Online

Pašreiz BMWPower skatās 120 viesi un 2 reģistrēti lietotāji.

Ienākt BMWPower

Lietotājvards:

Parole:

Atcerēties

Aizmirsi paroli?

Reģistrēties

Forums » Vispārējās diskusijas » Audio, video un multimēdiju forums

Tēma: Joki 77

AutorsZiņojums
Araajz
28. Jun 2018, 18:23 #1603

Kopš: 30. Aug 2008

No: Rīga

Ziņojumi: 28639

Braucu ar: E39

Nu kā baigais prikols, manuprāt, tas škiet tikai šim fruktam un 518 īpašniekam
Offline
CP17
28. Jun 2018, 19:01 #1604

Kopš: 17. Dec 2002

No: Rīga

Ziņojumi: 17

Braucu ar:


28 Jun 2018, 18:23:50 @Araajz rakstīja:
Nu kā baigais prikols, manuprāt, tas škiet tikai šim fruktam un 518 īpašniekam

Laiakm gan


Offline
by_magnus
28. Jun 2018, 19:58 #1605

Kopš: 17. Aug 2008

Ziņojumi: 1885

Braucu ar: melno

Kur tur lielāks prikols, ka kāds tur uzlīmējis kaut kādu spīzdīgu burtu, vai, tas, ka kāds atrod laiku to vispār bildēt? Figzin
Offline
CP17
28. Jun 2018, 20:01 #1606

Kopš: 17. Dec 2002

No: Rīga

Ziņojumi: 17

Braucu ar:

Pokuj
Offline
CP17
28. Jun 2018, 20:08 #1607

Kopš: 17. Dec 2002

No: Rīga

Ziņojumi: 17

Braucu ar:

Vnk atablstu prikolu uzlipiāt kko,mazāk krutāku nekā ir , nekšu kurš kuru paņem pēctam viesnīcā
Offline
Harcix
28. Jun 2018, 23:19 #1608

Kopš: 16. May 2002

No: Valmiera

Ziņojumi: 7824

Braucu ar: V10


28 Jun 2018, 09:53:50 @kaprons rakstīja:
cehs kārtējo reizi normāli pamuld
http://www.delfi.lv/news/comment/comment/cehslv...zi.d?id=50166541
Cik saprotu, pardod shitie friiki https://www.youtube.com/watch?v=1KPwj2v1sco

-----------------
www.bmwpowerty.lv
Offline
piradzinjsh
28. Jun 2018, 23:30 #1609

Kopš: 29. Aug 2012

No: Liepāja

Ziņojumi: 2550

Braucu ar: vienu radzi


28 Jun 2018, 21:33:15 @Elviss rakstīja:
Man vispār nekas nav rakstīts uz aizmugures. Vot tas ir totāls prikols.


Un autiņam?
Offline
RS7
28. Jun 2018, 23:36 #1610

Kopš: 20. Mar 2010

No: Rīga

Ziņojumi: 9319

Braucu ar: dīzeļ Teslu

Offline
alxz
28. Jun 2018, 23:49 #1611

Kopš: 15. Sep 2015

No: Zilupe

Ziņojumi: 2614

Braucu ar: riteni



Dažreiz ir ok izdoma cilvēkiem, piemēram, 520i, bet patiesībā ir G90.

[ Šo ziņu laboja alxz, 28 Jun 2018, 23:49:59 ]

Offline
Castor
29. Jun 2018, 09:31 #1612

Kopš: 15. Jan 2009

No: Rīga

Ziņojumi: 2174

Braucu ar: 316i


28 Jun 2018, 20:08:32 @CP17 rakstīja:
Vnk atablstu prikolu uzlipiāt kko,mazāk krutāku nekā ir , nekšu kurš kuru paņem pēctam viesnīcā

Es skaitos lauku tuneris, ja uz 316 uzlipināts 323, bet motors ir 3,0?
Offline
CP17
29. Jun 2018, 09:35 #1613

