Online

Pašreiz BMWPower skatās 168 viesi un 4 reģistrēti lietotāji.

Ienākt BMWPower

Lietotājvards:

Parole:

Atcerēties

Aizmirsi paroli?

Reģistrēties

Forums » Vispārējās diskusijas » Audio, video un multimēdiju forums

Tēma: Joki 77

AutorsZiņojums
rihardsv
29. Jun 2018, 16:14 #1643

Kopš: 20. Apr 2009

No: Rīga

Ziņojumi: 1871

Braucu ar: Veseliem spoguļiem

A jūs palasiet komentārus....
Daži vēl par viņiem fano....
Offline
Castor
29. Jun 2018, 16:22 #1644

Kopš: 15. Jan 2009

No: Rīga

Ziņojumi: 2174

Braucu ar: 316i

Varbūt komentāros kāds pieduras
Offline
Ruudis
29. Jun 2018, 16:56 #1645

Kopš: 19. Feb 2013

No: Rīga

Ziņojumi: 2122

Braucu ar: Pienpak

Fubla

[ Šo ziņu laboja Ruudis, 29 Jun 2018, 16:57:45 ]

Offline
hasans
29. Jun 2018, 19:20 #1646

Kopš: 04. Apr 2004

Ziņojumi: 7699

Braucu ar:

bļa gandrīz makaronus izpūtu monitorā nezinu vai piektdiena pie vainas, bet man uzrāva rēku
Offline
sasha_belijs
29. Jun 2018, 19:39 #1647

Kopš: 05. Sep 2006

Ziņojumi: 20315

Braucu ar: nošautu musaru bagāžniekā



29 Jun 2018, 10:08:55 @IELEJAM rakstīja:
Kaut gan, tik pat labi šo varētu likt pie "briesmu lietām", vai "kārumniekiem". Jūtu, ka šis, jo sevišķi varētu patikt Tunelim, tā kā gaidām viņa komentāru ar spilgtiem epitetiem.


pizdec riitardi, varu iedomaties, kaa vinjus urljiki pizdjjii, kad vinji ar lohavozu atgriezhas savos mikrorjaona dzivoklos.
Taadi suudi tocna tikai apkurei der ziema
Offline
raivos
30. Jun 2018, 15:34 #1648

Kopš: 08. Dec 2014

Ziņojumi: 4

Braucu ar:

LTV raidījumā "kurš ir kurš" autoeksperts (pēc profesijas) spiedienu riepās mēra ampēros, visi klusē
Offline
uldens1
30. Jun 2018, 15:48 #1649

Kopš: 28. Feb 2008

Ziņojumi: 17346

Braucu ar:


30 Jun 2018, 15:34:53 @raivos rakstīja:
LTV raidījumā "kurš ir kurš" autoeksperts (pēc profesijas) spiedienu riepās mēra ampēros, visi klusē
gan jau ka Drumb
Offline
DrumB
30. Jun 2018, 22:09 #1650

Kopš: 02. Jul 2009

No: Cēsis

Ziņojumi: 12185

Braucu ar: 325i

Šoreiz nebūšu vainīgs
Offline
Mixzzz
30. Jun 2018, 22:39 #1651

Kopš: 09. May 2013

No: Rīga

Ziņojumi: 3123

Braucu ar: e34 un e91 kuuc


28 Jun 2018, 23:49:10 @alxz rakstīja:


Dažreiz ir ok izdoma cilvēkiem, piemēram, 520i, bet patiesībā ir G90.
G90?
Offline
Krishus
01. Jul 2018, 00:30 #1652

Kopš: 13. Mar 2006

No: Subate

Ziņojumi: 3217

Braucu ar:


30 Jun 2018, 22:39:13 @Mixzzz rakstīja:

28 Jun 2018, 23:49:10 @alxz rakstīja:


Dažreiz ir ok izdoma cilvēkiem, piemēram, 520i, bet patiesībā ir G90.
G90?


