Online

Pašreiz BMWPower skatās 103 viesi un 4 reģistrēti lietotāji.

Ienākt BMWPower

Lietotājvards:

Parole:

Atcerēties

Aizmirsi paroli?

Reģistrēties

Forums » Vispārējās diskusijas » Tērzētava

Tēma: Medicīna, zobārsti u.tml.

AutorsZiņojums
RSAWorkshop
11. May 2026, 14:31 #1461

Kopš: 13. Dec 2014

No: Rīga

Ziņojumi: 8358

Braucu ar: G31/E53/E46/E39/F31

Nu tak ne jau sāksies pašnāvnieku klubs ''Striķītis''
Saņem sevi rokās, dodies pie speciālistiem un ievēro viņu norādījumus, neviens cits to Tavā vietā nedarīs

[ Šo ziņu laboja RSAWorkshop, 11 May 2026, 14:31:50 ]



-----------------
RSAWorkshop-BMW remonts un apkope
24400993
Offline
equations
12. May 2026, 12:45 #1462

Kopš: 12. Nov 2008

Ziņojumi: 1338

Braucu ar:

Neklausi shitos, nekadi pisiatri vai tabletes.

Bija lidzigi, del gimenes, pirms 7/8 gadi, izarsteja lidosana, ja nav bail no augstuma un velies sakt, nakam nedel iegriezas pareizie veji, ir vecais komplekts pa sapratigam cenam (400€).

PM
Offline
RR04
12. May 2026, 13:24 #1463

Kopš: 15. Nov 2016

Ziņojumi: 4039

Braucu ar: 41

Nu ko vēl? e36 arī pārdos? Cilvēkam reāla problēma
Offline
Zalespljavejs
12. May 2026, 14:35 #1464

Kopš: 28. Jul 2015

Ziņojumi: 2899

Braucu ar: tautas auto


12 May 2026, 12:45:15 @equations rakstīja:
Neklausi shitos, nekadi pisiatri vai tabletes.

Bija lidzigi, del gimenes, pirms 7/8 gadi, izarsteja lidosana, ja nav bail no augstuma un velies sakt, nakam nedel iegriezas pareizie veji, ir vecais komplekts pa sapratigam cenam (400€).

PM



Tu laikam arī antivakseris - nevakcinējies, pie dakteriem nedodies. Tikai lidot, zāļu tējiņas, homeopātija un lūgšanas.
Offline
protams
12. May 2026, 14:43 #1465

Kopš: 11. Nov 2005

Ziņojumi: 6309

Braucu ar: NS7

"Lidot" arī kādreiz noder



-----------------
Tradicionāli - vīrietis ar sievieti - auto ar iekšdedzes dzinēju!
Offline
HiJaCKeR
12. May 2026, 18:06 #1466

Kopš: 04. Aug 2003

No: Rīga

Ziņojumi: 4966

Braucu ar: BMW E90 330i

te ir tādi, kas jauc sliktu garastāvokli ar smagu saslimšanu
Online
protams
12. May 2026, 20:10 #1467

Kopš: 11. Nov 2005

Ziņojumi: 6309

Braucu ar: NS7

Sargiet savas ģimenes! Rūpējieties, cik vien spēka! Tas ir pamatu oamats, dzīves jēga!
Saudzējiet savus mīļos...


Domā smaga saslimšana ko tādu parasti novēl citiem?



-----------------
Tradicionāli - vīrietis ar sievieti - auto ar iekšdedzes dzinēju!
Offline
Araajz
12. May 2026, 20:27 #1468

Kopš: 30. Aug 2008

No: Rīga

Ziņojumi: 28634

Braucu ar: E39


12 May 2026, 20:10:29 @protams rakstīja:
Sargiet savas ģimenes! Rūpējieties, cik vien spēka! Tas ir pamatu oamats, dzīves jēga!
Saudzējiet savus mīļos...


Domā smaga saslimšana ko tādu parasti novēl citiem?

Jā - kaut vai tikko piemērs Roberts Skujiņš
Offline
protams
12. May 2026, 21:34 #1469

Kopš: 11. Nov 2005

Ziņojumi: 6309

Braucu ar: NS7

Tik ļoti mīl savus tuvos un uztraucas par viņiem, ka uzliek sev rokas

-----------------
Tradicionāli - vīrietis ar sievieti - auto ar iekšdedzes dzinēju!
Offline
Kaneponis
12. May 2026, 23:14 #1470

Kopš: 07. Dec 2020

Ziņojumi: 116

Braucu ar:

Zurka waxsers klat, ar sava zllurgam, j-lo macies no zurkas
Offline
PERFS
16. May 2026, 19:17 #1471

Kopš: 13. May 2002

No: Rīga

Ziņojumi: 13763

Braucu ar: Accelerationism

Noteikti jāapsver, piemēram, psilocibīna mikro/makro dozācija psihiatra uzraudzībā (par MDMA, ketamīnu utt. man mazāk informācijas). Būtu gan jau pagrūti atrast ārstu, kas to darītu cilvēkam "no malas" Latvijā, riskējot ar licensi, bet ir varianti pie LV dakteriem ārpus LV teritorijas. Lai cik pro-Big Pharma es būtu, domāju, ka viņu šībrīža antidepresantus drīz vien uzskatīs par tādiem pašiem viduslaikiem, kā šobrīd alkoholu vs narco, vai pirms 100 gadiem zobu raušanu bez anestēzijas šizofrēnijas ārstēšanai, u.tml. piemēri.

[ Šo ziņu laboja PERFS, 17 May 2026, 19:51:55 ]

Offline
dr_viruss
17. May 2026, 10:21 #1472

Kopš: 29. Apr 2015

No: Rīga

Ziņojumi: 1248

Braucu ar: e60 530d FL


16 May 2026, 19:17:03 @PERFS rakstīja:
Noteikti jāapsver, piemēram, psilocibīna mikro/makro dozācija psihiatra uzraudzībā (par MDMA, ketamīnu utt. man mazāk informācijas). Būtu gan jau pagrūti atrast ārstu, kas to darītu cilvēkam "no malas" Latvijā, riskējot ar licensi, bet ir varianti pie LV dakteriem ārpus LV teritorijas. Lai cik pro-Bim Pharma es būtu, domāju, ka viņu šībrīža antidepresantus drīz vien uzskatīs par tādiem pašiem viduslaikiem, kā šobrīd alkoholu vs narco, vai pirms 100 gadiem zobu raušanu bez anestēzijas šizofrēnijas ārstēšanai, u.tml. piemēri.


Pasaulē jā, pie mums tas viss vēl ir akmens laikmetā un runājoties ar tiem cilvēkiem tie ir vēl ar PSRS domāšanu. Diemžēl.

Draugam arī ķipa darba nav, depresija un tā. Aizgāja pie ārsta rezultātā izrakstīja antidepresantus, izdzēra visus iespējamos, vai palika labāk... taču nē.

Kad ieminies kaut ko par kaut kādu sēņu kursu vai ko tādu, ārsti ieslēdz akemens seju.
Liekas holandē ir, UK lēnām sākās pētījumi tur var mēģināt braukt.
Vēl jau protams var braukt uz Meksiku vai dienvidameriku.
Offline

Moderatori: 968-jk, AV, AiwaShuraLLP, BigArchi, GirtzB, Lafter, PERFS, RVR, R_BERGS, SteelRat, VLD, linda, mrc, noisex, smudo