Gadījuma bilde

Online

Pašreiz BMWPower skatās 132 viesi un 3 reģistrēti lietotāji.

Ienākt BMWPower

Lietotājvards:

Parole:

Atcerēties

Aizmirsi paroli?

Reģistrēties

Forums » Vispārējās diskusijas » Pirkt - Pārdot - Mainīt

Tēma: Lietie diski II

AutorsZiņojums
Foxijs
22. Mar 2015, 14:54 #14921

Kopš: 02. Aug 2006

No: Rīga

Ziņojumi: 3171

Braucu ar:



R15 remotec 7,5j plati priekš e34/e32

apskrāpēti, ar 195/65 vissezonas riepām 130 e
Offline
Turbomen
22. Mar 2015, 15:08 #14922

Kopš: 15. Sep 2009

Ziņojumi: 1063

Braucu ar: ,... ..KTM un ar,lielu smaidu uz sejas , ,, , ,.,, ,..

Pardodu 18" diskus ar kkadam riepam, 8j et35 vienu vajadzetu valcet. 130eir, var piedavat savu cenu , nr. 26596033

[ Šo ziņu laboja Turbomen, 22 Mar 2015, 15:09:52 ]

Offline
dilba2
22. Mar 2015, 15:47 #14923

Kopš: 12. Apr 2009

No: Rīga

Ziņojumi: 98

Braucu ar: e36


17 Mar 2015, 15:19:05 El_Camino rakstīja:
Kāds netirgo uzlīmītes?

Vajag 4 gab


Man arī vajag
Offline
V_V
22. Mar 2015, 15:57 #14924

Kopš: 11. Feb 2010

No: Cēsis

Ziņojumi: 1097

Braucu ar: E36 compact cabrio imperial blau

http://www.etk.lv/lv/ishop/katalog-2/aksesuari-bmw/emblemas/

šamējā bodē uz Tallinas ielas biju ieskrējis nesen un sapirku dažadus pribanmbasus.. uzlīmes arī bija..
Offline
Mikuzz
22. Mar 2015, 16:05 #14925

Kopš: 19. Aug 2005

No: Rīga

Ziņojumi: 41384

Braucu ar: Transporta līdzekli

Pārdodu

OEM R16 diski ar visiem vākiem, stock uz E38
60e


X5 E53 R19, ar vienu sezonu brauktām vasaras riepām
550e
Offline
Daffyduck
22. Mar 2015, 16:05 #14926

Kopš: 07. May 2014

Ziņojumi: 248

Braucu ar: E61 525d / CUBE Aim / Stereo ONE77

Pārdodas diski R16 x 7 Mazlietoti,bez skrāpējumiem un defektiem.
null

[ Šo ziņu laboja Daffyduck, 22 Mar 2015, 16:07:54 ]

Offline
Czars
22. Mar 2015, 16:07 #14927

Kopš: 13. Aug 2007

No: Rīga

Ziņojumi: 14367

Braucu ar: 3 sek līdz 100


22 Mar 2015, 15:47:58 dilba2 rakstīja:

17 Mar 2015, 15:19:05 El_Camino rakstīja:
Kāds netirgo uzlīmītes?

Vajag 4 gab


Man arī vajag

ssā pie aksesuāriem četras pa 5 evriki šodien vēl bija !

[ Šo ziņu laboja Czars, 22 Mar 2015, 16:10:41 ]

Offline
Brugjis
22. Mar 2015, 16:49 #14928

Kopš: 04. May 2009

No: Rīga

Ziņojumi: 902

Braucu ar: Smukumu no Tukuma

Nopirkšu vismaz divus šādus R15.


Offline
Es60
22. Mar 2015, 16:59 #14929

Kopš: 13. May 2014

No: Liepāja

Ziņojumi: 221

Braucu ar: E91,E36, R1,Dayton675

šādi diski pieejami sīkāk jautāt Pārdodu/iemainu
IZSKATĪŠU PIEDĀVĀJUMUS!
style32 r18 dažāda platuma


style44 r17


R16 nezinu kas pa Styl


r17 ET15,J8


Offline
Martinsse
22. Mar 2015, 21:19 #14930

Kopš: 13. Jun 2008

No: Baloži

Ziņojumi: 2452

Braucu ar: Turbo Cosworth

*pardots*

[ Šo ziņu laboja Martinsse, 24 Mar 2015, 17:49:49 ]

