Online

Pašreiz BMWPower skatās 97 viesi un 2 reģistrēti lietotāji.

Ienākt BMWPower

Lietotājvards:

Parole:

Atcerēties

Aizmirsi paroli?

Reģistrēties

Forums » Vispārējās diskusijas » Pirkt - Pārdot - Mainīt

Tēma: Pirkt / Pārdot XLI

AutorsZiņojums
Vitalx320
17. Dec 2012, 12:04 #16901

Kopš: 13. Feb 2009

No: Jelgava

Ziņojumi: 383

Braucu ar: e36 325i

kads netirgo diraluminija loksnes, vajag uztaisit motora aizsardzibu, PM ja kas.
Offline
rencho
17. Dec 2012, 13:44 #16902

Kopš: 23. Mar 2009

No: Sigulda

Ziņojumi: 1469

Braucu ar: X6 F16 , MB W210 E240, BMW Z3, Honda FMX650, Suzuki Bandit 1200S

kas šeit ar Motul eļļām tirgojās?
Offline
tolx
17. Dec 2012, 14:01 #16903

Kopš: 18. Sep 2007

No: Rīga

Ziņojumi: 552

Braucu ar: mežinieku ar ventilatoru


17 Dec 2012, 12:04:32 Vitalx320 rakstīja:
kads netirgo diraluminija loksnes, vajag uztaisit motora aizsardzibu, PM ja kas.


Man arī var PM
Offline
Hooligan
17. Dec 2012, 15:03 #16904

Kopš: 31. Jul 2012

No: Rīga

Ziņojumi: 581

Braucu ar:

Pārdodu labu subi Fly Trap 2x 12" 2000w



Skan labi, aktīvais subis, visas vajadzīgās ieejas - linejas ka ar Hi-Input.

Vai varu iemainīt pret w140 merša 4 atsperēm un 2 amortiņiem ...

tel. 29574828
Cena 80Ls
Offline
anrios
17. Dec 2012, 15:11 #16905

Kopš: 31. Mar 2005

No: Rīga

Ziņojumi: 344

Braucu ar: 740i

Pērku 15m2 lamināta.
Ar piedāvajumiem pm.
Offline
Gangstar
17. Dec 2012, 15:15 #16906

Kopš: 19. Aug 2009

No: Rīga

Ziņojumi: 508

Braucu ar: e-32 750il, e-28 540touring,e28 525Mpaka


17 Dec 2012, 14:01:37 tolx rakstīja:

17 Dec 2012, 12:04:32 Vitalx320 rakstīja:
kads netirgo diraluminija loksnes, vajag uztaisit motora aizsardzibu, PM ja kas.


Man arī var PM
SS.lv ir pilns ar viņām,bet protams ka ne jau pa "Limonādi" vai "Saldu "cenu

[ Šo ziņu laboja Gangstar, 17 Dec 2012, 15:16:15 ]

Offline
Purcha
17. Dec 2012, 16:27 #16907

Kopš: 01. Mar 2006

No: Smiltene

Ziņojumi: 3101

Braucu ar: Z3 M52B30 stroker, M3 E46

atradu mājās nederīgu BMW E39 blakussēdētāja puses priekšējo xenon lukturi, diemžēl ne original, bet DEPO firmas, varbūt kādam vajag ko sročna ielikt mega ziemīšu cena - 15 Ls, stikliņš vesels, plaisu nav, visas plastmasas veselas uz stikliņa ir visi marķējumi par to, ka tas ir xenon lukturis, skatē problēmu nekad nav bijis, pārdodu, jo bmw jau sen ir pārdots.

izskatās šādi:



varbūt kādam vēl vajag Audi MP3 čeindžeri

AUDI MP3

[ Šo ziņu laboja Purcha, 17 Dec 2012, 16:35:14 ]

