Gadījuma bilde

Online

Pašreiz BMWPower skatās 413 viesi un 6 reģistrēti lietotāji.

Ienākt BMWPower

Lietotājvards:

Parole:

Atcerēties

Aizmirsi paroli?

Reģistrēties

Forums » Vispārējās diskusijas » Tērzētava

Tēma: Latviešu valoda ir forša

AutorsZiņojums
pekinens
18. Feb 2012, 18:46 #1554

Kopš: 10. Nov 2009

No: Rīga

Ziņojumi: 980

Braucu ar: e30; e87


18 Feb 2012, 18:28:31 Sternwolf rakstīja:
nobalsots!
Rinda Londonā
njā.. manos dzimtajos laukos nav tik daudz cilvēku.. skumji protams
Offline
depo
18. Feb 2012, 18:48 #1555

Kopš: 09. Jan 2006

Ziņojumi: 21004

Braucu ar: Zirgu


18 Feb 2012, 18:28:31 Sternwolf rakstīja:
nobalsots!
Rinda Londonā
Spied "Play", lai skatītos video!



Mees ar sievu uz 12 bijaam, pastaaveejaam tikai kaadu pus stundu, bet kad gaajaam prom rinda bija jau aiz bloka, pilniigs chau. Tur tie kas tagad veel staav saka, ka rinda pa 2h esot pa paaris m pabiidiijusies, jo gudrelji ienjem rindaa vietu un daudzi lien rindaa. Krievu valoda dzirdeeta daudz dienas otrajaa pusee rindaa. Mees no riita gan nevienu nedzirdeejaam.

Sieva kautkur lasiija, ka Adelaidee vien 210 balsojumi

[ Šo ziņu laboja depo, 18 Feb 2012, 18:49:39 ]

Offline
sasha_belijs
18. Feb 2012, 18:52 #1556

Kopš: 05. Sep 2006

Ziņojumi: 20315

Braucu ar: nošautu musaru bagāžniekā

pret
Offline
HannibalLecter
18. Feb 2012, 18:52 #1557

Kopš: 13. Jan 2011

Ziņojumi: 2804

Braucu ar: E61

Malači UK letiņi, ka nepalika mājās aliņu dzert, bet bija patrioti.
Skaidri zinu, ka šādi patrioti bija arī citās pasaules malās.Ir šodien sazvanīti/saskaipoti draugi gan Vācijā, gan Norvēģijā, gan Krievijā.
Offline
depo
18. Feb 2012, 18:57 #1558

Kopš: 09. Jan 2006

Ziņojumi: 21004

Braucu ar: Zirgu

Vieniigi nozheelojami ir tas, ka veestnieciibaa viss notiek 2x2m koridoraa-viens galds, kur pieraksta un 2 balsoshanas vietas tikai Shoreiz tomeer vareeja pacensties... 100% daudzi nepaspees nobalsot, jo pienaaks dienas beigas un rinda veel buus laukaa. Londonaa tikai viens iecirknis

Satiku chali no muusu draudzes, kas pat atbrauca 120km ar vilcienu nobalsot.

[ Šo ziņu laboja depo, 18 Feb 2012, 18:59:33 ]

Offline
tautudeels
18. Feb 2012, 19:00 #1559

Kopš: 11. Jun 2009

No: Rīga

Ziņojumi: 1568

Braucu ar: diskotēku

+4 no manas ģimenes!

Radio 101 latviešu dziesmas visu dienu!

Skumji gan, ka jānotiek šādiem sūdiem, lai latvieši beidzot vienotos un saprastu savu un SAVAS valsts vērtību.

Labosimies!
Offline
Architect
18. Feb 2012, 19:03 #1560

Kopš: 07. Sep 2007

No: Rīga

Ziņojumi: 1444

Braucu ar: Dienesta auto

Malacis tas cilvēks, kurš Ropažu ielā netālu no vēlēšanu iecirkņa 45.vsk skaļi atskaņoja latviešu dziesmas patriotiskā noskaņā, (dzimtā valoda utt.) visiem bija patīkami iet un atdot savu PRET

P.S Tie, kas uzskata, ka tas ir provokatīvi vai kā citādi, padomāiet kā krievi bļaustās savā 9.maijā piemēram,.... vai 18. novembrī salūta laikā Krastmalā bļauj "rasija, rasija"
Offline
ozo
18. Feb 2012, 19:09 #1561

Kopš: 27. Oct 2005

Ziņojumi: 19112

Braucu ar: Braucu ar


18 Feb 2012, 19:00:41 tautudeels rakstīja:
+4 no manas ģimenes!

Radio 101 latviešu dziesmas visu dienu!

Skumji gan, ka jānotiek šādiem sūdiem, lai latvieši beidzot vienotos un saprastu savu un SAVAS valsts vērtību.

Labosimies!


