Online
Pašreiz BMWPower skatās 192 viesi un 0 reģistrēti lietotāji.
|
Tēma: Nekustamais īpašums II
| Autors | Ziņojums |
Pauliic  | | 14. May 2008, 20:54 |
#1721
|
|  Kopš: 01. Dec 2002
No: Rīga
Ziņojumi: 8774
Braucu ar: 10, 101
|
14 May 2008, 20:15:49 zfed rakstīja:
kas tie ir:
http://www.bezspekulantiem.lv/
?
maja letaka par hruscovkas rezidenci? 
nāk prātā, ka par velti ir tikai siers peļu slazdā, bet varbūt, ka tas ir iespējams 
----------------- http://www.tero.lv http://www.gridlistes.lv
http://www.izlietne.lv http://www.keyaccount.lv | Offline | | |
| Rollout | | 14. May 2008, 21:10 |
#1722
|
|  Kopš: 05. May 2005
Ziņojumi: 365
Braucu ar: OOOO
|
12 May 2008, 11:39:53 VLD rakstīja:
10 May 2008, 09:47:18 genaadijs rakstīja:
oslo ooperas eeka 
incanti vai lv arhitekti un tie, kas buuvee pie mums tos pretiigos vrakus, arii kaadreiz apskata pasaules meistaru veikumus? 
shitaadu operu toooochno vareetu daugavas krastaa. i vieta maaxlai, i vieta, kur piebraukt un smuki atpuusties 
WOW !
arhitekti... www.a4d.lv | Offline | | |
| walder | | 14. May 2008, 21:45 |
#1723
|
|  Kopš: 18. Apr 2007
No: Rīga
Ziņojumi: 8699
Braucu ar: 7 seat MPV
|
14 May 2008, 20:15:49 zfed rakstīja:
kas tie ir:
http://www.bezspekulantiem.lv/
?
maja letaka par hruscovkas rezidenci? 
Summa ir bez PVN un tikai karkasam ar logiem.Lai pabeigtu māju ar visām komunikācijām, apkurēm un iekšējo apdari vajadzēs vēl vizmaz tik pat + piepirktu zemi . Skopais maksā divreiz, jo nopērkot tādu hatu nāksies visu laiku drausmīgi pārmaksāt par apkuri. Karoče priekš vasaras mājas būs ok.[ Šo ziņu laboja walder, 14 May 2008, 21:57:34 ] | Offline | | |
edzulis  | | 16. May 2008, 10:35 |
#1724
|
|  Kopš: 13. May 2002
No: Rīga
Ziņojumi: 56481
Braucu ar: S212, 911TT, 951, 635csi, NSX, Tillotson t4
| dārgākais dzīvoklis Rīgā, 14 istabas... | Offline | | |
stuntman  | | 16. May 2008, 10:39 |
#1725
|
|  Kopš: 27. Apr 2006
Ziņojumi: 10587
Braucu ar: pumpi uz mežu
|
14 May 2008, 21:45:56 walder rakstīja:
14 May 2008, 20:15:49 zfed rakstīja:
kas tie ir:
http://www.bezspekulantiem.lv/
?
maja letaka par hruscovkas rezidenci? 
Summa ir bez PVN un tikai karkasam ar logiem.Lai pabeigtu māju ar visām komunikācijām, apkurēm un iekšējo apdari vajadzēs vēl vizmaz tik pat + piepirktu zemi . Skopais maksā divreiz, jo nopērkot tādu hatu nāksies visu laiku drausmīgi pārmaksāt par apkuri. Karoče priekš vasaras mājas būs ok.

