Online

Pašreiz BMWPower skatās 119 viesi un 4 reģistrēti lietotāji.

Ienākt BMWPower

Lietotājvards:

Parole:

Atcerēties

Aizmirsi paroli?

Reģistrēties

Forums » Vispārējās diskusijas » Tērzētava

Tēma: Latviešu valoda ir forša

AutorsZiņojums
kexxx
18. Feb 2012, 13:42 #1434

Kopš: 12. Dec 2010

Ziņojumi: 14203

Braucu ar:

+2 PRET
Offline
Rock_Solid
18. Feb 2012, 13:43 #1435

Kopš: 25. Apr 2008

No: Rīga

Ziņojumi: 839

Braucu ar: BMW E34 525i

Šim referendumam ir liels pluss. Tas apvienoja latviešus, un rāda ka tauta ir vienota. Bet krievvalodīgiem iedzīvotājiem šīs referendums nāks tikai par mīnusu, jo tagad kriviski principiali nerunās. Paziņa iekš facebook uzrakstīja ka RIMI pārdevēja atteicas runāt ar viņu krieviski. Bet vēl vakar runāja bez problēmām.
Offline
AV89
18. Feb 2012, 13:43 #1436

Kopš: 27. Dec 2009

Ziņojumi: 1822

Braucu ar: Javac metināmajiem bagāžniekā

Tiko pa radio dzirdeju, ka Stokholmaa jau paari 500 latviesi ir nobalsojusi, cienaa ar teeju un cepuminjiem
Peec briiza brauksim uz Manchesteru ar darba koleegiem, protams PRET!
Offline
bmwrider
18. Feb 2012, 13:44 #1437

Kopš: 03. Feb 2007

Ziņojumi: 491

Braucu ar: v8

PRET!
Offline
-Edm-
18. Feb 2012, 13:44 #1438

Kopš: 19. Dec 2007

No: Rīga

Ziņojumi: 18124

Braucu ar: fenšuj systems.LTR.


18 Feb 2012, 13:28:00 agaFU rakstīja:
pirmo reizi muuzaa gaaju balsot.30gados
nekad mūžā neparko nebalsoju,bet šodien cēlos un darīju

-----------------
Offline
HannibalLecter
18. Feb 2012, 13:47 #1439

Kopš: 13. Jan 2011

Ziņojumi: 2804

Braucu ar: E61


18 Feb 2012, 13:43:04 Rock_Solid rakstīja:
Šim referendumam ir liels pluss. Tas apvienoja latviešus, un rāda ka tauta ir vienota. Bet krievvalodīgiem iedzīvotājiem šīs referendums nāks tikai par mīnusu, jo tagad kriviski principiali nerunās. Paziņa iekš facebook uzrakstīja ka RIMI pārdevēja atteicas runāt ar viņu krieviski. Bet vēl vakar runāja bez problēmām.

Palasot Tevis rakstīto, izklausies normāls integrējies NElatvietis.Kur problēma?Tu runā valsts valodā - par to cienu Tevi!
Offline
Surr
18. Feb 2012, 13:48 #1440

Kopš: 23. Mar 2004

No: Rīga

Ziņojumi: 1837

Braucu ar: Kaskaiš


18 Feb 2012, 13:43:04 Rock_Solid rakstīja:
Šim referendumam ir liels pluss. Tas apvienoja latviešus, un rāda ka tauta ir vienota. Bet krievvalodīgiem iedzīvotājiem


Vislielākās auzas ir SC - es domāju, ka viņi paši to ļoti labi saprot un spļaudās par Lindermanu - SC ir zaudējis jebkādas iespējas papildināt savu elektorātu ar latviešiem un tagadējā locīšanās un murmulēšana par balsojumu ka protestu tikai saniknos viņu pamatelektorātu
Offline
tomick
18. Feb 2012, 13:55 #1441

Kopš: 31. Oct 2003

Ziņojumi: 3959

Braucu ar: 530i wrx :D


18 Feb 2012, 13:48:10 Surr rakstīja:

18 Feb 2012, 13:43:04 Rock_Solid rakstīja:
Šim referendumam ir liels pluss. Tas apvienoja latviešus, un rāda ka tauta ir vienota. Bet krievvalodīgiem iedzīvotājiem


Vislielākās auzas ir SC - es domāju, ka viņi paši to ļoti labi saprot un spļaudās par Lindermanu - SC ir zaudējis jebkādas iespējas papildināt savu elektorātu ar latviešiem un tagadējā locīšanās un murmulēšana par balsojumu ka protestu tikai saniknos viņu pamatelektorātu


Nu jau pat vairāk nav iespēju arī kaut ko murmulēties. Nu nevar vienlaicīgi nosēdēt uz diviem beņķiem, nevar.