bmw m5 g90
Offline
ss_com
01. Jul 2018, 11:06 #1653

Kopš: 14. Feb 2018

Ziņojumi: 304

Braucu ar: M3, M4, M5, E34 2.8Turbo, E36 kompootik

m5 g90?
Offline
soulfreak
01. Jul 2018, 11:29 #1654

Kopš: 01. Oct 2004

No: Zilupe

Ziņojumi: 6655

Braucu ar: tīru sirdsapziņu

Hujdaj Genesis G90
Offline
soulfreak
01. Jul 2018, 11:36 #1655

Kopš: 01. Oct 2004

No: Zilupe

Ziņojumi: 6655

Braucu ar: tīru sirdsapziņu

Kā tur tas gruzīnu komunists teica - na# vseh razstreļaķ!!!!
Offline
CP17
01. Jul 2018, 11:40 #1656

Kopš: 17. Dec 2002

No: Rīga

Ziņojumi: 17

Braucu ar:


29 Jun 2018, 10:58:48 @cufiks rakstīja:

29 Jun 2018, 10:08:55 @IELEJAM rakstīja:
Kaut gan, tik pat labi šo varētu likt pie "briesmu lietām", vai "kārumniekiem". Jūtu, ka šis, jo sevišķi varētu patikt Tunelim, tā kā gaidām viņa komentāru ar spilgtiem epitetiem.




Normāls frīkšovs..


Arī garīgi atpalikušajiem jāballējas..



Kad un cikos bija šis raidījums LTV7?
Offline
Arsmens
04. Jul 2018, 14:30 #1657

Kopš: 28. Jun 2003

No: Rīga

Ziņojumi: 13306

Braucu ar: Trim durvīm

Cik sirdi sildošs video Cik reti gan tā notiek...
http://www.delfi.lv/a/50183795
Offline
hasans
04. Jul 2018, 15:56 #1658

Kopš: 04. Apr 2004

Ziņojumi: 7699

Braucu ar:

Offline
Staris
04. Jul 2018, 18:46 #1659

Kopš: 24. Apr 2006

No: Ventspils

Ziņojumi: 30609

Braucu ar: ra ucuarB

fotošops tak
Offline
kkas
04. Jul 2018, 22:03 #1660

Kopš: 22. Apr 2008

Ziņojumi: 10315

Braucu ar: Alfu




https://rigasmetro.wordpress.com/2018/07/04/ies...ace-awards-2018/
Offline
grunchs
04. Jul 2018, 22:21 #1661

Kopš: 30. Sep 2014

No: Kuldīga

Ziņojumi: 610

Braucu ar: e21

Tie cilvēki nav stulbi. Ļoti īpatnēji gan. Man bija kaut kad viena brūte no šitajiem. Es tur pastaigāju līdzi uz kaut kādiem pasākumiem. Neiekļāvos (esmu gopņika-celtnieka tips ). Bet tāda savdabīga sabiedrība, kas dzīvo kaut kādā parastam proletārietim nesaprotamā pasaulē. Es tā arī nesapratu - kur viņi ņem naudu
Offline
grunchs
04. Jul 2018, 22:27 #1662

Kopš: 30. Sep 2014

No: Kuldīga

Ziņojumi: 610

Braucu ar: e21


04 Jul 2018, 22:23:51 @cufiks rakstīja:

04 Jul 2018, 22:21:22 @grunchs rakstīja:
Tie cilvēki nav stulbi. Ļoti īpatnēji gan. Man bija kaut kad viena brūte no šitajiem. Es tur pastaigāju līdzi uz kaut kādiem pasākumiem. Neiekļāvos (esmu gopņika-celtnieka tips ). Bet tāda savdabīga sabiedrība, kas dzīvo kaut kādā parastam proletārietim nesaprotamā pasaulē. Es tā arī nesapratu - kur viņi ņem naudu



Tev bija brūte no šitajiem??!!

Ok, kurš nākamais powerists atklāsies?





Nē, nē, es neesmu tāds kā Tu - man krāni nepatīk - es biju domājis par tiem dīvainajiem ļaudīm tajos pasākumos kopumā.
Offline

Moderatori: 968-jk, AV, AiwaShuraLLP, BigArchi, GirtzB, Lafter, Mberg, PERFS, RVR, Staris, SteelRat, VLD, linda, maxell, mrc, noisex, smudo