kur Tu tādus brīnumus esi dzirdējis? Ja normāli uzbūvēta karkasene ar pienācīgu siltinājuma slāni, tad ekspluatācijas ziņā neatšķiras no citiem būvniecības veidiem, tikai ar cenu. | Offline | | |
taksists  | | 16. May 2008, 11:02 |
#1726
|
|  Kopš: 22. Sep 2004
No: Kuldīga
Ziņojumi: 1869
Braucu ar: dērtī dīl mobīl & bubaru impreza
| Par karkasenēm - ir dofiga LV kantoru, kas viņas eksportē uz Skandināviju (un tur, kā zināms, ir skarbāks klimats nekā tropiskajā Latvijā). Strādāju kuģniecībā, kas viņas veda uz turieni un, protams, intereses pēc papētīju, ko tad īsti vedu. Ir baigi ok! Nezinu par Stuntman kantori (moška arī ir strādāts), bet lielais vairums likās kvaliča!
----------------- Tā nav dzīve, bet stragls.. | Offline | | |
stuntman  | | 16. May 2008, 11:06 |
#1727
|
|  Kopš: 27. Apr 2006
Ziņojumi: 10587
Braucu ar: pumpi uz mežu
| Es paskatījos tajā bezkomersantiem.lv
Tajā mājaslapā ir links uz ražotāja lapu, un tur izskatās drīzāk, ka viņi importē no ārzemēm tās mājas, nezinu, no Skandināvijas, Polijas vai kur citur, jo nav nekādas norādes uz to, ka ražošana tiktu veikta Latvijā.
Līdz ar to vienīgais, par ko "cepuri nost!" - viņu reklāmas kampaņa, ļoti gaumīga un kvalitatīva.
Mēs savukārt karkasa māju paneļus ražojam Latvijā, un tas sniedz 100% iespējas apgalvot, ka klients pērk pa taisno no ražotāja. | Offline | | |
Puuchuks  | | 16. May 2008, 11:22 |
#1728
|
|  Kopš: 03. Jul 2002
No: Rīga
Ziņojumi: 24359
Braucu ar: BMW
| gatavo paneļu mājas pircēja vienīgais risks ir tāds, ka tu īsti nezini, kas tai panelī iekšā - reklāmā jau var parādīt, ka 20cm vate, bet vai realitātē tā arī ir, 
mājai, kuru ceļ uz vietas (vienalga, bloku, koka vai hvz-kā) tu +- vismaz vari pats izsekot līdz - vai uzliek vati, vai aizpūš šķirbas, utt.
bet tāpat jau ir 100 un 1 sīkums, ko normāls cilvēks nezinās un nepamanīs - ja būvnieki paši nezin, vai speciāli kaut ko neieliek, tu to nekad nepamanīsi (līdz brīdim, kamēr skarbie rudens vēji tev neparādīs, pa kuru caurumu mājā pūš iekšā vēju ) | Offline | | |
|
|
| amigoz | | 16. May 2008, 12:12 |
#1729
|
|  Kopš: 25. Aug 2004
Ziņojumi: 1875
Braucu ar: RRS
|
16 May 2008, 11:06:22 stuntman rakstīja:
Es paskatījos tajā bezkomersantiem.lv
Tajā mājaslapā ir links uz ražotāja lapu, un tur izskatās drīzāk, ka viņi importē no ārzemēm tās mājas, nezinu, no Skandināvijas, Polijas vai kur citur, jo nav nekādas norādes uz to, ka ražošana tiktu veikta Latvijā.
Līdz ar to vienīgais, par ko "cepuri nost!" - viņu reklāmas kampaņa, ļoti gaumīga un kvalitatīva.
Mēs savukārt karkasa māju paneļus ražojam Latvijā, un tas sniedz 100% iespējas apgalvot, ka klients pērk pa taisno no ražotāja.
izskataas ka razho Latvijaa (Pinkjos) ar Zviedru iekaartaam:
In 2005 Ostby started operation the most modern and largest factories in Baltic producing wooden house elements. It offers its Customers – private persons and builders new and various possibilities to build fast, economically and safe.
