Online
Pašreiz BMWPower skatās 103 viesi un 4 reģistrēti lietotāji.
|
Tēma: Medicīna, zobārsti u.tml.
| Autors | Ziņojums |
RSAWorkshop  | | 11. May 2026, 14:31 |
#1461
|
|  Kopš: 13. Dec 2014
No: Rīga
Ziņojumi: 8358
Braucu ar: G31/E53/E46/E39/F31
| Nu tak ne jau sāksies pašnāvnieku klubs ''Striķītis''
Saņem sevi rokās, dodies pie speciālistiem un ievēro viņu norādījumus, neviens cits to Tavā vietā nedarīs[ Šo ziņu laboja RSAWorkshop, 11 May 2026, 14:31:50 ]
----------------- RSAWorkshop-BMW remonts un apkope
24400993 | Offline | | |
| equations | | 12. May 2026, 12:45 |
#1462
|
| Kopš: 12. Nov 2008
Ziņojumi: 1338
Braucu ar:
| Neklausi shitos, nekadi pisiatri vai tabletes.
Bija lidzigi, del gimenes, pirms 7/8 gadi, izarsteja lidosana, ja nav bail no augstuma un velies sakt, nakam nedel iegriezas pareizie veji, ir vecais komplekts pa sapratigam cenam (400€).
PM | Offline | | |
| RR04 | | 12. May 2026, 13:24 |
#1463
|
|  Kopš: 15. Nov 2016
Ziņojumi: 4039
Braucu ar: 41
| Nu ko vēl? e36 arī pārdos? Cilvēkam reāla problēma | Offline | | |
| Zalespljavejs | | 12. May 2026, 14:35 |
#1464
|
|  Kopš: 28. Jul 2015
Ziņojumi: 2899
Braucu ar: tautas auto
|
12 May 2026, 12:45:15 @equations rakstīja:
Neklausi shitos, nekadi pisiatri vai tabletes.
Bija lidzigi, del gimenes, pirms 7/8 gadi, izarsteja lidosana, ja nav bail no augstuma un velies sakt, nakam nedel iegriezas pareizie veji, ir vecais komplekts pa sapratigam cenam (400€).
PM
Tu laikam arī antivakseris - nevakcinējies, pie dakteriem nedodies. Tikai lidot, zāļu tējiņas, homeopātija un lūgšanas.  | Offline | | |
protams  | | 12. May 2026, 14:43 |
#1465
|
|  Kopš: 11. Nov 2005
Ziņojumi: 6309
Braucu ar: NS7
| "Lidot" arī kādreiz noder 
----------------- Tradicionāli - vīrietis ar sievieti - auto ar iekšdedzes dzinēju! | Offline | | |
| HiJaCKeR | | 12. May 2026, 18:06 |
#1466
|
|  Kopš: 04. Aug 2003
No: Rīga
Ziņojumi: 4966
Braucu ar: BMW E90 330i
| te ir tādi, kas jauc sliktu garastāvokli ar smagu saslimšanu | Online | | |
protams  | | 12. May 2026, 20:10 |
#1467
|
|  Kopš: 11. Nov 2005
Ziņojumi: 6309
Braucu ar: NS7
| Sargiet savas ģimenes! Rūpējieties, cik vien spēka! Tas ir pamatu oamats, dzīves jēga!
Saudzējiet savus mīļos...
Domā smaga saslimšana ko tādu parasti novēl citiem?
----------------- Tradicionāli - vīrietis ar sievieti - auto ar iekšdedzes dzinēju! | Offline | | |
Araajz  | | 12. May 2026, 20:27 |
#1468
|
|  Kopš: 30. Aug 2008
No: Rīga
Ziņojumi: 28634
Braucu ar: E39
|
12 May 2026, 20:10:29 @protams rakstīja:
Sargiet savas ģimenes! Rūpējieties, cik vien spēka! Tas ir pamatu oamats, dzīves jēga!
Saudzējiet savus mīļos...
Domā smaga saslimšana ko tādu parasti novēl citiem?
Jā - kaut vai tikko piemērs Roberts Skujiņš | Offline | | |
|
|
protams  | | 12. May 2026, 21:34 |
#1469
|
|  Kopš: 11. Nov 2005
Ziņojumi: 6309
Braucu ar: NS7
| Tik ļoti mīl savus tuvos un uztraucas par viņiem, ka uzliek sev rokas 
----------------- Tradicionāli - vīrietis ar sievieti - auto ar iekšdedzes dzinēju! | Offline | | |
| Kaneponis | | 12. May 2026, 23:14 |
#1470
|
|  Kopš: 07. Dec 2020
Ziņojumi: 116
Braucu ar:
| Zurka waxsers klat, ar sava zllurgam, j-lo macies no zurkas | Offline | | |
PERFS  | | 16. May 2026, 19:17 |
#1471
|
|  Kopš: 13. May 2002
No: Rīga
Ziņojumi: 13763
Braucu ar: Accelerationism
| Noteikti jāapsver, piemēram, psilocibīna mikro/makro dozācija psihiatra uzraudzībā (par MDMA, ketamīnu utt. man mazāk informācijas). Būtu gan jau pagrūti atrast ārstu, kas to darītu cilvēkam "no malas" Latvijā, riskējot ar licensi, bet ir varianti pie LV dakteriem ārpus LV teritorijas. Lai cik pro-Big Pharma es būtu, domāju, ka viņu šībrīža antidepresantus drīz vien uzskatīs par tādiem pašiem viduslaikiem, kā šobrīd alkoholu vs narco, vai pirms 100 gadiem zobu raušanu bez anestēzijas šizofrēnijas ārstēšanai, u.tml. piemēri. [ Šo ziņu laboja PERFS, 17 May 2026, 19:51:55 ] | Offline | | |
| dr_viruss | | 17. May 2026, 10:21 |
#1472
|
| Kopš: 29. Apr 2015
No: Rīga
Ziņojumi: 1248
Braucu ar: e60 530d FL
|
16 May 2026, 19:17:03 @PERFS rakstīja:
Noteikti jāapsver, piemēram, psilocibīna mikro/makro dozācija psihiatra uzraudzībā (par MDMA, ketamīnu utt. man mazāk informācijas). Būtu gan jau pagrūti atrast ārstu, kas to darītu cilvēkam "no malas" Latvijā, riskējot ar licensi, bet ir varianti pie LV dakteriem ārpus LV teritorijas. Lai cik pro-Bim Pharma es būtu, domāju, ka viņu šībrīža antidepresantus drīz vien uzskatīs par tādiem pašiem viduslaikiem, kā šobrīd alkoholu vs narco, vai pirms 100 gadiem zobu raušanu bez anestēzijas šizofrēnijas ārstēšanai, u.tml. piemēri.
Pasaulē jā, pie mums tas viss vēl ir akmens laikmetā un runājoties ar tiem cilvēkiem tie ir vēl ar PSRS domāšanu. Diemžēl.
Draugam arī ķipa darba nav, depresija un tā. Aizgāja pie ārsta rezultātā izrakstīja antidepresantus, izdzēra visus iespējamos, vai palika labāk... taču nē.
Kad ieminies kaut ko par kaut kādu sēņu kursu vai ko tādu, ārsti ieslēdz akemens seju.
Liekas holandē ir, UK lēnām sākās pētījumi tur var mēģināt braukt.
Vēl jau protams var braukt uz Meksiku vai dienvidameriku. | Offline | | |
|
Moderatori: 968-jk, AV, AiwaShuraLLP, BigArchi, GirtzB, Lafter, PERFS, RVR, R_BERGS, SteelRat, VLD, linda, mrc, noisex, smudo
|