Gadījuma bilde

Online

Pašreiz BMWPower skatās 135 viesi un 0 reģistrēti lietotāji.

Ienākt BMWPower

Lietotājvards:

Parole:

Atcerēties

Aizmirsi paroli?

Reģistrēties

Forums » Vispārējās diskusijas » Pirkt - Pārdot - Mainīt

Tēma: Lietie diski II

AutorsZiņojums
Pacha
10. Feb 2016, 20:24 #17921

Kopš: 27. Jan 2011

No: Rīga

Ziņojumi: 425

Braucu ar: Nemo

MEKLĒJU!!

Style 3 diskus, ar visiem vāciņiem.



PM vai 20051791

[ Šo ziņu laboja Pacha, 10 Feb 2016, 20:24:56 ]

Offline
shortijs
10. Feb 2016, 22:53 #17922

Kopš: 08. Dec 2014

No: Rīga

Ziņojumi: 21

Braucu ar: E36

Volvo diski R18 7.5 J , virsuu braucamas vasaras riepas 225/45.
600e
29350871
https://m.ss.lv/msg/lv/transport/spare-parts/vo...s/18/bhllbo.html
Offline
Agris13
10. Feb 2016, 22:54 #17923

Kopš: 01. Apr 2012

No: Rīga

Ziņojumi: 195

Braucu ar:

Meklēju Rondell 0058 8.5j un 10j komplektiņu.
Var piedāvāt arī sliktā stāvoklī.
PM
Offline
KOCMOHABT
11. Feb 2016, 10:47 #17924

Kopš: 04. Jan 2014

Ziņojumi: 191

Braucu ar: 535d

Pardodu 124 style OEM no e60
8x18 - ET 20
9x18 - ET 32


350euro
Offline
velorina
11. Feb 2016, 11:08 #17925

Kopš: 04. Feb 2016

Ziņojumi: 26

Braucu ar:

This is great, you are good, i like your post and i still waiting our next post!

Capsa
Offline
RapidBelge
11. Feb 2016, 13:26 #17926

Kopš: 12. Oct 2014

No: Rīga

Ziņojumi: 59

Braucu ar: Melnu dūmu


10 Feb 2016, 15:21:05 Sprogis rakstīja:

BMW Style 21
Zvaigznes nav noņemamas
Ražoti vācijā
8J ET18
Taisni, nemetināti
Lai plaukts būtu spogulis, būtu jāpārpulē
300e



Šie jau ir fail - viena puse griežas nepareizi
Offline
Asch
11. Feb 2016, 14:46 #17927

Kopš: 29. Jan 2007

Ziņojumi: 4536

Braucu ar:

ja zvaigznes nav nonemamas, tad tas ir pamata fails 300eur samaksas kads galiga mamuta vai lohs
Offline
way
11. Feb 2016, 15:31 #17928

Kopš: 06. Jun 2012

No: Rīga

Ziņojumi: 196

Braucu ar: E53 n62 F07 n57


10 Feb 2016, 23:11:35 M5owner rakstīja:
Perku st95 uz e38



velams dažada platuma un originalā krasa
te pa ziemu vareja dabut pa leto 300 euro komplektu bija kkadi 4 varianti
Offline
dzuris
11. Feb 2016, 17:43 #17929

Kopš: 01. Feb 2011

No: Rīga

Ziņojumi: 7627

Braucu ar:


11 Feb 2016, 14:46:15 Asch rakstīja:
ja zvaigznes nav nonemamas, tad tas ir pamata fails 300eur samaksas kads galiga mamuta vai lohs


200 es par viniem pat nolocitu(tikkai del ta ka r17) un jus tapat uz viniem raustitu..
Offline
Apeksis
11. Feb 2016, 17:59 #17930

Kopš: 10. Mar 2009

No: Rīga

Ziņojumi: 169

Braucu ar: smaidu

Esmu gatavs kādam no jums piespēlēt ziemas diskus, nākuši no E34, bet derēs vēl daudz kam citam.
Divi komplekti lietie, piecstaru r15, sešstaru r16, platumus nemācēšu uz sitiena pateikt.
Uz r15 stāv arī divas vēl braucamas ziemenes.





Ir arī visi vāciņi. ja nemaldos..

27160829

Atrodās Bauskā, bet 4x nedēļā braucu uz Rīgu.

[ Šo ziņu laboja Apeksis, 11 Feb 2016, 18:01:41 ]

Offline
Asch
11. Feb 2016, 19:37 #17931

Kopš: 29. Jan 2007

Ziņojumi: 4536

Braucu ar:


11 Feb 2016, 17:43:41 dzuris rakstīja:

11 Feb 2016, 14:46:15 Asch rakstīja:
ja zvaigznes nav nonemamas, tad tas ir pamata fails 300eur samaksas kads galiga mamuta vai lohs


200 es par viniem pat nolocitu(tikkai del ta ka r17) un jus tapat uz viniem raustitu..

Te orginalos propellerus tirgoja pa to naudu, ko tu tagad runa?
Offline
dzuris
11. Feb 2016, 19:42 #17932

Kopš: 01. Feb 2011

No: Rīga

Ziņojumi: 7627

Braucu ar:


11 Feb 2016, 19:37:25 Asch rakstīja:

11 Feb 2016, 17:43:41 dzuris rakstīja:

11 Feb 2016, 14:46:15 Asch rakstīja:
ja zvaigznes nav nonemamas, tad tas ir pamata fails 300eur samaksas kads galiga mamuta vai lohs


200 es par viniem pat nolocitu(tikkai del ta ka r17) un jus tapat uz viniem raustitu..

