Online

Pašreiz BMWPower skatās 100 viesi un 3 reģistrēti lietotāji.

Ienākt BMWPower

Lietotājvards:

Parole:

Atcerēties

Aizmirsi paroli?

Reģistrēties

Forums » Vispārējās diskusijas » Tērzētava

Tēma: Darba tirgus

AutorsZiņojums
Dravenieks
02. Jun 2016, 13:58 #17181

Kopš: 04. Jun 2011

Ziņojumi: 865

Braucu ar:

Ir gabaldarbs metinātājiem - metināšana vienkāŗšā ar punktiem... sertifikātus nevajag. Ar pusautomātu- tehnika mūsu - darbs Jūsu...

Darbs uz nedēļu, varbūt divām - Rīga, pārdaugava...

PM
Offline
Bayliss
13. Jun 2016, 23:43 #17182

Kopš: 04. Jan 2009

Ziņojumi: 899

Braucu ar:

Varbūt kādam noder
Darbs poweristam
Kā zināms,tad šeit pārsvarā ir fiziski labi sagatavoti sūrie veči,tad ir iespēja sevi pierādīt
Offline
switch
14. Jun 2016, 14:56 #17183

Kopš: 12. Mar 2013

No: Rīga

Ziņojumi: 762

Braucu ar: 30

ozs un ollijs palidzes
Offline
alxz
14. Jun 2016, 15:41 #17184

Kopš: 15. Sep 2015

No: Zilupe

Ziņojumi: 2614

Braucu ar: riteni

veči, joprojām darbu meklēju. neesmu debils. fšku rubīju.
Offline
divkosigais
15. Jun 2016, 12:17 #17185

Kopš: 15. Feb 2010

No: Rīga

Ziņojumi: 6627

Braucu ar:

Tā nu ir sanācis,k apēc aptuveni norukāta gada atkal ir nesaprašanās ar darba deveju.
Es nezinu kas par lietu - vai es esmu mainījies
Vai LV darba tirgus mainīies. Vai arī veicas uzrauties uz kaut kādiem īpatņiem . (Varbū es esmu arī ar putniem Grūi objektīvi pašam spriest )

Situācija tātad sekojoša.
Pirms 2 mēnešiem aptuveni pierpasīju algas pielikumu un vēl šādas tādas pārmaiņās uzskatīju pa rnepieciešamām ..īsāk sakot bija regulāri jāpaliek 30-40min ilgāk..un jārukā pat 2 reizes mēnesī sestdienāš. KAs ZB man , jo tā sākotnēji nebija runāts.
Nonāca līz tam,ka kopš ierunājos par to visu - sāku no vadītāja saņemt regulārus pārmetumus un uzbraucienus. Pirms tam tā nebija.

Tātad vienojāmies, ka eju prom un mēnesi + kādas 1-2 nedēļas vēl nomaucu,kamēr atrod nākamo lohu manā vietā.
Bet direktors ir reāli ar putniem,jo kategoriski attiecās parakstīt vienošanos ar skaidri atrunātu datumu kad es varu PN.
Līz ar to ir pamatotas aizdomas, pēc mēneša man paziņos ka vēl menesi jāmauc Jo tipa vasara un nevarot nevienu atrast...neviens LV negrib strādāt utt.
Gribētos visu pa mierīgo ,lai var aiziet un vasaru vismaz uz bezdarbniekiem pasēdēt
Bet kāds ir sliktākais scenārijs?
Ja atlūģumu fiziski nepieņem?
ir plāns,ka ja šis uzvedas kā svimpis - sūtīt atlūgumu ar ierakstīu vēstuli un pašam aiziet uz slimības lapas to mēnesi pasēdēt.
Bet tas ir neizdevīgākais variants laikam... Tas laiks kad būšu uz slimības lapas skaitīsies tas mēnesis?
Offline
Driver
15. Jun 2016, 12:26 #17186

Kopš: 22. Jun 2002

No: Rīga

Ziņojumi: 31536

Braucu ar: iepirkuma ratiem pa alko outletu

Aaaaa, tu ari neieklaujies kolektiva

-----------------
diagnostika, elektronikas remonts & pretaizdzīšanas iekārtas.
Offline
LA
15. Jun 2016, 12:30 #17187

Kopš: 20. Feb 2007

No: Rīga

Ziņojumi: 9366

Braucu ar: 123D, KTM 640 ADV


15 Jun 2016, 12:17:34 @divkosigais rakstīja:
kamēr atrod nākamo lohu manā vietā.



Cieti.
Offline
sn
15. Jun 2016, 12:35 #17188

Kopš: 24. Jul 2008

No: Rīga

Ziņojumi: 1879753

Braucu ar: nekrāsotu BMW :(


15 Jun 2016, 12:17:34 @divkosigais rakstīja:
Gribētos visu pa mierīgo ,lai var aiziet un vasaru vismaz uz bezdarbniekiem pasēdēt
ja pusotru mēnesi vēl strādāsi un tad aiziesi prom, tad bezdarbnieks būsi rudenī nevis vasarā.


