Online

Pašreiz BMWPower skatās 192 viesi un 0 reģistrēti lietotāji.

Ienākt BMWPower

Lietotājvards:

Parole:

Atcerēties

Aizmirsi paroli?

Reģistrēties

Forums » Vispārējās diskusijas » Tērzētava

Tēma: Nekustamais īpašums II

AutorsZiņojums
Pauliic
14. May 2008, 20:54 #1721

Kopš: 01. Dec 2002

No: Rīga

Ziņojumi: 8774

Braucu ar: 10, 101


14 May 2008, 20:15:49 zfed rakstīja:
kas tie ir:
http://www.bezspekulantiem.lv/
?
maja letaka par hruscovkas rezidenci?


nāk prātā, ka par velti ir tikai siers peļu slazdā, bet varbūt, ka tas ir iespējams

-----------------
http://www.tero.lv http://www.gridlistes.lv
http://www.izlietne.lv http://www.keyaccount.lv
Offline
Rollout
14. May 2008, 21:10 #1722

Kopš: 05. May 2005

Ziņojumi: 365

Braucu ar: OOOO


12 May 2008, 11:39:53 VLD rakstīja:

10 May 2008, 09:47:18 genaadijs rakstīja:
oslo ooperas eeka
incanti vai lv arhitekti un tie, kas buuvee pie mums tos pretiigos vrakus, arii kaadreiz apskata pasaules meistaru veikumus?
shitaadu operu toooochno vareetu daugavas krastaa. i vieta maaxlai, i vieta, kur piebraukt un smuki atpuusties


WOW !


arhitekti... www.a4d.lv
Offline
walder
14. May 2008, 21:45 #1723

Kopš: 18. Apr 2007

No: Rīga

Ziņojumi: 8699

Braucu ar: 7 seat MPV


14 May 2008, 20:15:49 zfed rakstīja:
kas tie ir:
http://www.bezspekulantiem.lv/
?
maja letaka par hruscovkas rezidenci?

Summa ir bez PVN un tikai karkasam ar logiem.Lai pabeigtu māju ar visām komunikācijām, apkurēm un iekšējo apdari vajadzēs vēl vizmaz tik pat + piepirktu zemi . Skopais maksā divreiz, jo nopērkot tādu hatu nāksies visu laiku drausmīgi pārmaksāt par apkuri. Karoče priekš vasaras mājas būs ok.

[ Šo ziņu laboja walder, 14 May 2008, 21:57:34 ]

Offline
edzulis
16. May 2008, 10:35 #1724

Kopš: 13. May 2002

No: Rīga

Ziņojumi: 56481

Braucu ar: S212, 911TT, 951, 635csi, NSX, Tillotson t4

dārgākais dzīvoklis Rīgā, 14 istabas...
Offline
stuntman
16. May 2008, 10:39 #1725

Kopš: 27. Apr 2006

Ziņojumi: 10587

Braucu ar: pumpi uz mežu


14 May 2008, 21:45:56 walder rakstīja:

14 May 2008, 20:15:49 zfed rakstīja:
kas tie ir:
http://www.bezspekulantiem.lv/
?
maja letaka par hruscovkas rezidenci?

Summa ir bez PVN un tikai karkasam ar logiem.Lai pabeigtu māju ar visām komunikācijām, apkurēm un iekšējo apdari vajadzēs vēl vizmaz tik pat + piepirktu zemi . Skopais maksā divreiz, jo nopērkot tādu hatu nāksies visu laiku drausmīgi pārmaksāt par apkuri. Karoče priekš vasaras mājas būs ok.



kur Tu tādus brīnumus esi dzirdējis? Ja normāli uzbūvēta karkasene ar pienācīgu siltinājuma slāni, tad ekspluatācijas ziņā neatšķiras no citiem būvniecības veidiem, tikai ar cenu.
Offline
taksists
16. May 2008, 11:02 #1726

Kopš: 22. Sep 2004

No: Kuldīga

Ziņojumi: 1869

Braucu ar: dērtī dīl mobīl & bubaru impreza

Par karkasenēm - ir dofiga LV kantoru, kas viņas eksportē uz Skandināviju (un tur, kā zināms, ir skarbāks klimats nekā tropiskajā Latvijā). Strādāju kuģniecībā, kas viņas veda uz turieni un, protams, intereses pēc papētīju, ko tad īsti vedu. Ir baigi ok! Nezinu par Stuntman kantori (moška arī ir strādāts), bet lielais vairums likās kvaliča!

