| Autors | Ziņojums |
| cipargalva | |
 Kopš: 07. Jul 2009
No: Valmiera
Ziņojumi: 6750
Braucu ar: quattro
| Koderi, tev ar Ādažu oligarhu jātaisa sava powera apakškomūna. |
Offline | |
|
| divkosigais | |
 Kopš: 15. Feb 2010
No: Rīga
Ziņojumi: 6627
Braucu ar:
| epatj...epatj...
kaa parasts jautaajums par atluugumu + meenessa atstraadaassanu un slimiibas lapas nnemssanu taaa laikaa... novirziijaas uz IT nozari.
Labi, ka vismaz nav ierastais komplekteetaajs/kurjers=1000eur uz kkepas. |
Offline | |
|
| edzhaans | |
 Kopš: 15. Jan 2012
Ziņojumi: 7337
Braucu ar:
|
15 Jun 2016, 21:58:34 @divkosigais rakstīja:
epatj...epatj...
kaa parasts jautaajums par atluugumu + meenessa atstraadaassanu un slimiibas lapas nnemssanu taaa laikaa... novirziijaas uz IT nozari.
Labi, ka vismaz nav ierastais komplekteetaajs/kurjers=1000eur uz kkepas.
Jā, pareiz, par tevi aizmirsām. Nu, karoč, ja tevi nelaiž vaļā uzzīmē uz lapas pimpi, ieliec aploksnē un iedot šefam  |
Offline | |
|
| markelis | |
 Kopš: 28. Oct 2002
Ziņojumi: 13010
Braucu ar: eFku
|
15 Jun 2016, 21:58:34 @divkosigais rakstīja:
epatj...epatj...
kaa parasts jautaajums par atluugumu + meenessa atstraadaassanu un slimiibas lapas nnemssanu taaa laikaa... novirziijaas uz IT nozari.
Labi, ka vismaz nav ierastais komplekteetaajs/kurjers=1000eur uz kkepas.
shii ir normaala maajaslapa veciit  |
Offline | |
|
Araajz  | |
 Kopš: 30. Aug 2008
No: Rīga
Ziņojumi: 28639
Braucu ar: E39
|
15 Jun 2016, 21:26:22 @koderis rakstīja:
mēs visi esam rahītiski, sapistām mugurām un pudeļu brillēm. strādājam sarkanām acīm pie crt monitoriem un baidamies no savas ēnas. 
True story, redzot otra ātrākā 535D šoferīti, šermuļi pārskrien pār kauliem  |
Offline | |
|
Sternwolf  | |
 Kopš: 03. Mar 2004
No: Rīga
Ziņojumi: 2262
Braucu ar: izslēgtu DSC
| būt programmētājam trendīgajās sfērās nav slikti. Pēdējā un pašreizējā darbā jau pirmo pusgadu 6k uz rokām mēnesī. 8h darbadienas kur pusi no viņām atstrādā no mājām. No LinkedIn sakarīgi piedāvājumi nāk ik pa 2-3 mēnešiem. Sakarīgi tādā ziņā ka piedāvā strādāt dažādās pasaules valstīs, vēl piemeram piemet 10k pārcelšanās pabalstus utt.
Un galvenais ir domāt, iedziļināties un saprast to procesu mehāniku un to var darīt arī pa parku staigājot. Bet šā vai tā pēc šāda intelektuāla darba fiziskā slodzīte vakaros ir ļoti baudāma. Iespējams tāpec IT cilvēki manuprāti ir ļoti plaši pārstāvēti dažādās sportiskās aktivitātēs
----------------- WEB risinājumi |
Offline | |
|
| 422167 | |
 Kopš: 04. Aug 2014
Ziņojumi: 1942
Braucu ar: liektajiem diskiem
|
15 Jun 2016, 21:52:26 @bertons rakstīja:
Varu piedaavaat darbu sakariigiem DB dizaineriem - MSSQL, Oracle, DB2, HANA en shit. Darbs saistiits ar datu integraaciju utml. Siikaak PM.
tu davai nelecies es to visu pusliidz maaku tikai atsifree
-DB-dienas bizness aviize skaidrs maaku
-MSSQL kas tas par suudu
-Oracle laikam pleeve skaidrs maaku
-DB2- aviizes otrais izdevums vai kas?
