Gadījuma bilde

Online

Pašreiz BMWPower skatās 90 viesi un 2 reģistrēti lietotāji.

Ienākt BMWPower

Lietotājvards:

Parole:

Atcerēties

Aizmirsi paroli?

Reģistrēties

Forums » Vispārējās diskusijas » Tērzētava

Tēma: Pulksteņi

AutorsZiņojums
oswald
05. Mar 2015, 20:35 #18352

Kopš: 12. Feb 2013

No: Rīga

Ziņojumi: 2019

Braucu ar: banderomobīli 4x4

bračkam tāds ir - smuks, vienīgi ja gribēsi oem ķēdi pēc tam piepirkt - tā maksā dārgi.jā un uz feiku neuzrauties, tā visnotaļ populārs modelis, liekas automāta versija ar bija.
Offline
Yorik
05. Mar 2015, 20:42 #18353

Kopš: 14. Feb 2008

Ziņojumi: 94

Braucu ar:


05 Mar 2015, 20:35:41 oswald rakstīja:
bračkam tāds ir - smuks, vienīgi ja gribēsi oem ķēdi pēc tam piepirkt - tā maksā dārgi.jā un uz feiku neuzrauties, tā visnotaļ populārs modelis, liekas automāta versija ar bija.


Automāts budžetā nelien ceru ka ženēva feikus netirgo
Offline
oswald
05. Mar 2015, 20:46 #18354

Kopš: 12. Feb 2013

No: Rīga

Ziņojumi: 2019

Braucu ar: banderomobīli 4x4

nē netirgo.
Offline
PASSATizhi
05. Mar 2015, 21:01 #18355

Kopš: 25. Jun 2009

No: Jūrmala

Ziņojumi: 8681

Braucu ar: 686hp


05 Mar 2015, 20:42:43 Yorik rakstīja:

05 Mar 2015, 20:35:41 oswald rakstīja:
bračkam tāds ir - smuks, vienīgi ja gribēsi oem ķēdi pēc tam piepirkt - tā maksā dārgi.jā un uz feiku neuzrauties, tā visnotaļ populārs modelis, liekas automāta versija ar bija.


Automāts budžetā nelien ceru ka ženēva feikus netirgo
par ženēvas cenu nesanāks jau tāds pats tik automāts no interneta?
Offline
Czars
05. Mar 2015, 21:04 #18356

Kopš: 13. Aug 2007

No: Rīga

Ziņojumi: 14367

Braucu ar: 3 sek līdz 100

smuks
kādā cenā viņš nāk ?

[ Šo ziņu laboja Czars, 05 Mar 2015, 21:08:33 ]

Offline
shmurger
05. Mar 2015, 21:24 #18357

Kopš: 15. Oct 2007

Ziņojumi: 12787

Braucu ar: xc40

Kas tas tāds par brīnumu pulsar iepatikās viens eksemplārs, kā viņiem ar kvalitāti, cena ir ok!

[ Šo ziņu laboja shmurger, 05 Mar 2015, 21:25:17 ]

Offline
Yorik
05. Mar 2015, 22:16 #18358

Kopš: 14. Feb 2008

Ziņojumi: 94

Braucu ar:


05 Mar 2015, 21:04:01 Czars rakstīja:
smuks
kādā cenā viņš nāk ?


450EUR
Offline
fleix
05. Mar 2015, 22:20 #18359

Kopš: 27. Jun 2006

Ziņojumi: 8379

Braucu ar: 22

Pa 300eur varu tādu atdot, ar jaunu ādas siksniņu.
Būs iemesls braukt pie spike vai AV
Offline
detonators
05. Mar 2015, 22:52 #18360

Kopš: 22. Nov 2008

No: Rīga

Ziņojumi: 1331

Braucu ar: 335i

Varbūt kāds grib atbrīvoties no sava mēnespulksteņa professional edition par adekvātu ciparu? PM!
Offline
Spike
05. Mar 2015, 22:58 #18361

Kopš: 04. Aug 2006

No: Rīga

Ziņojumi: 2146

Braucu ar: 13

Nopirkšu : Rolex Submariner (steel - Black)

-----------------

Рождённые в СССР


Offline
BadShark
05. Mar 2015, 23:01 #18362

Kopš: 14. Dec 2006

No: Bauska

Ziņojumi: 349

Braucu ar: d, FSI, dci


05 Mar 2015, 21:24:34 shmurger rakstīja:
Kas tas tāds par brīnumu pulsar iepatikās viens eksemplārs, kā viņiem ar kvalitāti, cena ir ok!