Par pilsonības piešķiršanu. kapēc nevar būt tā ka tie kas līdz 1940. gadam bija pilsoņi, viņu bērni, bērnu sievas un bērnu bērni saņem automātā. Tie kuri ieradušies pēc 1940. gada Latvijā un viņu pēcnācēji ja vēlās kārto eksāmenu un kļūst par pilsoņiem. Vienkārši un godīgi.
Offline
tomick
18. Feb 2012, 13:56 #1442

Kopš: 31. Oct 2003

Ziņojumi: 3959

Braucu ar: 530i wrx :D


18 Feb 2012, 13:52:16 Elviss rakstīja:
Pēc šodienas šo topiku vajadzētu slēgt, jo izlasot 'Latviešu valoda ir forši' vairs nevajadzētu rasties nekādiem jautājumiem vai diskusijām.


Ps. Par Rimi pārdevēju. Viss jau ir baigi labi, bet, ja es kā darba devējs redzētu, ka pārdevēja nerunā ar klientu krievu valodā tikai tāpēc, ka viņa negrib, tad ilgi vairs nestrādātu, jo čakarē manu biznesu.
Personīgi arī runāju ar klientiem tajā valodā, kādā klients. Cenas gan atšķirās krievvalodīgajiem un latviešiem.


Ja ķīnieši atnak ko tad?

[ Šo ziņu laboja tomick, 18 Feb 2012, 13:56:25 ]

Offline
Surr
18. Feb 2012, 14:02 #1443

Kopš: 23. Mar 2004

No: Rīga

Ziņojumi: 1837

Braucu ar: Kaskaiš


18 Feb 2012, 13:55:09 tomick rakstīja:

Par pilsonības piešķiršanu. kapēc nevar būt tā ka tie kas līdz 1940. gadam bija pilsoņi, viņu bērni, bērnu sievas un bērnu bērni saņem automātā. Tie kuri ieradušies pēc 1940. gada Latvijā un viņu pēcnācēji ja vēlās kārto eksāmenu un kļūst par pilsoņiem. Vienkārši un godīgi.



Vispār jau daudzi diemžēl ir aizmirsuši, ka tik liels nepilsoņu skaits ir saglabājies pavisma pragmatiska iemesla dēļ - līdz obligāta militārā dienesta atcelšanai nepilsoņi nu galīgi nesteidzās naturalizēties - bija tikai runas par nepilsoņu tiesību palielināšanu utt. - pēc OMD atcelšanas pēkšņi parādījās runas pr 2. šķiras cilvēkiem utt.

[ Šo ziņu laboja Surr, 18 Feb 2012, 14:04:28 ]

Offline
him
18. Feb 2012, 14:15 #1444

Kopš: 13. Oct 2003

No: Rīga

Ziņojumi: 9066

Braucu ar:


18 Feb 2012, 13:08:43 BMW530 rakstīja:
Vismaz nav kauns par sava pagasta mājas lapu

Langstiņos viss kārtībā!
Offline
Srakans
18. Feb 2012, 14:21 #1445

Kopš: 07. Aug 2005

Ziņojumi: 27800

Braucu ar:


18 Feb 2012, 13:55:09 tomick rakstīja:

18 Feb 2012, 13:48:10 Surr rakstīja:

18 Feb 2012, 13:43:04 Rock_Solid rakstīja:
Šim referendumam ir liels pluss. Tas apvienoja latviešus, un rāda ka tauta ir vienota. Bet krievvalodīgiem iedzīvotājiem


Vislielākās auzas ir SC - es domāju, ka viņi paši to ļoti labi saprot un spļaudās par Lindermanu - SC ir zaudējis jebkādas iespējas papildināt savu elektorātu ar latviešiem un tagadējā locīšanās un murmulēšana par balsojumu ka protestu tikai saniknos viņu pamatelektorātu


Nu jau pat vairāk nav iespēju arī kaut ko murmulēties. Nu nevar vienlaicīgi nosēdēt uz diviem beņķiem, nevar.

