Online

Pašreiz BMWPower skatās 88 viesi un 3 reģistrēti lietotāji.

Ienākt BMWPower

Lietotājvards:

Parole:

Atcerēties

Aizmirsi paroli?

Reģistrēties

Forums » Vispārējās diskusijas » Audio, video un multimēdiju forums

Tēma: Joki 77

AutorsZiņojums
FR888
07. Jul 2018, 12:37 #1723

Kopš: 22. Oct 2015

Ziņojumi: 2642

Braucu ar: F06 640d Gran Coupe

normals tizlenis
Offline
uldens1
07. Jul 2018, 12:42 #1724

Kopš: 28. Feb 2008

Ziņojumi: 17346

Braucu ar:

pats varonis ar komentos atzīmējies Links
Offline
FR888
07. Jul 2018, 12:45 #1725

Kopš: 22. Oct 2015

Ziņojumi: 2642

Braucu ar: F06 640d Gran Coupe

Ko vins tur komente?
Offline
uldens1
07. Jul 2018, 12:46 #1726

Kopš: 28. Feb 2008

Ziņojumi: 17346

Braucu ar:


07 Jul 2018, 12:45:57 @FR888 rakstīja:
Ko vins tur komente?
Edgars Labais Nu ka tad bija! pie krustojuma pie plazas majam kur zime braukt tikai taisni damas izdoma griest pa kreisi un uztaisa korki es biju aiz vinam un aiz manis vel dazi "loti apmierinati vaditaji" es uztaureju lai brauc taisni un paradiju uz zimi tad kad mes izbraucam uz taisna posma meitenes nu maks uz 30km/h brauca un kad preti nebija masinas saku apdzit un nevarbut damas saka spiest grida peksni! Nu diezgan tizla riciba, un ja visadi zesti utt ir normali tad es vispar esmu uz soka un tas ka es izkapu un nolamajos ir normali par tadam uzvedibas manierem
Offline
sn
07. Jul 2018, 12:47 #1727

Kopš: 24. Jul 2008

No: Rīga

Ziņojumi: 1879753

Braucu ar: nekrāsotu BMW :(


07 Jul 2018, 12:42:01 @uldens1 rakstīja:
pats varonis ar komentos atzīmējies Links



-----------------
Nemāki braukt? Parādi to citiem - nopērc volvo!
Offline
FR888
07. Jul 2018, 12:49 #1728

Kopš: 22. Oct 2015

Ziņojumi: 2642

Braucu ar: F06 640d Gran Coupe

Uznem apgriezienus
Offline
sn
07. Jul 2018, 13:03 #1729

Kopš: 24. Jul 2008

No: Rīga

Ziņojumi: 1879753

Braucu ar: nekrāsotu BMW :(

kāds viņam powerā niks? vajag pateikt, lai iemācās paātrināties, kad dzen.

-----------------
Nemāki braukt? Parādi to citiem - nopērc volvo!
Offline
FR888
07. Jul 2018, 13:09 #1730

Kopš: 22. Oct 2015

Ziņojumi: 2642

Braucu ar: F06 640d Gran Coupe

tak visi zin ka meitenem ir tads sindroms, kad saprot ka tupii un kaads iet uz apgonu tad tas ir beznosacijumu instinkts dod virsu gaazi. smazdzenes tur nepiedalas. tas vienkarsi ir jaasaprot. katrs atbild pats par savu ricibu. pat ja daamas nolohojas, tas nedod tiesibas moralas apsaukaties un bloket satiksmi ARI VISIEM PAAREEJIEM.
Offline
b1te
07. Jul 2018, 13:11 #1731

Kopš: 14. Mar 2011

No: Rīga

Ziņojumi: 1999

Braucu ar: das auto

Edgars visu salika pa plauktiem. Stulbas vecenes un punkts.
Nebrīnīšos, ka viņa vel kādam message rakstīja dudinot uz 30, tādu mums pilna pilsēta multitāskeru.