Offline
akrobaac
17. Dec 2012, 16:31 #16908

Kopš: 10. Feb 2007

No: Rīga

Ziņojumi: 404

Braucu ar: e90

Pārdodu: Jauns iepakojumā!
Ražotājs: CALVIN KLEIN K2621104
Tips: Vīriešu
Mehānisma tips: Kvarca
Korpusa materiāls: Nerūsējošs tērauds
Stikla tips: Minerālais
Ciparnīcas veids: Bez cipariem
Ciparnīcas krāsa: Melna
Aproce: Āda
Ūdensnecaurlaidība, m 30
Ciparnīcas izmēri, mm ø 38
Cena: 90LVL

[ Šo ziņu laboja akrobaac, 17 Dec 2012, 17:46:17 ]



-----------------
Intīmpreču interneta veikals - LoveYou.lv
Offline
Karluca
17. Dec 2012, 16:39 #16909

Kopš: 28. Dec 2007

Ziņojumi: 259

Braucu ar:

Cena?


17 Dec 2012, 16:31:50 akrobaac rakstīja:
Pārdodu: Jauns iepakojumā!
Ražotājs: CALVIN KLEIN
Tips: Vīriešu
Mehānisma tips: Kvarca
Korpusa materiāls: Nerūsējošs tērauds
Stikla tips: Minerālais
Ciparnīcas veids: Bez cipariem
Ciparnīcas krāsa: Melna
Aproce: Āda
Ūdensnecaurlaidība, m 30
Ciparnīcas izmēri, mm ø 38

Offline
akrobaac
17. Dec 2012, 17:45 #16910

Kopš: 10. Feb 2007

No: Rīga

Ziņojumi: 404

Braucu ar: e90


17 Dec 2012, 16:39:43 Karluca rakstīja:
Cena?


17 Dec 2012, 16:31:50 akrobaac rakstīja:
Pārdodu: Jauns iepakojumā!
Ražotājs: CALVIN KLEIN
Tips: Vīriešu
Mehānisma tips: Kvarca
Korpusa materiāls: Nerūsējošs tērauds
Stikla tips: Minerālais
Ciparnīcas veids: Bez cipariem
Ciparnīcas krāsa: Melna
Aproce: Āda
Ūdensnecaurlaidība, m 30
Ciparnīcas izmēri, mm ø 38


90LVL

-----------------
Intīmpreču interneta veikals - LoveYou.lv
Offline
night_boy
17. Dec 2012, 17:56 #16911

Kopš: 13. Jun 2009

Ziņojumi: 1267

Braucu ar:


17 Dec 2012, 17:45:02 akrobaac rakstīja:

17 Dec 2012, 16:39:43 Karluca rakstīja:
Cena?


17 Dec 2012, 16:31:50 akrobaac rakstīja:
Pārdodu: Jauns iepakojumā!
Ražotājs: CALVIN KLEIN
Tips: Vīriešu
Mehānisma tips: Kvarca
Korpusa materiāls: Nerūsējošs tērauds
Stikla tips: Minerālais
Ciparnīcas veids: Bez cipariem
Ciparnīcas krāsa: Melna
Aproce: Āda
Ūdensnecaurlaidība, m 30
Ciparnīcas izmēri, mm ø 38


90LVL
esi parliecinats ka nav feiks ? znu ka dahuj* tirgo sadus pasus 1:1 copy/paste. cena tikai 10-12lvl
Offline
Kalnz
17. Dec 2012, 18:04 #16912

Kopš: 03. May 2007

No: Rīga

Ziņojumi: 14366

Braucu ar:


17 Dec 2012, 17:45:02 akrobaac rakstīja:

17 Dec 2012, 16:39:43 Karluca rakstīja:
Cena?


17 Dec 2012, 16:31:50 akrobaac rakstīja:
Pārdodu: Jauns iepakojumā!
Ražotājs: CALVIN KLEIN
Tips: Vīriešu
Mehānisma tips: Kvarca
Korpusa materiāls: Nerūsējošs tērauds
Stikla tips: Minerālais
Ciparnīcas veids: Bez cipariem
Ciparnīcas krāsa: Melna
Aproce: Āda
Ūdensnecaurlaidība, m 30
Ciparnīcas izmēri, mm ø 38


