| Autors | Ziņojums |
| atrs | | 11. Apr 2008, 14:24 |
#1561
|
|
 Kopš: 09. Jun 2005
No: Rīga
Ziņojumi: 383
Braucu ar:
|
11 Apr 2008, 14:15:46 stuntman rakstīja:
Kurš kantoris Tev ceļ un par cik, bez apdares, ja drīkst zināt?
Gatava man sanāk ap 60kLs, bruģis, žogs nav cenā! |
Offline | |
|
stuntman  | | 11. Apr 2008, 14:26 |
#1562
|
|
 Kopš: 27. Apr 2006
Ziņojumi: 10587
Braucu ar: pumpi uz mežu
| Cik pats karkass izmaksā? Nu, paneļu komplekts, jumta paneļi, bez logiem un durvīm un bez apdares, iekšā līdz reģipsim? |
Offline | |
|
| atrs | | 11. Apr 2008, 14:31 |
#1563
|
|
 Kopš: 09. Jun 2005
No: Rīga
Ziņojumi: 383
Braucu ar:
| No galvas neatceros, vakarā paskatīšos tāmē, cik tur bija. |
Offline | |
|
| Raicha | | 11. Apr 2008, 14:32 |
#1564
|
|
 Kopš: 26. Dec 2002
Ziņojumi: 14865
Braucu ar:
|
11 Apr 2008, 14:24:58 atrs rakstīja:
11 Apr 2008, 14:15:46 stuntman rakstīja:
Kurš kantoris Tev ceļ un par cik, bez apdares, ja drīkst zināt?
Gatava man sanāk ap 60kLs, bruģis, žogs nav cenā!
cik gatava?
es taas cenas lasu un hujeju, mans papanja "bez apdares zem jumta" MUUREE juutami leetaakas maajas a te par paneljiem 60kls |
Offline | |
|
| snooze | | 11. Apr 2008, 14:40 |
#1565
|
|
 Kopš: 15. Jun 2005
No: Rīga
Ziņojumi: 20034
Braucu ar: 2 un 4 riteniem
| Gatava 60kLs ar iekshejo apdari? |
Offline | |
|
| atrs | | 11. Apr 2008, 14:41 |
#1566
|
|
 Kopš: 09. Jun 2005
No: Rīga
Ziņojumi: 383
Braucu ar:
|
11 Apr 2008, 14:32:44 Raicha rakstīja:
11 Apr 2008, 14:24:58 atrs rakstīja:
11 Apr 2008, 14:15:46 stuntman rakstīja:
Kurš kantoris Tev ceļ un par cik, bez apdares, ja drīkst zināt?
Gatava man sanāk ap 60kLs, bruģis, žogs nav cenā!
cik gatava?
es taas cenas lasu un hujeju, mans papanja "bez apdares zem jumta" MUUREE juutami leetaakas maajas a te par paneljiem 60kls
Tas man ar visu iekšējo apdari! |
Offline | |
|
| snooze | | 11. Apr 2008, 14:43 |
#1567
|
|
 Kopš: 15. Jun 2005
No: Rīga
Ziņojumi: 20034
Braucu ar: 2 un 4 riteniem
| Skaidrs. kura viena pasutiji maju? |
Offline | |
|
stuntman  | | 11. Apr 2008, 14:46 |
#1568
|
|
 Kopš: 27. Apr 2006
Ziņojumi: 10587
Braucu ar: pumpi uz mežu
| Salīdzinot mājas celšanas tehnoloģiju, visprecīzāk izpratni var gūt, ja salīdzina cenu par kvadrātmetru, un bez apdares!
Apdare var ahujenna atšķirties! Kā diena pret nakti!
Plastmasas logi - koka logi.
Lamināts 4.-/m2 - masīvkoka ozola dēļi 50.-/m2
Santehnika no lētā gala, cersanit utt - Villeroy&Bosh..
Un tā var turpināt mūžīgi! Tāpēc arī jautāju - par cik uzblieza karkasu ar pamatiem, jumta paneļiem, bet bez durvīm, logiem un apdares. |
Offline | |
|
|
|
| atrs | | 11. Apr 2008, 14:48 |
#1569
|
|
 Kopš: 09. Jun 2005
No: Rīga
Ziņojumi: 383
Braucu ar:
| iekš R.A.Kaspari uzzīmēja man projektu un ceļ arī! |
Offline | |
|
stuntman  | | 11. Apr 2008, 14:52 |
#1570
|
|
 Kopš: 27. Apr 2006
Ziņojumi: 10587
Braucu ar: pumpi uz mežu
| Projekts iekļauts kopējā tāmē, vai atsevišķi, pirms būvniecības par projektu samaksāji? |
Offline | |
|
| atrs | | 11. Apr 2008, 15:07 |
#1571
|
|
 Kopš: 09. Jun 2005
No: Rīga
Ziņojumi: 383
Braucu ar:
|
11 Apr 2008, 14:52:31 stuntman rakstīja:
Projekts iekļauts kopējā tāmē, vai atsevišķi, pirms būvniecības par projektu samaksāji?
Projekts bija atsevišķi. |
Offline | |
|
taksists  | | 13. Apr 2008, 23:09 |
#1572
|
|
 Kopš: 22. Sep 2004
No: Kuldīga
Ziņojumi: 1869
Braucu ar: dērtī dīl mobīl & bubaru impreza
| Kungi, iesakiet, lūdzu, kādu normālu notāru pirkuma/pārdevuma līguma noslēgšanai. Cik vispār šis pakalpojums tagad maksā?
