Gadījuma bilde

Online

Pašreiz BMWPower skatās 74 viesi un 0 reģistrēti lietotāji.

Ienākt BMWPower

Lietotājvards:

Parole:

Atcerēties

Aizmirsi paroli?

Reģistrēties

Forums » Vispārējās diskusijas » Pirkt - Pārdot - Mainīt

Tēma: Lietie diski II

AutorsZiņojums
FIB
18. Nov 2015, 18:22 #17281

Kopš: 08. Sep 2006

No: Valmiera

Ziņojumi: 905

Braucu ar: Touringu un kabrio

R19 8,5j ET38 235/35 un 9,5j ET45 265/35





Riepas 6mm. Nesezonas cena 600eur
Offline
Reyno
18. Nov 2015, 22:10 #17282

Kopš: 26. Oct 2007

No: Rīga

Ziņojumi: 2306

Braucu ar: 530d

Pērku E60/E61 R17 lietos diskus.
Var būt līki, apbružāti, oksidējušies utt.
Bet novērtēšu arī "sterilus".
P.S. Arī ziemas riepas interesē 225/50R17
Offline
audiaudia4
18. Nov 2015, 22:27 #17283

Kopš: 27. Oct 2011

No: Rīga

Ziņojumi: 142

Braucu ar: Ar audi un bmw

Vajag r16 diskus kas der e39.pa leto vienalga kadus
Offline
kurlis
19. Nov 2015, 00:13 #17284

Kopš: 19. Dec 2011

No: Rīga

Ziņojumi: 4243

Braucu ar:


17 Nov 2015, 08:50:32 Still rakstīja:
Meklēju BBS Rk diskus. Jebkāda stavoklī.

PM vai 27I6895o





Ja visu pareizi saprotu, tad ļoti labs dīls - nedaudz virs 500e par RK ar RS-Riem
http://www.autogidas.lt/bbs-federal-rs-r--r18-111013749.html
Offline
dzuris
19. Nov 2015, 12:48 #17285

Kopš: 01. Feb 2011

No: Rīga

Ziņojumi: 7627

Braucu ar:

R17 ar 2x labām 245/45 un divām sudigam 255/45. Diski taisni un nemetināti. Ja ar riepām tad 250€, ja bez tad 200€ PM vai 26799373
Vēl pieejami 4x100 opela r14 diski. Komplekts 20€

[ Šo ziņu laboja dzuris, 19 Nov 2015, 12:51:19 ]

Offline
Montana
19. Nov 2015, 14:04 #17286

Kopš: 27. Jan 2008

Ziņojumi: 10736

Braucu ar: Šahs un mats !

es vinjam piedaavaaju vaacinjus, teica lai nolaizhos uz zemes, ja vinji maksatu kapeikas, drosi vien jau sen buutu vinsh dabuujis vinjus, bet tik taalu laikam neaizdomaajaas
Offline
ppauls
19. Nov 2015, 15:04 #17287

Kopš: 22. Nov 2014

Ziņojumi: 10

Braucu ar:



Meklēju vienu šādu R16 disku
Offline
charbis
19. Nov 2015, 16:17 #17288

Kopš: 18. Jan 2005

Ziņojumi: 2000

Braucu ar: e30 cabrio un f06

der e46, e9x. neder 3.0
https://www.ss.lv/msg/lv/transport/spare-parts/....html?1447942567
Offline
Kristians
19. Nov 2015, 20:22 #17289

Kopš: 24. Aug 2013

No: Liepāja

Ziņojumi: 14

Braucu ar: E34

Piedāvājat ALPINA B12 R18 priekšā 9j aizmugure 10,5j. pm.
Offline
darkness1111
19. Nov 2015, 21:05 #17290

Kopš: 22. Mar 2014

Ziņojumi: 387

Braucu ar:

der e36 e38 e34 e46
r16
[URL=http://www.bildites.lv/viewer.php?file=dyhwy84skdzci4demki.jpg]
[/URL]
divas riepas ok ziemas divas sudigas
26718346
Offline
way
19. Nov 2015, 21:45 #17291

Kopš: 06. Jun 2012

No: Rīga

Ziņojumi: 196

Braucu ar: E53 n62 F07 n57

nu ko nevienam nav style 95 ?
Offline
SpOrcMeN
19. Nov 2015, 21:47 #17292

Kopš: 14. May 2002

Ziņojumi: 34090

Braucu ar: banderautomobili



Turbo steidzami mēklēju E39 M5 oriģinālos diskus Style 65.