-HANA- skaidrs kas ir hana tas ir ..zdec arii maaku
cik meenesii var izcelt labaak uzraksti
uz kepas protams
|
Offline | |
|
| Ksneps | |
Kopš: 02. Sep 2005
No: Rīga
Ziņojumi: 1546
Braucu ar:
|
15 Jun 2016, 22:05:44 @Sternwolf rakstīja:
būt programmētājam trendīgajās sfērās nav slikti. Pēdējā un pašreizējā darbā jau pirmo pusgadu 6k uz rokām mēnesī. 8h darbadienas kur pusi no viņām atstrādā no mājām. No LinkedIn sakarīgi piedāvājumi nāk ik pa 2-3 mēnešiem. Sakarīgi tādā ziņā ka piedāvā strādāt dažādās pasaules valstīs, vēl piemeram piemet 10k pārcelšanās pabalstus utt.
Un galvenais ir domāt, iedziļināties un saprast to procesu mehāniku un to var darīt arī pa parku staigājot. Bet šā vai tā pēc šāda intelektuāla darba fiziskā slodzīte vakaros ir ļoti baudāma. Iespējams tāpec IT cilvēki manuprāti ir ļoti plaši pārstāvēti dažādās sportiskās aktivitātēs
Varbūt precizēsi kāds tieši virziens jāmācās un jāstrādā, lai tā pelnītu? Cik nu sanācis parunāt ar IT cilvēkiem - neko sakarīgu nespēj nokomentēt.  |
Offline | |
|
|
|
| cipargalva | |
 Kopš: 07. Jul 2009
No: Valmiera
Ziņojumi: 6750
Braucu ar: quattro
| Tā, skatos jauna powera latiņa ir uzstādīta. Iepriekšējie oligarhi atpūšās. |
Offline | |
|
Sternwolf  | |
 Kopš: 03. Mar 2004
No: Rīga
Ziņojumi: 2262
Braucu ar: izslēgtu DSC
|
15 Jun 2016, 22:08:32 @bertons rakstīja:
6k uz rokas kaa darbiniekam. pastaasti kur un ko tu dari 
Vācijā priekš Volkswagen, tikko palaidām Car-Net kopā ar jauno Tiguan:
reklamas video
Taisu Front-End
----------------- WEB risinājumi |
Offline | |
|
Delerium  | |
 Kopš: 29. Apr 2004
No: Sigulda
Ziņojumi: 8329
Braucu ar: Alfa Romeo 159, Ford S-max, Saab 900 cabrio
| emigranti neskaitaas  |
Offline | |
|
| cipargalva | |
 Kopš: 07. Jul 2009
No: Valmiera
Ziņojumi: 6750
Braucu ar: quattro
|
15 Jun 2016, 22:14:37 @Delerium rakstīja:
emigranti neskaitaas 
Jā, tam ir cita sacīkste. Tur Lafters ar kuteri jau ir augšgalā. |
Offline | |
|
Sternwolf  | |
 Kopš: 03. Mar 2004
No: Rīga
Ziņojumi: 2262
Braucu ar: izslēgtu DSC
|
15 Jun 2016, 22:14:37 @Delerium rakstīja:
emigranti neskaitaas 
programmētājiem dzīvesvietai nav nozīmes - pietiek ar netu un kompi un dažreiz tik jāaizlido uz kādiem svarīgākiem mītingiem. Ir kolēģi arī no Londonas un Ungārijas kas tā lidinās katru otro nedēļu uz pāris dienām
----------------- WEB risinājumi |
Offline | |
|
| sandijslv | |
 Kopš: 07. Aug 2011
Ziņojumi: 264
Braucu ar:
| Ja kādreiz meklē DB adminus, tad dod ziņu. Tikai ārpakalpojumi vai konsultācijas - neesam HR kompānija 
15 Jun 2016, 21:52:26 @bertons rakstīja:
Varu piedaavaat darbu sakariigiem DB dizaineriem - MSSQL, Oracle, DB2, HANA en shit. Darbs saistiits ar datu integraaciju utml. Siikaak PM.
