| Autors | Ziņojums |
| PASSATizhi | |
 Kopš: 25. Jun 2009
No: Jūrmala
Ziņojumi: 8681
Braucu ar: 686hp
| kkkāds Liepājā hromets G-shock  |
Offline | |
|
| subaru | |
 Kopš: 17. Jun 2002
No: Rīga
Ziņojumi: 10489
Braucu ar: rokām uz stūres
|
20 Mar 2015, 13:09:21 Rolanc rakstīja:
19 Mar 2015, 23:40:03 Bimmer rakstīja:
OZO
$ ?
Ekrānuzņēmums nav tas labākais, bet no video ko asu izvilkt grūti, bet te pāris minūtes pa tuvplāniem rokas grozās:
https://youtu.be/uoftMbDCTiU?t=58m2s
Hronist, AV? 
tur vajag Moving Hands Stopper v3.58, lai varētu iekadrēt un noteikt pulksteni. |
Offline | |
|
| Stanislavs | |
Kopš: 24. Jun 2008
No: Rīga
Ziņojumi: 946
Braucu ar:
| roger dubuis ? |
Offline | |
|
| |
Kopš:
Ziņojumi:
Braucu ar:
| Tas jaunais oris ciferblats tiiri gliish bet 10bar ciferblatu saukt par diver klasika nebuus. |
Offline | |
|
emiils  | |
Kopš: 14. Jan 2007
Ziņojumi: 724
Braucu ar:
| Ko speciālisti var ieteikt no triecienizturīgajiem pulksteņiem līdz ~400 eur vērtībā.
G shock īsti nepatīk. |
Offline | |
|
| oswald | |
 Kopš: 12. Feb 2013
No: Rīga
Ziņojumi: 2019
Braucu ar: banderomobīli 4x4
| casio pro trek var skatīt..tikai topa modeļi ir 2x dārgāki.
izmērs gan šiem liels - 50mm +- šādu bračkas piemērīju savulaik. titāna.safīrs, visādi altimetri, termometri, sinhronizācija...[ Šo ziņu laboja oswald, 20 Mar 2015, 19:46:37 ] |
Offline | |
|
| oswald | |
 Kopš: 12. Feb 2013
No: Rīga
Ziņojumi: 2019
Braucu ar: banderomobīli 4x4
| mans bračka vecāks, loģiski viņam vairāk - kāpītis - tāpēc es izmantoju drastiskām akltivitātēm g - shock budžetnieku , bet šim izmērs gandrīz 55mm. bet nenokaujams.
[ Šo ziņu laboja oswald, 20 Mar 2015, 20:21:03 ] |
Offline | |
|
| |
Kopš:
Ziņojumi:
Braucu ar:
| 
http://www.ebay.co.uk/sch/oldswisswatch2015/m.h..._ipg=&_from=[ Šo ziņu laboja bertons, 21 Mar 2015, 01:10:56 ] |
Offline | |
|
|
|
| |
Kopš:
Ziņojumi:
Braucu ar:
| |
Offline | |
|
| |
Kopš:
Ziņojumi:
Braucu ar:
| sinn sācis dizainus kopēt? 
|
Offline | |
|
| hronists | |
 Kopš: 01. Sep 2008
No: Rīga
Ziņojumi: 14820
Braucu ar: Svensk hjul
|
21 Mar 2015, 13:20:51 bertons rakstīja:
sinn sācis dizainus kopēt? 
This model, the 903 has got a very interesting background. In 1979 the Breitling company went bankrupt, and parts of the company were liquidated. Mr. Helmut Sinn bought the rights to use the dial lay-out of Breitlings 806 and 809 Navitimer watches. This explains the resemblance with the Navitimer. So the 903 is not an illegal rip-off version, but Sinn still owns the rights to produce these watches.
|
Offline | |
|
| |
Kopš:
Ziņojumi:
Braucu ar:
| sinn īpašniekiem būs ar ko aizbildināties  |
Offline | |
|
| Juanito | |
Kopš: 08. Sep 2006
No: Rīga
Ziņojumi: 1278
Braucu ar: benzīnu
| Kas no swiss-made lētākā gala būtu lai nav kauns ikdienā nēsāt?  |
Offline | |
|
edzulis  | |
 Kopš: 13. May 2002
No: Rīga
Ziņojumi: 56481
Braucu ar: S212, 911TT, 951, 635csi, NSX, Tillotson t4
| tissot |
Offline | |
|
| Juanito | |
Kopš: 08. Sep 2006
No: Rīga
Ziņojumi: 1278
Braucu ar: benzīnu
|
21 Mar 2015, 16:16:22 edzulis rakstīja:
tissot
Precizēšu... neēsmu oligarhs!
I mean tādi "brendi" kā Candino, Haas, Atlantic... |
Offline | |
|
VMR  | |
 Kopš: 07. May 2006
Ziņojumi: 10344
Braucu ar: sporta variantu
| Kādi 300 eur ir oligarhu līmenis? |
Offline | |
|
|
|
| viesulis | |
 Kopš: 04. Mar 2007
Ziņojumi: 16796
Braucu ar: Volvo un Volvo
| Laiksā Candino sākas no 150 ar kaut ko...  |
Offline | |
|
ozo  | |
 Kopš: 27. Oct 2005
Ziņojumi: 19112
Braucu ar: Braucu ar
|
Pabūts pie Staņislava, noteikti ne pēdējā vizīte 
Sanāca smieklīgs atgadījums:
Saņemu pulksteni no Staņislava, aizbraucu līdz Alfai, iemetu aci pulkstenī un neiet- stāv uz vietas Zvans Staņislavam.
-Pulkstenis nedarbojas, apstājies...
-Kā nokonstatēji?
-Sekunžu rādītājs nekustas
-Esi sveicināts hronogrāfu pasaulē 

Ko meklēt nākamo, automāts, interesants, 3 ciparu summā? |
Offline | |
|
| Stanislavs | |
Kopš: 24. Jun 2008
No: Rīga
Ziņojumi: 946
Braucu ar:
|
21 Mar 2015, 13:18:09 bertons rakstīja:
Max bill loti patiik Uzskatu ka vaaciesi jau sen prieksaa sveicej ! Lange Glashute IWC Junhans |
Offline | |
|
| |
Kopš:
Ziņojumi:
Braucu ar:
| kaads sakars IWC ar vaaciju? |
Offline | |
|