| Autors | Ziņojums |
| oswald | |
 Kopš: 12. Feb 2013
No: Rīga
Ziņojumi: 2019
Braucu ar: banderomobīli 4x4
| bračkam tāds ir - smuks, vienīgi ja gribēsi oem ķēdi pēc tam piepirkt - tā maksā dārgi.jā un uz feiku neuzrauties, tā visnotaļ populārs modelis, liekas automāta versija ar bija. |
Offline | |
|
| Yorik | |
 Kopš: 14. Feb 2008
Ziņojumi: 94
Braucu ar:
|
05 Mar 2015, 20:35:41 oswald rakstīja:
bračkam tāds ir - smuks, vienīgi ja gribēsi oem ķēdi pēc tam piepirkt - tā maksā dārgi.jā un uz feiku neuzrauties, tā visnotaļ populārs modelis, liekas automāta versija ar bija.
Automāts budžetā nelien ceru ka ženēva feikus netirgo  |
Offline | |
|
| oswald | |
 Kopš: 12. Feb 2013
No: Rīga
Ziņojumi: 2019
Braucu ar: banderomobīli 4x4
| nē netirgo. |
Offline | |
|
| PASSATizhi | |
 Kopš: 25. Jun 2009
No: Jūrmala
Ziņojumi: 8681
Braucu ar: 686hp
|
05 Mar 2015, 20:42:43 Yorik rakstīja:
05 Mar 2015, 20:35:41 oswald rakstīja:
bračkam tāds ir - smuks, vienīgi ja gribēsi oem ķēdi pēc tam piepirkt - tā maksā dārgi.jā un uz feiku neuzrauties, tā visnotaļ populārs modelis, liekas automāta versija ar bija.
Automāts budžetā nelien ceru ka ženēva feikus netirgo 
par ženēvas cenu nesanāks jau tāds pats tik automāts no interneta?  |
Offline | |
|
Czars  | |
 Kopš: 13. Aug 2007
No: Rīga
Ziņojumi: 14367
Braucu ar: 3 sek līdz 100
| smuks 
kādā cenā viņš nāk ?[ Šo ziņu laboja Czars, 05 Mar 2015, 21:08:33 ] |
Offline | |
|
| shmurger | |
 Kopš: 15. Oct 2007
Ziņojumi: 12787
Braucu ar: xc40
| Kas tas tāds par brīnumu pulsar iepatikās viens eksemplārs, kā viņiem ar kvalitāti, cena ir ok![ Šo ziņu laboja shmurger, 05 Mar 2015, 21:25:17 ] |
Offline | |
|
| Yorik | |
 Kopš: 14. Feb 2008
Ziņojumi: 94
Braucu ar:
|
05 Mar 2015, 21:04:01 Czars rakstīja:
smuks 
kādā cenā viņš nāk ?
450EUR |
Offline | |
|
| fleix | |
 Kopš: 27. Jun 2006
Ziņojumi: 8379
Braucu ar: 22
| Pa 300eur varu tādu atdot, ar jaunu ādas siksniņu.
Būs iemesls braukt pie spike vai AV  |
Offline | |
|
|
|
| detonators | |
 Kopš: 22. Nov 2008
No: Rīga
Ziņojumi: 1331
Braucu ar: 335i
| Varbūt kāds grib atbrīvoties no sava mēnespulksteņa professional edition par adekvātu ciparu? PM! |
Offline | |
|
Spike  | |
 Kopš: 04. Aug 2006
No: Rīga
Ziņojumi: 2146
Braucu ar: 13
| Nopirkšu : Rolex Submariner (steel - Black)
-----------------
Рождённые в СССР
|
Offline | |
|
| BadShark | |
Kopš: 14. Dec 2006
No: Bauska
Ziņojumi: 349
Braucu ar: d, FSI, dci
|
05 Mar 2015, 21:24:34 shmurger rakstīja:
Kas tas tāds par brīnumu pulsar iepatikās viens eksemplārs, kā viņiem ar kvalitāti, cena ir ok!
Seiko uzņēmums. Ražo it kā nedaudz zemāka reitinga pulksteņus, nekā pats Seiko.
