Online

Pašreiz BMWPower skatās 217 viesi un 0 reģistrēti lietotāji.

Ienākt BMWPower

Lietotājvards:

Parole:

Atcerēties

Aizmirsi paroli?

Reģistrēties

Forums » Vispārējās diskusijas » Pirkt - Pārdot - Mainīt

Tēma: Lietie diski II

AutorsZiņojums
MMS
19. Mar 2016, 11:39 #18401

Kopš: 04. Dec 2002

Ziņojumi: 3145

Braucu ar: ///3


16 Mar 2016, 21:33:54 @MMS rakstīja:
270M R18 ar labām Michelin Pilot Riepām!!!
Offline
kimbo
19. Mar 2016, 12:19 #18402

Kopš: 13. Oct 2014

Ziņojumi: 183

Braucu ar:

no E39 R16 style48. riepas vēl kautkādas. sūdi, ka viens disks jāvalcē.
100eur.
Offline
dreimanis_lv
19. Mar 2016, 14:06 #18403

Kopš: 28. Mar 2008

Ziņojumi: 1538

Braucu ar: two turbo on board

Pērku R20 uz e60 ..varbut kādam ir ko piedavat
Offline
VB540i
19. Mar 2016, 14:23 #18404

Kopš: 25. May 2015

Ziņojumi: 87

Braucu ar:

Pārdod diskus:

R18


R16


R17 ar vasaru braucamām M+S


Audi R17 ar vasarenēm (ATS Germany)


Tikkai 28644474, PM neskatos.
Offline
Agriits520
19. Mar 2016, 17:32 #18405

Kopš: 07. Apr 2011

Ziņojumi: 691

Braucu ar: BMW E34 E30

Nopirkšu vienu vai divus style 81 diskus. Varbūt uzsists. Galvenais lai vizuāli ir labi!
Offline
Deksnits1
19. Mar 2016, 21:31 #18406

Kopš: 02. Jul 2013

No: Jēkabpils

Ziņojumi: 35

Braucu ar:


16 Mar 2016, 22:09:44 @Fashion rakstīja:
R15 diski ar ļoti labām riepām (pāris 5+mm un pāris 6+mm) cena 80e daži tik tikai par riepām prasa diski taisni





ir arī šāds viens disks varbūt kādam vaig 10 e ar vasaras gumiju labu 205/60 sudraba krasa
Offline
Icikinsh
19. Mar 2016, 21:59 #18407

Kopš: 16. Aug 2005

No: Rīga

Ziņojumi: 1426

Braucu ar: A;B Kategoriju

Reti "vecās skolas" Rial Cobra RS 15" 4x108! Oriģinālais krāsojums, taisni/izvalceti, vajag sakopt/pārkrāsot
!!!Ar visiem 4 oginalajiem vāciņiem!!!
Nerunājami 300€
Bildes interneta, sarunas PM!
Offline
Tazx
19. Mar 2016, 23:59 #18408

Kopš: 03. Oct 2009

No: Rīga

Ziņojumi: 264

Braucu ar: bīemvē

meklēju 1x style 61 disku R16 et neatceros 7.5j

Offline
Armukis
20. Mar 2016, 00:06 #18409

Kopš: 08. Feb 2016

Ziņojumi: 143

Braucu ar:

Varbūt kādam vajag, R15? -4 gab=70 eur

[ Šo ziņu laboja Armukis, 20 Mar 2016, 01:01:53 ]

Offline
86
20. Mar 2016, 11:26 #18410

Kopš: 07. Jul 2008

No: Rīga

Ziņojumi: 3270

Braucu ar:


18 Mar 2016, 18:37:54 @86 rakstīja:
Mekleju style 44 par sapratigu cenu


...
Offline
TD91
20. Mar 2016, 11:38 #18411

Kopš: 20. Nov 2009

No: Rīga

Ziņojumi: 2715

Braucu ar: MB

R18 RH
Šniceļu replikas RH , poweram 230eur !

