Online

Pašreiz BMWPower skatās 147 viesi un 4 reģistrēti lietotāji.

Ienākt BMWPower

Lietotājvards:

Parole:

Atcerēties

Aizmirsi paroli?

Reģistrēties

Forums » Vispārējās diskusijas » Pirkt - Pārdot - Mainīt

Tēma: Lietie diski II

AutorsZiņojums
z-street
09. Nov 2015, 12:38 #17181

Kopš: 14. Dec 2011

No: Rīga

Ziņojumi: 2735

Braucu ar: RR


E36
r15 diski ar riepām 50e

r15 labas riepas 90e

r15 ar pusdzīvām ziemas riepām 5-6mm(max) 100e


PM vai 27018100

Offline
vespa
09. Nov 2015, 14:47 #17182

Kopš: 23. Jun 2010

Ziņojumi: 131

Braucu ar:

Nepieciešams izvalcēt 4 gab. R17 diskus, nekas traks nav, taču mazliet vibrē. 1 ir nekvalitatīvi sametināts - to vajag izlabot.
Ar visu riepu montāžu un balansēšanu.
Piesakās, kurš to var izdarīt vai var ieteikt kur.
Vēlams Pārdaugavā.
Offline
ELL
09. Nov 2015, 14:53 #17183

Kopš: 07. Apr 2004

No: Baloži

Ziņojumi: 1369

Braucu ar: VW T3

SSodien, OZ FUTURA R17, 5x120 , nav centra vāku, nostrūkloti, ārmalas sapuletas, jākraaso - 800eur , PM vai 27009229

[ Šo ziņu laboja ELL, 09 Nov 2015, 15:30:36 ]

Offline
Blackfish
09. Nov 2015, 14:57 #17184

Kopš: 26. Oct 2002

No: Rīga

Ziņojumi: 200

Braucu ar:


R16 5x120 ET35 7,5J Rial GS75 ar kaut kādām Michelin un Dunlop ziemenēm(205/55). 70 eur

Pm, 29211662
Offline
Gunto
09. Nov 2015, 16:34 #17185

Kopš: 16. Apr 2015

Ziņojumi: 437

Braucu ar:

Nepieciešams viens disks style 33!
Offline
saveejais
09. Nov 2015, 17:06 #17186

Kopš: 19. Feb 2007

Ziņojumi: 950

Braucu ar: krāniņu pa lūpām....


07 Nov 2015, 20:41:52 Gangstar rakstīja:

07 Nov 2015, 20:40:09 saveejais rakstīja:
Iegadashos prieksh Renault Trafic R19 lietos diskus R19 5x118,5 laikam, un ET35-42 vai vismaz pasakiet,kas Latvijaa piedavaa shadu izmeeru......


Aizved pie virpotājiem lai izvirpo bmw diskus,tur tikai 1,5 mm jānoņem


Tu biji domajis centru palielinaat par 1,5mm? chota neiebraucu!!! un var uzbakstiit bembja diskus 120 uz 118,5?
Offline
sonx33
09. Nov 2015, 17:07 #17187

Kopš: 08. Sep 2008

Ziņojumi: 2133

Braucu ar: 320d

195/55 uz 7,5j plata diska priekš ziemas bus dirsa?
Offline
RZZ
09. Nov 2015, 18:07 #17188

Kopš: 30. Apr 2011

No: Zilupe

Ziņojumi: 1413

Braucu ar: Plostu

Uz gala drīzāk
Offline
hancels
09. Nov 2015, 18:11 #17189

Kopš: 09. Oct 2011

Ziņojumi: 259

Braucu ar: 92


09 Nov 2015, 17:06:18 saveejais rakstīja:

07 Nov 2015, 20:41:52 Gangstar rakstīja:

07 Nov 2015, 20:40:09 saveejais rakstīja:
Iegadashos prieksh Renault Trafic R19 lietos diskus R19 5x118,5 laikam, un ET35-42 vai vismaz pasakiet,kas Latvijaa piedavaa shadu izmeeru......


Aizved pie virpotājiem lai izvirpo bmw diskus,tur tikai 1,5 mm jānoņem


Tu biji domajis centru palielinaat par 1,5mm? chota neiebraucu!!! un var uzbakstiit bembja diskus 120 uz 118,5?


pat īsti nekas navjāpārtaisa, tāpat sanāca uzlikt 5er diskus, uz traffic busa!
Offline
way
09. Nov 2015, 19:32 #17190

Kopš: 06. Jun 2012

No: Rīga

Ziņojumi: 196

Braucu ar: E53 n62 F07 n57


09 Nov 2015, 18:11:27 hancels rakstīja:

09 Nov 2015, 17:06:18 saveejais rakstīja:

07 Nov 2015, 20:41:52 Gangstar rakstīja:

07 Nov 2015, 20:40:09 saveejais rakstīja:
Iegadashos prieksh Renault Trafic R19 lietos diskus R19 5x118,5 laikam, un ET35-42 vai vismaz pasakiet,kas Latvijaa piedavaa shadu izmeeru......


