| Autors | Ziņojums |
| Klavs | |
 Kopš: 18. Jul 2008
No: Limbaži
Ziņojumi: 517
Braucu ar:
| Labi interneta ekspert, ar tevi nediskutēšu, tāpat zini labāk par visiem  |
Offline | |
|
| Edzhus | |
 Kopš: 04. Dec 2008
No: Rīga
Ziņojumi: 3842
Braucu ar: 4x5
| Limbažos meteorīts nokritis 
Vēl gan jau pastāv iespēja ka tie diski ir china  [ Šo ziņu laboja Edzhus, 08 Mar 2016, 23:24:01 ] |
Offline | |
|
| Moroz | |
 Kopš: 04. Sep 2009
No: Cēsis
Ziņojumi: 844
Braucu ar: 346zs.
|
08 Mar 2016, 23:19:39 Klavs rakstīja:
Labi interneta ekspert, ar tevi nediskutēšu, tāpat zini labāk par visiem 
Pareizi viņš saka! Reali tev ir divi diski (200eur) un 26,52kg metallužņu. |
Offline | |
|
| akmens | |
Kopš: 28. Jun 2011
No: Rīga
Ziņojumi: 835
Braucu ar: ieslēgtu radio
|
08 Mar 2016, 23:19:39 Klavs rakstīja:
Labi interneta ekspert, ar tevi nediskutēšu, tāpat zini labāk par visiem 
Ok! Tas faktors, ka es pats 172m un 225m pirms 2mēn pārdevu, un redzēju kāda ir to disku tirgus cena. Kā arī lielums, ka garāžā stāv BBS RS, AC Schnitzer Rennsport, 260m un 359m laikam ir tieši necik svarīgs attiecībā pret to, ko vari piedāvāt tu? 
Kā jau teicu - veiksmi atrast to lohu, kam iesmērēt norakstāmu komplektu ar riteņiem  |
Offline | |
|
| Robercz | |
 Kopš: 27. Jan 2012
No: Jūrmala
Ziņojumi: 567
Braucu ar: 4
|
08 Mar 2016, 23:19:39 Klavs rakstīja:
Labi interneta ekspert, ar tevi nediskutēšu, tāpat zini labāk par visiem 
Vecīt, Tu pats uzrakstīji aprakstu un iemeti bildes.
Metināts ir metināts - neviena šuve, lai vai cik skaisti aizšpaktelēta un saslīpēta, netur oriğinālo lējumu.  [ Šo ziņu laboja Robercz, 08 Mar 2016, 23:34:07 ] |
Offline | |
|
MMS  | |
 Kopš: 04. Dec 2002
Ziņojumi: 3145
Braucu ar: ///3
|
08 Mar 2016, 22:11:18 MMS rakstīja:
Stlye 270M R18 ar labam Michelin Pilot Riepām!
Diski un riepas ljoti labā stavoklí.
DISKI NAV metinati!  |
Offline | |
|
R_BERGS  | |
 Kopš: 15. Nov 2007
Ziņojumi: 16585
Braucu ar:
|
08 Mar 2016, 23:19:39 Klavs rakstīja:
Labi interneta ekspert, ar tevi nediskutēšu, tāpat zini labāk par visiem 
ir ir nepareizs cipars, bet labi, ka godīgi norādi uz visiem defektiem ))
-----------------
Piedāvājam auto virsbūves krāsošanu un pulēšanu
|
Offline | |
|
| boss2007 | |
 Kopš: 02. Feb 2014
Ziņojumi: 28
Braucu ar:
| varbūt kāds tirgo 166 stila 19" un cik naudās |
Offline | |
|
|
|
marihuans  | |
 Kopš: 29. Mar 2005
Ziņojumi: 23186
Braucu ar: 4 x 666
| ne velti limbažos viens rāpās tornī un vēl viens cits nonesa kiosku
tur labi dīleri
p.s.
