Gadījuma bilde

Online

Pašreiz BMWPower skatās 154 viesi un 3 reģistrēti lietotāji.

Ienākt BMWPower

Lietotājvards:

Parole:

Atcerēties

Aizmirsi paroli?

Reģistrēties

Forums » Vispārējās diskusijas » Tērzētava

Tēma: Nekustamais īpašums II

AutorsZiņojums
depo
22. Apr 2008, 10:18 #1621

Kopš: 09. Jan 2006

Ziņojumi: 21004

Braucu ar: Zirgu


22 Apr 2008, 10:16:31 Raicha rakstīja:
ok, ievirze skaidra - vismaz tagad zinu, kaa reekjinaat pirkuma summu!


No tevis litrs - svaigi spiestas apelsiinu sulas
Ja esi londonaa,tad iedot varu telefona nr. kur tev var paliidzeet.

[ Šo ziņu laboja depo, 22 Apr 2008, 10:19:00 ]

Offline
Raicha
22. Apr 2008, 10:31 #1622

Kopš: 26. Dec 2002

Ziņojumi: 14865

Braucu ar:

es neesmu londonaa, man veel triis reizes viss jaapaarpiipee, vienkaarshi uzpeldeeja viens naglaas varkas prospekts un mosh jaarealizee


nummuru paluugshu caur. priv, kad lieta buus tik taalu

a vispaar kur ieteiktu skatiities un ko? piekrastee? maaju? dziivokli? kaukadu komentaaru par to, kas un kur anglijaa ir forshi?

mans priekshstats par angliju aprobezhojas ar "pikvika kluba pieziimeem"
Offline
depo
22. Apr 2008, 10:39 #1623

Kopš: 09. Jan 2006

Ziņojumi: 21004

Braucu ar: Zirgu


22 Apr 2008, 10:31:05 Raicha rakstīja:
es neesmu londonaa, man veel triis reizes viss jaapaarpiipee, vienkaarshi uzpeldeeja viens naglaas varkas prospekts un mosh jaarealizee


nummuru paluugshu caur. priv, kad lieta buus tik taalu

a vispaar kur ieteiktu skatiities un ko? piekrastee? maaju? dziivokli? kaukadu komentaaru par to, kas un kur anglijaa ir forshi?

mans priekshstats par angliju aprobezhojas ar "pikvika kluba pieziimeem"


Varu pateikt priekshaa kaa muuseejie un iipashi daudz leishi taisa labu naudu.Meklee nojaatas maajas/ar iespeeju piebuuveet/izbuuveet beeninjus.
Remontee pashi vai njem dazhs purnus paliigaa un tad uzmetot 35k pa virsu notirgo.
Pat pakeshu logus un durvis ved no lv. Jo tur piemeeram leetaakais buutu kaadi 7k ielikt mazai privaatmaajai logus un durvis.

Kur skatiities? Ja taisies nevis dziivoshanai bet pelnjai,tad pilniigi pajaat kur jo nekustamo iipashumu tirgus anglijaa ir ljoti attiistiits un probleemu nav - peerk un paardod visur,arii laukos

Anglijaa ir forshi viss kas ir tuvu pie supermaarketa,transporta un ir detached vai semi-detached.
Dziiivoklji nav iipashi modee anglijaa,tikai njigeriem un bomaariem un tiem kas seezh uz sociaalaa.
Offline
stuntman
22. Apr 2008, 10:46 #1624

Kopš: 27. Apr 2006

Ziņojumi: 10587

Braucu ar: pumpi uz mežu

Kungi. Vajag nelielas telpas uz nomu, Rīgas centrā / tuvajā Pārdaugavā, pirmajā stāvā ar labu piebraukšanu un parkofku.
Pa lēto vajag, bez sarkankoka mēbelēm.
PM, lūdzu!
Offline
Raicha
22. Apr 2008, 10:55 #1625

Kopš: 26. Dec 2002

Ziņojumi: 14865

Braucu ar:

depo, paldies, shodienai nu jau ir pietiekami vielas paardomaam
Offline
mmartins
22. Apr 2008, 11:24 #1626

Kopš: 14. Sep 2004

Ziņojumi: 1718

Braucu ar: Prius

Gribu iegaadaaties dziivokli:
Klusais centrs (J.Alunāna, Antonijas, Alberta, A.Pumpura, N.Rēriha, Elizabetes vai Strēlnieku ielās)
min. 2 istabas
min. 80m2
balkons obligaats
ne 1. staavaa
saulainu
cenaa liidz 250Eur

Ja kaadam ir kas sakariigs piedaavaajumaa PM
Offline
veniX
22. Apr 2008, 16:21 #1627

Kopš: 19. Oct 2007

No: Rīga

Ziņojumi: 435

Braucu ar: eeen eeen

Pārdodas šāds subjekts. Mans dzīvoklis resp.