Modern machinery made in Sweden, Scandinavian experts both in building process of the factory and daily organization, as well as cooperation with certified suppliers of raw materials guarantees quality of the product and speed of the processes. [ Šo ziņu laboja amigoz, 16 May 2008, 12:23:02 ] | Offline | | |
Puuchuks  | | 16. May 2008, 12:26 |
#1730
|
|  Kopš: 03. Jul 2002
No: Rīga
Ziņojumi: 24359
Braucu ar: BMW
|
16 May 2008, 12:12:38 amigoz rakstīja:
izskataas ka razho Latvijaa (Pinkjos) ar Zviedru iekaartaam:
[I]In 2005 Ostby started
nujā, tavs minējums varētu būt diezgan ticams. it īpaši, ja paskatās lursoftā, ka 4 no 5 SIA, kas sākas ar Ostby, jur.adrese ir Rīgas rajons, Babītes pagasts, Piņķi, "Kurši"  | Offline | | |
| snooze | | 16. May 2008, 12:36 |
#1731
|
|  Kopš: 15. Jun 2005
No: Rīga
Ziņojumi: 20034
Braucu ar: 2 un 4 riteniem
|
16 May 2008, 11:22:16 Puu rakstīja:
gatavo paneļu mājas pircēja vienīgais risks ir tāds, ka tu īsti nezini, kas tai panelī iekšā - reklāmā jau var parādīt, ka 20cm vate, bet vai realitātē tā arī ir, 
1. ir garantija
2. siltumzudumu var parbaudit un tad ja kkas nav kartiba
| Offline | | |
Puuchuks  | | 16. May 2008, 12:39 |
#1732
|
|  Kopš: 03. Jul 2002
No: Rīga
Ziņojumi: 24359
Braucu ar: BMW
|
16 May 2008, 12:36:25 snooze rakstīja:
16 May 2008, 11:22:16 Puu rakstīja:
gatavo paneļu mājas pircēja vienīgais risks ir tāds, ka tu īsti nezini, kas tai panelī iekšā - reklāmā jau var parādīt, ka 20cm vate, bet vai realitātē tā arī ir, 
1. ir garantija
2. siltumzudumu var parbaudit un tad ja kkas nav kartiba
mhm, ->PTAC ->ekspertīze ->tiesa 2 instancēs, 2 gadi, pieņemsim, ka tu vinnē, pārdevējam jau sen maksātnespēja un tu paliec ar pliku (bet pozitīvu) spriedumu uz rokām  | Offline | | |
| snooze | | 16. May 2008, 12:39 |
#1733
|
|  Kopš: 15. Jun 2005
No: Rīga
Ziņojumi: 20034
Braucu ar: 2 un 4 riteniem
| shodien parakstiju razhoshanas ligumu ar www.iesi.lv pec kada laika vareshu pastasit + un -, ja kadam interese  | Offline | | |
| snooze | | 16. May 2008, 12:40 |
#1734
|
|  Kopš: 15. Jun 2005
No: Rīga
Ziņojumi: 20034
Braucu ar: 2 un 4 riteniem
|
16 May 2008, 12:39:01 Puu rakstīja:
mhm, ->PTAC ->ekspertīze ->tiesa 2 instancēs, 2 gadi, pieņemsim, ka tu vinnē, pārdevējam jau sen maksātnespēja un tu paliec ar pliku (bet pozitīvu) spriedumu uz rokām 
labi labi, jurist es tik ta, k slovu  | Offline | | |
hasans  | | 16. May 2008, 12:40 |
#1735
|
|  Kopš: 04. Apr 2004
Ziņojumi: 7699
Braucu ar:
|
16 May 2008, 12:39:31 snooze rakstīja:
shodien parakstiju razhoshanas ligumu ar www.iesi.lv pec kada laika vareshu pastasit + un -, ja kadam interese 
panemi to saliekamo maaju?  | Offline | | |
| snooze | | 16. May 2008, 12:41 |
#1736
|
|  Kopš: 15. Jun 2005
No: Rīga
Ziņojumi: 20034
Braucu ar: 2 un 4 riteniem
| ja | Offline | | |
|
|
hasans  | | 16. May 2008, 12:42 |
#1737
|
|  Kopš: 04. Apr 2004
Ziņojumi: 7699
Braucu ar:
| cik m2? man ar baigi vinjas iepatikaas  | Offline | | |
Siipols  | | 16. May 2008, 12:42 |
#1738
|
|  Kopš: 23. Mar 2005
No: Zilupe
Ziņojumi: 11992
Braucu ar: Jawasaki ZX1100
|
16 May 2008, 11:22:16 Puu rakstīja:
gatavo paneļu mājas pircēja vienīgais risks ir tāds, ka tu īsti nezini, kas tai panelī iekšā - reklāmā jau var parādīt, ka 20cm vate, bet vai realitātē tā arī ir, 
mājai, kuru ceļ uz vietas (vienalga, bloku, koka vai hvz-kā) tu +- vismaz vari pats izsekot līdz - vai uzliek vati, vai aizpūš šķirbas, utt.
