| Autors | Ziņojums |
depo  | | 22. Apr 2008, 10:18 |
#1621
|
|
 Kopš: 09. Jan 2006
Ziņojumi: 21004
Braucu ar: Zirgu
|
22 Apr 2008, 10:16:31 Raicha rakstīja:
ok, ievirze skaidra - vismaz tagad zinu, kaa reekjinaat pirkuma summu!
No tevis litrs - svaigi spiestas apelsiinu sulas 
Ja esi londonaa,tad iedot varu telefona nr. kur tev var paliidzeet.[ Šo ziņu laboja depo, 22 Apr 2008, 10:19:00 ] |
Offline | |
|
| Raicha | | 22. Apr 2008, 10:31 |
#1622
|
|
 Kopš: 26. Dec 2002
Ziņojumi: 14865
Braucu ar:
| es neesmu londonaa, man veel triis reizes viss jaapaarpiipee, vienkaarshi uzpeldeeja viens naglaas varkas prospekts un mosh jaarealizee
nummuru paluugshu caur. priv, kad lieta buus tik taalu
a vispaar kur ieteiktu skatiities un ko? piekrastee? maaju? dziivokli? kaukadu komentaaru par to, kas un kur anglijaa ir forshi?
mans priekshstats par angliju aprobezhojas ar "pikvika kluba pieziimeem" |
Offline | |
|
depo  | | 22. Apr 2008, 10:39 |
#1623
|
|
 Kopš: 09. Jan 2006
Ziņojumi: 21004
Braucu ar: Zirgu
|
22 Apr 2008, 10:31:05 Raicha rakstīja:
es neesmu londonaa, man veel triis reizes viss jaapaarpiipee, vienkaarshi uzpeldeeja viens naglaas varkas prospekts un mosh jaarealizee
nummuru paluugshu caur. priv, kad lieta buus tik taalu
a vispaar kur ieteiktu skatiities un ko? piekrastee? maaju? dziivokli? kaukadu komentaaru par to, kas un kur anglijaa ir forshi?
mans priekshstats par angliju aprobezhojas ar "pikvika kluba pieziimeem"
Varu pateikt priekshaa kaa muuseejie un iipashi daudz leishi taisa labu naudu.Meklee nojaatas maajas/ar iespeeju piebuuveet/izbuuveet beeninjus.
Remontee pashi vai njem dazhs purnus paliigaa un tad uzmetot 35k pa virsu notirgo.
Pat pakeshu logus un durvis ved no lv. Jo tur piemeeram leetaakais buutu kaadi 7k ielikt mazai privaatmaajai logus un durvis.
Kur skatiities? Ja taisies nevis dziivoshanai bet pelnjai,tad pilniigi pajaat kur jo nekustamo iipashumu tirgus anglijaa ir ljoti attiistiits un probleemu nav - peerk un paardod visur,arii laukos 
Anglijaa ir forshi viss kas ir tuvu pie supermaarketa,transporta un ir detached vai semi-detached.
Dziiivoklji nav iipashi modee anglijaa,tikai njigeriem un bomaariem un tiem kas seezh uz sociaalaa. |
Offline | |
|
stuntman  | | 22. Apr 2008, 10:46 |
#1624
|
|
 Kopš: 27. Apr 2006
Ziņojumi: 10587
Braucu ar: pumpi uz mežu
| Kungi. Vajag nelielas telpas uz nomu, Rīgas centrā / tuvajā Pārdaugavā, pirmajā stāvā ar labu piebraukšanu un parkofku.
Pa lēto vajag, bez sarkankoka mēbelēm.
PM, lūdzu! |
Offline | |
|
| Raicha | | 22. Apr 2008, 10:55 |
#1625
|
|
 Kopš: 26. Dec 2002
Ziņojumi: 14865
Braucu ar:
| depo, paldies, shodienai nu jau ir pietiekami vielas paardomaam  |
Offline | |
|
| mmartins | | 22. Apr 2008, 11:24 |
#1626
|
|
 Kopš: 14. Sep 2004
Ziņojumi: 1718
Braucu ar: Prius
| Gribu iegaadaaties dziivokli:
Klusais centrs (J.Alunāna, Antonijas, Alberta, A.Pumpura, N.Rēriha, Elizabetes vai Strēlnieku ielās)
min. 2 istabas
min. 80m2
balkons obligaats
ne 1. staavaa
saulainu
cenaa liidz 250Eur
Ja kaadam ir kas sakariigs piedaavaajumaa PM  |
Offline | |
|
| veniX | | 22. Apr 2008, 16:21 |
#1627
|
|
 Kopš: 19. Oct 2007
No: Rīga
Ziņojumi: 435
Braucu ar: eeen eeen
| Pārdodas šāds subjekts. Mans dzīvoklis resp.
