Online

Pašreiz BMWPower skatās 101 viesi un 0 reģistrēti lietotāji.

Ienākt BMWPower

Lietotājvards:

Parole:

Atcerēties

Aizmirsi paroli?

Reģistrēties

Forums » Vispārējās diskusijas » Pirkt - Pārdot - Mainīt

Tēma: Lietie diski II

AutorsZiņojums
LA
03. Dec 2015, 11:53 #17401

Kopš: 20. Feb 2007

No: Rīga

Ziņojumi: 9366

Braucu ar: 123D, KTM 640 ADV

Viens style 25 disks ar ļoti labu riepu. bija kā rezerves rats.

25e



22478767
Offline
biksesnost
03. Dec 2015, 12:31 #17402

Kopš: 09. Sep 2010

No: Rīga

Ziņojumi: 232

Braucu ar: auto

kāds var pateikt vai tie diski ir oriģinālie vai replikas?
https://www.ss.lv/msg/lv/transport/spare-parts/...s/19/biokpd.html
Offline
Mikelis
03. Dec 2015, 12:59 #17403

Kopš: 13. May 2003

No: Rīga

Ziņojumi: 2439

Braucu ar: Bayerische Motoren Werke

Bildēs izskatās pēc OEM. Uzzvani, pajautā. Vai arī aizbrauc uz vietas un apskaties kas rakstīts diska iekšpusē.

-----------------
Runāju mikrofonā par atlīdzību un palīdzu apgūt saules enerģiju :naac:
Offline
G1
03. Dec 2015, 13:12 #17404

Kopš: 22. Jul 2010

Ziņojumi: 807

Braucu ar: ...

https://www.ss.lv/msg/lv/transport/spare-parts/...9842727854847908 no e 39 piedāvājiet savu cenu.
Offline
Smell
03. Dec 2015, 14:17 #17405

Kopš: 16. Nov 2008

No: Liepāja

Ziņojumi: 333

Braucu ar: e30,e28,e34,c6 4f


25 Nov 2015, 20:51:25 Smell rakstīja:
Pārdodu labus,taisnus un svaigi pulētus BBS RC 090. 750€ ar normālām zemprofila riepām, diezgan steidzami! Cena protams labi runājama, var sarunāt arī nokrāsot citā krāsā vairāk PM vai labāk zvanīt/rakstīt 282o313divi. (bildes 2 un 3 no iepriekšējā īpašnieka)





Līdz jaunnedēļai 650.
Offline
biksesnost
03. Dec 2015, 15:28 #17406

Kopš: 09. Sep 2010

No: Rīga

Ziņojumi: 232

Braucu ar: auto


03 Dec 2015, 12:59:55 Mikelis rakstīja:
Bildēs izskatās pēc OEM. Uzzvani, pajautā. Vai arī aizbrauc uz vietas un apskaties kas rakstīts diska iekšpusē.

Kāda būs atškirība replikām?
Offline
Pusplests
03. Dec 2015, 15:28 #17407

Kopš: 09. Feb 2011

No: Rīga

Ziņojumi: 287

Braucu ar: Das auto


26 Nov 2015, 14:36:37 Pusplests rakstīja:

25 Nov 2015, 16:55:20 Pusplests rakstīja:
Pārdodu AEZ lietos diskus.
18"
5x112
225/40/R18
Bez riepām.
Atrodos Rīgā.
Cena 300 eur. (Nedaudz runajama)
PM!
[URL=http://www.bildites.lv/viewer.php?file=k7wfx5pc5d56fr4doqfj.jpg]
[/URL]


250 un done!


200 eur
Offline
Dn-848
03. Dec 2015, 17:13 #17408

Kopš: 08. Jun 2015

Ziņojumi: 78

Braucu ar: e36 Beater/ E39 Daily

Uz tirdzinu hartge diski:https://www.ss.lv/msg/lv/transport/spare-parts/...1763250194489956
Un vel e46 16" :https://www.ss.lv/msg/lv/transport/spare-parts/...8717438282910734

Pm vai 2026893septini
Offline
Ingussan
03. Dec 2015, 20:52 #17409

Kopš: 10. Nov 2011

No: Liepāja

Ziņojumi: 298

Braucu ar: E46 3.0D/E30 2.5I

https://www.ss.lv/msg/lv/transport/spare-parts/...8075782833620906
Tirgojas. diezgan. reti. orginali. BMW. e90. diski
style. 287
2x8J
2x8. 5J
riepas. pasvakas.
izskatisu. ari. mainjas. variantus. pret. R17/R18/R19
[URL=http://lejup.lv/]
[/URL]
vai,samainishu.pret.style.95

SHIE.R17.STYLE.73.DISKI.DER.E46/E36.toch
[URL=http://lejup.lv/]
[/URL]

style73.100e
ar.ziemas.riepaam.200e

[ Šo ziņu laboja Ingussan, 03 Dec 2015, 20:55:34 ]

Offline
RL90
03. Dec 2015, 22:15 #17410

Kopš: 19. Nov 2010

No: Rīga

Ziņojumi: 326

Braucu ar: SATAjet 5000B RP un BMW 330Ci

Ir divi diski dzīvi style44
Viens pusdzivs vajag valcet.