P.s. bļaut un skaidroties protams nevajdzēja, bet nu droši vien emocijas sakāpa

[ Šo ziņu laboja b1te, 07 Jul 2018, 13:15:55 ]

Offline
ozo
07. Jul 2018, 13:12 #1732

Kopš: 27. Oct 2005

Ziņojumi: 19112

Braucu ar: Braucu ar

Stroga powerists, FB kopējos draugos tikai poweristi, visi ar reputāciju
Nevaru iedomāties tādu situāciju, lai ietu skaidroties ar dāmu pie stūres, nožēlojami. (Pat tādā gadījuma, ka šīs jaunkundzes uz "dāmām" īsti nepretendē)
Offline
fuelmax
07. Jul 2018, 13:12 #1733

Kopš: 23. Dec 2016

No: Rīga

Ziņojumi: 204

Braucu ar:

Edgaram jāiegādājas ātrāka mašīna, lai visādas cacas nevarētu vairs tā izpildīties Iespied, apdzen un miers
Offline
Sturma
07. Jul 2018, 13:13 #1734

Kopš: 28. Nov 2012

No: Rīga

Ziņojumi: 1095

Braucu ar: vrummvrumm


07 Jul 2018, 13:09:07 @FR888 rakstīja:
tak visi zin ka meitenem ir tads sindroms, kad saprot ka tupii un kaads iet uz apgonu tad tas ir beznosacijumu instinkts dod virsu gaazi.


Kurš Tev tādas muļķības ir samācījis?
Offline
FR888
07. Jul 2018, 13:22 #1735

Kopš: 22. Oct 2015

Ziņojumi: 2642

Braucu ar: F06 640d Gran Coupe


07 Jul 2018, 13:13:59 @Sturma rakstīja:

07 Jul 2018, 13:09:07 @FR888 rakstīja:
tak visi zin ka meitenem ir tads sindroms, kad saprot ka tupii un kaads iet uz apgonu tad tas ir beznosacijumu instinkts dod virsu gaazi.


Kurš Tev tādas muļķības ir samācījis?


pieredze
Offline
spriditis
07. Jul 2018, 13:32 #1736

Kopš: 17. Mar 2006

No: Valmiera

Ziņojumi: 4141

Braucu ar: ar savu lāpstu blad

Ta vins ir... edgars pats nav gudraks,krusta nometot masinu lai ietu skadroties,lohs
Offline
Deivid
07. Jul 2018, 13:47 #1737

Kopš: 02. Mar 2004

Ziņojumi: 40692

Braucu ar: E46 M3 / C5X

Par dāmām pie stūres. Vakar aplī pie juglas centra auto apstājas apļa izejā uz juglas ielu. domaju varbut noplisis, bet avairekas nav, pataureju, reakcijas nav, apbraucu un spoguli skatos ka tiek vienkarsi izsedzinats pasazieris, kurš pamaja ar roku un dodas uz juglas centru
Offline
FR888
07. Jul 2018, 13:51 #1738

Kopš: 22. Oct 2015

Ziņojumi: 2642

Braucu ar: F06 640d Gran Coupe

Jaa bet tikai Tu diezvai kapi ara apsaukaties
Offline
Araajz
07. Jul 2018, 17:22 #1739

Kopš: 30. Aug 2008

No: Rīga

Ziņojumi: 28639

Braucu ar: E39

Tās sīkās krievuškas ir trakas - ja kluptu krāgā, tad pipec būtu
Offline
sn
07. Jul 2018, 21:35 #1740

Kopš: 24. Jul 2008

No: Rīga

Ziņojumi: 1879753

Braucu ar: nekrāsotu BMW :(

šīs?


-----------------
Nemāki braukt? Parādi to citiem - nopērc volvo!
Offline
Tune-L
08. Jul 2018, 11:01 #1741

Kopš: 12. Jun 2002

No: Rīga

Ziņojumi: 20568

Braucu ar: BMW 4 F36 Gran Coupe, BMW 4 G26 Gran Coupe



-----------------
Patiesība mūsdienās tiek uzskatīta par naida runu.
Чей Венесуэла?
Offline
Mikels
08. Jul 2018, 12:49 #1742

Kopš: 28. Jan 2011

Ziņojumi: 5502

Braucu ar: cieņu

Ir divu veidu sievietes
Online

Moderatori: 968-jk, AV, AiwaShuraLLP, BigArchi, GirtzB, Lafter, Mberg, PERFS, RVR, Staris, SteelRat, VLD, linda, maxell, mrc, noisex, smudo