Links uz reklama.lv
Apskatīt var katru vakaru pēc 19:00. |
Offline | |
|
| ultraman | | 23. Apr 2008, 13:20 |
#1628
|
|
Kopš: 11. Jul 2002
Ziņojumi: 716
Braucu ar: 545_SMG_M
| kāds man varētu izskaidrot šo kores sludinājumos: ... "bla bla bla dzīvokļa cena piem 170k eiro + komisijas maksa 3-5 % atkarībā no pakalpojuma apmaksas termiņa un noteikumiem" tas būtu 8500 eiro komisija - neslikti cilvēki joprojām atsitušies ar galvu kaut kur un nerubī situāciju vai es moška esmu kaut kur atsities  |
Offline | |
|
|
|
| baigais | | 23. Apr 2008, 14:48 |
#1629
|
|
 Kopš: 31. Mar 2008
No: Rīga
Ziņojumi: 371
Braucu ar:
| 3-5% būs visās nekustamo īpašumu kompānijās!
Ja Tu domā, ka tā nauda ir jāmaksā par to, ka kāds mākleris atved Tev pircēju un viss, tad dziļi šaubies.
Šajā maksā ietilpst visi līgumi, reklāmas izmaksas un mākleris pats (ja pārdevējs/pircējs piekrīt) skraida visur un vāc/iesniedz papīrus!
Tautā ir ieviesies stereotips, ka ir jāmaksā par to, ka atved pircēju un viss... nav tā!
Protams ir indivīdi, kas tā dara....
Bet tā nav nevienā no sertificētajām kompānijām!  |
Offline | |
|
| KM | | 23. Apr 2008, 14:55 |
#1630
|
|
 Kopš: 28. Oct 2005
No: Rīga
Ziņojumi: 7484
Braucu ar: ///M
|
21 Apr 2008, 17:24:40 KM rakstīja:
ir kadam interese par 1/2 maju Skulte,netalu no juras ,ar mazinu zemiti. cena varetu but ap 45K ls
varu nosutit kadu bildi |
Offline | |
|
| ultraman | | 23. Apr 2008, 15:49 |
#1631
|
|
Kopš: 11. Jul 2002
Ziņojumi: 716
Braucu ar: 545_SMG_M
|
23 Apr 2008, 14:48:55 baigais rakstīja:
3-5% būs visās nekustamo īpašumu kompānijās!
Ja Tu domā, ka tā nauda ir jāmaksā par to, ka kāds mākleris atved Tev pircēju un viss, tad dziļi šaubies.
Šajā maksā ietilpst visi līgumi, reklāmas izmaksas un mākleris pats (ja pārdevējs/pircējs piekrīt) skraida visur un vāc/iesniedz papīrus!
Tautā ir ieviesies stereotips, ka ir jāmaksā par to, ka atved pircēju un viss... nav tā!
Protams ir indivīdi, kas tā dara....
Bet tā nav nevienā no sertificētajām kompānijām! 
es domāju, ka ar tādu 3-5% pieeju drīz nebūs nekur nekas nevienam. ir tāds vārdiņš kā saprātīgs vai adekvāts - šajā gadījumā maksa par pakalpojumu. lai par visu uzskaitīto maksātu 8500 eiro - tur jābūt tas izraisa tikai vienu vēlmi - gluži tāpat kā ar nodokļiem, ja tie ir neadekvāti augsti  |
Offline | |
|
| baigais | | 23. Apr 2008, 17:33 |
#1632
|
|
 Kopš: 31. Mar 2008
No: Rīga
Ziņojumi: 371
Braucu ar:
| Nu, ja Tu zini visu darījuma gaitu no A-Z un, ja Tev pretī arī būs zinošs/saprotošs pircējs ar kuru spēsiet visu, abiem pieņemamu kārtību, sarunāt, un ja ir laiks visam, tad patiešām, kam Tev mākleri/NĪ kompāniju!
Ej, ņem un daries! Veiksmi! 
Bet redz, ka tomēr ir cilvēki, kuri nāk uz NĪ kompānijām un ir apmierināti ar servisu un nesūdzas par komisiju (nebūt nav tie cilvēki, kuri būtu nokārušies ar zeltu )! |
Offline | |
|
Edzja  | | 23. Apr 2008, 17:39 |
#1633
|
|
 Kopš: 02. Jun 2005
Ziņojumi: 29025
Braucu ar: sievu :D
|
22 Apr 2008, 16:21:36 veniX rakstīja:
Pārdodas šāds subjekts. Mans dzīvoklis resp.
Links uz reklama.lv
Apskatīt var katru vakaru pēc 19:00.
nav paaraak salda cena?  |
Offline | |
|
| walder | | 23. Apr 2008, 17:45 |
#1634
|
|
 Kopš: 18. Apr 2007
No: Rīga
Ziņojumi: 8699
Braucu ar: 7 seat MPV
| Nafig maksāt kaut kādai tur NI firmai.
