Online
Pašreiz BMWPower skatās 102 viesi un 9 reģistrēti lietotāji.
|
Tēma: Medicīna, zobārsti u.tml.
| Autors | Ziņojums |
RSAWorkshop  | | 11. May 2026, 14:31 |
#1461
|
|  Kopš: 13. Dec 2014
No: Rīga
Ziņojumi: 8366
Braucu ar: G31/E53/E46/E39/F31
| Nu tak ne jau sāksies pašnāvnieku klubs ''Striķītis''
Saņem sevi rokās, dodies pie speciālistiem un ievēro viņu norādījumus, neviens cits to Tavā vietā nedarīs[ Šo ziņu laboja RSAWorkshop, 11 May 2026, 14:31:50 ]
----------------- RSAWorkshop-BMW remonts un apkope
24400993 | Offline | | |
| equations | | 12. May 2026, 12:45 |
#1462
|
| Kopš: 12. Nov 2008
Ziņojumi: 1342
Braucu ar:
| Neklausi shitos, nekadi pisiatri vai tabletes.
Bija lidzigi, del gimenes, pirms 7/8 gadi, izarsteja lidosana, ja nav bail no augstuma un velies sakt, nakam nedel iegriezas pareizie veji, ir vecais komplekts pa sapratigam cenam (400€).
PM | Offline | | |
| RR04 | | 12. May 2026, 13:24 |
#1463
|
|  Kopš: 15. Nov 2016
Ziņojumi: 4040
Braucu ar: 41
| Nu ko vēl? e36 arī pārdos? Cilvēkam reāla problēma | Offline | | |
| Zalespljavejs | | 12. May 2026, 14:35 |
#1464
|
|  Kopš: 28. Jul 2015
Ziņojumi: 2901
Braucu ar: tautas auto
|
12 May 2026, 12:45:15 @equations rakstīja:
Neklausi shitos, nekadi pisiatri vai tabletes.
Bija lidzigi, del gimenes, pirms 7/8 gadi, izarsteja lidosana, ja nav bail no augstuma un velies sakt, nakam nedel iegriezas pareizie veji, ir vecais komplekts pa sapratigam cenam (400€).
PM
Tu laikam arī antivakseris - nevakcinējies, pie dakteriem nedodies. Tikai lidot, zāļu tējiņas, homeopātija un lūgšanas.  | Offline | | |
protams  | | 12. May 2026, 14:43 |
#1465
|
|  Kopš: 11. Nov 2005
Ziņojumi: 6314
Braucu ar: NS7
| "Lidot" arī kādreiz noder 
----------------- Tradicionāli - vīrietis ar sievieti - auto ar iekšdedzes dzinēju! | Offline | | |
| HiJaCKeR | | 12. May 2026, 18:06 |
#1466
|
|  Kopš: 04. Aug 2003
No: Rīga
Ziņojumi: 4972
Braucu ar: BMW E90 330i
| te ir tādi, kas jauc sliktu garastāvokli ar smagu saslimšanu | Offline | | |
protams  | | 12. May 2026, 20:10 |
#1467
|
|  Kopš: 11. Nov 2005
Ziņojumi: 6314
Braucu ar: NS7
| Sargiet savas ģimenes! Rūpējieties, cik vien spēka! Tas ir pamatu oamats, dzīves jēga!
Saudzējiet savus mīļos...
Domā smaga saslimšana ko tādu parasti novēl citiem?
----------------- Tradicionāli - vīrietis ar sievieti - auto ar iekšdedzes dzinēju! | Offline | | |
Araajz  | | 12. May 2026, 20:27 |
#1468
|
|  Kopš: 30. Aug 2008
No: Rīga
Ziņojumi: 28639
Braucu ar: E39
|
12 May 2026, 20:10:29 @protams rakstīja:
Sargiet savas ģimenes! Rūpējieties, cik vien spēka! Tas ir pamatu oamats, dzīves jēga!
Saudzējiet savus mīļos...
Domā smaga saslimšana ko tādu parasti novēl citiem?
Jā - kaut vai tikko piemērs Roberts Skujiņš | Offline | | |
|
|
protams  | | 12. May 2026, 21:34 |
#1469
|
|  Kopš: 11. Nov 2005
Ziņojumi: 6314
Braucu ar: NS7
| Tik ļoti mīl savus tuvos un uztraucas par viņiem, ka uzliek sev rokas 
----------------- Tradicionāli - vīrietis ar sievieti - auto ar iekšdedzes dzinēju! | Offline | | |
| Kaneponis | | 12. May 2026, 23:14 |
#1470
|
|  Kopš: 07. Dec 2020
Ziņojumi: 116
Braucu ar:
| Zurka waxsers klat, ar sava zllurgam, j-lo macies no zurkas | Offline | | |
PERFS  | | 16. May 2026, 19:17 |
#1471
|
|  Kopš: 13. May 2002
No: Rīga
Ziņojumi: 13767
Braucu ar: Accelerationism
| Noteikti jāapsver, piemēram, psilocibīna mikro/makro dozācija psihiatra uzraudzībā (par MDMA, ketamīnu utt. man mazāk informācijas). Būtu gan jau pagrūti atrast ārstu, kas to darītu cilvēkam "no malas" Latvijā, riskējot ar licensi, bet ir varianti pie LV dakteriem ārpus LV teritorijas. Lai cik pro-Big Pharma es būtu, domāju, ka viņu šībrīža antidepresantus drīz vien uzskatīs par tādiem pašiem viduslaikiem, kā šobrīd alkoholu vs narco, vai pirms 100 gadiem zobu raušanu bez anestēzijas šizofrēnijas ārstēšanai, u.tml. piemēri. [ Šo ziņu laboja PERFS, 17 May 2026, 19:51:55 ] | Offline | | |
| dr_viruss | | 17. May 2026, 10:21 |
#1472
|
| Kopš: 29. Apr 2015
No: Rīga
Ziņojumi: 1248
Braucu ar: e60 530d FL
|
16 May 2026, 19:17:03 @PERFS rakstīja:
Noteikti jāapsver, piemēram, psilocibīna mikro/makro dozācija psihiatra uzraudzībā (par MDMA, ketamīnu utt. man mazāk informācijas). Būtu gan jau pagrūti atrast ārstu, kas to darītu cilvēkam "no malas" Latvijā, riskējot ar licensi, bet ir varianti pie LV dakteriem ārpus LV teritorijas. Lai cik pro-Bim Pharma es būtu, domāju, ka viņu šībrīža antidepresantus drīz vien uzskatīs par tādiem pašiem viduslaikiem, kā šobrīd alkoholu vs narco, vai pirms 100 gadiem zobu raušanu bez anestēzijas šizofrēnijas ārstēšanai, u.tml. piemēri.