Aizved pie virpotājiem lai izvirpo bmw diskus,tur tikai 1,5 mm jānoņem


Tu biji domajis centru palielinaat par 1,5mm? chota neiebraucu!!! un var uzbakstiit bembja diskus 120 uz 118,5?


pat īsti nekas navjāpārtaisa, tāpat sanāca uzlikt 5er diskus, uz traffic busa!
mes no e39 uzlikam uz peugeot boxer businu , viss iesedas ideali
Offline
kurlis
09. Nov 2015, 19:59 #17191

Kopš: 19. Dec 2011

No: Rīga

Ziņojumi: 4243

Braucu ar:


09 Nov 2015, 17:07:16 sonx33 rakstīja:
195/55 uz 7,5j plata diska priekš ziemas bus dirsa?


Kāpēc dirsā?
Offline
KasparsGr
09. Nov 2015, 21:14 #17192

Kopš: 09. Dec 2014

No: Auce

Ziņojumi: 466

Braucu ar: GTI; 330i


Pārdod BMW Style 138 diskus, ražotājs RIAL, OEM, ET43, 7.5J, 17 collas
[url=http://lejup.lv/viewer.php?id=55dd99edad459nxrpogx1440586222.jpg]
[/url]
Cena 220 EUR

Vēl BMW, laikam 3er, 15 collu diskus, 7J, ET20
[url=http://lejup.lv/viewer.php?id=55dd99edad459wrhcwkc1440586221.jpg]
[/url]
Cena 110 EUR

Ronal, vēl noprecizēšu, Motorsport disk, laikam, pakaļdarinājumi, 16 collas, 8J, ET20, bet pieejami tikai 3 gab.
[url=http://lejup.lv/viewer.php?id=55dd99edad459mpcwqdm1440586222.jpg]
[/url]
Cena 90 EUR
Kontaktēties PM

Cenas krīt!
Varbūt kāds meklē diskus ziemai.
Offline
sonx33
09. Nov 2015, 22:14 #17193

Kopš: 08. Sep 2008

Ziņojumi: 2133

Braucu ar: 320d


09 Nov 2015, 19:59:21 kurlis rakstīja:

09 Nov 2015, 17:07:16 sonx33 rakstīja:
195/55 uz 7,5j plata diska priekš ziemas bus dirsa?


Kāpēc dirsā?

Jautājums bija domats vai deres uz 7,5j platuma, vai nebus baigais strech?
Zinu ka bija neta kkur kalkulators ka izskatieies uz diska, bet nevaru atrast uzreiz!
Offline
prieksnieks
09. Nov 2015, 23:44 #17194

Kopš: 26. Mar 2012

No: Rīga

Ziņojumi: 47

Braucu ar: e39

Tirgoju oriģinālos style 48 diskus. Diski ļoti labā stāvoklī un stāvēja uz e39 Divas riepas ~7 mm otras divas uz ziemu jāmaina.


240 e
pm vai 26574sešiseptiņiastoņi

p.s. pa dienu labāk sūtīt sms.

[ Šo ziņu laboja prieksnieks, 10 Nov 2015, 00:04:46 ]

Offline
Cheh
10. Nov 2015, 02:46 #17195

Kopš: 21. Nov 2010

No: Rīga

Ziņojumi: 48

Braucu ar:


09 Nov 2015, 22:14:15 sonx33 rakstīja:

09 Nov 2015, 19:59:21 kurlis rakstīja:

09 Nov 2015, 17:07:16 sonx33 rakstīja:
195/55 uz 7,5j plata diska priekš ziemas bus dirsa?


http://www.tyrestretch.com/
Kāpēc dirsā?

Jautājums bija domats vai deres uz 7,5j platuma, vai nebus baigais strech?
Zinu ka bija neta kkur kalkulators ka izskatieies uz diska, bet nevaru atrast uzreiz!
http://www.tyrestretch.com/
Offline
aivis21
10. Nov 2015, 09:32 #17196

Kopš: 22. Aug 2008

No: Jūrmala

Ziņojumi: 353

Braucu ar: 3x AO

Diski ar ļoti labam ziemas riepām.R15
PM vai 27447071
SS.lv

[ Šo ziņu laboja aivis21, 10 Nov 2015, 09:33:15 ]

Offline
Brugjis
10. Nov 2015, 12:18 #17197

Kopš: 04. May 2009

No: Rīga

Ziņojumi: 902

Braucu ar: Smukumu no Tukuma

Varbūt kādam uz ziemu R19?
Offline
z-street
10. Nov 2015, 12:44 #17198

Kopš: 14. Dec 2011

No: Rīga

Ziņojumi: 2735

Braucu ar: RR


e39 r15 diski ar vasaras gumiju 80e

e34 r16 riepas miskastē 85e


PM vai 27018100
Offline
kurlis
10. Nov 2015, 15:53 #17199

Kopš: 19. Dec 2011

No: Rīga

Ziņojumi: 4243

Braucu ar:


09 Nov 2015, 22:14:15 sonx33 rakstīja:

09 Nov 2015, 19:59:21 kurlis rakstīja:

09 Nov 2015, 17:07:16 sonx33 rakstīja:
195/55 uz 7,5j plata diska priekš ziemas bus dirsa?


Kāpēc dirsā?

Jautājums bija domats vai deres uz 7,5j platuma, vai nebus baigais strech?
Zinu ka bija neta kkur kalkulators ka izskatieies uz diska, bet nevaru atrast uzreiz!


Ar tādu augstumu nekāds stretch tur nebūs, viss ok
Offline
Achtung
10. Nov 2015, 16:37 #17200

Kopš: 13. Oct 2008

No: Rīga

Ziņojumi: 870

Braucu ar: hergestellt in deutschland / made in germany

Pārdodu R15 diskus, 7J. Dzīvi ir redzējuši, bet ziemai derēs ok. Bija uz E34 bundžas
48 eiras. 29451149, zvani, sarunāsim



Vairs nav

[ Šo ziņu laboja Achtung, 17 Nov 2015, 15:13:12 ]

Offline

Moderatori: 968-jk, AV, AiwaShuraLLP, DoubleD, GirtzB, Lafter, PERFS, RVR, SteelRat, VLD, dust, linda, marihuans, mrc, noisex, smudo