Tās papīra lietas nemaz nav tik sarežģītas, lai par viņām maksātu vairāk par 300 Ls. Kad pirku, tad visu darīju pats un nekādu problēmu. Pie tam tas man bija pirmais NI darījums.Ja man vajadzētu pārdot, tad NI fima būtu pēdējā pie kuras ietu pēc konsultācijām.  |
Offline | |
|
| KM | | 23. Apr 2008, 17:45 |
#1635
|
|
 Kopš: 28. Oct 2005
No: Rīga
Ziņojumi: 7484
Braucu ar: ///M
|
23 Apr 2008, 17:39:58 Edzja rakstīja:
22 Apr 2008, 16:21:36 veniX rakstīja:
Pārdodas šāds subjekts. Mans dzīvoklis resp.
Links uz reklama.lv
Apskatīt var katru vakaru pēc 19:00.
nav paaraak salda cena? 
aha par 44m2  |
Offline | |
|
| walder | | 23. Apr 2008, 17:47 |
#1636
|
|
 Kopš: 18. Apr 2007
No: Rīga
Ziņojumi: 8699
Braucu ar: 7 seat MPV
|
22 Apr 2008, 16:21:36 veniX rakstīja:
Links uz reklama.lv
2386 EUR /kvm
Pie tam tas dzīvoklis ir ļoti maziņš.Personīgi man liekas, ka tas ir nepareizi, ka maziem dzīvokļiem ir lielāka 1 kvm cena. |
Offline | |
|
|
|
PG  | | 23. Apr 2008, 18:06 |
#1637
|
|
 Kopš: 13. Apr 2005
Ziņojumi: 6934
Braucu ar: 8
| ir te kaads, kas darbojas nek iipashumu apdroshinaashanaa 
----------------- Quotes are easy, the execution is hard. |
Offline | |
|
VLD  | | 23. Apr 2008, 18:44 |
#1638
|
|
Kopš: 20. May 2003
Ziņojumi: 5791
Braucu ar:
|
23 Apr 2008, 18:06:38 tornis rakstīja:
ir te kaads, kas darbojas nek iipashumu apdroshinaashanaa 
PM Fito ! Tur viss ir labi  |
Offline | |
|
| fuuzels | | 23. Apr 2008, 18:57 |
#1639
|
|
Kopš: 11. Apr 2007
Ziņojumi: 550
Braucu ar:
|
23 Apr 2008, 17:47:43 walder rakstīja:
22 Apr 2008, 16:21:36 veniX rakstīja:
Links uz reklama.lv
2386 EUR /kvm
Pie tam tas dzīvoklis ir ļoti maziņš.Personīgi man liekas, ka tas ir nepareizi, ka maziem dzīvokļiem ir lielāka 1 kvm cena.
man patika, ka ss.lv sludekli bija minets, ka Brivibas ielu nedzird vispar tas gaz no kajam. Kaut vai logi ir uz pagalmu, bet ka attaisisi logu ta troksnis bus un ne tas mazakais. ja uz brivibas ielas pusi tad vispar vaks, pluss dzelzcels ari nav talu, nakti labi dzirdams ka precinieki dod virsu.
par to lielo kvm cenu maziem dzivokliem neko nepadarisi. tak nemaksasi 2000 eur par 30m2 un 2500 eur par 120 m2. nav logiska pamatojuma. |
Offline | |
|
| ultraman | | 23. Apr 2008, 19:25 |
#1640
|
|
Kopš: 11. Jul 2002
Ziņojumi: 716
Braucu ar: 545_SMG_M
|
23 Apr 2008, 17:33:45 baigais rakstīja:
Nu, ja Tu zini visu darījuma gaitu no A-Z un, ja Tev pretī arī būs zinošs/saprotošs pircējs ar kuru spēsiet visu, abiem pieņemamu kārtību, sarunāt, un ja ir laiks visam, tad patiešām, kam Tev mākleri/NĪ kompāniju!
Ej, ņem un daries! Veiksmi! 
Bet redz, ka tomēr ir cilvēki, kuri nāk uz NĪ kompānijām un ir apmierināti ar servisu un nesūdzas par komisiju (nebūt nav tie cilvēki, kuri būtu nokārušies ar zeltu )!
varbūt tieši tāpēc viņi nav nokārušies ar zeltu tas ir maldīgs uzskats, ka turīgie $$$ neskaita. skaita un iespējams pat vēl vairāk nekā citi. nav jau runa par zinu/nezinu, labprāt izmantotu/izmantošu pakalpojumu, bet ne par tādu neadekvātu cenu  |
Offline | |
|