| Autors | Ziņojums |
| Edzinss | |
 Kopš: 30. Aug 2013
No: Rīga
Ziņojumi: 16
Braucu ar: e36
|
16 Feb 2016, 10:35:30 Edzinss rakstīja:
Pārdodu r17 style32 diskus bez riepām, 8/9 J, et20/24, pagājušo pavasar svaigi pārkrāsoti ar pūlverkrāsu sudrabā
250€
[IMG][URL=http://www.bildites.lv/viewer.php?file=9mx16gdnpqh6mlu9k6fz.jpg][/URL][/IMG]
up |
Offline | |
|
marihuans  | |
 Kopš: 29. Mar 2005
Ziņojumi: 23186
Braucu ar: 4 x 666
| lietie diski
http://fotki.lv/lv/marihuans/979584/
----------------- T: 203-65-203
|
Offline | |
|
| Edzhus | |
 Kopš: 04. Dec 2008
No: Rīga
Ziņojumi: 3842
Braucu ar: 4x5
|
25 Feb 2016, 21:41:21 6500 rakstīja:
BMW oem style 225m ar vasaras riepam 225/35/19 un 255/30/19...
Pr. 8.0j , ET37
Aizm. 9.0j , ET39
Cena 650€
Cik mm tev tas vasaras riepas tur ir? gruti spriest pec tavam bildem bet neizskatās, ka vairāk kā 2 |
Offline | |
|
| jan4ik1987 | |
 Kopš: 26. Sep 2011
No: Rīga
Ziņojumi: 636
Braucu ar: biturbo sulas paku
| Pārdodu R18, ET35, 8.5J. Riepas gan padilušas. cena 400eur. Diski taisni, nav metināti.
Vietā meklēju R17 priekš E91
|
Offline | |
|
| VD177 | |
 Kopš: 14. Feb 2013
No: Rīga
Ziņojumi: 1344
Braucu ar: Agresīvu sānslīdi
| 2mm tak ir pilnīgi pietiekami!
Pat apskatē tikai 1.6mm vajag  |
Offline | |
|
| Kaspars982 | |
 Kopš: 30. Oct 2013
Ziņojumi: 140
Braucu ar:
| www.ss.lv/msg/lv/transport/spare-parts/bmw/disks/18/cgbil.html |
Offline | |
|
| kurils | |
Kopš: 27. Mar 2013
Ziņojumi: 775
Braucu ar:
|
26 Feb 2016, 10:58:35 riddler rakstīja:
24 Feb 2016, 19:10:14 M5owner rakstīja:
Tak style 65 ss.lv pa 1.2 stāv restaurēti aizbrauc un nopērc 
tak tas ir kaartiigs praata un kapeikpiseejs. visu pa maljinu, un paardot pa kosmosu taalaak 
bled vinam vajadzetu banu visos forumos. tracina araa. nesaprotu ka nav zbal katru ritu visur postet to pashu, reali mekle r18 5er/7er diskus pat 3er foruma kur tadi nevienam nav  [ Šo ziņu laboja kurils, 26 Feb 2016, 11:40:04 ] |
Offline | |
|
se7en  | |
 Kopš: 28. Dec 2004
No: Dobele
Ziņojumi: 27668
Braucu ar: SE7EN, MV-989
| Pa 650eur var dabut apdripanus style65 ar labam pr. riepam.
Bildes nebūs, ja interese, tad brauc uz Bikstiem un skaties.
----------------- In case if I die, I'm gonna leave you a message: "F*** you all." |
Offline | |
|
|
|
se7en  | |
 Kopš: 28. Dec 2004
No: Dobele
Ziņojumi: 27668
Braucu ar: SE7EN, MV-989
|
25 Feb 2016, 21:28:49 edgarst1990 rakstīja:
Pārdodu Oriģinālos BBS style 42 diskus. R18 5x120 Diska centrs 74. 1mm
Divi diski ar j8 (Et20) divi ar j9 (ET24). Svaigi uzpulēti plaukti, diski taisni
Cena 600Eiro
Sīkāk zvanot 28688962 vai PM
Vai mainu pret šitiem
----------------- In case if I die, I'm gonna leave you a message: "F*** you all." |
Offline | |
|
| jztherolling | |
Kopš: 29. Apr 2009
No: Rīga
Ziņojumi: 39
Braucu ar: e46
| help,
kads māk pateikt kas šie par diskiem? R17. tjipa style 135, bet cik saprotu tie ir tikai r18.
[ Šo ziņu laboja jztherolling, 26 Feb 2016, 17:07:12 ] |
Offline | |
|
| kurils | |
Kopš: 27. Mar 2013
Ziņojumi: 775
Braucu ar:
| padjobkas |
Offline | |
|
| Rews | |
Kopš: 04. Feb 2010
Ziņojumi: 161
Braucu ar:
| Pērku R17 diskus 8J+9J, style66, style32 u.c. PM |
Offline | |
|
| bomzis666 | |
 Kopš: 05. Nov 2011
No: Rīga
Ziņojumi: 38
Braucu ar: e61
|
26 Feb 2016, 17:05:50 jztherolling rakstīja:
help,
kads māk pateikt kas šie par diskiem? R17. tjipa style 135, bet cik saprotu tie ir tikai r18.
style 166 |
Offline | |
|
| cilveksvaldis | |
 Kopš: 17. Jun 2015
No: Jelgava
Ziņojumi: 52
Braucu ar: e34 tds
| varbūt kādam ir kāds labs piedāvājums uz e34
15collu lietiem diskiem ap 100 eur??? |
Offline | |
|
| bruvers | |
Kopš: 06. Jan 2010
No: Rīga
Ziņojumi: 133
Braucu ar:
| Ja kādam ir kādi borbert 5x112 r16 ar plauktu , labprat iegādāšos . |
Offline | |
|
| Agriits520 | |
 Kopš: 07. Apr 2011
Ziņojumi: 691
Braucu ar: BMW E34 E30
| Nopirkšu jebkādus centra vāciņus priekš ac schnitzer type 1 diskiem. |
Offline | |
|
|
|
| Subarok | |
Kopš: 02. Dec 2013
Ziņojumi: 18
Braucu ar:
|
09 Jan 2016, 17:23:17 Subarok rakstīja:
Pardod diskus kuri staveja fordam. Originalie exip r15, labs stavoklis, taisnie, nav metinati, loti viegli. Cena 75euro, atdosu vel rezerves riteni kursh ir r14. Diski der audi, mercedesam un varetu but ka kadam citam auto ari.
Tel: 22108397
65eur |
Offline | |
|
| erwinn | |
 Kopš: 07. Aug 2006
Ziņojumi: 919
Braucu ar:
| Vajag kautko priekš F11 -18"/19"/20" vasarai. PM  [ Šo ziņu laboja erwinn, 27 Feb 2016, 03:23:20 ] |
Offline | |
|
| Latvietis96 | |
 Kopš: 10. Nov 2013
No: Rīga
Ziņojumi: 1260
Braucu ar: 538d Msport/540i
| Cik sūdīgas ir Alpina padjobkas?
Interesē šāda stila diski bet par negribas izgrūst kosmosu par oem.
https://ss.lv/msg/lv/transport/spare-parts/bmw/...s/19/bgdbpk.html
Uz e65. Vai neizšķīdīs pie pirmās bedrītes?  |
Offline | |
|
| rabbits | |
Kopš: 16. May 2002
No: Rīga
Ziņojumi: 147
Braucu ar: E60
| Ir pieejami style 172 oem diski ar riepaam (bet jaamaina). Ir kaadam interese? |
Offline | |
|