| Autors | Ziņojums |
| 12 | |
Kopš: 11. Jun 2006
No: Tukums
Ziņojumi: 1548
Braucu ar: E 39 3.0 dA. Volvo FH 12 460, Euro 6.
| Jautājums disku zinātājiem. Kādu cenu var prasīt par style 166, R 19, ar riepām?  |
Offline | |
|
| Edgars_J | |
 Kopš: 22. Feb 2013
No: Jelgava
Ziņojumi: 846
Braucu ar: e39 530D
|
10 Oct 2015, 22:24:04 ozo rakstīja:
BMW Style 37 M parellel R18, dažādu platumu diski. No E39, der arī E38. Taisni, labā stāvoklī, tiko pulētiem plauktiem. (Bez riepām)
500Eur
Bildes uzskatei. 2942644.3
Hei spečuki, redzēju paralēles uz e46, izskatījās interesanti, kā viņus tur uzdabūt?! Flanči/virpošanas/gredzeni vai plug & play!? |
Offline | |
|
| dzuris | |
 Kopš: 01. Feb 2011
No: Rīga
Ziņojumi: 7627
Braucu ar:
| Dodiet r15 Kalpaks, poh no kāda autina. Galvenais lai visi 4 vienādi. Ķīnas sudus varat mest ugunskura. [ Šo ziņu laboja dzuris, 12 Oct 2015, 11:05:05 ] |
Offline | |
|
| Agriits520 | |
 Kopš: 07. Apr 2011
Ziņojumi: 691
Braucu ar: BMW E34 E30
| Pārdodu nesteidzīgi BORBET A diskus R17 visi 8.5 ET 12 ar lielajiem plauktiem. plauktus prasas uzpulēt. 350E |
Offline | |
|
El_Camino  | |
 Kopš: 20. Jul 2004
No: Rīga
Ziņojumi: 1420
Braucu ar: 96' Dodge RAM 5.9
| Nopirkšu BBS Mahle
4x100 R15
5x112 R16
5x120 R16
5X130 R15 vai R16
Var vienu, divus, trīs vai komplektu
Interesē arī vāciņi, gan plastmasas gan metāla.
-----------------
|
Offline | |
|
| motherfuckers | |
 Kopš: 06. Nov 2013
No: Rīga
Ziņojumi: 473
Braucu ar: E53 V8
| Pārdodu style 32 R18 dažādplatumu.
Riepas arī kkādas ir virsū.
300eur. P.m. vai 26551539 |
Offline | |
|
| zeltinsh | |
 Kopš: 18. Nov 2008
No: Rīga
Ziņojumi: 95
Braucu ar: mīkstu jumtu
| Pārdodu dažāda platuma Style 95
R19 9j un 10j
Priekšējās riepas vēl braucamas (245/45)
Aizmugurējās riepas tikai tur gaisu (275/40)
450 Eur |
Offline | |
|
| vss | |
 Kopš: 09. Feb 2014
No: Rīga
Ziņojumi: 103
Braucu ar: E61 & E30 touring
| Steidzami pērku r16 5x120 diskus vienalga kādus galvenais lai nav saplaisājuši vai uzsisti, pēc iespējas lētākus PM vai 26368347 [ Šo ziņu laboja vss, 12 Oct 2015, 13:25:29 ] |
Offline | |
|
|
|
| jurci-s | |
 Kopš: 13. Mar 2008
No: Rīga
Ziņojumi: 3386
Braucu ar: 3-er...M-tech e30, e46
| Pārdodu bleķa diskus ar kalpakiem priekš 1-er un 3-er 6jx16 Is37
Kalpaki tādi kā bildē
29627383
70 Eur[ Šo ziņu laboja jurci-s, 12 Oct 2015, 20:02:28 ] |
Offline | |
|
| reh979 | |
 Kopš: 01. Apr 2012
No: Rīga
Ziņojumi: 24
Braucu ar: E34 525 tdsA touring
| Pārdodu 1 AC Schnitzer disku 15'' 7J ar Fireston ziemas riepu. 35 eur
šāds, ne šis[ Šo ziņu laboja reh979, 12 Oct 2015, 20:11:21 ] |
Offline | |
|
| Thundahh | |
Kopš: 11. Oct 2014
Ziņojumi: 76
Braucu ar: Lancia Delta.
