Gadījuma bilde

Online

Pašreiz BMWPower skatās 163 viesi un 5 reģistrēti lietotāji.

Ienākt BMWPower

Lietotājvards:

Parole:

Atcerēties

Aizmirsi paroli?

Reģistrēties

Forums » Vispārējās diskusijas » Pirkt - Pārdot - Mainīt

Tēma: Lietie diski II

AutorsZiņojums
Klavs
08. Mar 2016, 23:19 #18261

Kopš: 18. Jul 2008

No: Limbaži

Ziņojumi: 517

Braucu ar:

Labi interneta ekspert, ar tevi nediskutēšu, tāpat zini labāk par visiem
Offline
Edzhus
08. Mar 2016, 23:22 #18262

Kopš: 04. Dec 2008

No: Rīga

Ziņojumi: 3842

Braucu ar: 4x5

Limbažos meteorīts nokritis
Vēl gan jau pastāv iespēja ka tie diski ir china

[ Šo ziņu laboja Edzhus, 08 Mar 2016, 23:24:01 ]

Offline
Moroz
08. Mar 2016, 23:23 #18263

Kopš: 04. Sep 2009

No: Cēsis

Ziņojumi: 844

Braucu ar: 346zs.


08 Mar 2016, 23:19:39 Klavs rakstīja:
Labi interneta ekspert, ar tevi nediskutēšu, tāpat zini labāk par visiem

Pareizi viņš saka! Reali tev ir divi diski (200eur) un 26,52kg metallužņu.
Offline
akmens
08. Mar 2016, 23:25 #18264

Kopš: 28. Jun 2011

No: Rīga

Ziņojumi: 835

Braucu ar: ieslēgtu radio


08 Mar 2016, 23:19:39 Klavs rakstīja:
Labi interneta ekspert, ar tevi nediskutēšu, tāpat zini labāk par visiem

Ok! Tas faktors, ka es pats 172m un 225m pirms 2mēn pārdevu, un redzēju kāda ir to disku tirgus cena. Kā arī lielums, ka garāžā stāv BBS RS, AC Schnitzer Rennsport, 260m un 359m laikam ir tieši necik svarīgs attiecībā pret to, ko vari piedāvāt tu?

Kā jau teicu - veiksmi atrast to lohu, kam iesmērēt norakstāmu komplektu ar riteņiem
Offline
Robercz
08. Mar 2016, 23:28 #18265

Kopš: 27. Jan 2012

No: Jūrmala

Ziņojumi: 567

Braucu ar: 4


08 Mar 2016, 23:19:39 Klavs rakstīja:
Labi interneta ekspert, ar tevi nediskutēšu, tāpat zini labāk par visiem


Vecīt, Tu pats uzrakstīji aprakstu un iemeti bildes.
Metināts ir metināts - neviena šuve, lai vai cik skaisti aizšpaktelēta un saslīpēta, netur oriğinālo lējumu.

[ Šo ziņu laboja Robercz, 08 Mar 2016, 23:34:07 ]

Offline
MMS
08. Mar 2016, 23:38 #18266

Kopš: 04. Dec 2002

Ziņojumi: 3145

Braucu ar: ///3


08 Mar 2016, 22:11:18 MMS rakstīja:
Stlye 270M R18 ar labam Michelin Pilot Riepām!
Diski un riepas ljoti labā stavoklí.


DISKI NAV metinati!
Offline
R_BERGS
09. Mar 2016, 00:03 #18267

Kopš: 15. Nov 2007

Ziņojumi: 16585

Braucu ar:


08 Mar 2016, 23:19:39 Klavs rakstīja:
Labi interneta ekspert, ar tevi nediskutēšu, tāpat zini labāk par visiem

ir ir nepareizs cipars, bet labi, ka godīgi norādi uz visiem defektiem ))

-----------------

Piedāvājam auto virsbūves krāsošanu un pulēšanu
Offline
boss2007
09. Mar 2016, 00:34 #18268

Kopš: 02. Feb 2014

Ziņojumi: 28

Braucu ar:

varbūt kāds tirgo 166 stila 19" un cik naudās
Offline
marihuans
09. Mar 2016, 00:37 #18269

