Gadījuma bilde

Online

Pašreiz BMWPower skatās 173 viesi un 5 reģistrēti lietotāji.

Ienākt BMWPower

Lietotājvards:

Parole:

Atcerēties

Aizmirsi paroli?

Reģistrēties

Forums » Vispārējās diskusijas » Tērzētava

Tēma: Pulksteņi

AutorsZiņojums
PASSATizhi
20. Mar 2015, 13:33 #18472

Kopš: 25. Jun 2009

No: Jūrmala

Ziņojumi: 8681

Braucu ar: 686hp

kkkāds Liepājā hromets G-shock
Offline
subaru
20. Mar 2015, 13:57 #18473

Kopš: 17. Jun 2002

No: Rīga

Ziņojumi: 10489

Braucu ar: rokām uz stūres


20 Mar 2015, 13:09:21 Rolanc rakstīja:

19 Mar 2015, 23:40:03 Bimmer rakstīja:
OZO

$ ?



Ekrānuzņēmums nav tas labākais, bet no video ko asu izvilkt grūti, bet te pāris minūtes pa tuvplāniem rokas grozās:
https://youtu.be/uoftMbDCTiU?t=58m2s


Hronist, AV?


tur vajag Moving Hands Stopper v3.58, lai varētu iekadrēt un noteikt pulksteni.
Offline
Stanislavs
20. Mar 2015, 16:04 #18474

Kopš: 24. Jun 2008

No: Rīga

Ziņojumi: 946

Braucu ar:

roger dubuis ?
Offline
20. Mar 2015, 17:55 #18475

Kopš:

Ziņojumi:

Braucu ar:

Tas jaunais oris ciferblats tiiri gliish bet 10bar ciferblatu saukt par diver klasika nebuus.
Offline
emiils
20. Mar 2015, 19:37 #18476

Kopš: 14. Jan 2007

Ziņojumi: 724

Braucu ar:

Ko speciālisti var ieteikt no triecienizturīgajiem pulksteņiem līdz ~400 eur vērtībā.
G shock īsti nepatīk.
Offline
oswald
20. Mar 2015, 19:42 #18477

Kopš: 12. Feb 2013

No: Rīga

Ziņojumi: 2019

Braucu ar: banderomobīli 4x4

casio pro trek var skatīt..tikai topa modeļi ir 2x dārgāki.



izmērs gan šiem liels - 50mm +- šādu bračkas piemērīju savulaik. titāna.safīrs, visādi altimetri, termometri, sinhronizācija...

[ Šo ziņu laboja oswald, 20 Mar 2015, 19:46:37 ]

Offline
oswald
20. Mar 2015, 20:13 #18478

Kopš: 12. Feb 2013

No: Rīga

Ziņojumi: 2019

Braucu ar: banderomobīli 4x4

mans bračka vecāks, loģiski viņam vairāk - kāpītis - tāpēc es izmantoju drastiskām akltivitātēm g - shock budžetnieku , bet šim izmērs gandrīz 55mm. bet nenokaujams.

[ Šo ziņu laboja oswald, 20 Mar 2015, 20:21:03 ]

Offline
21. Mar 2015, 01:07 #18479

Kopš:

Ziņojumi:

Braucu ar:





http://www.ebay.co.uk/sch/oldswisswatch2015/m.h..._ipg=&_from=

[ Šo ziņu laboja bertons, 21 Mar 2015, 01:10:56 ]

Offline
21. Mar 2015, 13:18 #18480

Kopš:

Ziņojumi:

Braucu ar:

Offline
21. Mar 2015, 13:20 #18481

Kopš:

Ziņojumi:

Braucu ar:

sinn sācis dizainus kopēt?

Offline
hronists
21. Mar 2015, 15:06 #18482

Kopš: 01. Sep 2008

No: Rīga

Ziņojumi: 14820

Braucu ar: Svensk hjul


21 Mar 2015, 13:20:51 bertons rakstīja:
sinn sācis dizainus kopēt?




This model, the 903 has got a very interesting background. In 1979 the Breitling company went bankrupt, and parts of the company were liquidated. Mr. Helmut Sinn bought the rights to use the dial lay-out of Breitlings 806 and 809 Navitimer watches. This explains the resemblance with the Navitimer. So the 903 is not an illegal rip-off version, but Sinn still owns the rights to produce these watches.
Offline
21. Mar 2015, 15:24 #18483

Kopš:

Ziņojumi:

Braucu ar:

sinn īpašniekiem būs ar ko aizbildināties
Offline
Juanito
21. Mar 2015, 16:11 #18484

Kopš: 08. Sep 2006

No: Rīga

Ziņojumi: 1278

Braucu ar: benzīnu

Kas no swiss-made lētākā gala būtu lai nav kauns ikdienā nēsāt?
Offline
edzulis
21. Mar 2015, 16:16 #18485

Kopš: 13. May 2002

No: Rīga

Ziņojumi: 56481

Braucu ar: S212, 911TT, 951, 635csi, NSX, Tillotson t4

tissot
Offline
Juanito
21. Mar 2015, 16:18 #18486

Kopš: 08. Sep 2006

No: Rīga

Ziņojumi: 1278

Braucu ar: benzīnu


21 Mar 2015, 16:16:22 edzulis rakstīja:
tissot

Precizēšu... neēsmu oligarhs!
I mean tādi "brendi" kā Candino, Haas, Atlantic...
Offline
VMR
21. Mar 2015, 16:23 #18487

Kopš: 07. May 2006

Ziņojumi: 10344

Braucu ar: sporta variantu

Kādi 300 eur ir oligarhu līmenis?
Offline
viesulis
21. Mar 2015, 16:28 #18488

Kopš: 04. Mar 2007

Ziņojumi: 16796

Braucu ar: Volvo un Volvo

Laiksā Candino sākas no 150 ar kaut ko...
Offline
ozo
21. Mar 2015, 17:48 #18489

Kopš: 27. Oct 2005

Ziņojumi: 19112

Braucu ar: Braucu ar


Pabūts pie Staņislava, noteikti ne pēdējā vizīte

Sanāca smieklīgs atgadījums:
Saņemu pulksteni no Staņislava, aizbraucu līdz Alfai, iemetu aci pulkstenī un neiet- stāv uz vietas Zvans Staņislavam.

-Pulkstenis nedarbojas, apstājies...
-Kā nokonstatēji?
-Sekunžu rādītājs nekustas
-Esi sveicināts hronogrāfu pasaulē


Ko meklēt nākamo, automāts, interesants, 3 ciparu summā?
Offline
Stanislavs
21. Mar 2015, 21:58 #18490

Kopš: 24. Jun 2008

No: Rīga

Ziņojumi: 946

Braucu ar:


21 Mar 2015, 13:18:09 bertons rakstīja:


Max bill loti patiik Uzskatu ka vaaciesi jau sen prieksaa sveicej ! Lange Glashute IWC Junhans
Offline
21. Mar 2015, 22:35 #18491

Kopš:

Ziņojumi:

Braucu ar:

kaads sakars IWC ar vaaciju?
Offline

Moderatori: 968-jk, AV, AiwaShuraLLP, BigArchi, GirtzB, Lafter, PERFS, RVR, R_BERGS, SteelRat, VLD, linda, mrc, noisex, smudo