Gadījuma bilde

Online

Pašreiz BMWPower skatās 178 viesi un 4 reģistrēti lietotāji.

Ienākt BMWPower

Lietotājvards:

Parole:

Atcerēties

Aizmirsi paroli?

Reģistrēties

Forums » Vispārējās diskusijas » Tērzētava

Tēma: Darba tirgus

AutorsZiņojums
colonel
24. Feb 2016, 12:02 #16841

Kopš: 29. Apr 2003

Ziņojumi: 403

Braucu ar: mērci


24 Feb 2016, 11:53:08 Arturiks rakstīja:

24 Feb 2016, 11:50:46 sn rakstīja:
ja tu esi neaizstājams darbinieks, tad tāpat visu to būs jāizdara pēc atvaļinājuma

Nav tādas lietas kā neaizstājams darbinieks.

Atrodi aizstājēju Einšteinam!


-----------------
Mācies no pulksteņa. Tas nesteidzas pat tad, kad kavē!
Offline
422167
24. Feb 2016, 12:04 #16842

Kopš: 04. Aug 2014

Ziņojumi: 1942

Braucu ar: liektajiem diskiem

normaali ir ka visa naacija vienojas par vienu laiku, skaidrs ka bodes un sabtranss un tamliidz kautkaa kustaas tajaa laikaa, bet pa lielo rubilniks valstii tiek izsleegts. taa ir visproduktiivaak. Nor tas ir izteikti, ka no jul saakuma liidz aug pirmajai nedeelai ir miers un visi ar to reekinaas. caur Oslo braukt juul viduu ir interesanti, mirusi pilseeta, praktiski
Offline
divkosigais
24. Feb 2016, 12:19 #16843

Kopš: 15. Feb 2010

No: Rīga

Ziņojumi: 6627

Braucu ar:


24 Feb 2016, 11:53:08 Arturiks rakstīja:

24 Feb 2016, 11:50:46 sn rakstīja:
ja tu esi neaizstājams darbinieks, tad tāpat visu to būs jāizdara pēc atvaļinājuma

Nav tādas lietas kā neaizstājams darbinieks.

neviens vispaar nav neaistaajams.
Pilni kapi ar neaizvietojamiem cilveekiem utt.

Vienkaarssi jautaajums ir naudaa pa lielam. Darbs tiks paveikt jebkuraa gadiijumaa. tik jautaajums cik tas maksaas - to izdariis tas pats darbinieks. Jeb finaalaa (kad pacietiibas meers buu spilns) - buus jaannem vietaa pat 2 ...
Jeb kaads cits ,kurss tiks gaolaa, bet prasiis +30 % vairaak algu kaa tas,kurss bija "neaizvietojams".

Manaa izpratnee neaizvietojams darbinieks = cilveeks kurss dara vairaak nekaa par to maksaa... Tobiss lohs
Offline
markelis
24. Feb 2016, 12:23 #16844

Kopš: 28. Oct 2002

Ziņojumi: 13010

Braucu ar: eFku


24 Feb 2016, 12:02:08 colonel rakstīja:

24 Feb 2016, 11:53:08 Arturiks rakstīja:

24 Feb 2016, 11:50:46 sn rakstīja:
ja tu esi neaizstājams darbinieks, tad tāpat visu to būs jāizdara pēc atvaļinājuma

Nav tādas lietas kā neaizstājams darbinieks.

Atrodi aizstājēju Einšteinam!



tieshi kuram darbam - kaa klerkam patentu birojaa vai fizikas skolotaajam
Offline
cipargalva
24. Feb 2016, 12:55 #16845

Kopš: 07. Jul 2009

No: Valmiera

Ziņojumi: 6750

Braucu ar: quattro

Skatos, ka daži te savu skaudību par neesošo atvaļinājumu cenšas maskēt ar neaizvietojamību.
Offline
Mikels
24. Feb 2016, 12:58 #16846

Kopš: 28. Jan 2011

Ziņojumi: 5502

Braucu ar: cieņu

Atceros, kad studēju pasniedzējam LU bija tāds trāpīgs un atbilstošs teiciens- Pilni kapi ar neaizstājamiem cilvēkiem
Offline
Driver
24. Feb 2016, 13:00 #16847

