Gadījuma bilde

Online

Pašreiz BMWPower skatās 123 viesi un 1 reģistrēti lietotāji.

Ienākt BMWPower

Lietotājvards:

Parole:

Atcerēties

Aizmirsi paroli?

Reģistrēties

Forums » Vispārējās diskusijas » Audio, video un multimēdiju forums

Tēma: Joki 77

AutorsZiņojums
sn
18. Jul 2018, 21:24 #1783

Kopš: 24. Jul 2008

No: Rīga

Ziņojumi: 1879753

Braucu ar: nekrāsotu BMW :(


18 Jul 2018, 21:09:43 @LOLVO rakstīja:
Sasha Barons spridzina atkal:
https://youtu.be/QkXeMoBPSDk


šādu pašu ideju @user bīda briesmu lietās

-----------------
Nemāki braukt? Parādi to citiem - nopērc volvo!
Offline
Epix
18. Jul 2018, 23:49 #1784

Kopš: 31. Dec 2007

No: Rīga

Ziņojumi: 2139

Braucu ar: gumiju

https://www.ss.com/msg/lv/real-estate/premises/...spils/kklxj.html


Offline
Ards
19. Jul 2018, 08:17 #1785

Kopš: 22. Feb 2015

No: Rīga

Ziņojumi: 494

Braucu ar: Toyotu

Skaisti dzīvot neaizliegsi.

Salaspilī šitādas ir pat vairākas.
Offline
Castor
19. Jul 2018, 08:26 #1786

Kopš: 15. Jan 2009

No: Rīga

Ziņojumi: 2174

Braucu ar: 316i

Laba vieta, kur no sievas aizmukt
Offline
Arsmens
19. Jul 2018, 08:46 #1787

Kopš: 28. Jun 2003

No: Rīga

Ziņojumi: 13306

Braucu ar: Trim durvīm

Tipisks man's cave Šadu vajadzētu dziļi sirdī gribēt katram, kurš tupus nečurā
Offline
exGMT
19. Jul 2018, 09:28 #1788

Kopš: 23. Aug 2013

No: Rīga

Ziņojumi: 73

Braucu ar: Octavia RS


18 Jul 2018, 23:49:17 @Epix rakstīja:
https://www.ss.com/msg/lv/real-estate/premises/...spils/kklxj.html





Atgādina kooperatīvu "Uzņik"... Nu tikai šikāk viss aprīkots

[ Šo ziņu laboja exGMT, 19 Jul 2018, 09:32:31 ]

Offline
matrixxxx
19. Jul 2018, 09:37 #1789

Kopš: 29. Apr 2005

No: Rīga

Ziņojumi: 8446

Braucu ar: 106 zirgiem


18 Jul 2018, 23:49:17 @Epix rakstīja:
https://www.ss.com/msg/lv/real-estate/premises/...spils/kklxj.html


Prikols vai nē, bet es šitādu gribu.
Offline
HUBLOC
19. Jul 2018, 15:02 #1790

Kopš: 02. Oct 2007

No: Rīga

Ziņojumi: 4794

Braucu ar: SQ7

500eur/1m2

Alternativa par to naudu
Offline
Gunchiks
19. Jul 2018, 20:25 #1791

Kopš: 10. Dec 2002

Ziņojumi: 416

Braucu ar: to, ko var iebraukt dziļāk mežā

https://www.facebook.com/marketplace/item/200285350682174
Offline
Epix
20. Jul 2018, 09:08 #1792

Kopš: 31. Dec 2007

No: Rīga

Ziņojumi: 2139

Braucu ar: gumiju

https://www.facebook.com/labadzive/videos/206071703568741/

kurš?
Offline
Ards
20. Jul 2018, 15:02 #1793

Kopš: 22. Feb 2015

No: Rīga

Ziņojumi: 494

Braucu ar: Toyotu

Corollā ir spēks !!