|
Offline | |
|
| karlsonss | |
Kopš: 02. Feb 2009
No: Jelgava
Ziņojumi: 23038
Braucu ar:
|
15 Jun 2016, 21:15:31 @koderis rakstīja:
15 Jun 2016, 21:12:39 @dzuris rakstīja:
Pamegini darit fizisku un savadaku darbu. Redzesim kas no tevis sanaks 
priekš kam man tas būtu jādara? es visus šos 12 vai 13 gadus esmu nepārtraukti izglītojies, lai man tas nebūtu jādara. ja tev šķiet, ka fizisks darbs tevi padara par veci, tad iesaku steidzami mainīt prioritātes dzīvē

|
Offline | |
|
Sternwolf  | |
 Kopš: 03. Mar 2004
No: Rīga
Ziņojumi: 2262
Braucu ar: izslēgtu DSC
|
15 Jun 2016, 22:14:38 @bertons rakstīja:
15 Jun 2016, 22:13:14 @Sternwolf rakstīja:
15 Jun 2016, 22:08:32 @bertons rakstīja:
6k uz rokas kaa darbiniekam. pastaasti kur un ko tu dari 
Vācijā priekš Volkswagen, tikko palaidām Car-Net kopā ar jauno Tiguan:
reklamas video
Taisu Front-End
ko tieshi tu dari un kaadaa uznjemumaa?
Visu kas zem Front-End stāv - JS, HTML, CSS, Angular.js utt.
----------------- WEB risinājumi |
Offline | |
|
|
|
| m12 | |
 Kopš: 04. Jan 2011
No: Jelgava
Ziņojumi: 546
Braucu ar: 955
| ja visi ietu uz darbu ar attieksmi kā dzuris, tad arī vidējais algas līmenis būtu augstāks, a tgd baigi piekopts, man ta poh, es jau neiešu iespringt, tāpat alga sūc, darba devējs tāpat par mani nerūpēsies vecumdienās utt, līdz ar to darbā slēpo, nevis strāda |
Offline | |
|
| karlsonss | |
Kopš: 02. Feb 2009
No: Jelgava
Ziņojumi: 23038
Braucu ar:
|
15 Jun 2016, 22:11:48 @cipargalva rakstīja:
Tā, skatos jauna powera latiņa ir uzstādīta. Iepriekšējie oligarhi atpūšās.
peec peedeejaam lapaam es saprotu, ka visi iepriekseejie "oligarhi" patiesiibaa ir peedeejie bomaari, jo kodeet nemaak... un tie, ka ir ar algu zem stukas - tie vispaar ir zemcilveeki un vergi...
dazhi te maakonjos lidinaas, dziive aplauziis  |
Offline | |
|
| dzuris | |
 Kopš: 01. Feb 2011
No: Rīga
Ziņojumi: 7627
Braucu ar:
| 6k menesi un x 2 nedelas esot jalido  |
Offline | |
|
Sternwolf  | |
 Kopš: 03. Mar 2004
No: Rīga
Ziņojumi: 2262
Braucu ar: izslēgtu DSC
|
15 Jun 2016, 22:29:52 @bertons rakstīja:
15 Jun 2016, 22:22:41 @Sternwolf rakstīja:
Visu kas zem Front-End stāv - JS, HTML, CSS, Angular.js utt.
LV straadaa? kas pa uznjeemumu?
Tam nav nozīmes
----------------- WEB risinājumi |
Offline | |
|