Gadījuma bilde

Online

Pašreiz BMWPower skatās 112 viesi un 4 reģistrēti lietotāji.

Ienākt BMWPower

Lietotājvards:

Parole:

Atcerēties

Aizmirsi paroli?

Reģistrēties

Forums » Vispārējās diskusijas » Tērzētava

Tēma: Darba tirgus

AutorsZiņojums
cipargalva
15. Jun 2016, 21:57 #17241

Kopš: 07. Jul 2009

No: Valmiera

Ziņojumi: 6750

Braucu ar: quattro

Koderi, tev ar Ādažu oligarhu jātaisa sava powera apakškomūna.
Offline
divkosigais
15. Jun 2016, 21:58 #17242

Kopš: 15. Feb 2010

No: Rīga

Ziņojumi: 6627

Braucu ar:

epatj...epatj...
kaa parasts jautaajums par atluugumu + meenessa atstraadaassanu un slimiibas lapas nnemssanu taaa laikaa... novirziijaas uz IT nozari.

Labi, ka vismaz nav ierastais komplekteetaajs/kurjers=1000eur uz kkepas.
Offline
edzhaans
15. Jun 2016, 22:00 #17243

Kopš: 15. Jan 2012

Ziņojumi: 7337

Braucu ar:


15 Jun 2016, 21:58:34 @divkosigais rakstīja:
epatj...epatj...
kaa parasts jautaajums par atluugumu + meenessa atstraadaassanu un slimiibas lapas nnemssanu taaa laikaa... novirziijaas uz IT nozari.

Labi, ka vismaz nav ierastais komplekteetaajs/kurjers=1000eur uz kkepas.

Jā, pareiz, par tevi aizmirsām. Nu, karoč, ja tevi nelaiž vaļā uzzīmē uz lapas pimpi, ieliec aploksnē un iedot šefam
Offline
markelis
15. Jun 2016, 22:00 #17244

Kopš: 28. Oct 2002

Ziņojumi: 13010

Braucu ar: eFku


15 Jun 2016, 21:58:34 @divkosigais rakstīja:
epatj...epatj...
kaa parasts jautaajums par atluugumu + meenessa atstraadaassanu un slimiibas lapas nnemssanu taaa laikaa... novirziijaas uz IT nozari.

Labi, ka vismaz nav ierastais komplekteetaajs/kurjers=1000eur uz kkepas.


shii ir normaala maajaslapa veciit
Offline
Araajz
15. Jun 2016, 22:02 #17245

Kopš: 30. Aug 2008

No: Rīga

Ziņojumi: 28639

Braucu ar: E39


15 Jun 2016, 21:26:22 @koderis rakstīja:
mēs visi esam rahītiski, sapistām mugurām un pudeļu brillēm. strādājam sarkanām acīm pie crt monitoriem un baidamies no savas ēnas.

True story, redzot otra ātrākā 535D šoferīti, šermuļi pārskrien pār kauliem
Offline
Sternwolf
15. Jun 2016, 22:05 #17246

Kopš: 03. Mar 2004

No: Rīga

Ziņojumi: 2262

Braucu ar: izslēgtu DSC

būt programmētājam trendīgajās sfērās nav slikti. Pēdējā un pašreizējā darbā jau pirmo pusgadu 6k uz rokām mēnesī. 8h darbadienas kur pusi no viņām atstrādā no mājām. No LinkedIn sakarīgi piedāvājumi nāk ik pa 2-3 mēnešiem. Sakarīgi tādā ziņā ka piedāvā strādāt dažādās pasaules valstīs, vēl piemeram piemet 10k pārcelšanās pabalstus utt.
Un galvenais ir domāt, iedziļināties un saprast to procesu mehāniku un to var darīt arī pa parku staigājot. Bet šā vai tā pēc šāda intelektuāla darba fiziskā slodzīte vakaros ir ļoti baudāma. Iespējams tāpec IT cilvēki manuprāti ir ļoti plaši pārstāvēti dažādās sportiskās aktivitātēs