bet tāpat jau ir 100 un 1 sīkums, ko normāls cilvēks nezinās un nepamanīs - ja būvnieki paši nezin, vai speciāli kaut ko neieliek, tu to nekad nepamanīsi (līdz brīdim, kamēr skarbie rudens vēji tev neparādīs, pa kuru caurumu mājā pūš iekšā vēju )
Domāju,ja ļooti grib,var jau arī sarunat un pabūt klāt-pakontrolet i paneļu tapšanas gaitai,kā arī būvniecibas procesā...
Manas domas,ja ziemā tur iekšā ir silts,tad kapec gan neņemt tādu maju par auto cenu? 
Var jau iespringt uz mūra māju,bet izmaksas oij oij oij... pagaidam mums te Viena tagad taps gatava-pašizmaksa ap 160tk/ls (kopā ar zemi)padaudz sanak,lai arī matereāli nakuši ar reālam atlaidēm..
Es reāli apsveru domu tādu paneļmaju iepirkt,nolikt savos dziļajos laukos un dzīvot bez bēdu! 
----------------- Universālā ekskavatora pakalpojumi Ķekava-Baldone-Daugmale-salaspils -Rīga | Offline | | |
| snooze | | 16. May 2008, 12:45 |
#1739
|
|  Kopš: 15. Jun 2005
No: Rīga
Ziņojumi: 20034
Braucu ar: 2 un 4 riteniem
|
16 May 2008, 12:42:35 hasans rakstīja:
cik m2? man ar baigi vinjas iepatikaas 
shito 
tikai ar divam guljam istabam.[ Šo ziņu laboja snooze, 16 May 2008, 12:45:45 ] | Offline | | |
Puuchuks  | | 16. May 2008, 12:47 |
#1740
|
|  Kopš: 03. Jul 2002
No: Rīga
Ziņojumi: 24359
Braucu ar: BMW
|
16 May 2008, 12:42:52 Siipols rakstīja:
Manas domas,ja ziemā tur iekšā ir silts,tad kapec gan neņemt tādu maju par auto cenu? 
vienīgais sīkums - kā tu rūpnīcā (telpās) konstatēsi, vai mājā ziemā būs silti 
visādi citādi piekrītu - ja ir precīzi aprakstīts, ko tu nopērc par tiem 22k+pvn, ja mājas izskats un plānojums tevi apmierina, ja esi parēķinājis, cik izmaksās pamati, komunikācijas, plus māju pabeigt (un tas sanāk lētāk nekā pašam no 0 būvēt), tad kāpēc ne? | Offline | | |
|
Moderatori: 968-jk, AV, AiwaShuraLLP, BigArchi, GirtzB, Lafter, PERFS, RVR, R_BERGS, SteelRat, VLD, linda, mrc, noisex, smudo
|