| Autors | Ziņojums |
| ReG | |
 Kopš: 21. Jan 2011
No: Rīga
Ziņojumi: 1218
Braucu ar: 335d
| Tirgoju Bmw diskus, style 194, r17 priekšā 8j et34 ar 225/45r17 zr, aizmugurē 8. 5j et 37, 255/40r17 zr, riepas kumho Ecsta Le sport 8mm.
Cena 390e
Pardoti![ Šo ziņu laboja ReG, 03 Feb 2016, 13:27:54 ] |
Offline | |
|
| e2xd | |
 Kopš: 17. Apr 2009
No: Jelgava
Ziņojumi: 896
Braucu ar: e46 un spirtu
| R17 Brock diski ļoti labā stāvoklī ar ļoti labām riepām. 10j un 8j. Der e46, e36
Komplekts 600 eur
PM
sludinajums |
Offline | |
|
| Edziic89 | |
Kopš: 16. Sep 2014
No: Rīga
Ziņojumi: 40
Braucu ar: E38 740
| Mainu savus R18 Style 123 diskis ar ziemas riepam 235/50 5-6mm, pret R19 diskiem ar ziemas vai vasaras riepam. Var ar manu piemaksu.
http://www.bmwstylewheels.com/bmw/123
Piedavajumus PM |
Offline | |
|
| kurils | |
Kopš: 27. Mar 2013
Ziņojumi: 775
Braucu ar:
| cik ir adekvāta cena par plikiem st95. bez riepām?
|
Offline | |
|
-Edm-  | |
 Kopš: 19. Dec 2007
No: Rīga
Ziņojumi: 18124
Braucu ar: fenšuj systems.LTR.
| no stāvoklja 250-300€
-----------------
|
Offline | |
|
| kurils | |
Kopš: 27. Mar 2013
Ziņojumi: 775
Braucu ar:
|
02 Feb 2016, 10:25:23 -tihijs- rakstīja:
no stāvoklja 250-300€
nu ja tik maz, tad tie kas man te tagad drukā, lūdzu to nedarat. likās ka dārgāki  |
Offline | |
|
| dzuris | |
 Kopš: 01. Feb 2011
No: Rīga
Ziņojumi: 7627
Braucu ar:
|
02 Feb 2016, 12:01:19 kurils rakstīja:
02 Feb 2016, 10:25:23 -tihijs- rakstīja:
no stāvoklja 250-300€
nu ja tik maz, tad tie kas man te tagad drukā, lūdzu to nedarat. likās ka dārgāki 
Coms pa 200 panema.. Sad tad ss.lv ari uzpeld pa leto..  |
Offline | |
|
| motherfuckers | |
 Kopš: 06. Nov 2013
No: Rīga
Ziņojumi: 473
Braucu ar: E53 V8
| Pārdodu style 132 R19 ar riepām.
Labā stāvoklī.
400eur |
Offline | |
|
|
|
| Smokeys | |
 Kopš: 08. Nov 2010
No: Rīga
Ziņojumi: 274
Braucu ar: e32 ,f15
| Draugs meklē semakam st95 r19, Taisnus, nemetinātus utt, var bez riepām.Dažāda platuma
Pats sev meklēju style 128 R19, orģinālus, nemetinātus utt. |
Offline | |
|
| Agriits520 | |
 Kopš: 07. Apr 2011
Ziņojumi: 691
Braucu ar: BMW E34 E30
| Pārdogu BORBET A diskus R17 8.5 ET 12 visi četri. diskiem trūkst vāciņi! 350E |
Offline | |
|
| Sprogis | |
 Kopš: 06. Jul 2012
No: Ikšķile
Ziņojumi: 318
Braucu ar: M
| Pardodu
BMW Style 72 diskus.
R18, visi 8j.
Taisni, normala stavokli.
Kaut kadas riepas komplekta ari var dabut.
160e
BMW Style 24 replikas
8.5j, et35
3 diski labi, viens jātaisa
130e
Lexus lietie diski
r17, 8j, 5x114.3
140e
|
Offline | |
|
| Edziic89 | |
Kopš: 16. Sep 2014
No: Rīga
Ziņojumi: 40
Braucu ar: E38 740
| Mainu savus R18 Style 123 diskis ar ziemas riepam 235/50 5-6mm, pret R19 diskiem ar ziemas vai vasaras riepam. Var ar manu piemaksu.
http://www.bmwstylewheels.com/bmw/123
Piedavajums PM |
Offline | |
|
| juniors_325 | |
 Kopš: 23. Dec 2010
No: Ogre
Ziņojumi: 38
Braucu ar: E36 323
| Šos uz e61 var dabūt virsu, flancim vieta paliek ?
https://www.ss.lv/msg/lv/transport/spare-parts/...s/18/bjfjji.html |
Offline | |
|
| dzuris | |
 Kopš: 01. Feb 2011
No: Rīga
Ziņojumi: 7627
Braucu ar:
| Dodiet sitadus diskus.
|
Offline | |
|
Fashion  | |
Kopš: 06. Jun 2007
Ziņojumi: 15052
Braucu ar:
| ssā divi komplekti par pieņemamu cenu, viens pat pilnais sets 4 + 1 pārdod 
P.S - bet lai tie diski labi izskatās tad autiņam jābūt sēdinātam tā pat kā bildē, uz stoka izskatās diezgan anāli  [ Šo ziņu laboja Fashion, 02 Feb 2016, 18:32:55 ] |
Offline | |
|
| dzuris | |
 Kopš: 01. Feb 2011
No: Rīga
Ziņojumi: 7627
Braucu ar:
| Anali ir sedinat masinas un braukt ar r15. Atradu 2 komplektus tikkai.
P.s nevaru atrast bet bija ari google bilde uz stock..  [ Šo ziņu laboja dzuris, 02 Feb 2016, 18:43:48 ] |
Offline | |
|
|
|
Fashion  | |
Kopš: 06. Jun 2007
Ziņojumi: 15052
Braucu ar:
|
02 Feb 2016, 18:43:04 dzuris rakstīja:
Anali ir sedinat masinas un braukt ar r15. Atradu 2 komplektus tikkai.
P.s nevaru atrast bet bija ari google bilde uz stock.. 
Ko tu tur pa 10 reizēm postus labo karoče, ņem stils deviņdiu, uz e39 ir rokafleim  |
Offline | |
|
| dzuris | |
 Kopš: 01. Feb 2011
No: Rīga
Ziņojumi: 7627
Braucu ar:
|
02 Feb 2016, 18:48:12 Fashion rakstīja:
02 Feb 2016, 18:43:04 dzuris rakstīja:
Anali ir sedinat masinas un braukt ar r15. Atradu 2 komplektus tikkai.
P.s nevaru atrast bet bija ari google bilde uz stock.. 
Ko tu tur pa 10 reizēm postus labo karoče, ņem stils deviņdiu, uz e39 ir rokafleim 
Blac nu es nevaru, gramatikas kludas powera necies.. jutos ka sporcs.. 250 es tev nolocisu par viniem. vari pievest..   |
Offline | |
|
| garfu | |
 Kopš: 06. Mar 2005
No: Rīga
Ziņojumi: 677
Braucu ar: 50
| Uz tirdziņu 4x100 Borbet RST17 9J R16 diski et15 un et30 ar riepam 215/40R16
350Eur
PM vai 28881888 |
Offline | |
|
| dmitriy_b | |
 Kopš: 25. Oct 2015
Ziņojumi: 25
Braucu ar: e61
| Kas šie pa diskiem, kāds zin? 
|
Offline | |
|