Ja atlūģumu fiziski nepieņem?
ja direktors tiešām ir tāds pimpis, tad iedod sekretārei nokopēt un palūdz, lai parakstās, ka iesniegums pieņemts.

-----------------
Nemāki braukt? Parādi to citiem - nopērc volvo!
Offline
sonx33
15. Jun 2016, 12:38 #17189

Kopš: 08. Sep 2008

Ziņojumi: 2133

Braucu ar: 320d

Firmas nosaukumu studija, lai citi nekapj uz grabekļa!
P.s Darba likuma nebija punkts par dzivesvietas maiņu un ka var menesi nenostrādāt?
Offline
divkosigais
15. Jun 2016, 12:54 #17190

Kopš: 15. Feb 2010

No: Rīga

Ziņojumi: 6627

Braucu ar:

Sn - par to ,ka 2 mēneši nesaņemšu pabalstu ,ja aizeju pēc paša vēlēšanās ... esmu informēts. Tāpēc jau gribās pa mierīgo
Un nav tādas sekretāres - maza firmele. Kopā 10 darbinieki
Offline
Driver
15. Jun 2016, 12:56 #17191

Kopš: 22. Jun 2002

No: Rīga

Ziņojumi: 31536

Braucu ar: iepirkuma ratiem pa alko outletu


15 Jun 2016, 12:54:15 @divkosigais rakstīja:
Sn - par to ,ka 2 mēneši nesaņemšu pabalstu ,ja aizeju pēc paša vēlēšanās ... esmu informēts. Tāpēc jau gribās pa mierīgo
Un nav tādas sekretāres - maza firmele. Kopā 10 darbinieki


Nu tad izdoma kaa izdarit taa, lai pashi tevi atlaiz.

-----------------
diagnostika, elektronikas remonts & pretaizdzīšanas iekārtas.
Offline
divkosigais
15. Jun 2016, 12:56 #17192

Kopš: 15. Feb 2010

No: Rīga

Ziņojumi: 6627

Braucu ar:


15 Jun 2016, 12:38:55 @sonx33 rakstīja:
Firmas nosaukumu studija, lai citi nekapj uz grabekļa!
P.s Darba likuma nebija punkts par dzivesvietas maiņu un ka var menesi nenostrādāt?


Šitas neies cauri... jo esmu deklarēts vienā vietā jau visu mūžu... kau tpēc fakta tās dzīvesvietas mainās
Offline
divkosigais
15. Jun 2016, 12:59 #17193

Kopš: 15. Feb 2010

No: Rīga

Ziņojumi: 6627

Braucu ar:


15 Jun 2016, 12:56:06 @Driver rakstīja:

15 Jun 2016, 12:54:15 @divkosigais rakstīja:
Sn - par to ,ka 2 mēneši nesaņemšu pabalstu ,ja aizeju pēc paša vēlēšanās ... esmu informēts. Tāpēc jau gribās pa mierīgo
Un nav tādas sekretāres - maza firmele. Kopā 10 darbinieki


Nu tad izdoma kaa izdarit taa, lai pashi tevi atlaiz.

Tāpēc jau ir ģeniālais plāns saistībā ar slimīas lapu
Negribas nekādas ļāunprātīgās darbīas taisīt.
Bet tā - pasēdēt mājas un padruk āt powerā... kādu mēnesi. Šiem es domāju atri vien ZB tad.
Offline
juriz
15. Jun 2016, 13:32 #17194

Kopš: 24. May 2002

No: Jūrmala

Ziņojumi: 2733

Braucu ar: auto

Kā jau minēja, iesniedz atlūgumu, pēc mēneša esi brīvs.
Ja nav sekretāres, kas iereģistrē, un kopija arī tev ar visiem parakstiem, reģistrācijas numuriem utml. tad nosūti pa pastu ierakstītā vēstulē.
Ja tas nelīdz, pieaicini Darba inspekciju.
Offline
XK220
15. Jun 2016, 13:41 #17195