Links uz reklama.lv

Apskatīt var katru vakaru pēc 19:00.
Offline
ultraman
23. Apr 2008, 13:20 #1628

Kopš: 11. Jul 2002

Ziņojumi: 716

Braucu ar: 545_SMG_M

kāds man varētu izskaidrot šo kores sludinājumos: ... "bla bla bla dzīvokļa cena piem 170k eiro + komisijas maksa 3-5 % atkarībā no pakalpojuma apmaksas termiņa un noteikumiem" tas būtu 8500 eiro komisija - neslikti cilvēki joprojām atsitušies ar galvu kaut kur un nerubī situāciju vai es moška esmu kaut kur atsities
Offline
baigais
23. Apr 2008, 14:48 #1629

Kopš: 31. Mar 2008

No: Rīga

Ziņojumi: 371

Braucu ar:

3-5% būs visās nekustamo īpašumu kompānijās!
Ja Tu domā, ka tā nauda ir jāmaksā par to, ka kāds mākleris atved Tev pircēju un viss, tad dziļi šaubies.
Šajā maksā ietilpst visi līgumi, reklāmas izmaksas un mākleris pats (ja pārdevējs/pircējs piekrīt) skraida visur un vāc/iesniedz papīrus!
Tautā ir ieviesies stereotips, ka ir jāmaksā par to, ka atved pircēju un viss... nav tā!
Protams ir indivīdi, kas tā dara....
Bet tā nav nevienā no sertificētajām kompānijām!
Offline
KM
23. Apr 2008, 14:55 #1630

Kopš: 28. Oct 2005

No: Rīga

Ziņojumi: 7484

Braucu ar: ///M


21 Apr 2008, 17:24:40 KM rakstīja:
ir kadam interese par 1/2 maju Skulte,netalu no juras ,ar mazinu zemiti. cena varetu but ap 45K ls


varu nosutit kadu bildi
Offline
ultraman
23. Apr 2008, 15:49 #1631

Kopš: 11. Jul 2002

Ziņojumi: 716

Braucu ar: 545_SMG_M


23 Apr 2008, 14:48:55 baigais rakstīja:
3-5% būs visās nekustamo īpašumu kompānijās!
Ja Tu domā, ka tā nauda ir jāmaksā par to, ka kāds mākleris atved Tev pircēju un viss, tad dziļi šaubies.
Šajā maksā ietilpst visi līgumi, reklāmas izmaksas un mākleris pats (ja pārdevējs/pircējs piekrīt) skraida visur un vāc/iesniedz papīrus!
Tautā ir ieviesies stereotips, ka ir jāmaksā par to, ka atved pircēju un viss... nav tā!
Protams ir indivīdi, kas tā dara....
Bet tā nav nevienā no sertificētajām kompānijām!

es domāju, ka ar tādu 3-5% pieeju drīz nebūs nekur nekas nevienam. ir tāds vārdiņš kā saprātīgs vai adekvāts - šajā gadījumā maksa par pakalpojumu. lai par visu uzskaitīto maksātu 8500 eiro - tur jābūt tas izraisa tikai vienu vēlmi - gluži tāpat kā ar nodokļiem, ja tie ir neadekvāti augsti
Offline
baigais
23. Apr 2008, 17:33 #1632

Kopš: 31. Mar 2008

No: Rīga

Ziņojumi: 371

Braucu ar:

Nu, ja Tu zini visu darījuma gaitu no A-Z un, ja Tev pretī arī būs zinošs/saprotošs pircējs ar kuru spēsiet visu, abiem pieņemamu kārtību, sarunāt, un ja ir laiks visam, tad patiešām, kam Tev mākleri/NĪ kompāniju!
Ej, ņem un daries! Veiksmi!
Bet redz, ka tomēr ir cilvēki, kuri nāk uz NĪ kompānijām un ir apmierināti ar servisu un nesūdzas par komisiju (nebūt nav tie cilvēki, kuri būtu nokārušies ar zeltu )!
Offline
Edzja
23. Apr 2008, 17:39 #1633

Kopš: 02. Jun 2005

Ziņojumi: 29025

Braucu ar: sievu :D


22 Apr 2008, 16:21:36 veniX rakstīja:
Pārdodas šāds subjekts. Mans dzīvoklis resp.

Links uz reklama.lv

Apskatīt var katru vakaru pēc 19:00.