Ar piedāvājumiem pm.
Offline
mozais
03. Dec 2015, 23:31 #17411

Kopš: 14. Mar 2008

No: Cēsis

Ziņojumi: 1674

Braucu ar: e61 525d

Mekleju Borbet B R17 diskus
Varbut kads zina kurs tirgo?
Offline
development99
04. Dec 2015, 07:58 #17412

Kopš: 03. Jan 2013

Ziņojumi: 889

Braucu ar:


03 Dec 2015, 15:28:44 Pusplests rakstīja:

26 Nov 2015, 14:36:37 Pusplests rakstīja:

25 Nov 2015, 16:55:20 Pusplests rakstīja:
Pārdodu AEZ lietos diskus.
18"
5x112
225/40/R18
Bez riepām.
Atrodos Rīgā.
Cena 300 eur. (Nedaudz runajama)
PM!
[URL=http://www.bildites.lv/viewer.php?file=k7wfx5pc5d56fr4doqfj.jpg]
[/URL]


250 un done!


200 eur

Ar šādu kritumu jāgaida vēl 1-2 dienas, kad būs 150
Offline
Dn-848
04. Dec 2015, 15:35 #17413

Kopš: 08. Jun 2015

Ziņojumi: 78

Braucu ar: e36 Beater/ E39 Daily

Hartge kaltie diski der e28,e34 ,e36 R16 2x7.5j et13 divi 8.5j et20 divas jaunas riepas(3men lietotas), divas metamas.
Vizuali deretu parkrasot. Apskrapetas kantes. Ta teikt laika zobs ir darijis savu. 300€ PM vai 2026893septini

[ Šo ziņu laboja Dn-848, 04 Dec 2015, 15:44:07 ]

Offline
LAKIKS
04. Dec 2015, 16:14 #17414

Kopš: 27. Jan 2011

No: Ikšķile

Ziņojumi: 184

Braucu ar: Zirga ratiem

Style 15 r16 7.5J ET20 Ir 5 gabali ar 4 vacinjiem. M+S riepam 3mm.
Diski bilde ir nenomazgati , bet pirksanas bridi jau bus tiri. Kantes ir veselas un pat nav nobrazatas. Staveja uz e38 kurs tika kopts , bet motoram pienaca savs gals. Tadel tiek tirgoti sie diski der ari citiem modeliem. ( Ka ziemas diski ) Cena 120eiras

[ Šo ziņu laboja LAKIKS, 04 Dec 2015, 16:15:36 ]

Offline
Fashion
04. Dec 2015, 21:16 #17415

Kopš: 06. Jun 2007

Ziņojumi: 15052

Braucu ar:


04 Dec 2015, 21:05:55 ustes rakstīja:
file:///C:/Users/Sefpavars/Desktop/IMAG3822.jpg

Tu tak esi ģēnijs
Offline
Kaspars982
04. Dec 2015, 21:19 #17416

Kopš: 30. Oct 2013

Ziņojumi: 140

Braucu ar:


04 Dec 2015, 21:16:46 Fashion rakstīja:

04 Dec 2015, 21:05:55 ustes rakstīja:
file:///C:/Users/Sefpavars/Desktop/IMAG3822.jpg

Tu tak esi ģēnijs

Offline
ustes
04. Dec 2015, 21:20 #17417

Kopš: 17. Aug 2010

No: Rīga

Ziņojumi: 29

Braucu ar: melnu jauku Ģertrūdi.


04 Dec 2015, 21:16:46 Fashion rakstīja:

04 Dec 2015, 21:05:55 ustes rakstīja:
file:///C:/Users/Sefpavars/Desktop/IMAG3822.jpg

Tu tak esi ģēnijs

like
Offline
Resnis
05. Dec 2015, 13:45 #17418

Kopš: 06. Jul 2010

No: Rīga

Ziņojumi: 229

Braucu ar: BMW e65 4 ever

Pārdodu bmw oriğinālos style 95 r19 diskus ar sliktām riepām.
Diski taisni vienāda platuma 9j

Cena 250€

Links uz ss.lv
Offline
Spiedzinsh
05. Dec 2015, 16:04 #17419

Kopš: 14. Jun 2009

No: Rīga

Ziņojumi: 666

Braucu ar: Mocīti

Meklēju 2vus diskus 4x98 priekš vaz. Ideāli ja būtu šādi, bet der arī citi.


P.s pretī varu piedāvāt šādus diskus noslīpēti un nokrasoti balti. Pieļauju varētu būt 4x108 skruvju centri ir 8cm.


PM vai 28243591
Offline
Bron
05. Dec 2015, 16:44 #17420

Kopš: 30. Aug 2002

No: Rīga

Ziņojumi: 15204

Braucu ar: Traktortehniku by Nissan

Rīt (svētdien) Tukumā strādā kāda vieta kur pārbaudīt cik taisni/līki diski?
Offline

Moderatori: 968-jk, AV, AiwaShuraLLP, DoubleD, GirtzB, Lafter, PERFS, RVR, SteelRat, VLD, dust, linda, marihuans, mrc, noisex, smudo