Pasaulē jā, pie mums tas viss vēl ir akmens laikmetā un runājoties ar tiem cilvēkiem tie ir vēl ar PSRS domāšanu. Diemžēl.
Draugam arī ķipa darba nav, depresija un tā. Aizgāja pie ārsta rezultātā izrakstīja antidepresantus, izdzēra visus iespējamos, vai palika labāk... taču nē.
Kad ieminies kaut ko par kaut kādu sēņu kursu vai ko tādu, ārsti ieslēdz akemens seju.
Liekas holandē ir, UK lēnām sākās pētījumi tur var mēģināt braukt.
Vēl jau protams var braukt uz Meksiku vai dienvidameriku. | Offline | | |
| hiouz | | Kopš: 13. Aug 2019
Ziņojumi: 99
Braucu ar:
| redzes lāzerkorekcija, kur LV vislabāk? Vai vērts arī apsvērt LT? | Offline | | |
exciter  | |  Kopš: 18. Jan 2006
Ziņojumi: 3807
Braucu ar:
|
26 Jun 2026, 10:00:21 @hiouz rakstīja:
redzes lāzerkorekcija, kur LV vislabāk? Vai vērts arī apsvērt LT?
Es taisīju pi Solomatina kādus 3 gadus atpakaļ. Viss čotka.
Lietuvu jāizvērtē vai tiešām ir vērts braukāt to gabalu. Sākumā pārbaude/konsultācija vai pat 2 atkarībā no situācijas. Tad uz pašu procedūru vēlreiz. Pēc tam pārbaude neilgi pēc. Ja nemaldos pēc tam arī bija jāpārbaudās pēc kāda laika. | Offline | | |
| hiouz | | Kopš: 13. Aug 2019
Ziņojumi: 99
Braucu ar:
|
26 Jun 2026, 10:18:50 @exciter rakstīja:
26 Jun 2026, 10:00:21 @hiouz rakstīja:
redzes lāzerkorekcija, kur LV vislabāk? Vai vērts arī apsvērt LT?
Es taisīju pi Solomatina kādus 3 gadus atpakaļ. Viss čotka.
Lietuvu jāizvērtē vai tiešām ir vērts braukāt to gabalu. Sākumā pārbaude/konsultācija vai pat 2 atkarībā no situācijas. Tad uz pašu procedūru vēlreiz. Pēc tam pārbaude neilgi pēc. Ja nemaldos pēc tam arī bija jāpārbaudās pēc kāda laika.
Es par to pašu, vai tie pārsimts eiro vai cik tur sanāk ir tā laika, vizināšanās un degvielas vērti. | Offline | | |
elbruss  | |  Kopš: 12. May 2006
Ziņojumi: 1185
Braucu ar: BMW, Škoda, velo, slēpes
| HVZ, es uz LT no rīta aizbraucu ar autobusu, tur 4h taisīja visas pārbaudes/analīzes, tad 15 min pati operācija abām acīm un autobuss uz mājām. Izkāpjot no autobusa Rīgā jau sēdos savā auto bez brillēm un braucu mājās.
Visgrutāk bija aiziet no klīnikas līdz autoostai pēc operācijas, jo neko praktiski neredzēju. Tas viss aizņēma vienu sestdienu pirms vairākiem gadiem.
Pro tip: es laicīgi Google Maps biju saglabājis autoostas adresi tā, lai ar vienu spiedienu uz ekrāna varētu uzlikt norādes kur jāiet. Tad kad uztaisīja operāciju, tad paņēmu telefonu un gāju pēc skaņas norādēm, jo vienīgais ko varēju atšķirt bija tas, ka esmu uz gājeju ceļa un cik tālu esmu no mājas sienas. Autoostā pēc skaita atradu autobusu un uzprasīju šoferim vai brauc uz Rīgu, sēdos iekšā un aizmigu. Pie Bauskas pamodos un jau visu redzēju.[ Šo ziņu laboja elbruss, 26 Jun 2026, 11:30:50 ] | Offline | | |
|
|
|
Moderatori: 968-jk, AV, AiwaShuraLLP, BigArchi, GirtzB, Lafter, PERFS, RVR, R_BERGS, SteelRat, VLD, linda, mrc, noisex, smudo
|