| Varbūt kāds var piedāvāt r14 4x100 bleķiniekus? Izcilus nevajag un pa kosmosu arī nē! |
Offline | |
|
| markelis | |
 Kopš: 28. Oct 2002
Ziņojumi: 13010
Braucu ar: eFku
| nav gan lietie, bet . .
Originaalie diski no forestera 5 gab. ar pabrauktaam ziemeneem 195/65/15.
70 eur.
|
Offline | |
|
| ChekeMeke | |
 Kopš: 02. Aug 2012
No: Jēkabpils
Ziņojumi: 675
Braucu ar: E46
|
12 Oct 2015, 22:40:14 z-street rakstīja:
Rondell r15 no e39 ar švaku ziemas gumiju 120e
e39 r16 riepas var teikt,ka nav. 80e
PM vai 27018100
Otrie diski ir r15 nevis r16! |
Offline | |
|
| Nylon | |
 Kopš: 03. Nov 2013
No: Rīga
Ziņojumi: 157
Braucu ar: Avataru
| Piedāvāju RH X-RAD r17 diskus (gandrīz identiski AC schnitzer), visi 8J/ET35, uz trīs diskiem vēl vasaras braucamas 205/40, ceturtā saplēsa 
cena 180eu
PM vai 27103437
bilde uz mašīnas
[ Šo ziņu laboja Nylon, 13 Oct 2015, 10:44:46 ] |
Offline | |
|
| OskarsArE39 | |
Kopš: 10. Jul 2015
Ziņojumi: 315
Braucu ar:
| Sveiki uz j8 var uzvilkt 205 platumu ?  |
Offline | |
|
| Valiums | |
 Kopš: 03. Apr 2012
No: Rīga
Ziņojumi: 189
Braucu ar:
|
13 Oct 2015, 10:51:57 OskarsArE39 rakstīja:
Sveiki uz j8 var uzvilkt 205 platumu ? 
http://www.tyresizecalculator.com/tyre-wheel-calculators/tyre-size-for-rim-size-width-calculator |
Offline | |
|
|
|
| Ch | |
 Kopš: 08. Jan 2007
No: Rīga
Ziņojumi: 4381
Braucu ar: E92 M3, E30 318i, F11 535d
|
13 Oct 2015, 10:51:57 OskarsArE39 rakstīja:
Sveiki uz j8 var uzvilkt 205 platumu ? 
Mierīgi. |
Offline | |
|
| most | |
 Kopš: 27. Mar 2010
No: Dobele
Ziņojumi: 1079
Braucu ar: Yamaha WR450 e46 n62-780hp g31
| Nopirkšu divus lētus r16 diskus e36.  |
Offline | |
|
| krissis | |
 Kopš: 19. Sep 2011
Ziņojumi: 132
Braucu ar:
|
05 Oct 2015, 12:42:17 krissis rakstīja:
5x100 R15 diski. 100eur Cēsīs.
https://www.ss.lv/msg/lv/transport/spare-parts/...4070241255685687
Tākā visi "pircēji" kkur pazuduši, tad vēl ir pieejami. Par cenu, protams, var parunāt |
Offline | |
|
| OskarsArE39 | |
Kopš: 10. Jul 2015
Ziņojumi: 315
Braucu ar:
| Piedāvājiet e60 diskus r16, maksimāli lēti, uz rītdienu vajaga, TA. Der vissparastakie, vēlams lai var uzlikt 225/55/r16 riepas |
Offline | |
|