Offline
TD91
20. Jul 2018, 15:30 #1794

Kopš: 20. Nov 2009

No: Rīga

Ziņojumi: 2715

Braucu ar: MB


20 Jul 2018, 09:08:07 @Epix rakstīja:
https://www.facebook.com/labadzive/videos/206071703568741/

kurš?

uvažuha
Offline
968-jk
21. Jul 2018, 10:23 #1795

Kopš: 08. Dec 2013

No: Rīga

Ziņojumi: 14075

Braucu ar: 30niekiem

Google meklētājā ierakstots "idiot".

[ Šo ziņu laboja 968-jk, 21 Jul 2018, 10:23:49 ]

Offline
sn
27. Jul 2018, 00:41 #1796

Kopš: 24. Jul 2008

No: Rīga

Ziņojumi: 1879753

Braucu ar: nekrāsotu BMW :(

Spied "Play", lai skatītos video!




-----------------
Nemāki braukt? Parādi to citiem - nopērc volvo!
Offline
Tune-L
30. Jul 2018, 10:41 #1797

Kopš: 12. Jun 2002

No: Rīga

Ziņojumi: 20568

Braucu ar: BMW 4 F36 Gran Coupe, BMW 4 G26 Gran Coupe

Slima sieviete

https://www.facebook.com/liga.kavana.5/videos/2...75027434360/?t=0

-----------------
Patiesība mūsdienās tiek uzskatīta par naida runu.
Чей Венесуэла?
Offline
Fandulis
30. Jul 2018, 10:50 #1798

Kopš: 29. Nov 2004

Ziņojumi: 13910

Braucu ar: sipisnīku pi vuškom

Izdzirdot vārdu “jooootube” skaidrs, ka tālāk sekos kāds tupums, vai no tā kurš piedāvā kaut ko apskatīties vai arī pašā video.

[ Šo ziņu laboja Fandulis, 30 Jul 2018, 10:52:54 ]

Offline
poisons
30. Jul 2018, 11:49 #1799

Kopš: 21. Mar 2016

Ziņojumi: 98

Braucu ar:


30 Jul 2018, 10:41:13 @Tune-L rakstīja:
Slima sieviete

https://www.facebook.com/liga.kavana.5/videos/2...75027434360/?t=0


man šķiet ka tai sievietei ir taisnība.
pilns juuuutubs ar tiem plastmasas rīsiem.

https://www.youtube.com/watch?v=eRlTAbVrXqI
Offline
VMR
30. Jul 2018, 13:50 #1800

Kopš: 07. May 2006

Ziņojumi: 10344

Braucu ar: sporta variantu

Spied "Play", lai skatītos video!
Offline
DeeCee
31. Jul 2018, 10:03 #1801

Kopš: 29. Jun 2007

No: Rīga

Ziņojumi: 9264

Braucu ar: Tenere 700 un Procaliber

es arī gribu uz rietumAlkānu valsti
Offline
sn
31. Jul 2018, 10:24 #1802

Kopš: 24. Jul 2008

No: Rīga

Ziņojumi: 1879753

Braucu ar: nekrāsotu BMW :(


31 Jul 2018, 10:20:53 @user rakstīja:
šobrīd Tu dzīvo austrum-alkānu valstī



Es dzīvoju Latvijā, kas ir Ziemeļeiropā.
Kurā no šīm valstīm tu dzīvo?



Pēc ANO definīcijas Austrumeiropā ietilpst

Ukraina,
Baltkrievija,
Moldova,
Krievijas Eiropas daļa
Polija
Čehija
Slovākija
Ungārija
Rumānija
Bulgārija.



-----------------
Nemāki braukt? Parādi to citiem - nopērc volvo!
Offline

Moderatori: 968-jk, AV, AiwaShuraLLP, BigArchi, GirtzB, Lafter, Mberg, PERFS, RVR, Staris, SteelRat, VLD, linda, maxell, mrc, noisex, smudo