Kopš: 22. Jun 2002

No: Rīga

Ziņojumi: 31536

Braucu ar: iepirkuma ratiem pa alko outletu


24 Feb 2016, 12:19:47 divkosigais rakstīja:
...
Manaa izpratnee neaizvietojams darbinieks = cilveeks kurss dara vairaak nekaa par to maksaa... Tobiss lohs

loti precizi pateikts.
tas ir ne tikai neaizvietojams, bet vel ari loti vertigs darbinieks.

pat bija kautkada fraze, kur pamatdoma, jo mazak sefs zin, ko kads (vel papildus) maak, jo labak. savadak visdrizak apkrames ar papildus pienakumiem/darbiem, bet par to pashu samaksu

-----------------
diagnostika, elektronikas remonts & pretaizdzīšanas iekārtas.
Offline
Laoshi
24. Feb 2016, 13:01 #16848

Kopš: 01. Aug 2009

No: Rīga

Ziņojumi: 17948

Braucu ar:


24 Feb 2016, 12:19:47 divkosigais rakstīja:
Manaa izpratnee neaizvietojams darbinieks = cilveeks kurss dara vairaak nekaa par to maksaa... Tobiss lohs


Tieši tā. Darba devējs vēl pasaka, ka cilvēks ir zelta gabaliņš un citu tādu neatrast, tāpēc atvaļinājums būs ziemā. Tad cilvēks atpūšas ziemā kad pat sniega nav un ir priecīgs, cik liels lohs tfu neaizvietojams viņš ir. Tomēr arī viņu var aizvietot, lohu uz pasaules netrūkst.
Offline
XK220
24. Feb 2016, 13:09 #16849

Kopš: 26. Dec 2015

No: Rīga

Ziņojumi: 3310

Braucu ar: zirgu

Laoshi, mēs taču labi zinam, kāpēc ziemā ņem atvaļinājumu- lai sajustos kā oligarhs un ar pilnu pedāli atmestos powerī dienas laikā, kamēr šefs brauc uz neaizvietojamo lohu mugurām.
Offline
Laoshi
24. Feb 2016, 13:12 #16850

Kopš: 01. Aug 2009

No: Rīga

Ziņojumi: 17948

Braucu ar:

Nu tas arī nav slikti - ziemā sēdēt siltā istabā, bamslis rokā, drukāt powerā un spēlēt wowu. Es tā varētu cauru gadu.
Offline
sn
24. Feb 2016, 13:19 #16851

Kopš: 24. Jul 2008

No: Rīga

Ziņojumi: 1879753

Braucu ar: nekrāsotu BMW :(


24 Feb 2016, 11:53:08 Arturiks rakstīja:

24 Feb 2016, 11:50:46 sn rakstīja:
ja tu esi neaizstājams darbinieks, tad tāpat visu to būs jāizdara pēc atvaļinājuma

Nav tādas lietas kā neaizstājams darbinieks.
pasaki to džekiem ar n-tajiem MS vai IBM sertifikātiem par pārdesmit pakām gabalā

-----------------
Nemāki braukt? Parādi to citiem - nopērc volvo!
Offline
toolis
24. Feb 2016, 13:25 #16852

Kopš: 13. Jan 2016

No: Rīga

Ziņojumi: 1888

Braucu ar: xc90 / cbr1000rr

Man aizvietotāju jau kādu 2. mēnesi meklē, zb jau.
Offline
divkosigais
24. Feb 2016, 13:51 #16853

Kopš: 15. Feb 2010

No: Rīga

Ziņojumi: 6627

Braucu ar:


24 Feb 2016, 13:25:45 toolis rakstīja:
Man aizvietotāju jau kādu 2. mēnesi meklē, zb jau.

LLauj mineet - straadaa valsts iestaadee?

