Online

Pašreiz BMWPower skatās 118 viesi un 5 reģistrēti lietotāji.

Ienākt BMWPower

Lietotājvards:

Parole:

Atcerēties

Aizmirsi paroli?

Reģistrēties

Forums » Vispārējās diskusijas » Pirkt - Pārdot - Mainīt

Tēma: Lietie diski II

AutorsZiņojums
z-street
16. Oct 2015, 12:52 #16921

Kopš: 14. Dec 2011

No: Rīga

Ziņojumi: 2735

Braucu ar: RR

Rondell r15 no e39 ar švaku ziemas gumiju 100e

e39 r15 riepas var teikt,ka nav. 55e

E36 r15 ar pusdzīvām ziemas riepām 5-6mm(max) 100e


PM vai 27018100

[ Šo ziņu laboja z-street, 16 Oct 2015, 12:53:11 ]

Offline
LSDcars
16. Oct 2015, 13:12 #16922

Kopš: 15. Oct 2015

No: Rīga

Ziņojumi: 8

Braucu ar: BMW E46

Pardodu e46 M diskus style67 prieksa J8 ET47 aizmugure J9 et26 275euro ar divam prieksejam riepam aizmugure protams nau. 29654592

[ Šo ziņu laboja LSDcars, 17 Oct 2015, 08:47:27 ]

Offline
ELL
16. Oct 2015, 13:13 #16923

Kopš: 07. Apr 2004

No: Baloži

Ziņojumi: 1369

Braucu ar: VW T3



Ja kaadam intresee, paardodu veselu kaudzi ar BBS RS / RM , OZ Futura / Vegas, diskus,5x120un 5x112,4x100- tikai visus kopa - kaadi 8-10 komplekti sanaaks !!! PM vai 27009229

[ Šo ziņu laboja ELL, 16 Oct 2015, 13:24:56 ]

Offline
Zivis
16. Oct 2015, 16:00 #16924

Kopš: 07. Nov 2011

No: Rīga

Ziņojumi: 759

Braucu ar: nēģi

Pērku R15 Style5 disku komplektu!
PM vai 29416777
Offline
tomorole
16. Oct 2015, 17:56 #16925

Kopš: 19. Jul 2014

Ziņojumi: 321

Braucu ar:

iegādāšos borbet b diskus,jebkādā stāvoklī

[ Šo ziņu laboja tomorole, 16 Oct 2015, 18:25:34 ]

Offline
henis
16. Oct 2015, 18:05 #16926

Kopš: 23. Dec 2005

No: Saulkrasti

Ziņojumi: 1340

Braucu ar: V70

Cik varētu prasīt par šādiem Audi diskiem ar labām vasaras riepām 225/40 R18? Zinu, ka tagad nav sezona, bet lai mētājas ss.lv
Offline
Tune-L
16. Oct 2015, 18:17 #16927

Kopš: 12. Jun 2002

No: Rīga

Ziņojumi: 20568

Braucu ar: BMW 4 F36 Gran Coupe, BMW 4 G26 Gran Coupe

Viss taču atkarīgs no rriepu zīmola un stāvokļa!
Un atceries, ka Audi īpašniekiem nav naudas!

-----------------
Patiesība mūsdienās tiek uzskatīta par naida runu.
Чей Венесуэла?
Online
henis
16. Oct 2015, 18:19 #16928

Kopš: 23. Dec 2005

No: Saulkrasti

Ziņojumi: 1340

Braucu ar: V70

Divas Michelin, divas Continental. Protektors 5-6 mm.

16 Oct 2015, 18:17:12 Tune-L rakstīja:
Viss taču atkarīgs no rriepu zīmola un stāvokļa!
Un atceries, ka Audi īpašniekiem nav naudas!
Offline
eena
16. Oct 2015, 18:27 #16929

Kopš: 06. Aug 2015

No: Jelgava

Ziņojumi: 31

Braucu ar: visu

Piedāvājumā skaisti un viegli Japan Racing diski.

vairāki komplekti ir uz vietas:
Japan Racing JR10 Gold r16 8j ET20 4x100/4x108 - 500e
Japan Racing JR14 BlackGold Finish r16 8j ET25 4x100 - 500e
Japan Racing JR15 White r16 8j ET25 4x100/4108 - 500e
Japan Racing JR3 Yellow r16 8j ET25 4x100/4x108 - 520e
Japan Racing JR9 Gold r16 8j ET25 4x100/4x108 - 500e
Japan Racing JR9 White r16 8j ET25 4x100/4x108 - 500e
Japan Racing JR10 Gold R18 8.5j ET35 un 9.5j ET35 5x100/120 - 650e
Japan Racing JR10 Machined Sil R17 8j ET35 5x108/5x112 - 550e
Japan Racing JR10 Machined Sil R17 8j ET25 un 9j ET20 5x114/5x120- 560e



Ir iespēja pasūtīt visus pieejamos JR modeļus ar dažādiem platumiem, iznesumiem, krāsām un skrūvju attālumiem

Atrodamies Jelgavā.
23777nullenulle7 vai pm


poweram cenas draudzīgākas


Offline
G1
16. Oct 2015, 20:36 #16930

Kopš: 22. Jul 2010

Ziņojumi: 807

Braucu ar: ...

https://www.ss.lv/msg/lv/transport/spare-parts/...9500569296069443 labā stāvoklī,bez riepām,cena runājama.
Offline
jims
16. Oct 2015, 21:14 #16931

