| Autors | Ziņojums |
| myrobiz | |
 Kopš: 11. May 2008
No: Ogre
Ziņojumi: 683
Braucu ar: Jeep Wrangler
| Pērku videoreģistratoru!
PM |
Offline | |
|
grimS  | |
 Kopš: 01. Jun 2007
No: Jūrmala
Ziņojumi: 2291
Braucu ar: Silvia 460HP 600NM, //M535d F11 FL, e36 M54B30 Trackday, e46 FL Coupe
| Izskatās, ka vajag e36 318i 91.g ģeneratoru. PM.
[ Šo ziņu laboja grimS, 26 Dec 2012, 14:39:01 ] |
Offline | |
|
| myrobiz | |
 Kopš: 11. May 2008
No: Ogre
Ziņojumi: 683
Braucu ar: Jeep Wrangler
|
26 Dec 2012, 14:36:41 grimS rakstīja:
Izskatās, ka vajag e36 318i 91.g ģeneratoru. PM.
Pajautā Pirkt/pārdot BMW detaļas topikā!  |
Offline | |
|
Luciferz  | |
 Kopš: 26. Sep 2005
No: Rīga
Ziņojumi: 2333
Braucu ar: G63 | S63 cabrio | W108 | 8er | Vespa
| ir kaadam WIFI ruuteris kkaads?
PM
----------------- nekāda zobupasta neaizsargā zobus tik labi, kā laikā apmaksāti rēķini
|
Offline | |
|
| Strom | |
 Kopš: 29. Nov 2011
No: Rīga
Ziņojumi: 350
Braucu ar:
| Varbūt kāds steidzami grib atbrīvoties no GoPro Hero2?
Cenas saldināšanai var arī bez atmiņas kartes.
PM. |
Offline | |
|
| Strom | |
 Kopš: 29. Nov 2011
No: Rīga
Ziņojumi: 350
Braucu ar:
|
26 Dec 2012, 13:32:20 Brunozavrs rakstīja:
Vīri, izlīdziet, ja varat! Vajadzība nopirkt jau šodien, jeb vismaz aizņemties atmiņas kartes adapteri no MicroSD uz SD
Links
Jebkādu normāli ejošu!
Veikalos, kas atvērti šodien, tādu nav. Taču ļoti vajadzētu jau šodien.
Paldies jebkurā gad!
Bruno
29161536
Rimi/Maxima pa pāris latiem var nopirkt ar visu atmiņas karti... Jābūt, pašam nesen noklājās SD karte spogulenei un skrēju uz veikalu pirkt lētāko, ko var iebāzt līdz vakaram.[ Šo ziņu laboja Strom, 26 Dec 2012, 16:05:39 ] |
Offline | |
|
| werto | |
 Kopš: 30. Oct 2008
No: Tukums
Ziņojumi: 3001
Braucu ar: Golfu
| ir hidroizolācijas lenta Deitermann Superflex 75/4 50m rullī.veikala cena 86ls,atdošu par 35ls  [ Šo ziņu laboja werto, 01 Jan 2013, 21:22:44 ] |
Offline | |
|
guntinjs  | |
 Kopš: 13. Mar 2003
No: Rīga
Ziņojumi: 1341
Braucu ar: VOLVO 850
| Nesteidzos, bet drīzumā vajadzēs Audi 100 (C4) '91 2,5 turbodiesel meh.kārbu. Varbūt ka der no kāda cita motora un ja pavisam labs piedāvājums, papildus vajadzēs vēl šādus tādus loriņus pa hadeni.
Ja kādam ir ko piedāvāt, tad PM.
P.S. Rīgā, Jūrmalā, un ja pavisam salda cena - Jelgavā, Ogrē, Aizkrauklē, Jēkabpilī, Madonā pats savākt varu.[ Šo ziņu laboja guntinjs, 26 Dec 2012, 18:09:26 ] |
Offline | |
|
|
|
| zelta_roka | |
 Kopš: 12. Mar 2012
No: Valmiera
Ziņojumi: 92
Braucu ar: VW
| Varbūt kādam ir un tirgo beisbola nūja?  |
Offline | |
|
| A4q | |
 Kopš: 05. Apr 2009
No: Rīga
Ziņojumi: 169
Braucu ar: M54
| Uz tirdziņu praktiski jaunas, 2x vilktas sieviešu slēpošanas bikses ar visām birkām.
Melnas, XS izmērs, taču der arī S izmēram. Iekšstara garums 78cm. Ļoti siltas, ar oderi. Divas kabatas, platas, ērtas ar nekrītošām štrumbantēm. Ls 25.
PM vai 2-63-8745-5 |
Offline | |
|
| MaarcisM | |
 Kopš: 30. Dec 2005
No: Rīga
Ziņojumi: 1679
Braucu ar:
| Pārdodu prakstiski jaunu GoPro HD2 komplektu ar visiem lipekļiem utt.