-----------------
Tā nav dzīve, bet stragls..
Offline
stuntman
16. May 2008, 11:06 #1727

Kopš: 27. Apr 2006

Ziņojumi: 10587

Braucu ar: pumpi uz mežu

Es paskatījos tajā bezkomersantiem.lv
Tajā mājaslapā ir links uz ražotāja lapu, un tur izskatās drīzāk, ka viņi importē no ārzemēm tās mājas, nezinu, no Skandināvijas, Polijas vai kur citur, jo nav nekādas norādes uz to, ka ražošana tiktu veikta Latvijā.
Līdz ar to vienīgais, par ko "cepuri nost!" - viņu reklāmas kampaņa, ļoti gaumīga un kvalitatīva.
Mēs savukārt karkasa māju paneļus ražojam Latvijā, un tas sniedz 100% iespējas apgalvot, ka klients pērk pa taisno no ražotāja.
Offline
Puuchuks
16. May 2008, 11:22 #1728

Kopš: 03. Jul 2002

No: Rīga

Ziņojumi: 24359

Braucu ar: BMW

gatavo paneļu mājas pircēja vienīgais risks ir tāds, ka tu īsti nezini, kas tai panelī iekšā - reklāmā jau var parādīt, ka 20cm vate, bet vai realitātē tā arī ir,

mājai, kuru ceļ uz vietas (vienalga, bloku, koka vai hvz-kā) tu +- vismaz vari pats izsekot līdz - vai uzliek vati, vai aizpūš šķirbas, utt.

bet tāpat jau ir 100 un 1 sīkums, ko normāls cilvēks nezinās un nepamanīs - ja būvnieki paši nezin, vai speciāli kaut ko neieliek, tu to nekad nepamanīsi (līdz brīdim, kamēr skarbie rudens vēji tev neparādīs, pa kuru caurumu mājā pūš iekšā vēju )
Offline
amigoz
16. May 2008, 12:12 #1729

Kopš: 25. Aug 2004

Ziņojumi: 1875

Braucu ar: RRS


16 May 2008, 11:06:22 stuntman rakstīja:
Es paskatījos tajā bezkomersantiem.lv
Tajā mājaslapā ir links uz ražotāja lapu, un tur izskatās drīzāk, ka viņi importē no ārzemēm tās mājas, nezinu, no Skandināvijas, Polijas vai kur citur, jo nav nekādas norādes uz to, ka ražošana tiktu veikta Latvijā.
Līdz ar to vienīgais, par ko "cepuri nost!" - viņu reklāmas kampaņa, ļoti gaumīga un kvalitatīva.
Mēs savukārt karkasa māju paneļus ražojam Latvijā, un tas sniedz 100% iespējas apgalvot, ka klients pērk pa taisno no ražotāja.


izskataas ka razho Latvijaa (Pinkjos) ar Zviedru iekaartaam:

In 2005 Ostby started operation the most modern and largest factories in Baltic producing wooden house elements. It offers its Customers – private persons and builders new and various possibilities to build fast, economically and safe.
Modern machinery made in Sweden, Scandinavian experts both in building process of the factory and daily organization, as well as cooperation with certified suppliers of raw materials guarantees quality of the product and speed of the processes.

[ Šo ziņu laboja amigoz, 16 May 2008, 12:23:02 ]

Offline
Puuchuks
16. May 2008, 12:26 #1730

Kopš: 03. Jul 2002

No: Rīga

Ziņojumi: 24359

Braucu ar: BMW


16 May 2008, 12:12:38 amigoz rakstīja:
izskataas ka razho Latvijaa (Pinkjos) ar Zviedru iekaartaam:

[I]In 2005 Ostby started


nujā, tavs minējums varētu būt diezgan ticams. it īpaši, ja paskatās lursoftā, ka 4 no 5 SIA, kas sākas ar Ostby, jur.adrese ir Rīgas rajons, Babītes pagasts, Piņķi, "Kurši"
Offline
snooze
16. May 2008, 12:36 #1731

Kopš: 15. Jun 2005

No: Rīga

Ziņojumi: 20034

Braucu ar: 2 un 4 riteniem


16 May 2008, 11:22:16 Puu rakstīja:
gatavo paneļu mājas pircēja vienīgais risks ir tāds, ka tu īsti nezini, kas tai panelī iekšā - reklāmā jau var parādīt, ka 20cm vate, bet vai realitātē tā arī ir,


1. ir garantija
2. siltumzudumu var parbaudit un tad ja kkas nav kartiba
Offline
Puuchuks
16. May 2008, 12:39 #1732

Kopš: 03. Jul 2002

No: Rīga

Ziņojumi: 24359

Braucu ar: BMW


16 May 2008, 12:36:25 snooze rakstīja:

16 May 2008, 11:22:16 Puu rakstīja:
gatavo paneļu mājas pircēja vienīgais risks ir tāds, ka tu īsti nezini, kas tai panelī iekšā - reklāmā jau var parādīt, ka 20cm vate, bet vai realitātē tā arī ir,


1. ir garantija
2. siltumzudumu var parbaudit un tad ja kkas nav kartiba


mhm, ->PTAC ->ekspertīze ->tiesa 2 instancēs, 2 gadi, pieņemsim, ka tu vinnē, pārdevējam jau sen maksātnespēja un tu paliec ar pliku (bet pozitīvu) spriedumu uz rokām
Offline
snooze
16. May 2008, 12:39 #1733