Kopš: 29. Mar 2005

Ziņojumi: 23186

Braucu ar: 4 x 666

ne velti limbažos viens rāpās tornī un vēl viens cits nonesa kiosku
tur labi dīleri


p.s.
ar metinātu disku nomaucu 3 gadus un viss bija


-----------------
T: 203-65-203
Offline
ramyrez
09. Mar 2016, 00:39 #18270

Kopš: 11. Nov 2010

No: Jūrmala

Ziņojumi: 428

Braucu ar: BMW 850Ci

Nopirkšu ACS type 2 R18
Offline
GRIFEL
09. Mar 2016, 00:51 #18271

Kopš: 15. Oct 2009

No: Rīga

Ziņojumi: 461

Braucu ar: e28


09 Mar 2016, 00:39:28 ramyrez rakstīja:
Nopirkšu ACS type 2 R18

1000eur dazada platuma
Offline
ramyrez
09. Mar 2016, 01:09 #18272

Kopš: 11. Nov 2010

No: Jūrmala

Ziņojumi: 428

Braucu ar: BMW 850Ci


09 Mar 2016, 00:51:32 GRIFEL rakstīja:

09 Mar 2016, 00:39:28 ramyrez rakstīja:
Nopirkšu ACS type 2 R18

1000eur dazada platuma

Nu redz pa 1000eur tev vinjus neviens nepeerk...es ari barot nevienu ipashi negribu...varetu atveeleet 700eur par plikiem diskiem bez riepam
Offline
Moroz
09. Mar 2016, 07:50 #18273

Kopš: 04. Sep 2009

No: Cēsis

Ziņojumi: 844

Braucu ar: 346zs.


08 Mar 2016, 12:03:34 Moroz rakstīja:

07 Mar 2016, 12:54:26 Moroz rakstīja:

06 Mar 2016, 10:41:13 Moroz rakstīja:
Piedavajiet kadus smukus diskus R18 uz E60. Vairak interese stock.
p.s. ar riepam.


Aktuali! stipri skrapetus vai sistus diskus nepiedavat,velams ar vasarenem.


Var piedavat ari R17 122dtyle


Ap!
Offline
Moroz
09. Mar 2016, 07:50 #18274

Kopš: 04. Sep 2009

No: Cēsis

Ziņojumi: 844

Braucu ar: 346zs.


08 Mar 2016, 12:03:34 Moroz rakstīja:

07 Mar 2016, 12:54:26 Moroz rakstīja:

06 Mar 2016, 10:41:13 Moroz rakstīja:
Piedavajiet kadus smukus diskus R18 uz E60. Vairak interese stock.
p.s. ar riepam.


Aktuali! stipri skrapetus vai sistus diskus nepiedavat,velams ar vasarenem.


Var piedavat ari R17 122dtyle


Ap!
Offline
Harcho1
09. Mar 2016, 09:44 #18275

Kopš: 27. Dec 2015

No: Zilupe

Ziņojumi: 376

Braucu ar: Traktoru


05 Mar 2016, 23:56:59 Harcho1 rakstīja:



5er e39 diski r17 cena kadi 150e runajami pm/pn
130evriki!
Offline
Nello
09. Mar 2016, 10:15 #18276

Kopš: 15. Aug 2011

No: Rīga

Ziņojumi: 2651

Braucu ar: Klasiskās piedziņas pieminekli...

Style 32 r17, 8j 9j visi vienādi? Vnk liekās,ka plaukti atšķirās uz 9j.. Jeb vnk ir gadījies sajaukt ar r18 ...

[ Šo ziņu laboja Nello, 09 Mar 2016, 10:17:02 ]

Offline
IceCube
09. Mar 2016, 12:27 #18277

Kopš: 14. Aug 2011

Ziņojumi: 183

Braucu ar: 91 un 36

Varbūt kādam ir kas līdzīgs piedāvājumā priekš Opel Astra G?

>>PM

[url=http://postimg.org/image/dkzmu6yxn/]
[/url]
Offline
waarna
09. Mar 2016, 12:48 #18278

Kopš: 15. Jan 2012

Ziņojumi: 117

Braucu ar:

Ir nepieciešamība salabot 2 locītus diskus. Kāds zin kontaktus meistariem? Varbūt šeit ir meistari?

Gribu privāti nosūtīt bildes un saprast - vai var salabot un cik tas maksās un vai nebūs tā, ka izjuks uz pirmās bedres.

Lūdzu padalieties ar kontaktiem.
Offline
Nello
09. Mar 2016, 13:44 #18279

Kopš: 15. Aug 2011

No: Rīga

Ziņojumi: 2651

Braucu ar: Klasiskās piedziņas pieminekli...


09 Mar 2016, 11:44:26 Kaspars982 rakstīja:

09 Mar 2016, 10:15:28 Nello rakstīja:
Style 32 r17, 8j 9j visi vienādi? Vnk liekās,ka plaukti atšķirās uz 9j.. Jeb vnk ir gadījies sajaukt ar r18 ...

Atšķiras, 9j ir lielaks plauks.

Tas skaidrs,bet vai nav tā,ka tam 9j ir vairāki varianti?
Offline
funkyasshit
09. Mar 2016, 13:48 #18280

Kopš: 13. Aug 2014

Ziņojumi: 3480

Braucu ar: E46 330i

Meklēju Remotec A 4 disku vāciņus.
Offline

Moderatori: 968-jk, AV, AiwaShuraLLP, DoubleD, GirtzB, Lafter, PERFS, RVR, SteelRat, VLD, dust, linda, marihuans, mrc, noisex, smudo