PM vai 26171717







-----------------
ІБАШТЕ!!!!! ЗА УКРАЇНУ!!!!!!!
Нехай подохне суче плем’я!!!!


Offline
SpOrcMeN
19. Nov 2015, 21:48 #17293

Kopš: 14. May 2002

Ziņojumi: 34090

Braucu ar: banderautomobili



var ari shitadus steidzami mekleju.






-----------------
ІБАШТЕ!!!!! ЗА УКРАЇНУ!!!!!!!
Нехай подохне суче плем’я!!!!


Offline
daticho
19. Nov 2015, 21:50 #17294

Kopš: 11. Jun 2007

No: Zilupe

Ziņojumi: 11432

Braucu ar: FN-15

Kādam vajag OEM Alpinas R19?
600 EUR

PM
Offline
monster_xx
19. Nov 2015, 22:40 #17295

Kopš: 09. Jan 2010

No: Tukums

Ziņojumi: 905

Braucu ar: VW

LABS VAKARS !!!

Bračka (ne jau minions) meklē r17 priekš e61. Ja nu Jums ir ko piedāvat pa nekossssssmosu tad lūdzu->
PM/ or call 26666487
ss.lv paši mākam
Offline
daticho
20. Nov 2015, 10:05 #17296

Kopš: 11. Jun 2007

No: Zilupe

Ziņojumi: 11432

Braucu ar: FN-15


19 Nov 2015, 21:50:25 daticho rakstīja:
Kādam vajag OEM Alpinas R19?
600 EUR

PM



saimnieks itkā brauc pakaļ, nerakstiet vairāk. ja viņš nepaņems vai pīkstēs ka mušas apdirsušas tad padošu info ka atkal brīvi.
Offline
Montana
20. Nov 2015, 12:09 #17297

Kopš: 27. Jan 2008

Ziņojumi: 10736

Braucu ar: Šahs un mats !


20 Nov 2015, 10:05:33 daticho rakstīja:

19 Nov 2015, 21:50:25 daticho rakstīja:
Kādam vajag OEM Alpinas R19?
600 EUR

PM



saimnieks itkā brauc pakaļ, nerakstiet vairāk. ja viņš nepaņems vai pīkstēs ka mušas apdirsušas tad padošu info ka atkal brīvi.
noteikti 300 eur piedāvās, tas jau saimnieka stiliņā
Offline
KristapsA
20. Nov 2015, 14:36 #17298

Kopš: 12. May 2011

No: Rīga

Ziņojumi: 247

Braucu ar:

Meklēju r16, 5x112 diskus priekš b8 a4.
Offline
Reyno
20. Nov 2015, 15:24 #17299

Kopš: 26. Oct 2007

No: Rīga

Ziņojumi: 2306

Braucu ar: 530d


11 Nov 2015, 11:16:39 Reyno rakstīja:
Pērku disku centriņus kā bildē.
Interesē 3-4gb. Var pa vienam, ar defektiem, bez logo utt.




Offline
eena
20. Nov 2015, 15:43 #17300

Kopš: 06. Aug 2015

No: Jelgava

Ziņojumi: 31

Braucu ar: visu

Piedāvājumā skaisti un viegli Japan Racing diski.

vairāki komplekti ir uz vietas:
Japan Racing JR10 Gold r16 8j ET20 4x100/4x108 - 500e
Japan Racing JR14 BlackGold Finish r16 8j ET25 4x100 - 500e
Japan Racing JR15 White r16 8j ET25 4x100/4108 - 500e
Japan Racing JR3 Yellow r16 8j ET25 4x100/4x108 - 520e
Japan Racing JR9 Gold r16 8j ET25 4x100/4x108 - 500e
Japan Racing JR9 White r16 8j ET25 4x100/4x108 - 500e
Japan Racing JR10 Gold R18 8.5j ET35 un 9.5j ET35 5x100/120 - 650e
Japan Racing JR10 Machined Sil R17 8j ET35 5x108/5x112 - 550e
Japan Racing JR10 Machined Sil R17 8j ET25 un 9j ET20 5x114/5x120- 560e



Ir iespēja pasūtīt visus pieejamos JR modeļus ar dažādiem platumiem, iznesumiem, krāsām un skrūvju attālumiem

Atrodamies Jelgavā.
23777nullenulle7 vai pm


poweram cenas draudzīgākas




Offline

Moderatori: 968-jk, AV, AiwaShuraLLP, DoubleD, GirtzB, Lafter, PERFS, RVR, SteelRat, VLD, dust, linda, marihuans, mrc, noisex, smudo