Gadījuma bilde

Online

Pašreiz BMWPower skatās 102 viesi un 9 reģistrēti lietotāji.

Ienākt BMWPower

Lietotājvards:

Parole:

Atcerēties

Aizmirsi paroli?

Reģistrēties

Forums » Vispārējās diskusijas » Tērzētava

Tēma: Medicīna, zobārsti u.tml.

AutorsZiņojums
RSAWorkshop
11. May 2026, 14:31 #1461

Kopš: 13. Dec 2014

No: Rīga

Ziņojumi: 8366

Braucu ar: G31/E53/E46/E39/F31

Nu tak ne jau sāksies pašnāvnieku klubs ''Striķītis''
Saņem sevi rokās, dodies pie speciālistiem un ievēro viņu norādījumus, neviens cits to Tavā vietā nedarīs

[ Šo ziņu laboja RSAWorkshop, 11 May 2026, 14:31:50 ]



-----------------
RSAWorkshop-BMW remonts un apkope
24400993
Offline
equations
12. May 2026, 12:45 #1462

Kopš: 12. Nov 2008

Ziņojumi: 1342

Braucu ar:

Neklausi shitos, nekadi pisiatri vai tabletes.

Bija lidzigi, del gimenes, pirms 7/8 gadi, izarsteja lidosana, ja nav bail no augstuma un velies sakt, nakam nedel iegriezas pareizie veji, ir vecais komplekts pa sapratigam cenam (400€).

PM
Offline
RR04
12. May 2026, 13:24 #1463

Kopš: 15. Nov 2016

Ziņojumi: 4040

Braucu ar: 41

Nu ko vēl? e36 arī pārdos? Cilvēkam reāla problēma
Offline
Zalespljavejs
12. May 2026, 14:35 #1464

Kopš: 28. Jul 2015

Ziņojumi: 2901

Braucu ar: tautas auto


12 May 2026, 12:45:15 @equations rakstīja:
Neklausi shitos, nekadi pisiatri vai tabletes.

Bija lidzigi, del gimenes, pirms 7/8 gadi, izarsteja lidosana, ja nav bail no augstuma un velies sakt, nakam nedel iegriezas pareizie veji, ir vecais komplekts pa sapratigam cenam (400€).

PM



Tu laikam arī antivakseris - nevakcinējies, pie dakteriem nedodies. Tikai lidot, zāļu tējiņas, homeopātija un lūgšanas.
Offline
protams
12. May 2026, 14:43 #1465

Kopš: 11. Nov 2005

Ziņojumi: 6314

Braucu ar: NS7

"Lidot" arī kādreiz noder



-----------------
Tradicionāli - vīrietis ar sievieti - auto ar iekšdedzes dzinēju!
Offline
HiJaCKeR
12. May 2026, 18:06 #1466

Kopš: 04. Aug 2003

No: Rīga

Ziņojumi: 4972

Braucu ar: BMW E90 330i

te ir tādi, kas jauc sliktu garastāvokli ar smagu saslimšanu
Offline
protams
12. May 2026, 20:10 #1467

Kopš: 11. Nov 2005

Ziņojumi: 6314

Braucu ar: NS7

Sargiet savas ģimenes! Rūpējieties, cik vien spēka! Tas ir pamatu oamats, dzīves jēga!
Saudzējiet savus mīļos...


Domā smaga saslimšana ko tādu parasti novēl citiem?



-----------------
Tradicionāli - vīrietis ar sievieti - auto ar iekšdedzes dzinēju!
Offline
Araajz
12. May 2026, 20:27 #1468

Kopš: 30. Aug 2008

No: Rīga

Ziņojumi: 28639

Braucu ar: E39


12 May 2026, 20:10:29 @protams rakstīja:
Sargiet savas ģimenes! Rūpējieties, cik vien spēka! Tas ir pamatu oamats, dzīves jēga!
Saudzējiet savus mīļos...


Domā smaga saslimšana ko tādu parasti novēl citiem?

Jā - kaut vai tikko piemērs Roberts Skujiņš
Offline
protams
12. May 2026, 21:34 #1469

Kopš: 11. Nov 2005

Ziņojumi: 6314

Braucu ar: NS7

Tik ļoti mīl savus tuvos un uztraucas par viņiem, ka uzliek sev rokas

-----------------
Tradicionāli - vīrietis ar sievieti - auto ar iekšdedzes dzinēju!
Offline
Kaneponis
12. May 2026, 23:14 #1470

Kopš: 07. Dec 2020

Ziņojumi: 116

Braucu ar:

Zurka waxsers klat, ar sava zllurgam, j-lo macies no zurkas
Offline
PERFS
16. May 2026, 19:17 #1471

Kopš: 13. May 2002

No: Rīga

Ziņojumi: 13767

Braucu ar: Accelerationism

Noteikti jāapsver, piemēram, psilocibīna mikro/makro dozācija psihiatra uzraudzībā (par MDMA, ketamīnu utt. man mazāk informācijas). Būtu gan jau pagrūti atrast ārstu, kas to darītu cilvēkam "no malas" Latvijā, riskējot ar licensi, bet ir varianti pie LV dakteriem ārpus LV teritorijas. Lai cik pro-Big Pharma es būtu, domāju, ka viņu šībrīža antidepresantus drīz vien uzskatīs par tādiem pašiem viduslaikiem, kā šobrīd alkoholu vs narco, vai pirms 100 gadiem zobu raušanu bez anestēzijas šizofrēnijas ārstēšanai, u.tml. piemēri.