Pie manīm naktsklubā/bārā visu nakti skanēs latviešu mūzika!
+Pret
Offline
MPower
18. Feb 2012, 19:11 #1562

Kopš: 03. Jun 2002

Ziņojumi: 214

Braucu ar:

Tikai PAR
Offline
U_ga
18. Feb 2012, 19:12 #1563

Kopš: 24. Mar 2010

No: Rīga

Ziņojumi: 104

Braucu ar: 6 un 60

+2 PRET Ādaži
Offline
tomick
18. Feb 2012, 19:16 #1564

Kopš: 31. Oct 2003

Ziņojumi: 3959

Braucu ar: 530i wrx :D


18 Feb 2012, 18:57:06 depo rakstīja:
Vieniigi nozheelojami ir tas, ka veestnieciibaa viss notiek 2x2m koridoraa-viens galds, kur pieraksta un 2 balsoshanas vietas tikai Shoreiz tomeer vareeja pacensties... 100% daudzi nepaspees nobalsot, jo pienaaks dienas beigas un rinda veel buus laukaa. Londonaa tikai viens iecirknis

Satiku chali no muusu draudzes, kas pat atbrauca 120km ar vilcienu nobalsot.


vajag beidzot to elektronisko balsoshanu ieviest. Protams balsošana ar papīru jāatstāj, un elektroniski ir kā papildus opcija.
Offline
MPower
18. Feb 2012, 19:20 #1565

Kopš: 03. Jun 2002

Ziņojumi: 214

Braucu ar:

Tiem, kuri londonos sēž jaatņem balss tiesības vispār.
Offline
mc
18. Feb 2012, 19:23 #1566

Kopš: 11. Apr 2009

No: Rīga

Ziņojumi: 48018

Braucu ar: lēnu žurciņu


18 Feb 2012, 19:20:07 MPower rakstīja:
Tiem, kuri londonos sēž jaatņem balss tiesības vispār.

pastaasti vel kautko.

-----------------


Offline
MPower
18. Feb 2012, 19:24 #1567

Kopš: 03. Jun 2002

Ziņojumi: 214

Braucu ar:


18 Feb 2012, 19:23:12 mcgh rakstīja:

18 Feb 2012, 19:20:07 MPower rakstīja:
Tiem, kuri londonos sēž jaatņem balss tiesības vispār.

pastaasti vel kautko.


valsts nodevejiem nevajag balsot
Offline
mc
18. Feb 2012, 19:24 #1568

Kopš: 11. Apr 2009

No: Rīga

Ziņojumi: 48018

Braucu ar: lēnu žurciņu


18 Feb 2012, 19:24:06 MPower rakstīja:

18 Feb 2012, 19:23:12 mcgh rakstīja:

18 Feb 2012, 19:20:07 MPower rakstīja:
Tiem, kuri londonos sēž jaatņem balss tiesības vispār.

pastaasti vel kautko.


valsts nodevejiem nevajag balsot
tad jau visiem kuri par balsoja nevajadzeja iet ?

-----------------


Offline
tautudeels
18. Feb 2012, 19:26 #1569

Kopš: 11. Jun 2009

No: Rīga

Ziņojumi: 1568

Braucu ar: diskotēku

vovam vairāki konti
Offline
mats
18. Feb 2012, 19:27 #1570

Kopš: 21. Mar 2011

No: Liepāja

Ziņojumi: 901

Braucu ar: VAG palaistuli & Bavārijas draiskuli


18 Feb 2012, 19:20:07 MPower rakstīja:
Tiem, kuri londonos sēž jaatņem balss tiesības vispār.


Kas ir londonos ????
Offline
depo
18. Feb 2012, 19:28 #1571

Kopš: 09. Jan 2006

Ziņojumi: 21004

Braucu ar: Zirgu


18 Feb 2012, 19:24:06 MPower rakstīja:

18 Feb 2012, 19:23:12 mcgh rakstīja:

18 Feb 2012, 19:20:07 MPower rakstīja:
Tiem, kuri londonos sēž jaatņem balss tiesības vispār.

pastaasti vel kautko.


valsts nodevejiem nevajag balsot


Seedi lupatlasi un turpini grauzt sausinjus. Ar taadiem naudas apjomiem kaa es teereeju Latvijaa, es Latvijas ekonomikai dodu pieaugumu 3x vairaak nekaa tu ar savu stipendiju arodvidusskolaa jefinj. Pastaasti cik tu 2011 gadaa esi izteereejis naudu Latvijaa? Pasmiesimies visi.

[ Šo ziņu laboja depo, 18 Feb 2012, 19:29:42 ]

Offline
xjs_4
18. Feb 2012, 19:29 #1572

Kopš: 31. Mar 2008

Ziņojumi: 23880

Braucu ar: AUDI S8 2012 , GSX R1000, weekendiem A2

depo

-----------------
Akumulatori + Riepas
Having a 7 series in LA is like having a bike in Amsterdam
#Crypto_fever CEO , Finansu programmas
'Katls' izstrādatajs.Forex signāli.
Offline
HannibalLecter
18. Feb 2012, 19:29 #1573

Kopš: 13. Jan 2011

Ziņojumi: 2804

Braucu ar: E61

Valsts nodevēji ir +/- 300k, kas staigā apkārt ar violetas krāsas pasēm šeit LV.
Uzreiz atbildu: jā, tā ir viņu, nevis valsts problēma.Valsts dod visas iespējas integrēties un kļūt par piederīgiem šeit.
Offline

Moderatori: 968-jk, AV, AiwaShuraLLP, BigArchi, GirtzB, Lafter, PERFS, RVR, R_BERGS, SteelRat, VLD, linda, mrc, noisex, smudo