Par pārējo gan neko nezinu. |
Offline | |
|
nrcha  | |
 Kopš: 16. Jun 2003
No: Rīga
Ziņojumi: 2643
Braucu ar: smaidu
|
05 Mar 2015, 10:07:25 FunnyBoY rakstīja:
Būtu kādi ieteikumi 1500-4000 EUR, vēlams melns vai titāna, uz bling bling, pusi, diezgan paliels un no daudz maz zīmola kam nezūd vērtība pārāk?
Paņem Spaika Monaco. Nav blings un nav melnā krāsā, bet tas ir labs pulkstenis.
----------------- "Trees're always a relief, after people." (c) D. Mitchell |
Offline | |
|
nrcha  | |
 Kopš: 16. Jun 2003
No: Rīga
Ziņojumi: 2643
Braucu ar: smaidu
|
05 Mar 2015, 22:58:45 Spike rakstīja:
Nopirkšu : Rolex Submariner (steel - Black)
Ebay, ar papīriem
----------------- "Trees're always a relief, after people." (c) D. Mitchell |
Offline | |
|
AV  | |
 Kopš: 14. May 2002
Ziņojumi: 17411
Braucu ar: 500
| Algu datumi + pilnmeness = visi kautko grib pirkt/pardot  |
Offline | |
|
nrcha  | |
 Kopš: 16. Jun 2003
No: Rīga
Ziņojumi: 2643
Braucu ar: smaidu
|
05 Mar 2015, 23:23:15 AV rakstīja:
Algu datumi + pilnmeness = visi kautko grib pirkt/pardot 
Nebiju pamanijis, ka ir pilnmēness. Tieši šodien apsvēru domu kaut ko pārdot no pulksteņiem, lai iepirktu kaut ko citu. Jāpagaida laikam nedaudz, varbūt pāries 
----------------- "Trees're always a relief, after people." (c) D. Mitchell |
Offline | |
|
| |
Kopš:
Ziņojumi:
Braucu ar:
|
05 Mar 2015, 23:23:15 AV rakstīja:
Algu datumi + pilnmeness = visi kautko grib pirkt/pardot 
te tak 3-4reiz gadaa powera pulkstenju iepirkuma sezona nedeeljas 2-3 visi aktiivi iepeerk visaadus kraamus tad klusais periods neviens neko nepeerk un nepostee  [ Šo ziņu laboja bertons, 06 Mar 2015, 01:19:09 ] |
Offline | |
|
|
|
| |
Kopš:
Ziņojumi:
Braucu ar:
|
05 Mar 2015, 23:23:15 AV rakstīja:
Algu datumi + pilnmeness = visi kautko grib pirkt/pardot 
te tak 3-4reiz gadaa powera pulkstenju iepirkuma sezona nedeeljas 2-3as visi aktiivi iepeerk visaadus kraamus tad klusais periods neviens neko nepeerk un nepostee  |
Offline | |
|
Spike  | |
 Kopš: 04. Aug 2006
No: Rīga
Ziņojumi: 2146
Braucu ar: 13
| Par ebay un dārgam lietām, man rūgta pieredze: Pirku Vertu - kas bija Ķīna, ja naudu atgrieza , bet tas čakars!
Un pulksteni- kurš bildes bija daudz svaigāks, atnāca tāds nobružāts!
Tāpēc ja gribas - tad jāņem jauns, vai mazlietots ko var apskatīt - aiznest pie Meistera un pielaikot!
05 Mar 2015, 23:09:22 nrcha rakstīja:
05 Mar 2015, 22:58:45 Spike rakstīja:
Nopirkšu : Rolex Submariner (steel - Black)
Ebay, ar papīriem
-----------------
Рождённые в СССР
|
Offline | |
|
| |
Kopš:
Ziņojumi:
Braucu ar:
| janem jau mod ar keramisko luneti un tur starpiba jaunam pret labu bu minimala, ja atrod labu dealu vz:
vecie baigie grabazhas  |
Offline | |
|
| funkyasshit | |
 Kopš: 13. Aug 2014
Ziņojumi: 3480
Braucu ar: E46 330i
| Es arī savu Citizen pirku ebay. Jāskatās vai jauns un jāskatās kārtīgi piegādātājs. Atnāca ar visiem papīriem, iepakojumu un garantiju. Shippings gan bija kosmoss. |
Offline | |
|