[ Šo ziņu laboja TD91, 05 Apr 2016, 13:32:43 ]

Offline
chaboska
20. Mar 2016, 13:29 #18412

Kopš: 22. Apr 2011

No: Rīga

Ziņojumi: 1354

Braucu ar:

Pērku labu 135stilu priekš e46. PM
Offline
gandzins
20. Mar 2016, 15:45 #18413

Kopš: 07. Nov 2013

Ziņojumi: 34

Braucu ar:

Pardodu piecus gabalus style 27 diskus viens nedaudz usists iekseja kante riepas spolejamas savakt var sigulda cena 70euro

[ Šo ziņu laboja gandzins, 20 Mar 2016, 15:48:27 ]

Offline
pycckuu
20. Mar 2016, 18:43 #18414

Kopš: 26. Jun 2008

No: Rīga

Ziņojumi: 207

Braucu ar: M5 E39

Pardodu R16 ronal (izskatas ari ka borbet, ir plaukts bet ne tik liels) diskus prieks e36, 2 riepas 6-7 mm M+S, aizmugurejas 1-2mm
80 eiro!

Pardodu R18 m pakas diski uz e46 Style 72 Melna krasa 8,8.5 J
Prieksa riepas 6mm, aizmugure 3-5 mm.
350 eiro!

[ Šo ziņu laboja pycckuu, 20 Mar 2016, 20:42:30 ]

Offline
Murphy
20. Mar 2016, 18:57 #18415

Kopš: 28. Nov 2003

No: Sigulda

Ziņojumi: 8516

Braucu ar: Arteon SB R line, F39 M sport


20 Mar 2016, 18:42:24 @Ekimons rakstīja:
need help!
čomam uz f01 caurs rats, ir 7d un :visslikti: varu aizdot tikai no e53 r19 vai e46 m3 r18 - kads no vinjiem der, vai mati?
kur uz aatro atrast specivfikaacijas, manos gados nereaali


iksa disks pēc iznesuma diez vai derēs. m3 vajadzētu būt ok. skaties tikai kadi augstumi riepām
Offline
Ekimons
20. Mar 2016, 19:15 #18416

Kopš: 21. Dec 2004

No: Rīga

Ziņojumi: 13338

Braucu ar:

iznesums mati, nepass galigi. Bet nu, paldies
Offline
Alexisonfire
20. Mar 2016, 19:21 #18417

Kopš: 11. Dec 2013

No: Rīga

Ziņojumi: 2072

Braucu ar: ernestapp

aizbrauc tankā nopērc šņori, iepis iekšā un mēģini piepumpēt
Offline
Xok
20. Mar 2016, 20:38 #18418

Kopš: 04. May 2015

Ziņojumi: 203

Braucu ar:

Pērku 1 gab. style 8. R16

PM

[ Šo ziņu laboja Xok, 20 Mar 2016, 20:39:01 ]

Offline
Oldijs
20. Mar 2016, 20:42 #18419

Kopš: 20. Jun 2012

No: Ainaži

Ziņojumi: 1397

Braucu ar: Igauņu divipieci

Kas ir maksimums ko var ielikt stock E46 sedanam aizmugurē (r17) domāju platums/iznesums? 9j et20-30 ies?
Offline
maize
20. Mar 2016, 20:49 #18420

Kopš: 15. Jun 2015

Ziņojumi: 482

Braucu ar: lsd


20 Mar 2016, 20:42:43 @Oldijs rakstīja:
Kas ir maksimums ko var ielikt stock E46 sedanam aizmugurē (r17) domāju platums/iznesums? 9j et20-30 ies?


40-50 ET ir standarts, kas ir paredzēts, pārējais jāmēra un jāskatās kāda riepa vēl
Offline

Moderatori: 968-jk, AV, AiwaShuraLLP, DoubleD, GirtzB, Lafter, PERFS, RVR, SteelRat, VLD, dust, linda, marihuans, mrc, noisex, smudo