: 2301
Braucu ar: X5 4.0d, e90 330i, E36 330i, F650GS Dakar, CF1000
|
26 Mar 2015, 10:17:47 hronists rakstīja:
26 Mar 2015, 10:09:09 gintc rakstīja:
drīzāk tu, jo pulkstenis ir vnk lieta, manta! ceļojums tās ir atmiņas, piedzīvojums, adrenalīns, tas ir kaut kas vairāk kā manta! Ja ir jāizvēlas ceļojums vai pulkstenis, protams ceļojums!
paga, es vēl nesāku iztirzāt cik maksā viņa hidras, baloni, trubiņas, dive computer un pleznas 
un?
man iztirzāt cik man autosportā ir izmaksājis tas vecais e36? Kāda tam nozīme?
viņam tas ir hobijs, ar visām tā izrietošajām sekām, tāpat kā man autosports! es zinu ka tas ir! |
Offline | |
|
| amigoz | |
 Kopš: 25. Aug 2004
Ziņojumi: 1875
Braucu ar: RRS
| Īsti vīri ņem abus un 30m dziļumā sarkanajā jūrā ar daiveriem klapē haizivīm pa degunu, nevis mokās pārdomās, kā labāk naudu tērēt  |
Offline | |
|
AV  | |
 Kopš: 14. May 2002
Ziņojumi: 17411
Braucu ar: 500
|
25 Mar 2015, 21:49:19 amigoz rakstīja:
Kka nav nekādu snapu no Baselworld2015. Rit pēdejā diena
Tin uz atpakalu - jau liku 
[ Šo ziņu laboja AV, 26 Mar 2015, 10:26:46 ] |
Offline | |
|
|
|
| hronists | |
 Kopš: 01. Sep 2008
No: Rīga
Ziņojumi: 14820
Braucu ar: Svensk hjul
|
26 Mar 2015, 10:22:06 gintc rakstīja:
un?
man iztirzāt cik man autosportā ir izmaksājis tas vecais e36? Kāda tam nozīme?
viņam tas ir hobijs, ar visām tā izrietošajām sekām, tāpat kā man autosports! es zinu ka tas ir!
nu tad kā tu vari man norādīt, ka mans pulkstenis ir ahūni dārgs, ja pats notriec n reizes vairāk regulāri peldoties ar zivīm vai metinot dzelžu kaudzi? es nopirku pulksteni vienreiz un tas mani priecē jau 15 gadus. maintenance cost pa šiem gadiem gandrīz nulle.
 |
Offline | |
|
| gintc | |
 Kopš: 10. Apr 2007
No: Rīga
Ziņojumi: 2301
Braucu ar: X5 4.0d, e90 330i, E36 330i, F650GS Dakar, CF1000
| Es jau neteicu ka tavs pulkstenis ir dārgs!
labi po!
es gribu šadu!
|
Offline | |
|
wheelie  | |
Kopš: 21. Mar 2004
No: Rīga
Ziņojumi: 6858
Braucu ar: 1.6
| jābūt līdzsvaram 
----------------- 8) |
Offline | |
|
| hronists | |
 Kopš: 01. Sep 2008
No: Rīga
Ziņojumi: 14820
Braucu ar: Svensk hjul
|
26 Mar 2015, 11:48:56 xn3x rakstīja:
Eksperti, sakiet man:
Kolēģim ir Rolex, un viņš braukā ar 15 gadīgu, apmīcītu A3.
Man ir Casio un e92
Kurš no mums ir lielāks muļķis? 
es neesmu experts, bet zinu tikai, ka LLP  |
Offline | |
|