-----------------
WEB risinājumi
Offline
422167
15. Jun 2016, 22:09 #17247

Kopš: 04. Aug 2014

Ziņojumi: 1942

Braucu ar: liektajiem diskiem


15 Jun 2016, 21:52:26 @bertons rakstīja:
Varu piedaavaat darbu sakariigiem DB dizaineriem - MSSQL, Oracle, DB2, HANA en shit. Darbs saistiits ar datu integraaciju utml. Siikaak PM.

tu davai nelecies es to visu pusliidz maaku tikai atsifree
-DB-dienas bizness aviize skaidrs maaku
-MSSQL kas tas par suudu
-Oracle laikam pleeve skaidrs maaku
-DB2- aviizes otrais izdevums vai kas?
-HANA- skaidrs kas ir hana tas ir ..zdec arii maaku
cik meenesii var izcelt labaak uzraksti
uz kepas protams
Offline
Ksneps
15. Jun 2016, 22:09 #17248

Kopš: 02. Sep 2005

No: Rīga

Ziņojumi: 1546

Braucu ar:


15 Jun 2016, 22:05:44 @Sternwolf rakstīja:
būt programmētājam trendīgajās sfērās nav slikti. Pēdējā un pašreizējā darbā jau pirmo pusgadu 6k uz rokām mēnesī. 8h darbadienas kur pusi no viņām atstrādā no mājām. No LinkedIn sakarīgi piedāvājumi nāk ik pa 2-3 mēnešiem. Sakarīgi tādā ziņā ka piedāvā strādāt dažādās pasaules valstīs, vēl piemeram piemet 10k pārcelšanās pabalstus utt.
Un galvenais ir domāt, iedziļināties un saprast to procesu mehāniku un to var darīt arī pa parku staigājot. Bet šā vai tā pēc šāda intelektuāla darba fiziskā slodzīte vakaros ir ļoti baudāma. Iespējams tāpec IT cilvēki manuprāti ir ļoti plaši pārstāvēti dažādās sportiskās aktivitātēs


Varbūt precizēsi kāds tieši virziens jāmācās un jāstrādā, lai tā pelnītu? Cik nu sanācis parunāt ar IT cilvēkiem - neko sakarīgu nespēj nokomentēt.
Offline
cipargalva
15. Jun 2016, 22:11 #17249

Kopš: 07. Jul 2009

No: Valmiera

Ziņojumi: 6750

Braucu ar: quattro

Tā, skatos jauna powera latiņa ir uzstādīta. Iepriekšējie oligarhi atpūšās.
Offline
Sternwolf
15. Jun 2016, 22:13 #17250

Kopš: 03. Mar 2004

No: Rīga

Ziņojumi: 2262

Braucu ar: izslēgtu DSC


15 Jun 2016, 22:08:32 @bertons rakstīja:
6k uz rokas kaa darbiniekam. pastaasti kur un ko tu dari

Vācijā priekš Volkswagen, tikko palaidām Car-Net kopā ar jauno Tiguan:
reklamas video
Taisu Front-End

-----------------
WEB risinājumi
Offline
Delerium
15. Jun 2016, 22:14 #17251

Kopš: 29. Apr 2004

No: Sigulda

Ziņojumi: 8329

Braucu ar: Alfa Romeo 159, Ford S-max, Saab 900 cabrio

emigranti neskaitaas
Offline
cipargalva
15. Jun 2016, 22:16 #17252

Kopš: 07. Jul 2009

No: Valmiera

Ziņojumi: 6750

Braucu ar: quattro


15 Jun 2016, 22:14:37 @Delerium rakstīja:
emigranti neskaitaas


Jā, tam ir cita sacīkste. Tur Lafters ar kuteri jau ir augšgalā.
Offline
Sternwolf
15. Jun 2016, 22:17 #17253

Kopš: 03. Mar 2004

No: Rīga

Ziņojumi: 2262

Braucu ar: izslēgtu DSC


15 Jun 2016, 22:14:37 @Delerium rakstīja:
emigranti neskaitaas

programmētājiem dzīvesvietai nav nozīmes - pietiek ar netu un kompi un dažreiz tik jāaizlido uz kādiem svarīgākiem mītingiem. Ir kolēģi arī no Londonas un Ungārijas kas tā lidinās katru otro nedēļu uz pāris dienām

-----------------
WEB risinājumi
Offline
sandijslv
15. Jun 2016, 22:20 #17254

Kopš: 07. Aug 2011

Ziņojumi: 264

Braucu ar:

