Gadījuma bilde

Online

Pašreiz BMWPower skatās 116 viesi un 4 reģistrēti lietotāji.

Ienākt BMWPower

Lietotājvards:

Parole:

Atcerēties

Aizmirsi paroli?

Reģistrēties

Forums » Vispārējās diskusijas » Pirkt - Pārdot - Mainīt

Tēma: Lietie diski II

AutorsZiņojums
ReG
02. Feb 2016, 09:29 #17801

Kopš: 21. Jan 2011

No: Rīga

Ziņojumi: 1218

Braucu ar: 335d

Tirgoju Bmw diskus, style 194, r17 priekšā 8j et34 ar 225/45r17 zr, aizmugurē 8. 5j et 37, 255/40r17 zr, riepas kumho Ecsta Le sport 8mm.

Cena 390e

Pardoti!

[ Šo ziņu laboja ReG, 03 Feb 2016, 13:27:54 ]

Offline
e2xd
02. Feb 2016, 09:33 #17802

Kopš: 17. Apr 2009

No: Jelgava

Ziņojumi: 896

Braucu ar: e46 un spirtu

R17 Brock diski ļoti labā stāvoklī ar ļoti labām riepām. 10j un 8j. Der e46, e36
Komplekts 600 eur
PM


sludinajums
Offline
Edziic89
02. Feb 2016, 09:55 #17803

Kopš: 16. Sep 2014

No: Rīga

Ziņojumi: 40

Braucu ar: E38 740

Mainu savus R18 Style 123 diskis ar ziemas riepam 235/50 5-6mm, pret R19 diskiem ar ziemas vai vasaras riepam. Var ar manu piemaksu.

http://www.bmwstylewheels.com/bmw/123

Piedavajumus PM
Offline
kurils
02. Feb 2016, 10:09 #17804

Kopš: 27. Mar 2013

Ziņojumi: 775

Braucu ar:

cik ir adekvāta cena par plikiem st95. bez riepām?

Offline
-Edm-
02. Feb 2016, 10:25 #17805

Kopš: 19. Dec 2007

No: Rīga

Ziņojumi: 18124

Braucu ar: fenšuj systems.LTR.

no stāvoklja 250-300€

-----------------
Offline
kurils
02. Feb 2016, 12:01 #17806

Kopš: 27. Mar 2013

Ziņojumi: 775

Braucu ar:


02 Feb 2016, 10:25:23 -tihijs- rakstīja:
no stāvoklja 250-300€
nu ja tik maz, tad tie kas man te tagad drukā, lūdzu to nedarat. likās ka dārgāki
Offline
dzuris
02. Feb 2016, 12:38 #17807

Kopš: 01. Feb 2011

No: Rīga

Ziņojumi: 7627

Braucu ar:


02 Feb 2016, 12:01:19 kurils rakstīja:

02 Feb 2016, 10:25:23 -tihijs- rakstīja:
no stāvoklja 250-300€
nu ja tik maz, tad tie kas man te tagad drukā, lūdzu to nedarat. likās ka dārgāki


Coms pa 200 panema.. Sad tad ss.lv ari uzpeld pa leto..
Offline
motherfuckers
02. Feb 2016, 14:57 #17808

Kopš: 06. Nov 2013

No: Rīga

Ziņojumi: 473

Braucu ar: E53 V8

Pārdodu style 132 R19 ar riepām.
Labā stāvoklī.
400eur
Offline
Smokeys
02. Feb 2016, 15:01 #17809

Kopš: 08. Nov 2010

No: Rīga

Ziņojumi: 274

Braucu ar: e32 ,f15

Draugs meklē semakam st95 r19, Taisnus, nemetinātus utt, var bez riepām.Dažāda platuma

Pats sev meklēju style 128 R19, orģinālus, nemetinātus utt.
Offline
Agriits520
02. Feb 2016, 16:39 #17810

Kopš: 07. Apr 2011

Ziņojumi: 691

Braucu ar: BMW E34 E30

Pārdogu BORBET A diskus R17 8.5 ET 12 visi četri. diskiem trūkst vāciņi! 350E
Offline
Sprogis
02. Feb 2016, 17:06 #17811