ar metinātu disku nomaucu 3 gadus un viss bija
----------------- T: 203-65-203
|
Offline | |
|
ramyrez
| |
Kopš: 11. Nov 2010
No: Jūrmala
Ziņojumi: 428
Braucu ar: BMW 850Ci
| Nopirkšu ACS type 2 R18 |
Offline | |
|
| GRIFEL | |
 Kopš: 15. Oct 2009
No: Rīga
Ziņojumi: 461
Braucu ar: e28
|
09 Mar 2016, 00:39:28 ramyrez rakstīja:
Nopirkšu ACS type 2 R18
1000eur dazada platuma |
Offline | |
|
ramyrez
| |
Kopš: 11. Nov 2010
No: Jūrmala
Ziņojumi: 428
Braucu ar: BMW 850Ci
|
09 Mar 2016, 00:51:32 GRIFEL rakstīja:
09 Mar 2016, 00:39:28 ramyrez rakstīja:
Nopirkšu ACS type 2 R18
1000eur dazada platuma
Nu redz pa 1000eur tev vinjus neviens nepeerk...es ari barot nevienu ipashi negribu...varetu atveeleet 700eur par plikiem diskiem bez riepam  |
Offline | |
|
| Moroz | |
 Kopš: 04. Sep 2009
No: Cēsis
Ziņojumi: 844
Braucu ar: 346zs.
|
08 Mar 2016, 12:03:34 Moroz rakstīja:
07 Mar 2016, 12:54:26 Moroz rakstīja:
06 Mar 2016, 10:41:13 Moroz rakstīja:
Piedavajiet kadus smukus diskus R18 uz E60. Vairak interese stock.
p.s. ar riepam.
Aktuali! stipri skrapetus vai sistus diskus nepiedavat,velams ar vasarenem.
Var piedavat ari R17 122dtyle
Ap! |
Offline | |
|
| Moroz | |
 Kopš: 04. Sep 2009
No: Cēsis
Ziņojumi: 844
Braucu ar: 346zs.
|
08 Mar 2016, 12:03:34 Moroz rakstīja:
07 Mar 2016, 12:54:26 Moroz rakstīja:
06 Mar 2016, 10:41:13 Moroz rakstīja:
Piedavajiet kadus smukus diskus R18 uz E60. Vairak interese stock.
p.s. ar riepam.
Aktuali! stipri skrapetus vai sistus diskus nepiedavat,velams ar vasarenem.
Var piedavat ari R17 122dtyle
Ap!
|
Offline | |
|
| Harcho1 | |
 Kopš: 27. Dec 2015
No: Zilupe
Ziņojumi: 376
Braucu ar: Traktoru
|
05 Mar 2016, 23:56:59 Harcho1 rakstīja:
5er e39 diski r17 cena kadi 150e runajami pm/pn
130evriki! |
Offline | |
|
| Nello | |
 Kopš: 15. Aug 2011
No: Rīga
Ziņojumi: 2651
Braucu ar: Klasiskās piedziņas pieminekli...
| Style 32 r17, 8j 9j visi vienādi? Vnk liekās,ka plaukti atšķirās uz 9j.. Jeb vnk ir gadījies sajaukt ar r18 ... [ Šo ziņu laboja Nello, 09 Mar 2016, 10:17:02 ] |
Offline | |
|
|
|
| IceCube | |
 Kopš: 14. Aug 2011
Ziņojumi: 183
Braucu ar: 91 un 36
| Varbūt kādam ir kas līdzīgs piedāvājumā priekš Opel Astra G?
>>PM
[url=http://postimg.org/image/dkzmu6yxn/][/url] |
Offline | |
|
| waarna | |
 Kopš: 15. Jan 2012
Ziņojumi: 117
Braucu ar:
| Ir nepieciešamība salabot 2 locītus diskus. Kāds zin kontaktus meistariem? Varbūt šeit ir meistari?
Gribu privāti nosūtīt bildes un saprast - vai var salabot un cik tas maksās un vai nebūs tā, ka izjuks uz pirmās bedres.
Lūdzu padalieties ar kontaktiem. |
Offline | |
|
| Nello | |
 Kopš: 15. Aug 2011
No: Rīga
Ziņojumi: 2651
Braucu ar: Klasiskās piedziņas pieminekli...
|
09 Mar 2016, 11:44:26 Kaspars982 rakstīja:
09 Mar 2016, 10:15:28 Nello rakstīja:
Style 32 r17, 8j 9j visi vienādi? Vnk liekās,ka plaukti atšķirās uz 9j.. Jeb vnk ir gadījies sajaukt ar r18 ...
Atšķiras, 9j ir lielaks plauks.
Tas skaidrs,bet vai nav tā,ka tam 9j ir vairāki varianti? |
Offline | |
|
| funkyasshit | |
 Kopš: 13. Aug 2014
Ziņojumi: 3480
Braucu ar: E46 330i
| Meklēju Remotec A 4 disku vāciņus. |
Offline | |
|