Ja kādreiz meklē DB adminus, tad dod ziņu. Tikai ārpakalpojumi vai konsultācijas - neesam HR kompānija


15 Jun 2016, 21:52:26 @bertons rakstīja:
Varu piedaavaat darbu sakariigiem DB dizaineriem - MSSQL, Oracle, DB2, HANA en shit. Darbs saistiits ar datu integraaciju utml. Siikaak PM.
Offline
karlsonss
15. Jun 2016, 22:21 #17255

Kopš: 02. Feb 2009

No: Jelgava

Ziņojumi: 23038

Braucu ar:


15 Jun 2016, 21:15:31 @koderis rakstīja:

15 Jun 2016, 21:12:39 @dzuris rakstīja:
Pamegini darit fizisku un savadaku darbu. Redzesim kas no tevis sanaks

priekš kam man tas būtu jādara? es visus šos 12 vai 13 gadus esmu nepārtraukti izglītojies, lai man tas nebūtu jādara. ja tev šķiet, ka fizisks darbs tevi padara par veci, tad iesaku steidzami mainīt prioritātes dzīvē




Offline
Sternwolf
15. Jun 2016, 22:22 #17256

Kopš: 03. Mar 2004

No: Rīga

Ziņojumi: 2262

Braucu ar: izslēgtu DSC


15 Jun 2016, 22:14:38 @bertons rakstīja:

15 Jun 2016, 22:13:14 @Sternwolf rakstīja:

15 Jun 2016, 22:08:32 @bertons rakstīja:
6k uz rokas kaa darbiniekam. pastaasti kur un ko tu dari

Vācijā priekš Volkswagen, tikko palaidām Car-Net kopā ar jauno Tiguan:
reklamas video
Taisu Front-End


ko tieshi tu dari un kaadaa uznjemumaa?

Visu kas zem Front-End stāv - JS, HTML, CSS, Angular.js utt.

-----------------
WEB risinājumi
Offline
m12
15. Jun 2016, 22:24 #17257

Kopš: 04. Jan 2011

No: Jelgava

Ziņojumi: 546

Braucu ar: 955

ja visi ietu uz darbu ar attieksmi kā dzuris, tad arī vidējais algas līmenis būtu augstāks, a tgd baigi piekopts, man ta poh, es jau neiešu iespringt, tāpat alga sūc, darba devējs tāpat par mani nerūpēsies vecumdienās utt, līdz ar to darbā slēpo, nevis strāda
Offline
karlsonss
15. Jun 2016, 22:28 #17258

Kopš: 02. Feb 2009

No: Jelgava

Ziņojumi: 23038

Braucu ar:


15 Jun 2016, 22:11:48 @cipargalva rakstīja:
Tā, skatos jauna powera latiņa ir uzstādīta. Iepriekšējie oligarhi atpūšās.


peec peedeejaam lapaam es saprotu, ka visi iepriekseejie "oligarhi" patiesiibaa ir peedeejie bomaari, jo kodeet nemaak... un tie, ka ir ar algu zem stukas - tie vispaar ir zemcilveeki un vergi...

dazhi te maakonjos lidinaas, dziive aplauziis
Offline
dzuris
15. Jun 2016, 22:30 #17259

Kopš: 01. Feb 2011

No: Rīga

Ziņojumi: 7627

Braucu ar:

6k menesi un x 2 nedelas esot jalido
Offline
Sternwolf
15. Jun 2016, 22:35 #17260

Kopš: 03. Mar 2004

No: Rīga

Ziņojumi: 2262

Braucu ar: izslēgtu DSC


15 Jun 2016, 22:29:52 @bertons rakstīja:

15 Jun 2016, 22:22:41 @Sternwolf rakstīja:
Visu kas zem Front-End stāv - JS, HTML, CSS, Angular.js utt.


LV straadaa? kas pa uznjeemumu?

Tam nav nozīmes

-----------------
WEB risinājumi
Offline

Moderatori: 968-jk, AV, AiwaShuraLLP, BigArchi, GirtzB, Lafter, PERFS, RVR, R_BERGS, SteelRat, VLD, linda, mrc, noisex, smudo