Offline
wasntme
22. Mar 2015, 21:23 #14931

Kopš: 24. Sep 2012

Ziņojumi: 1506

Braucu ar: Financial mistake

Kam tur tas uzlimes vajadzeja ?!
Pa leto : http://www.ebay.co.uk/itm/10-x-M-TECH-M-Sport-3...h=item3f41cff08e
Offline
hugoss
22. Mar 2015, 21:59 #14932

Kopš: 27. Aug 2014

Ziņojumi: 108

Braucu ar: E53

Pārdodat kāds BBS rm vai rs.. PM!
Offline
gilbert
22. Mar 2015, 22:38 #14933

Kopš: 04. Dec 2006

No: Rīga

Ziņojumi: 3134

Braucu ar:

Pārdod originālus bmw r16 diskus, ar mēnesi pabrauktām, jaunām vissezonas riepām (215/55). Stāvēja uz e46.

280€

[ Šo ziņu laboja gilbert, 22 Mar 2015, 22:44:07 ]

Offline
Girtinjsh
23. Mar 2015, 00:54 #14934

Kopš: 21. Feb 2006

No: Rīga

Ziņojumi: 43

Braucu ar: e30

https://www.ss.lv/msg/lv/transport/spare-parts/...5377586060203612

25557650

[ Šo ziņu laboja Girtinjsh, 23 Mar 2015, 03:53:41 ]

Offline
Klivlends
23. Mar 2015, 08:50 #14935

Kopš: 14. Jul 2014

Ziņojumi: 37

Braucu ar:


18 Mar 2015, 09:02:55 Klivlends rakstīja:

08 Mar 2015, 11:52:55 Klivlends rakstīja:
https://www.ss.lv/msg/lv/transport/spare-parts/...7638563729325547
Vēl joprojām piejemi borbet diski ar labām ziemas riepām

Var arì dalìt,diski 80 euro riepas 70 euro.


Offline
El_Camino
23. Mar 2015, 10:18 #14936

Kopš: 20. Jul 2004

No: Rīga

Ziņojumi: 1420

Braucu ar: 96' Dodge RAM 5.9


22 Mar 2015, 16:07:52 Czars rakstīja:

22 Mar 2015, 15:47:58 dilba2 rakstīja:

17 Mar 2015, 15:19:05 El_Camino rakstīja:
Kāds netirgo uzlīmītes?
Vajag 4 gab


Man arī vajag

ssā pie aksesuāriem četras pa 5 evriki šodien vēl bija !

Es gan redzēju tikai pa 5.5eur/GAB

-----------------
Offline
zakumuiza
23. Mar 2015, 10:52 #14937

Kopš: 23. Mar 2015

Ziņojumi: 2

Braucu ar:

Mekleju vienu šādu disku.
Parametri 18" 8j et35

Var arī piedāvāt tādus pašus 18' ar citiem parametriem tikai tad 2gab
zvanit vai rakstit 27814914

[ Šo ziņu laboja zakumuiza, 23 Mar 2015, 10:58:31 ]

Offline
Lauriko
23. Mar 2015, 10:59 #14938

Kopš: 25. Nov 2007

No: Rīga

Ziņojumi: 4144

Braucu ar: Visādiem VW

Pārdodu r16 4x100
Borbet R ar normālām riepām 200€
Pirms vairākiem gadiem krāsoti ar pulverkrāsu un vizuāli izskatās tā pat kā tikko krāsoti!
Viens disks metināts, ar garantiju ka viss OK!

Offline
koijotss
23. Mar 2015, 11:08 #14939

Kopš: 23. Nov 2007

No: Rīga

Ziņojumi: 913

Braucu ar: vaz 2103

DEZENT R19 J8,5 , stāvēja uz e46
150 naudas PM

[ Šo ziņu laboja koijotss, 23 Mar 2015, 11:08:48 ]



-----------------
Autogāzes iekārtu uzstādīšana un apkalpošana. www.lpgpower.lv 27425188
Galerija
Offline
zubex
23. Mar 2015, 12:01 #14940

Kopš: 18. Mar 2010

No: Rīga

Ziņojumi: 1050

Braucu ar: melnu Vitamīnu

Style 30 komplekts ar riepām 150Eur mob 20012340


Offline

Moderatori: 968-jk, AV, AiwaShuraLLP, DoubleD, GirtzB, Lafter, PERFS, RVR, SteelRat, VLD, dust, linda, marihuans, mrc, noisex, smudo