Kopš: 17. Dec 2002

No: Rīga

Ziņojumi: 17

Braucu ar:

Dunduks?
Offline
Castor
29. Jun 2018, 09:42 #1614

Kopš: 15. Jan 2009

No: Rīga

Ziņojumi: 2174

Braucu ar: 316i

Tagad zināšu
Offline
hasans
29. Jun 2018, 09:56 #1615

Kopš: 04. Apr 2004

Ziņojumi: 7699

Braucu ar:


28 Jun 2018, 21:33:15 @Elviss rakstīja:
Man vispār nekas nav rakstīts uz aizmugures. Vot tas ir totāls prikols.

Man arī. Katru rītu ejot pie auto, esmu pārņirdzies.

Offline
IELEJAM
29. Jun 2018, 10:08 #1616

Kopš: 28. Jan 2008

Ziņojumi: 3335

Braucu ar: prieku

Kaut gan, tik pat labi šo varētu likt pie "briesmu lietām", vai "kārumniekiem". Jūtu, ka šis, jo sevišķi varētu patikt Tunelim, tā kā gaidām viņa komentāru ar spilgtiem epitetiem.
Offline
dzhumi
29. Jun 2018, 10:15 #1617

Kopš: 17. Mar 2017

Ziņojumi: 310

Braucu ar:

Laikam laukos tomēr labāk dzīvot
Offline
TD91
29. Jun 2018, 10:20 #1618

Kopš: 20. Nov 2009

No: Rīga

Ziņojumi: 2715

Braucu ar: MB


29 Jun 2018, 09:56:15 @hasans rakstīja:

28 Jun 2018, 21:33:15 @Elviss rakstīja:
Man vispār nekas nav rakstīts uz aizmugures. Vot tas ir totāls prikols.

Man arī. Katru rītu ejot pie auto, esmu pārņirdzies.



Pilnīgi tas pats :rzhu_njemogu:
Offline
AndrisK
29. Jun 2018, 11:11 #1619

Kopš: 20. Mar 2006

Ziņojumi: 1891

Braucu ar: Xu


29 Jun 2018, 10:08:55 @IELEJAM rakstīja:
Kaut gan, tik pat labi šo varētu likt pie "briesmu lietām", vai "kārumniekiem". Jūtu, ka šis, jo sevišķi varētu patikt Tunelim, tā kā gaidām viņa komentāru ar spilgtiem epitetiem.


Tur lielākajai daļai nav pilns rublis "куда мир катится"
Offline
IELEJAM
29. Jun 2018, 11:23 #1620

Kopš: 28. Jan 2008

Ziņojumi: 3335

Braucu ar: prieku

Pag, kā saprotu, tad androgēns dzeltenajā dvielī ir Fasons? Varbūt varam sazīmēt vēl kādu poweristu?
Offline
Krishus
29. Jun 2018, 11:38 #1621

Kopš: 13. Mar 2006

No: Subate

Ziņojumi: 3217

Braucu ar:

RĪGA bet pupi dzeltenajaa kleitaa taa neko..
Offline
raivisp
29. Jun 2018, 11:47 #1622

Kopš: 22. Aug 2006

No: Rīga

Ziņojumi: 8620

Braucu ar: to kas pagalmā mētājas

Ir jau drusku rēcīga tā kompānija. Iedomājos arī tās sarunas, ko viņi tur apspriež, droši vien lodi deniņos gribētu sev ielaist, to dzirdot

Bet tajā pašā laikā vienā ziņā ļoti cienu šādus cilvēkus. Viņiem tik ļoti ir pie dirsas, ko apkārtējie domā un dirš. Tādu līmeni sasniedzot, pilnīgi noteikti cilvēkam ir lielākas potences būt harmonijā ar sevi.
Offline

Moderatori: 968-jk, AV, AiwaShuraLLP, BigArchi, GirtzB, Lafter, Mberg, PERFS, RVR, Staris, SteelRat, VLD, linda, maxell, mrc, noisex, smudo