[ Šo ziņu laboja PERFS, 17 May 2026, 19:51:55 ]

Offline
dr_viruss
17. May 2026, 10:21 #1472

Kopš: 29. Apr 2015

No: Rīga

Ziņojumi: 1248

Braucu ar: e60 530d FL


16 May 2026, 19:17:03 @PERFS rakstīja:
Noteikti jāapsver, piemēram, psilocibīna mikro/makro dozācija psihiatra uzraudzībā (par MDMA, ketamīnu utt. man mazāk informācijas). Būtu gan jau pagrūti atrast ārstu, kas to darītu cilvēkam "no malas" Latvijā, riskējot ar licensi, bet ir varianti pie LV dakteriem ārpus LV teritorijas. Lai cik pro-Bim Pharma es būtu, domāju, ka viņu šībrīža antidepresantus drīz vien uzskatīs par tādiem pašiem viduslaikiem, kā šobrīd alkoholu vs narco, vai pirms 100 gadiem zobu raušanu bez anestēzijas šizofrēnijas ārstēšanai, u.tml. piemēri.


Pasaulē jā, pie mums tas viss vēl ir akmens laikmetā un runājoties ar tiem cilvēkiem tie ir vēl ar PSRS domāšanu. Diemžēl.

Draugam arī ķipa darba nav, depresija un tā. Aizgāja pie ārsta rezultātā izrakstīja antidepresantus, izdzēra visus iespējamos, vai palika labāk... taču nē.

Kad ieminies kaut ko par kaut kādu sēņu kursu vai ko tādu, ārsti ieslēdz akemens seju.
Liekas holandē ir, UK lēnām sākās pētījumi tur var mēģināt braukt.
Vēl jau protams var braukt uz Meksiku vai dienvidameriku.
Offline
hiouz
Šodien, 10:00 #1473

Kopš: 13. Aug 2019

Ziņojumi: 99

Braucu ar:

redzes lāzerkorekcija, kur LV vislabāk? Vai vērts arī apsvērt LT?
Offline
exciter
Šodien, 10:18 #1474

Kopš: 18. Jan 2006

Ziņojumi: 3807

Braucu ar:


26 Jun 2026, 10:00:21 @hiouz rakstīja:
redzes lāzerkorekcija, kur LV vislabāk? Vai vērts arī apsvērt LT?

Es taisīju pi Solomatina kādus 3 gadus atpakaļ. Viss čotka.
Lietuvu jāizvērtē vai tiešām ir vērts braukāt to gabalu. Sākumā pārbaude/konsultācija vai pat 2 atkarībā no situācijas. Tad uz pašu procedūru vēlreiz. Pēc tam pārbaude neilgi pēc. Ja nemaldos pēc tam arī bija jāpārbaudās pēc kāda laika.
Offline
hiouz
Šodien, 10:34 #1475

Kopš: 13. Aug 2019

Ziņojumi: 99

Braucu ar:


26 Jun 2026, 10:18:50 @exciter rakstīja:

26 Jun 2026, 10:00:21 @hiouz rakstīja:
redzes lāzerkorekcija, kur LV vislabāk? Vai vērts arī apsvērt LT?

Es taisīju pi Solomatina kādus 3 gadus atpakaļ. Viss čotka.
Lietuvu jāizvērtē vai tiešām ir vērts braukāt to gabalu. Sākumā pārbaude/konsultācija vai pat 2 atkarībā no situācijas. Tad uz pašu procedūru vēlreiz. Pēc tam pārbaude neilgi pēc. Ja nemaldos pēc tam arī bija jāpārbaudās pēc kāda laika.

Es par to pašu, vai tie pārsimts eiro vai cik tur sanāk ir tā laika, vizināšanās un degvielas vērti.
Offline
elbruss
Šodien, 11:16 #1476

Kopš: 12. May 2006

Ziņojumi: 1185

Braucu ar: BMW, Škoda, velo, slēpes

HVZ, es uz LT no rīta aizbraucu ar autobusu, tur 4h taisīja visas pārbaudes/analīzes, tad 15 min pati operācija abām acīm un autobuss uz mājām. Izkāpjot no autobusa Rīgā jau sēdos savā auto bez brillēm un braucu mājās.
Visgrutāk bija aiziet no klīnikas līdz autoostai pēc operācijas, jo neko praktiski neredzēju. Tas viss aizņēma vienu sestdienu pirms vairākiem gadiem.

Pro tip: es laicīgi Google Maps biju saglabājis autoostas adresi tā, lai ar vienu spiedienu uz ekrāna varētu uzlikt norādes kur jāiet. Tad kad uztaisīja operāciju, tad paņēmu telefonu un gāju pēc skaņas norādēm, jo vienīgais ko varēju atšķirt bija tas, ka esmu uz gājeju ceļa un cik tālu esmu no mājas sienas. Autoostā pēc skaita atradu autobusu un uzprasīju šoferim vai brauc uz Rīgu, sēdos iekšā un aizmigu. Pie Bauskas pamodos un jau visu redzēju.

[ Šo ziņu laboja elbruss, 26 Jun 2026, 11:30:50 ]

Offline

Moderatori: 968-jk, AV, AiwaShuraLLP, BigArchi, GirtzB, Lafter, PERFS, RVR, R_BERGS, SteelRat, VLD, linda, mrc, noisex, smudo