Seiko uzņēmums. Ražo it kā nedaudz zemāka reitinga pulksteņus, nekā pats Seiko.
Par pārējo gan neko nezinu.
Offline
nrcha
05. Mar 2015, 23:04 #18363

Kopš: 16. Jun 2003

No: Rīga

Ziņojumi: 2643

Braucu ar: smaidu


05 Mar 2015, 10:07:25 FunnyBoY rakstīja:
Būtu kādi ieteikumi 1500-4000 EUR, vēlams melns vai titāna, uz bling bling, pusi, diezgan paliels un no daudz maz zīmola kam nezūd vērtība pārāk?


Paņem Spaika Monaco. Nav blings un nav melnā krāsā, bet tas ir labs pulkstenis.

-----------------
"Trees're always a relief, after people." (c) D. Mitchell
Offline
nrcha
05. Mar 2015, 23:09 #18364

Kopš: 16. Jun 2003

No: Rīga

Ziņojumi: 2643

Braucu ar: smaidu


05 Mar 2015, 22:58:45 Spike rakstīja:
Nopirkšu : Rolex Submariner (steel - Black)


Ebay, ar papīriem

-----------------
"Trees're always a relief, after people." (c) D. Mitchell
Offline
AV
05. Mar 2015, 23:23 #18365

Kopš: 14. May 2002

Ziņojumi: 17411

Braucu ar: 500

Algu datumi + pilnmeness = visi kautko grib pirkt/pardot
Offline
nrcha
05. Mar 2015, 23:28 #18366

Kopš: 16. Jun 2003

No: Rīga

Ziņojumi: 2643

Braucu ar: smaidu


05 Mar 2015, 23:23:15 AV rakstīja:
Algu datumi + pilnmeness = visi kautko grib pirkt/pardot


Nebiju pamanijis, ka ir pilnmēness. Tieši šodien apsvēru domu kaut ko pārdot no pulksteņiem, lai iepirktu kaut ko citu. Jāpagaida laikam nedaudz, varbūt pāries

-----------------
"Trees're always a relief, after people." (c) D. Mitchell
Offline
06. Mar 2015, 01:18 #18367

Kopš:

Ziņojumi:

Braucu ar:


05 Mar 2015, 23:23:15 AV rakstīja:
Algu datumi + pilnmeness = visi kautko grib pirkt/pardot


te tak 3-4reiz gadaa powera pulkstenju iepirkuma sezona nedeeljas 2-3 visi aktiivi iepeerk visaadus kraamus tad klusais periods neviens neko nepeerk un nepostee

[ Šo ziņu laboja bertons, 06 Mar 2015, 01:19:09 ]

Offline
06. Mar 2015, 01:18 #18368

Kopš:

Ziņojumi:

Braucu ar:


05 Mar 2015, 23:23:15 AV rakstīja:
Algu datumi + pilnmeness = visi kautko grib pirkt/pardot


te tak 3-4reiz gadaa powera pulkstenju iepirkuma sezona nedeeljas 2-3as visi aktiivi iepeerk visaadus kraamus tad klusais periods neviens neko nepeerk un nepostee
Offline
Spike
06. Mar 2015, 08:05 #18369

Kopš: 04. Aug 2006

No: Rīga

Ziņojumi: 2146

Braucu ar: 13

Par ebay un dārgam lietām, man rūgta pieredze: Pirku Vertu - kas bija Ķīna, ja naudu atgrieza , bet tas čakars!

Un pulksteni- kurš bildes bija daudz svaigāks, atnāca tāds nobružāts!

Tāpēc ja gribas - tad jāņem jauns, vai mazlietots ko var apskatīt - aiznest pie Meistera un pielaikot!



05 Mar 2015, 23:09:22 nrcha rakstīja:

05 Mar 2015, 22:58:45 Spike rakstīja:
Nopirkšu : Rolex Submariner (steel - Black)


Ebay, ar papīriem


-----------------

Рождённые в СССР


Offline
06. Mar 2015, 08:38 #18370

Kopš:

Ziņojumi:

Braucu ar:

janem jau mod ar keramisko luneti un tur starpiba jaunam pret labu bu minimala, ja atrod labu dealu vz:
vecie baigie grabazhas
Offline
funkyasshit
06. Mar 2015, 08:41 #18371

Kopš: 13. Aug 2014

Ziņojumi: 3480

Braucu ar: E46 330i

Es arī savu Citizen pirku ebay. Jāskatās vai jauns un jāskatās kārtīgi piegādātājs. Atnāca ar visiem papīriem, iepakojumu un garantiju. Shippings gan bija kosmoss.
Offline

Moderatori: 968-jk, AV, AiwaShuraLLP, BigArchi, GirtzB, Lafter, PERFS, RVR, R_BERGS, SteelRat, VLD, linda, mrc, noisex, smudo