Kopš: 26. Dec 2015

No: Rīga

Ziņojumi: 3310

Braucu ar: zirgu

divkosi, paņem slimības lapu, ideāli uz mēnesi, diviem max un atnākot no slimības lapas uzraksti atlūgumu vai ja zini ka paņemts kāds cits vietā, tad vēl labāk, mēnesi varēsi vienkārši atsēdēt pulējot galda malu.
Offline
Kidd
15. Jun 2016, 13:45 #17196

Kopš: 18. May 2009

Ziņojumi: 8403

Braucu ar: 400Zs

Kas Tev traucē mēnesi sēdēt un urbināt degunu neko nedarot? Vai kur ir problēma ar priekšnieku tā arī izrunāt, ka tas nav TAVS darbs meklēt vietā darbinieku. Tā ir viņa problēma. Tu nevēlies turpināt sadarbību, tapēc labprātīgāk gribētu izšķirties pa mierīgo - uz abpusējas vienošanās pamata. Ja viņš tā negrib, saki, ka ok - Tev nav problēmu nobumbulēt mēnesi sēžot forumos un čatojot, bet pēc tam ieturēšana no algas neiešot krastā, ar darba inspekciju jau šis jautājums ir pārspriests. nah Tev, kā darbiniekam, ir jājūtas vainīgam pie priekšnieka problēmām?
Offline
Riho7
15. Jun 2016, 14:03 #17197

Kopš: 23. Nov 2011

No: Zilupe

Ziņojumi: 1029

Braucu ar:


14 Jun 2016, 15:41:06 @Alxz rakstīja:
veči, joprojām darbu meklēju. neesmu debils. fšku rubīju.


Tapat teica kads powera users, kuram palidzeju dabut darbu uz busa UK.

Pirmajaa un pedeejaa darba dienaa braucot pa preteejo virzienu norakstiija darba masiinu
Offline
divkosigais
15. Jun 2016, 14:12 #17198

Kopš: 15. Feb 2010

No: Rīga

Ziņojumi: 6627

Braucu ar:


15 Jun 2016, 13:45:31 @kiddLV rakstīja:
Kas Tev traucē mēnesi sēdēt un urbināt degunu neko nedarot? Vai kur ir problēma ar priekšnieku tā arī izrunāt, ka tas nav TAVS darbs meklēt vietā darbinieku. Tā ir viņa problēma. Tu nevēlies turpināt sadarbību, tapēc labprātīgāk gribētu izšķirties pa mierīgo - uz abpusējas vienošanās pamata. Ja viņš tā negrib, saki, ka ok - Tev nav problēmu nobumbulēt mēnesi sēžot forumos un čatojot, bet pēc tam ieturēšana no algas neiešot krastā, ar darba inspekciju jau šis jautājums ir pārspriests. nah Tev, kā darbiniekam, ir jājūtas vainīgam pie priekšnieka problēmām?

Godiigi sakot - pirmo reizi ssaada situaacija. Citur kur esmu gaajis prom - max 2-3 nedeellas jaapmaaca naakamis kakls ...un uz redzeessanos .

Bet parasti - nedeella lai sakaarottu lietas un viss.

A te kaut kaads psc.
Offline
Araajz
15. Jun 2016, 14:17 #17199

Kopš: 30. Aug 2008

No: Rīga

Ziņojumi: 28639

Braucu ar: E39


15 Jun 2016, 14:03:01 @Riho7 rakstīja:

14 Jun 2016, 15:41:06 @Alxz rakstīja:
veči, joprojām darbu meklēju. neesmu debils. fšku rubīju.


Tapat teica kads powera users, kuram palidzeju dabut darbu uz busa UK.

Pirmajaa un pedeejaa darba dienaa braucot pa preteejo virzienu norakstiija darba masiinu

muah
Offline
RVR
15. Jun 2016, 14:20 #17200

Kopš: 18. Sep 2008

Ziņojumi: 23063

Braucu ar: RVR


15 Jun 2016, 12:56:06 @Driver rakstīja:

Nu tad izdoma kaa izdarit taa, lai pashi tevi atlaiz.


Jāsāk no rītiem ierasties darbā konkrētā vafelē
Offline

Moderatori: 968-jk, AV, AiwaShuraLLP, BigArchi, GirtzB, Lafter, PERFS, RVR, R_BERGS, SteelRat, VLD, linda, mrc, noisex, smudo