145 Ls
29325317 |
Offline | |
|
| kaashux | |
 Kopš: 12. Nov 2012
No: Rīga
Ziņojumi: 330
Braucu ar:
| Pārdodu Nokia 5230, kā jau lietotam ir savi skrāpējum uz korpusa. Baterija tur līdz 5 dienām, loģiski, ja nedrukā visu laiku vai nav neiet vaļā biznesa sarunas.
Komplektā: lādētājs, usb vads, 2gb atmiņas karte
20ls, savācams Bauskā
PM. 27161574[ Šo ziņu laboja kaashux, 26 Dec 2012, 22:10:16 ] |
Offline | |
|
guntinjs  | |
 Kopš: 13. Mar 2003
No: Rīga
Ziņojumi: 1341
Braucu ar: VOLVO 850
| Drīzumā būs vajadzīgs akumulators 12V 100Ah 850 A vismaz. Lietots, pa draudzīgu cenu. Rīgā.
Ja kam ir ko piedāvāt PM. |
Offline | |
|
| nutastur | |
 Kopš: 01. Mar 2009
Ziņojumi: 3658
Braucu ar: POLO
|
26 Dec 2012, 20:13:19 zelta_roka rakstīja:
Varbūt kādam ir un tirgo beisbola nūja? 
ELKOR ir labu labās |
Offline | |
|
Luciferz  | |
 Kopš: 26. Sep 2005
No: Rīga
Ziņojumi: 2333
Braucu ar: G63 | S63 cabrio | W108 | 8er | Vespa
|
26 Dec 2012, 20:13:19 zelta_roka rakstīja:
Varbūt kādam ir un tirgo beisbola nūja? 
ja vadaashanai bagaazniekaa, tad Rimchikaa ir pat 2 izmeeri 
----------------- nekāda zobupasta neaizsargā zobus tik labi, kā laikā apmaksāti rēķini
|
Offline | |
|
| Laoshi | |
 Kopš: 01. Aug 2009
No: Rīga
Ziņojumi: 17948
Braucu ar:
|
26 Dec 2012, 23:31:13 Luciferz rakstīja:
26 Dec 2012, 20:13:19 zelta_roka rakstīja:
Varbūt kādam ir un tirgo beisbola nūja? 
ja vadaashanai bagaazniekaa, tad Rimchikaa ir pat 2 izmeeri 
Depo ir cirvja kāti dažādu izmēru atkarībā no konflitējošā subjekta gabarītiem. Ja fiziskais atļauj, var ņemt ar visu cirvi galā |
Offline | |
|
|
|
| St21 | |
 Kopš: 27. Apr 2009
No: Rīga
Ziņojumi: 914
Braucu ar: 22″
| Varbūt kādu interesē Apple 5 Sprint Lock 16Gb. Divi melni, viens balts. Garantijas, papīri utt. Itkā Tele2 izmantojams. Varbūt kādam ir vēlme, 300Ls vai pasakiet kur var atbloķēt. USA vēl neatbildēja kad atbloķēs oficiāli, varbūt kāds var te uz vietas to izdarīt. Ja nē, vedīs atpakaļ uz štatiem |
Offline | |
|
Luciferz  | |
 Kopš: 26. Sep 2005
No: Rīga
Ziņojumi: 2333
Braucu ar: G63 | S63 cabrio | W108 | 8er | Vespa
|
26 Dec 2012, 23:46:55 Laoshi rakstīja:
26 Dec 2012, 23:31:13 Luciferz rakstīja:
26 Dec 2012, 20:13:19 zelta_roka rakstīja:
Varbūt kādam ir un tirgo beisbola nūja? 
ja vadaashanai bagaazniekaa, tad Rimchikaa ir pat 2 izmeeri 
Depo ir cirvja kāti dažādu izmēru atkarībā no konflitējošā subjekta gabarītiem. Ja fiziskais atļauj, var ņemt ar visu cirvi galā
ja neatljauj, var nemt tikai to metaala galu un kaatu atstaat veikalaa 
----------------- nekāda zobupasta neaizsargā zobus tik labi, kā laikā apmaksāti rēķini
|
Offline | |
|
Delerium  | |
 Kopš: 29. Apr 2004
No: Sigulda
Ziņojumi: 8329
Braucu ar: Alfa Romeo 159, Ford S-max, Saab 900 cabrio
| Brembo suporti no porsche 911 (993), Audi RS2.
staveja uz saab 9-5. ir attieciigie adapteri.
2gab
bilde ieskatam, manejie ir apbružāti.
200Ls
ja peerk saabam, var dabuut bremzhu diska centrus no saab ar 5x110 skruvju attalumu.
jauni bremzhu diski eebrejaa ap 400Eur[ Šo ziņu laboja Delerium, 27 Dec 2012, 00:39:17 ] |
Offline | |
|
| andrjuha | |
Kopš: 27. Dec 2012
Ziņojumi: 412
Braucu ar:
| interesee BRAKE CLEANER.
Gosha te njeemaas, veel kaads ir? man kontakti pazudushi. paldies[ Šo ziņu laboja andrjuha, 27 Dec 2012, 00:39:10 ] |
Offline | |
|