Kopš: 06. Jul 2012

No: Ikšķile

Ziņojumi: 318

Braucu ar: M

Pardodu
BMW Style 72 diskus.
R18, visi 8j.
Taisni, normala stavokli.
Kaut kadas riepas komplekta ari var dabut.
160e


BMW Style 24 replikas
8.5j, et35
3 diski labi, viens jātaisa
130e


Lexus lietie diski
r17, 8j, 5x114.3
140e
Offline
Edziic89
02. Feb 2016, 17:13 #17812

Kopš: 16. Sep 2014

No: Rīga

Ziņojumi: 40

Braucu ar: E38 740

Mainu savus R18 Style 123 diskis ar ziemas riepam 235/50 5-6mm, pret R19 diskiem ar ziemas vai vasaras riepam. Var ar manu piemaksu.

http://www.bmwstylewheels.com/bmw/123

Piedavajums PM
Offline
juniors_325
02. Feb 2016, 17:33 #17813

Kopš: 23. Dec 2010

No: Ogre

Ziņojumi: 38

Braucu ar: E36 323

Šos uz e61 var dabūt virsu, flancim vieta paliek ?
https://www.ss.lv/msg/lv/transport/spare-parts/...s/18/bjfjji.html
Offline
dzuris
02. Feb 2016, 18:25 #17814

Kopš: 01. Feb 2011

No: Rīga

Ziņojumi: 7627

Braucu ar:

Dodiet sitadus diskus.
Offline
Fashion
02. Feb 2016, 18:31 #17815

Kopš: 06. Jun 2007

Ziņojumi: 15052

Braucu ar:

ssā divi komplekti par pieņemamu cenu, viens pat pilnais sets 4 + 1 pārdod

P.S - bet lai tie diski labi izskatās tad autiņam jābūt sēdinātam tā pat kā bildē, uz stoka izskatās diezgan anāli

[ Šo ziņu laboja Fashion, 02 Feb 2016, 18:32:55 ]

Offline
dzuris
02. Feb 2016, 18:43 #17816

Kopš: 01. Feb 2011

No: Rīga

Ziņojumi: 7627

Braucu ar:

Anali ir sedinat masinas un braukt ar r15. Atradu 2 komplektus tikkai.

P.s nevaru atrast bet bija ari google bilde uz stock..

[ Šo ziņu laboja dzuris, 02 Feb 2016, 18:43:48 ]

Offline
Fashion
02. Feb 2016, 18:48 #17817

Kopš: 06. Jun 2007

Ziņojumi: 15052

Braucu ar:


02 Feb 2016, 18:43:04 dzuris rakstīja:
Anali ir sedinat masinas un braukt ar r15. Atradu 2 komplektus tikkai.

P.s nevaru atrast bet bija ari google bilde uz stock..

Ko tu tur pa 10 reizēm postus labo karoče, ņem stils deviņdiu, uz e39 ir rokafleim
Offline
dzuris
02. Feb 2016, 18:52 #17818

Kopš: 01. Feb 2011

No: Rīga

Ziņojumi: 7627

Braucu ar:


02 Feb 2016, 18:48:12 Fashion rakstīja:

02 Feb 2016, 18:43:04 dzuris rakstīja:
Anali ir sedinat masinas un braukt ar r15. Atradu 2 komplektus tikkai.

P.s nevaru atrast bet bija ari google bilde uz stock..

Ko tu tur pa 10 reizēm postus labo karoče, ņem stils deviņdiu, uz e39 ir rokafleim


Blac nu es nevaru, gramatikas kludas powera necies.. jutos ka sporcs.. 250 es tev nolocisu par viniem. vari pievest..
Offline
garfu
03. Feb 2016, 00:17 #17819

Kopš: 06. Mar 2005

No: Rīga

Ziņojumi: 677

Braucu ar: 50

Uz tirdziņu 4x100 Borbet RST17 9J R16 diski et15 un et30 ar riepam 215/40R16



350Eur

PM vai 28881888
Offline
dmitriy_b
03. Feb 2016, 00:29 #17820

Kopš: 25. Oct 2015

Ziņojumi: 25

Braucu ar: e61

Kas šie pa diskiem, kāds zin?

Offline

Moderatori: 968-jk, AV, AiwaShuraLLP, DoubleD, GirtzB, Lafter, PERFS, RVR, SteelRat, VLD, dust, linda, marihuans, mrc, noisex, smudo