90LVL


Kāds modelis?
Offline
marxxx
17. Dec 2012, 18:43 #16913

Kopš: 28. Nov 2011

No: Rīga

Ziņojumi: 311

Braucu ar:


14 Dec 2012, 19:49:35 marxxx rakstīja:

12 Dec 2012, 10:07:25 marxxx rakstīja:

10 Dec 2012, 21:20:42 marxxx rakstīja:
nesteidziigi tirgojas ibm Lenovo t400
p8600 dualcore procesors (2,4) ghz
4gb ddr3 ram
iebuuveets gps un gsm ( nezinu kaa straadaa utt, bet specenee rakstiits ka ir)
120gb sata cietnis
baterija tur vairaak par 2h
svaigi uzinstaleets win 8
vizuaali ljoti labaa staavoklii

cena 150ls


atkal uzradusies dazi Linksys wrp400 ruuteri

cena 15ls gabalaa

labaak zvaniit uz 26289530


dators saads



veel ir

17collu lcd monitors lg, ok stavoklii

dazas diskmasiinas uz ata

2x fsp barokli 400w

visaadi ram portatiivajiem (1gb ddr, 512mb ddr2 vairaaki) un vairaaki stacionaro datoru ddr (visaadu razmeru)
kkaadas ibm portablju diskmasiinas

dazaadi portablju ladetaji

dazi 40-80gb sata cietnji (personalajam kompim)

viens 40gb sata disks portatiivajam

vairaakas tiiklkartes uz pci

moz veel kkaadi siikumi

p.s. kko no sitaa moz vareetu iemainiit pret normaalu bezvadu klaveni ar peli...
Offline
sejejs
17. Dec 2012, 18:46 #16914

Kopš: 12. May 2004

No: Rīga

Ziņojumi: 6472

Braucu ar: V8 TwinTurbo AR-5900 & Moskvič 412 VS-412 Motormuzejā

Rīt interesē modernās slotiņas uz Honda Civic 2004.
Šādas
Offline
Pacha
17. Dec 2012, 18:46 #16915

Kopš: 27. Jan 2011

No: Rīga

Ziņojumi: 425

Braucu ar: Nemo

Tirgoju Alpine aktīvo subwoofer'u SWD-3000



PM

110ls runājama

[ Šo ziņu laboja Pacha, 19 Dec 2012, 08:32:19 ]

Offline
Pusplests
17. Dec 2012, 19:41 #16916

Kopš: 09. Feb 2011

No: Rīga

Ziņojumi: 287

Braucu ar: Das auto

Tiešām nav neviens kurš strādā auto detaļu veikalā?
PM!
Offline
TD91
17. Dec 2012, 19:48 #16917

Kopš: 20. Nov 2009

No: Rīga

Ziņojumi: 2715

Braucu ar: MB


17 Dec 2012, 18:46:41 Pacha rakstīja:
Tirgoju Alpine aktīvo subwoofer'u SWD-3000
BILDE

PM

110ls runājama

salabo linku!
Offline
bezdarbnieks
17. Dec 2012, 20:51 #16918

Kopš: 25. Aug 2009

Ziņojumi: 745

Braucu ar: oligarhu deģi..

Xado ķīmiju neviens netirgo? šito te - http://gels_revatilizants_bendzinadzinejam_xado...74.odinpr.zl.lv/

par labāku ciparu. PM.
Offline
power_lv
17. Dec 2012, 21:04 #16919

Kopš: 02. May 2007

Ziņojumi: 284

Braucu ar: Gilera sp


15 Dec 2012, 23:12:56 power_lv rakstīja:
nopirksu IPHONE 4S UNLOCKED "pm"
Offline
Strom
17. Dec 2012, 21:24 #16920

Kopš: 29. Nov 2011

No: Rīga

Ziņojumi: 350

Braucu ar:

Par labu cenu uzdāvināšu sev lietotu Go Pro Hero vai Hero 2.
Offline

Moderatori: 968-jk, AV, AiwaShuraLLP, DoubleD, GirtzB, Lafter, PERFS, RVR, SteelRat, VLD, dust, linda, marihuans, mrc, noisex, smudo