Pateicos!
----------------- Tā nav dzīve, bet stragls.. |
Offline | |
|
gaco  | | 13. Apr 2008, 23:25 |
#1573
|
|
Kopš: 17. May 2006
Ziņojumi: 154
Braucu ar: 99’bmw328ci
| Varu piedavat pacelaju nekustama ipasuma celtniecibai,platforma 180x140,var uzcelt 11m augstuma,stacionars nav uz riteniem |
Offline | |
|
VLD  | | 13. Apr 2008, 23:26 |
#1574
|
|
Kopš: 20. May 2003
Ziņojumi: 5791
Braucu ar:
|
13 Apr 2008, 23:09:18 taksists rakstīja:
Kungi, iesakiet, lūdzu, kādu normālu notāru pirkuma/pārdevuma līguma noslēgšanai. Cik vispār šis pakalpojums tagad maksā?
Pateicos!
Zv. notare Inga Muciņa - Ģertrūdes iela 9 - 7, Rīga LV-1010, tel: +37167275440, fakss: +37167311700.
Zvani, izstāsti kādas vēlmes un tad arī noskaidrosi cenas. Manuprāt visiem notāriem likmes +/- vienādas, jo notāri ir valsts amatpersonas ar stingri noteiktiem darba izcenojumiem ( nerunājot par izņēmuma gadījumiem - izbrauciens uz mājām vai darbs brīvdienā ) |
Offline | |
|
Siipols  | | 14. Apr 2008, 14:34 |
#1575
|
|
 Kopš: 23. Mar 2005
No: Zilupe
Ziņojumi: 11992
Braucu ar: Jawasaki ZX1100
| Nekas nav vienads! 
Rīgas Notaru cenas atšķiras 2 un vairak reizes! ja piemeram Jelgava esmu sledzis tadu ligumu par 55ls,tad Rīgā prasa 200ls
Un Notāra butiba vispar ir neskaidra,neesmu sapratis,kam viņi vajadzigi,jo parasti visur ir kļudas,un viņi par dokumenta saturu neatbild,tik apstiprina parakstu un dokumentu tiesiskumu! 
Piemeram tieši tās pašas Notāra funkcijas ir pagastu bāriņtiesām..... Un par adekvātu samaksu pārdesmit latiem... 
----------------- Universālā ekskavatora pakalpojumi Ķekava-Baldone-Daugmale-salaspils -Rīga |
Offline | |
|
| arba | | 15. Apr 2008, 22:03 |
#1576
|
|
Kopš: 19. Jun 2007
Ziņojumi: 992
Braucu ar: AR gtv 1975, Macan
|
11 Apr 2008, 13:26:07 Puu rakstīja:

orgānu uzpircēju moš vaig, ja cilvēks grib startēt no nulles, no vecāku siltās ligzdiņas.
bet, ja pašam jau ir kāds normāls īpašums, to pārdod, šo nopērk un nemaz tik liela tā starpība (kredīta mēneša maksājums) nesanāk
Blakus māja pārdodas par 180 000 un arī cena vēl ir runājama 
http://www.zalassalas.lv/lat/pardosana/majas/13/
Jāaizbrauc sestdien apskatīties uz vietas, viss jau tur ir labi, bet tas dambis pie Daugavas :[ Šo ziņu laboja arba, 15 Apr 2008, 22:04:47 ] |
Online | |
|
|
|
| sejejs | | 15. Apr 2008, 22:19 |
#1577
|
|
 Kopš: 12. May 2004
No: Rīga
Ziņojumi: 6472
Braucu ar: V8 TwinTurbo AR-5900 & Moskvič 412 VS-412 Motormuzejā
| Jopcik, tas tak purvs gandrīz. Mitrums visu laiku, sekas... |
Offline | |
|
| KM | | 15. Apr 2008, 22:21 |
#1578
|
|
 Kopš: 28. Oct 2005
No: Rīga
Ziņojumi: 7484
Braucu ar: ///M
| tiesi to gribeju rakstit.. pec laika taa maaja nogrims  |
Offline | |
|
Puuchuks  | | 15. Apr 2008, 22:32 |
#1579
|
|
 Kopš: 03. Jul 2002
No: Rīga
Ziņojumi: 24359
Braucu ar: BMW
|
15 Apr 2008, 22:03:58 arba rakstīja:
Blakus māja pārdodas par 180 000 un arī cena vēl ir runājama 
http://www.zalassalas.lv/lat/pardosana/majas/13/
incanti, kāpēc ZS vienai mājai ir nometuši cenu uz 180k - apskaties pārējo māju cenas - 240-270kLs... |
Offline | |
|
Puuchuks  | | 15. Apr 2008, 22:33 |
#1580
|
|
 Kopš: 03. Jul 2002
No: Rīga
Ziņojumi: 24359
Braucu ar: BMW
|
15 Apr 2008, 22:19:56 sejejs rakstīja:
Jopcik, tas tak purvs gandrīz. Mitrums visu laiku, sekas...
no kurienes tev tur purvs blakus dambim ir baigā drenāža, par augstu gruntsūdens līmeni, mitrumu vai odiem jau nu toč tur nebūtu jāuztraucas.
un KM koments par nogrimšanu vispār  |
Offline | |
|