nav paaraak salda cena?
Offline
walder
23. Apr 2008, 17:45 #1634

Kopš: 18. Apr 2007

No: Rīga

Ziņojumi: 8699

Braucu ar: 7 seat MPV

Nafig maksāt kaut kādai tur NI firmai.
Tās papīra lietas nemaz nav tik sarežģītas, lai par viņām maksātu vairāk par 300 Ls. Kad pirku, tad visu darīju pats un nekādu problēmu. Pie tam tas man bija pirmais NI darījums.Ja man vajadzētu pārdot, tad NI fima būtu pēdējā pie kuras ietu pēc konsultācijām.
Offline
KM
23. Apr 2008, 17:45 #1635

Kopš: 28. Oct 2005

No: Rīga

Ziņojumi: 7484

Braucu ar: ///M


23 Apr 2008, 17:39:58 Edzja rakstīja:

22 Apr 2008, 16:21:36 veniX rakstīja:
Pārdodas šāds subjekts. Mans dzīvoklis resp.

Links uz reklama.lv

Apskatīt var katru vakaru pēc 19:00.

nav paaraak salda cena?

aha par 44m2
Offline
walder
23. Apr 2008, 17:47 #1636

Kopš: 18. Apr 2007

No: Rīga

Ziņojumi: 8699

Braucu ar: 7 seat MPV


22 Apr 2008, 16:21:36 veniX rakstīja:
Links uz reklama.lv

2386 EUR /kvm
Pie tam tas dzīvoklis ir ļoti maziņš.Personīgi man liekas, ka tas ir nepareizi, ka maziem dzīvokļiem ir lielāka 1 kvm cena.
Offline
PG
23. Apr 2008, 18:06 #1637

Kopš: 13. Apr 2005

Ziņojumi: 6934

Braucu ar: 8

ir te kaads, kas darbojas nek iipashumu apdroshinaashanaa

-----------------
Quotes are easy, the execution is hard.
Offline
VLD
23. Apr 2008, 18:44 #1638

Kopš: 20. May 2003

Ziņojumi: 5791

Braucu ar:


23 Apr 2008, 18:06:38 tornis rakstīja:
ir te kaads, kas darbojas nek iipashumu apdroshinaashanaa


PM Fito ! Tur viss ir labi
Offline
fuuzels
23. Apr 2008, 18:57 #1639

Kopš: 11. Apr 2007

Ziņojumi: 550

Braucu ar:


23 Apr 2008, 17:47:43 walder rakstīja:

22 Apr 2008, 16:21:36 veniX rakstīja:
Links uz reklama.lv

2386 EUR /kvm
Pie tam tas dzīvoklis ir ļoti maziņš.Personīgi man liekas, ka tas ir nepareizi, ka maziem dzīvokļiem ir lielāka 1 kvm cena.

man patika, ka ss.lv sludekli bija minets, ka Brivibas ielu nedzird vispar tas gaz no kajam. Kaut vai logi ir uz pagalmu, bet ka attaisisi logu ta troksnis bus un ne tas mazakais. ja uz brivibas ielas pusi tad vispar vaks, pluss dzelzcels ari nav talu, nakti labi dzirdams ka precinieki dod virsu.
par to lielo kvm cenu maziem dzivokliem neko nepadarisi. tak nemaksasi 2000 eur par 30m2 un 2500 eur par 120 m2. nav logiska pamatojuma.
Offline
ultraman
23. Apr 2008, 19:25 #1640

Kopš: 11. Jul 2002

Ziņojumi: 716

Braucu ar: 545_SMG_M


23 Apr 2008, 17:33:45 baigais rakstīja:
Nu, ja Tu zini visu darījuma gaitu no A-Z un, ja Tev pretī arī būs zinošs/saprotošs pircējs ar kuru spēsiet visu, abiem pieņemamu kārtību, sarunāt, un ja ir laiks visam, tad patiešām, kam Tev mākleri/NĪ kompāniju!
Ej, ņem un daries! Veiksmi!
Bet redz, ka tomēr ir cilvēki, kuri nāk uz NĪ kompānijām un ir apmierināti ar servisu un nesūdzas par komisiju (nebūt nav tie cilvēki, kuri būtu nokārušies ar zeltu )!

varbūt tieši tāpēc viņi nav nokārušies ar zeltu tas ir maldīgs uzskats, ka turīgie $$$ neskaita. skaita un iespējams pat vēl vairāk nekā citi. nav jau runa par zinu/nezinu, labprāt izmantotu/izmantošu pakalpojumu, bet ne par tādu neadekvātu cenu
Offline

Moderatori: 968-jk, AV, AiwaShuraLLP, BigArchi, GirtzB, Lafter, PERFS, RVR, R_BERGS, SteelRat, VLD, linda, mrc, noisex, smudo