| Autors | Ziņojums |
MMS  | |
 Kopš: 04. Dec 2002
Ziņojumi: 3145
Braucu ar: ///3
|
16 Mar 2016, 21:33:54 @MMS rakstīja:
270M R18 ar labām Michelin Pilot Riepām!!!
|
Offline | |
|
| kimbo | |
Kopš: 13. Oct 2014
Ziņojumi: 183
Braucu ar:
| no E39 R16 style48. riepas vēl kautkādas. sūdi, ka viens disks jāvalcē.
100eur.
|
Offline | |
|
| dreimanis_lv | |
 Kopš: 28. Mar 2008
Ziņojumi: 1538
Braucu ar: two turbo on board
| Pērku R20 uz e60 ..varbut kādam ir ko piedavat  |
Offline | |
|
| VB540i | |
Kopš: 25. May 2015
Ziņojumi: 87
Braucu ar:
| Pārdod diskus:
R18
R16
R17 ar vasaru braucamām M+S
Audi R17 ar vasarenēm (ATS Germany)
Tikkai 28644474, PM neskatos. |
Offline | |
|
| Agriits520 | |
 Kopš: 07. Apr 2011
Ziņojumi: 691
Braucu ar: BMW E34 E30
| Nopirkšu vienu vai divus style 81 diskus. Varbūt uzsists. Galvenais lai vizuāli ir labi! |
Offline | |
|
| Deksnits1 | |
 Kopš: 02. Jul 2013
No: Jēkabpils
Ziņojumi: 35
Braucu ar:
|
16 Mar 2016, 22:09:44 @Fashion rakstīja:
R15 diski ar ļoti labām riepām (pāris 5+mm un pāris 6+mm) cena 80e daži tik tikai par riepām prasa diski taisni
ir arī šāds viens disks varbūt kādam vaig 10 e ar vasaras gumiju labu 205/60 sudraba krasa |
Offline | |
|
| Icikinsh | |
 Kopš: 16. Aug 2005
No: Rīga
Ziņojumi: 1426
Braucu ar: A;B Kategoriju
| Reti "vecās skolas" Rial Cobra RS 15" 4x108! Oriģinālais krāsojums, taisni/izvalceti, vajag sakopt/pārkrāsot
!!!Ar visiem 4 oginalajiem vāciņiem!!!
Nerunājami 300€
Bildes interneta, sarunas PM! |
Offline | |
|
| Tazx | |
 Kopš: 03. Oct 2009
No: Rīga
Ziņojumi: 264
Braucu ar: bīemvē
| meklēju 1x style 61 disku R16 et neatceros 7.5j
|
Offline | |
|
|
|
| Armukis | |
Kopš: 08. Feb 2016
Ziņojumi: 143
Braucu ar:
| Varbūt kādam vajag, R15? -4 gab=70 eur
[ Šo ziņu laboja Armukis, 20 Mar 2016, 01:01:53 ] |
Offline | |
|
| 86 | |
Kopš: 07. Jul 2008
No: Rīga
Ziņojumi: 3270
Braucu ar:
|
18 Mar 2016, 18:37:54 @86 rakstīja:
Mekleju style 44 par sapratigu cenu
... |
Offline | |
|
TD91  | |
 Kopš: 20. Nov 2009
No: Rīga
Ziņojumi: 2715
Braucu ar: MB
| R18 RH
Šniceļu replikas RH , poweram 230eur !
[ Šo ziņu laboja TD91, 05 Apr 2016, 13:32:43 ] |
Offline | |
|
| chaboska | |
 Kopš: 22. Apr 2011
No: Rīga
Ziņojumi: 1354
Braucu ar:
| Pērku labu 135stilu priekš e46. PM |
Offline | |
|
| gandzins | |
Kopš: 07. Nov 2013
Ziņojumi: 34
Braucu ar:
| Pardodu piecus gabalus style 27 diskus viens nedaudz usists iekseja kante riepas spolejamas savakt var sigulda cena 70euro [ Šo ziņu laboja gandzins, 20 Mar 2016, 15:48:27 ] |
Offline | |
|
| pycckuu | |
 Kopš: 26. Jun 2008
No: Rīga
Ziņojumi: 207
Braucu ar: M5 E39
| Pardodu R16 ronal (izskatas ari ka borbet, ir plaukts bet ne tik liels) diskus prieks e36, 2 riepas 6-7 mm M+S, aizmugurejas 1-2mm 
80 eiro!
Pardodu R18 m pakas diski uz e46 Style 72 Melna krasa 8,8.5 J
Prieksa riepas 6mm, aizmugure 3-5 mm.
350 eiro!
[ Šo ziņu laboja pycckuu, 20 Mar 2016, 20:42:30 ] |
Offline | |
|
Murphy  | |
 Kopš: 28. Nov 2003
No: Sigulda
Ziņojumi: 8516
Braucu ar: Arteon SB R line, F39 M sport
|
20 Mar 2016, 18:42:24 @Ekimons rakstīja:
need help!
čomam uz f01 caurs rats, ir 7d un :visslikti: varu aizdot tikai no e53 r19 vai e46 m3 r18 - kads no vinjiem der, vai mati?
kur uz aatro atrast specivfikaacijas, manos gados nereaali 
iksa disks pēc iznesuma diez vai derēs. m3 vajadzētu būt ok. skaties tikai kadi augstumi riepām |
Offline | |
|
Ekimons  | |
Kopš: 21. Dec 2004
No: Rīga
Ziņojumi: 13338
Braucu ar:
| iznesums mati, nepass galigi. Bet nu, paldies  |
Offline | |
|
|
|
| Alexisonfire | |
 Kopš: 11. Dec 2013
No: Rīga
Ziņojumi: 2072
Braucu ar: ernestapp
| aizbrauc tankā nopērc šņori, iepis iekšā un mēģini piepumpēt  |
Offline | |
|
| Xok | |
Kopš: 04. May 2015
Ziņojumi: 203
Braucu ar:
| Pērku 1 gab. style 8. R16
PM
[ Šo ziņu laboja Xok, 20 Mar 2016, 20:39:01 ] |
Offline | |
|
| Oldijs | |
 Kopš: 20. Jun 2012
No: Ainaži
Ziņojumi: 1397
Braucu ar: Igauņu divipieci
| Kas ir maksimums ko var ielikt stock E46 sedanam aizmugurē (r17) domāju platums/iznesums? 9j et20-30 ies? |
Offline | |
|
| maize | |
 Kopš: 15. Jun 2015
Ziņojumi: 482
Braucu ar: lsd
|
20 Mar 2016, 20:42:43 @Oldijs rakstīja:
Kas ir maksimums ko var ielikt stock E46 sedanam aizmugurē (r17) domāju platums/iznesums? 9j et20-30 ies?
40-50 ET ir standarts, kas ir paredzēts, pārējais jāmēra un jāskatās kāda riepa vēl |
Offline | |
|