Ir dazzi darba deveeji,kuri meklee kaadu jau gadiem. konkreetu vakanci.
Taa vien liekas,ka "meklee" un publicee sludinaajumus tikai taadeell,lai kaadu no jau esossiem "neaizvietojamiem" darbiniekiem paarliecinaatu vai iebaidiitu vai nomierinaatu
Offline
Jujubokar
24. Feb 2016, 14:13 #16854

Kopš: 21. Aug 2015

No: Rīga

Ziņojumi: 416

Braucu ar: pliku dibenu pa slapju zāli

Meklē gadiem tāpēc, ka noteiktais amata algas cipars ir nožēlojams, ja salīdzina ar prasībām par augstākajām izglītībām utt. Turklāt, nauda konkrētajai vakancei no budžeta tiek piešķirta, tad nu meklē cilvēkus pat tādos gadījumos, kad tāds reāli nav nepieciešams.
Offline
Arsmens
24. Feb 2016, 14:14 #16855

Kopš: 28. Jun 2003

No: Rīga

Ziņojumi: 13306

Braucu ar: Trim durvīm


24 Feb 2016, 13:51:53 divkosigais rakstīja:

24 Feb 2016, 13:25:45 toolis rakstīja:
Man aizvietotāju jau kādu 2. mēnesi meklē, zb jau.

LLauj mineet - straadaa valsts iestaadee?

Ir dazzi darba deveeji,kuri meklee kaadu jau gadiem. konkreetu vakanci.
Taa vien liekas,ka "meklee" un publicee sludinaajumus tikai taadeell,lai kaadu no jau esossiem "neaizvietojamiem" darbiniekiem paarliecinaatu vai iebaidiitu vai nomierinaatu

Kur šodien vispār ir aktuāla vieta, kur vakances tiek publicētas Nu tāda kā visplašākā vieta un kura nav ss.lv vai cits cv kantoris, kurā meklē mūžīgi rotējošos leišu kantoru darbiniekus. Vai šodien viss vairāk notiek caur galvu mednieku kantoriem, kuriem jāsūta savs cv?
Offline
rocknroll
24. Feb 2016, 14:18 #16856

Kopš: 26. Jun 2011

No: Rīga

Ziņojumi: 360

Braucu ar: hronosinklastisko infundibulu

linkedin
Offline
cipargalva
24. Feb 2016, 14:20 #16857

Kopš: 07. Jul 2009

No: Valmiera

Ziņojumi: 6750

Braucu ar: quattro

Ko tad linkedinā rakstīt, māku labi braukt ar busu?
Offline
rocknroll
24. Feb 2016, 14:23 #16858

Kopš: 26. Jun 2011

No: Rīga

Ziņojumi: 360

Braucu ar: hronosinklastisko infundibulu

Linkedin's vairāk balto apkaklīšu darba veicējiem. Par busa šoferiem nav ne jausmas.
Offline
Arsmens
24. Feb 2016, 14:27 #16859

Kopš: 28. Jun 2003

No: Rīga

Ziņojumi: 13306

Braucu ar: Trim durvīm


24 Feb 2016, 14:18:50 rocknroll rakstīja:
linkedin

Kurā tieši sadaļā Tu domā tur kur "jobs you may be interested in" un "discover jobs in your network"? Tur pa LV teritoriju mūžigi pāris gab tik ir
Offline
rocknroll
24. Feb 2016, 14:36 #16860

Kopš: 26. Jun 2011

No: Rīga

Ziņojumi: 360

Braucu ar: hronosinklastisko infundibulu

Cik esmu skatījies, ja uzņēmums ir publicējis vakanci, piemēram, cv.lv, tad šī pati vakance būs publicēta arī uzņēmuma linkedin lapā. Kā visas aktuālās vakances izfiltrēt linkedinā nemācēšu teikt. Cik dzirdēts, tad linkedinā headhunteri paši uzrunā un piedāvā darbu.

[ Šo ziņu laboja rocknroll, 24 Feb 2016, 14:37:58 ]

Offline

Moderatori: 968-jk, AV, AiwaShuraLLP, BigArchi, GirtzB, Lafter, PERFS, RVR, R_BERGS, SteelRat, VLD, linda, mrc, noisex, smudo