Te orginalos propellerus tirgoja pa to naudu, ko tu tagad runa?


Vini cik noprotams replikas..
Offline
mx_kanskis
11. Feb 2016, 20:54 #17933

Kopš: 07. Mar 2007

No: Rīga

Ziņojumi: 510

Braucu ar: traktoru pa kartupeļiem


Mosh kadam ir kontakti džekam kas kraso diskus, atrodas viņš pie Plaza Riga, Mūkusalas ielā. Vajag atjaunot 2 diskus ?!

Vai iespējam kāds grib pieteikties uz šo darbu - diski pulverkrasoti/lakoti R18, nočakarēta tikai pati maliņa, iespējams ka nemaz nav jākrāso viss disks - nezinu ka ir ar pulverkrasam un toņu piedzīšanu!!!

[ Šo ziņu laboja mx_kanskis, 11 Feb 2016, 20:55:09 ]

Offline
Breksiitis
11. Feb 2016, 21:27 #17934

Kopš: 31. Mar 2009

No: Jelgava

Ziņojumi: 30

Braucu ar: baudu

Pārdos disku komplektu style 32 7,5j priekšā 8,5j pakaļā r17 vasaras kalašas pēdējā svaiguma
Cena 270 eināri.
[URL=http://www.bildites.lv/viewer.php?file=z12bsgvqa38yx54p98d8.jpg]
[/URL]
Offline
Martini
11. Feb 2016, 22:10 #17935

Kopš: 18. May 2002

No: Rīga

Ziņojumi: 6282

Braucu ar: PORSCHE


21 Jan 2016, 09:14:19 Martini rakstīja:


Pārdošu arī BBS CH R19 9j 10j et20 ar braucamām riepām 1300eur
Offline
Martini
11. Feb 2016, 22:15 #17936

Kopš: 18. May 2002

No: Rīga

Ziņojumi: 6282

Braucu ar: PORSCHE


10 Feb 2016, 09:36:10 Martini rakstīja:
Pārdodu F sērijas Style 368 M-star-spoke R18 8j Et43 diskus 790eur 29475666



Offline
Asch
11. Feb 2016, 23:10 #17937

Kopš: 29. Jan 2007

Ziņojumi: 4536

Braucu ar:


11 Feb 2016, 19:42:55 dzuris rakstīja:

11 Feb 2016, 19:37:25 Asch rakstīja:

11 Feb 2016, 17:43:41 dzuris rakstīja:

11 Feb 2016, 14:46:15 Asch rakstīja:
ja zvaigznes nav nonemamas, tad tas ir pamata fails 300eur samaksas kads galiga mamuta vai lohs


200 es par viniem pat nolocitu(tikkai del ta ka r17) un jus tapat uz viniem raustitu..

Te orginalos propellerus tirgoja pa to naudu, ko tu tagad runa?


Vini cik noprotams replikas..

Ko tu tagad mulkiti sledz ieksa? Jau no pasa sakuma skaidrs, ka tas ir replikas tu teici, ka sitos diskus panemsi pa 200 un te visi kodis elkonos, es tev saku, ka tept foruma oem tirgoja pa tiem pasiem 300
Offline
jims
12. Feb 2016, 00:25 #17938

Kopš: 20. Jul 2003

No: Viļāni

Ziņojumi: 1441

Braucu ar: izslēgtu DTC

pērku R14,R15 4x100mm lietos diskus,var pa pāriem.
pm
Offline
RenegadeX
12. Feb 2016, 11:05 #17939

Kopš: 23. Oct 2015

No: Jelgava

Ziņojumi: 3448

Braucu ar: e39, pc34

Draugs tirgo - R16, stāvēja uz e36.
Cena 120, bet zvaniet un paši runājat - divi6 1divi9 437 https://drive.google.com/file/d/0B0GRMVpKDXypYj...view?usp=sharing

[ Šo ziņu laboja RenegadeX, 12 Feb 2016, 11:07:06 ]

Offline
dzuris
12. Feb 2016, 12:43 #17940

Kopš: 01. Feb 2011

No: Rīga

Ziņojumi: 7627

Braucu ar:


11 Feb 2016, 23:10:20 Asch rakstīja:

11 Feb 2016, 19:42:55 dzuris rakstīja:

11 Feb 2016, 19:37:25 Asch rakstīja:

11 Feb 2016, 17:43:41 dzuris rakstīja:

11 Feb 2016, 14:46:15 Asch rakstīja:
ja zvaigznes nav nonemamas, tad tas ir pamata fails 300eur samaksas kads galiga mamuta vai lohs


200 es par viniem pat nolocitu(tikkai del ta ka r17) un jus tapat uz viniem raustitu..

Te orginalos propellerus tirgoja pa to naudu, ko tu tagad runa?


Vini cik noprotams replikas..

Ko tu tagad mulkiti sledz ieksa? Jau no pasa sakuma skaidrs, ka tas ir replikas tu teici, ka sitos diskus panemsi pa 200 un te visi kodis elkonos, es tev saku, ka tept foruma oem tirgoja pa tiem pasiem 300


Ar propelleriem es saprotu plikus kalpakus nevis disku setu..
Offline

Moderatori: 968-jk, AV, AiwaShuraLLP, DoubleD, GirtzB, Lafter, PERFS, RVR, SteelRat, VLD, dust, linda, marihuans, mrc, noisex, smudo