Par pilsonības piešķiršanu. kapēc nevar būt tā ka tie kas līdz 1940. gadam bija pilsoņi, viņu bērni, bērnu sievas un bērnu bērni saņem automātā. Tie kuri ieradušies pēc 1940. gada Latvijā un viņu pēcnācēji ja vēlās kārto eksāmenu un kļūst par pilsoņiem. Vienkārši un godīgi.


Latvijas pilsoņa statusu var reģistrēt:

Personas, kuras bija Latvijas pilsoņi 1940. gada 17. jūnijā, kā arī šo personu pēcnācēji, kas reģistrējušies likumā noteiktajā kārtībā Iedzīvotāju reģistrā, izņemot personas, kuras pēc 1990. gada 4. maija ieguvušas citas valsts pilsonību;
Offline
depo
18. Feb 2012, 14:26 #1446

Kopš: 09. Jan 2006

Ziņojumi: 21004

Braucu ar: Zirgu

Vaaks, KAADA rinda te pie vestniecibas Londonaa!!! Apkaart pa rajonu stiepjas, cilveeki iet garaam un fotograafee un nesaprot, kas noticis. Nobalsots. Rindaa slaavus nedzird, vieni Latvieshi, ljoti veci, jauni, ar beerniem.
Offline
Trin
18. Feb 2012, 14:38 #1447

Kopš: 02. Nov 2008

Ziņojumi: 329

Braucu ar:

cik ilgi staveeji rindaa? tuliit braukshu arii... +3 PRET buus!
Offline
Ksneps
18. Feb 2012, 14:39 #1448

Kopš: 02. Sep 2005

No: Rīga

Ziņojumi: 1546

Braucu ar:

Okej - ģērbjos un eju balsot pret ārzemnieku valodu

Offline
Ekimons
18. Feb 2012, 14:43 #1449

Kopš: 21. Dec 2004

No: Rīga

Ziņojumi: 13338

Braucu ar:

Rock Solid, būs, kā Igaunijā... Cerams.
Bet Tev, visu cieńu!!!
Offline
Lauriko
18. Feb 2012, 14:47 #1450

Kopš: 25. Nov 2007

No: Rīga

Ziņojumi: 4142

Braucu ar: Visādiem VW

Kā bij jabalso, PAR latviešu valodu vai PRET krievu valodu?

Bet ja nopietni tad centrā liela aktivitāte gan no RUS gan LV runajošajiem visdažēdakajos vecumos!

Un prikols bij ka iecirknī sieviete no uzraudzēm pa telefonu pilnā balsī sarunājās rus par kaut kādām uzkodām!
Offline
Vova
18. Feb 2012, 14:47 #1451

Kopš: 19. Oct 2005

No: Daugavpils

Ziņojumi: 1306

Braucu ar: 540

Ir
+3 Par!
Offline
Rock_Solid
18. Feb 2012, 14:51 #1452

Kopš: 25. Apr 2008

No: Rīga

Ziņojumi: 839

Braucu ar: BMW E34 525i


18 Feb 2012, 14:43:40 Ekimons rakstīja:
Rock Solid, būs, kā Igaunijā... Cerams.
Bet Tev, visu cieńu!!!


Tur tā lieta, ka negribu lai tā būtu, bet diemžēl ta būs, un paši referenduma rīkotaji to ir uzcepuši. Izskatas pēc provokācijas.
Offline
Color
18. Feb 2012, 14:54 #1453

Kopš: 05. Dec 2006

No: Rīga

Ziņojumi: 760

Braucu ar: sešiem podiem, W212

biju aizbraucis trennuškās, visi tā jocīgi skatījās
https://twitter.com/#!/E30M30/status/170853790495408128/photo/1
Offline

Moderatori: 968-jk, AV, AiwaShuraLLP, BigArchi, GirtzB, Lafter, PERFS, RVR, R_BERGS, SteelRat, VLD, linda, mrc, noisex, smudo