Kopš: 15. Jun 2005

No: Rīga

Ziņojumi: 20034

Braucu ar: 2 un 4 riteniem

shodien parakstiju razhoshanas ligumu ar www.iesi.lv pec kada laika vareshu pastasit + un -, ja kadam interese
Offline
snooze
16. May 2008, 12:40 #1734

Kopš: 15. Jun 2005

No: Rīga

Ziņojumi: 20034

Braucu ar: 2 un 4 riteniem


16 May 2008, 12:39:01 Puu rakstīja:
mhm, ->PTAC ->ekspertīze ->tiesa 2 instancēs, 2 gadi, pieņemsim, ka tu vinnē, pārdevējam jau sen maksātnespēja un tu paliec ar pliku (bet pozitīvu) spriedumu uz rokām


labi labi, jurist es tik ta, k slovu
Offline
hasans
16. May 2008, 12:40 #1735

Kopš: 04. Apr 2004

Ziņojumi: 7699

Braucu ar:


16 May 2008, 12:39:31 snooze rakstīja:
shodien parakstiju razhoshanas ligumu ar www.iesi.lv pec kada laika vareshu pastasit + un -, ja kadam interese

panemi to saliekamo maaju?
Offline
snooze
16. May 2008, 12:41 #1736

Kopš: 15. Jun 2005

No: Rīga

Ziņojumi: 20034

Braucu ar: 2 un 4 riteniem

ja
Offline
hasans
16. May 2008, 12:42 #1737

Kopš: 04. Apr 2004

Ziņojumi: 7699

Braucu ar:

cik m2? man ar baigi vinjas iepatikaas
Offline
Siipols
16. May 2008, 12:42 #1738

Kopš: 23. Mar 2005

No: Zilupe

Ziņojumi: 11992

Braucu ar: Jawasaki ZX1100


16 May 2008, 11:22:16 Puu rakstīja:
gatavo paneļu mājas pircēja vienīgais risks ir tāds, ka tu īsti nezini, kas tai panelī iekšā - reklāmā jau var parādīt, ka 20cm vate, bet vai realitātē tā arī ir,

mājai, kuru ceļ uz vietas (vienalga, bloku, koka vai hvz-kā) tu +- vismaz vari pats izsekot līdz - vai uzliek vati, vai aizpūš šķirbas, utt.

bet tāpat jau ir 100 un 1 sīkums, ko normāls cilvēks nezinās un nepamanīs - ja būvnieki paši nezin, vai speciāli kaut ko neieliek, tu to nekad nepamanīsi (līdz brīdim, kamēr skarbie rudens vēji tev neparādīs, pa kuru caurumu mājā pūš iekšā vēju )

Domāju,ja ļooti grib,var jau arī sarunat un pabūt klāt-pakontrolet i paneļu tapšanas gaitai,kā arī būvniecibas procesā...
Manas domas,ja ziemā tur iekšā ir silts,tad kapec gan neņemt tādu maju par auto cenu?
Var jau iespringt uz mūra māju,bet izmaksas oij oij oij... pagaidam mums te Viena tagad taps gatava-pašizmaksa ap 160tk/ls (kopā ar zemi)padaudz sanak,lai arī matereāli nakuši ar reālam atlaidēm..
Es reāli apsveru domu tādu paneļmaju iepirkt,nolikt savos dziļajos laukos un dzīvot bez bēdu!

-----------------
Universālā ekskavatora pakalpojumi Ķekava-Baldone-Daugmale-salaspils -Rīga
Offline
snooze
16. May 2008, 12:45 #1739

Kopš: 15. Jun 2005

No: Rīga

Ziņojumi: 20034

Braucu ar: 2 un 4 riteniem


16 May 2008, 12:42:35 hasans rakstīja:
cik m2? man ar baigi vinjas iepatikaas


shito

tikai ar divam guljam istabam.

[ Šo ziņu laboja snooze, 16 May 2008, 12:45:45 ]

Offline
Puuchuks
16. May 2008, 12:47 #1740

Kopš: 03. Jul 2002

No: Rīga

Ziņojumi: 24359

Braucu ar: BMW


16 May 2008, 12:42:52 Siipols rakstīja:
Manas domas,ja ziemā tur iekšā ir silts,tad kapec gan neņemt tādu maju par auto cenu?

vienīgais sīkums - kā tu rūpnīcā (telpās) konstatēsi, vai mājā ziemā būs silti

visādi citādi piekrītu - ja ir precīzi aprakstīts, ko tu nopērc par tiem 22k+pvn, ja mājas izskats un plānojums tevi apmierina, ja esi parēķinājis, cik izmaksās pamati, komunikācijas, plus māju pabeigt (un tas sanāk lētāk nekā pašam no 0 būvēt), tad kāpēc ne?
Offline

Moderatori: 968-jk, AV, AiwaShuraLLP, BigArchi, GirtzB, Lafter, PERFS, RVR, R_BERGS, SteelRat, VLD, linda, mrc, noisex, smudo