Kopš: 20. Jul 2003

No: Viļāni

Ziņojumi: 1441

Braucu ar: izslēgtu DTC

pērku r16 style48 no e39 komplektu

pm
Offline
AV89
17. Oct 2015, 09:22 #16932

Kopš: 27. Dec 2009

Ziņojumi: 1822

Braucu ar: Javac metināmajiem bagāžniekā

Kādam rezerves lieto disku nevajag? 20 eur/gab vai 50 eiro par 3 gab! 16", gumija ar vēl dzīva virsū! Atrodas Preiļos, varu aizvest uz Rīgu! PM vai 2632623pieci


Offline
krabiss_k
17. Oct 2015, 09:52 #16933

Kopš: 09. May 2009

No: Rīga

Ziņojumi: 1766

Braucu ar:


14 Oct 2015, 16:41:00 Atmars rakstīja:

14 Oct 2015, 15:30:29 Reyno rakstīja:
Pērku:
2x plauktus lielākus kā šobrīd. Vai mainu pret saviem (kā bildē).
36 skrūves. Der no Artec, RH un varbūt vēl kāda



Kas tie par diskiem? Nosaukums?


Šie diski gadiena nestāv uz vr6 trešā golfa?
Madonā pie ugunsdzeseju depo?
Offline
6500
17. Oct 2015, 10:33 #16934

Kopš: 19. Feb 2007

Ziņojumi: 15715

Braucu ar:


16 Oct 2015, 18:27:12 eena rakstīja:
Piedāvājumā skaisti un viegli Japan Racing diski
poweram cenas draudzīgākas


skaisti un viegli...



-----------------
www.hgkracing.com
Offline
Maa
17. Oct 2015, 11:08 #16935

Kopš: 21. Jan 2011

No: Dobele

Ziņojumi: 2544

Braucu ar: "Sniedziņu"


17 Oct 2015, 10:33:46 6500 rakstīja:

16 Oct 2015, 18:27:12 eena rakstīja:
Piedāvājumā skaisti un viegli Japan Racing diski
poweram cenas draudzīgākas


skaisti un viegli...



Žurkas nograuzusas
Offline
enimaals
17. Oct 2015, 11:17 #16936

Kopš: 08. Feb 2015

Ziņojumi: 1238

Braucu ar:


17 Oct 2015, 11:08:53 Maa rakstīja:

17 Oct 2015, 10:33:46 6500 rakstīja:

16 Oct 2015, 18:27:12 eena rakstīja:
Piedāvājumā skaisti un viegli Japan Racing diski
poweram cenas draudzīgākas


skaisti un viegli...



Žurkas nograuzusas


Itkā jau laužot jebko salauztu.bet cena par lielu priekš zemākas kvalitātes diskiem.

[ Šo ziņu laboja enimaals, 17 Oct 2015, 11:18:56 ]

Offline
vlAdlik
17. Oct 2015, 11:29 #16937

Kopš: 06. Apr 2012

No: Rīga

Ziņojumi: 559

Braucu ar: etalonu roka


17 Oct 2015, 11:17:32 enimaals rakstīja:

17 Oct 2015, 11:08:53 Maa rakstīja:

17 Oct 2015, 10:33:46 6500 rakstīja:

16 Oct 2015, 18:27:12 eena rakstīja:
Piedāvājumā skaisti un viegli Japan Racing diski
poweram cenas draudzīgākas


skaisti un viegli...



Žurkas nograuzusas


Itkā jau laužot jebko salauztu.bet cena par lielu priekš zemākas kvalitātes diskiem.


Cik es zinu ta cena ir jau bez pvn + varka ir loti maza..lietuva japani maksa dargak nau nekada reklama..
Offline
hancels
17. Oct 2015, 12:09 #16938

Kopš: 09. Oct 2011

Ziņojumi: 259

Braucu ar: 92

13 Sep 2015, 12:34:02 hancels rakstīja:
Style 67 no M3 E46 ar attiecīgajiem platumiem un iznesumiem_
2x 19x9.5
2x 19x8.0



280e, vai maiņa pret smukiem R18
28302780
Limbaži, Rīga

[ Šo ziņu laboja hancels, 17 Oct 2015, 12:20:33 ]

Offline
henis
17. Oct 2015, 12:11 #16939

Kopš: 23. Dec 2005

No: Saulkrasti

Ziņojumi: 1340

Braucu ar: V70

Pārdodu Audi R18 diskus ar ļoti labām vasaras riepām. Divas Michelin, divas Continental. Izmērs 225/40 R18. Protektors 5-6 mm. Uz epastu varu nosūtīt vairāk bilžu.

400 eur.




R18
Offline
Pljavejs
17. Oct 2015, 14:30 #16940

Kopš: 19. Jan 2008

No: Rīga

Ziņojumi: 1042

Braucu ar:

Kadi komentari par siem?
http://en.auto.plius.lt/ads/bmw-3-light-alloy-r18-4420684.html

Ka lai saprot vai diski un riepas lietojami?
Nepatik mistiski nograuztas riepu malas..
Offline

Moderatori: 968-jk, AV, AiwaShuraLLP, DoubleD, GirtzB, Lafter, PERFS, RVR, SteelRat, VLD, dust, linda, marihuans, mrc, noisex, smudo