| Autors | Ziņojums |
| vanjok | |
 Kopš: 19. Sep 2006
Ziņojumi: 199
Braucu ar: BMW
|
28 Aug 2012, 14:14:11 MaarcisM rakstīja:
vajag 2 biļetes uz drag race 7 dien
Ari interese |
Offline | |
|
| Atmars | |
 Kopš: 01. Mar 2011
No: Rīga
Ziņojumi: 1389
Braucu ar: e100
|
28 Aug 2012, 16:17:20 vanjok rakstīja:
28 Aug 2012, 14:14:11 MaarcisM rakstīja:
vajag 2 biļetes uz drag race 7 dien
Ari interese
Nopirksu 4biletes uz rumbulas dragrace rītdien!  |
Offline | |
|
| Atmars | |
 Kopš: 01. Mar 2011
No: Rīga
Ziņojumi: 1389
Braucu ar: e100
|
28 Aug 2012, 13:11:42 Harcix rakstīja:
28 Aug 2012, 12:36:36 Atmars rakstīja:
12 Jul 2012, 14:37:19 Atmars rakstīja:
UWAGA
Nopirkšu PORTATĪVAJAM monitoru HP-Compaq PRESARIO CQ62-A10SY
Ja der kāds cits monitors uz šo kompi, tad varat arī to piedāvāt. 
Bilde uzmanībai
Vēljopojām man ir saplīsis ekrāns 
ebays neder?
Ja šis 100% der uz manis augstāk minētā tad der. Negribas ieberzties..  [ Šo ziņu laboja Atmars, 28 Aug 2012, 19:07:28 ]
|
Offline | |
|
| RL90 | |
 Kopš: 19. Nov 2010
No: Rīga
Ziņojumi: 326
Braucu ar: SATAjet 5000B RP un BMW 330Ci
| Pārodu gala bunduli, labā stāvoklī, ļoti maz lietots! tonis bija dobšs un nepārāk skaļš TA. izziet varēja!
ieeja 60mm
PM vai 294896nulle7[ Šo ziņu laboja RL90, 28 Aug 2012, 20:04:37 ] |
Offline | |
|
| power_lv | |
 Kopš: 02. May 2007
Ziņojumi: 284
Braucu ar: Gilera sp
| pardodu mazlietotu dargo gaze sistemu BRC, ar dargam forsunkam preks v8 motoru,ar balonu(pilns komplekts).varu ari uzstatid vinu.par 250ls PM |
Offline | |
|
| trailerpark | |
Kopš: 28. Aug 2012
Ziņojumi: 1
Braucu ar:
| Pārdodu WESS Select BMW salona dāvanu karti 20Ls vērtībā. Derīga līdz 20.01.2013. Pārdošu par 10Ls, atrodas Rīgā (ziepniekkalns) |
Offline | |
|
| Purciks | |
Kopš: 12. Sep 2005
No: Rīga
Ziņojumi: 62
Braucu ar: e-60 530d
| Meklēju BMW e-60 2004. gads M pakas stūri, navigācijas bloku ar displeju un priekšējās lampas. |
Offline | |
|
| Equr1T | |
 Kopš: 12. Aug 2010
Ziņojumi: 206
Braucu ar:
|
01 Aug 2012, 15:05:39 Equr1T rakstīja:
Pārdodu oriģinālās Ray-Ban Aviator saulesbrilles. Krāsa melna. Pārdodu, jo man neder.
Izmērs -62, large.
[url=http://www.picase.net/pic/lgJr][/url]
40 Ls.
PM vai 22005144
UP |
Offline | |
|
|
|
| divkosigais | |
 Kopš: 15. Feb 2010
No: Rīga
Ziņojumi: 6627
Braucu ar:
|
13 Aug 2012, 14:57:36 divkosigais rakstīja:
09 Aug 2012, 10:39:46 divkosigais rakstīja:
Pārdodu rezerves daļas no emachines e525.
Ir visas korpusa detaļas, monitora stirpinājumi utt., DVD RW rakstītājs, Hdd 160gb (nav redzams bildē ), Barošanas bloks, nestrādājoša mātesplate.
!!!! (Nav pati LCD matrica un RAM)
Pārdodu visu kopā vai detaļas atsevišķi.
Rīga, Pļavnieki.
Rakstiet PM.
Up
|
Offline | |
|
| Billy | |
 Kopš: 15. Feb 2010
No: Rīga
Ziņojumi: 1705
Braucu ar: DS4
| Pec majas tirisanas pieejami datorsikumi.Skatit linka kas ir pieejams.Piemeram: SDRAM 128Mb,64Mb PC133 un DDR parastajam 256Mb.SATA laptopam 160Gb.
Ja nem vairaks lietas tad iedosu atlaidi.Atrodas Purvciema.Ja vajag palidzibu lai saprastu vai kas der pm.Varu palidzet uzstadit. |
Offline | |
|
| TP | |
 Kopš: 18. Jul 2007
No: Rīga
Ziņojumi: 4047
Braucu ar: e36 323ti e46 318i
| mekleju stradajoshu tv dekoderi |
Offline | |
|
| Micuks | |
 Kopš: 17. Sep 2006
No: Rīga
Ziņojumi: 631
Braucu ar: E30/E36
| Pārdodu masāžas kušeti labā stāvoklī, izskatās tāda kā bildē:
Cena=75Ls
Tel.Nr.26737955 |
Offline | |
|
| malossi | |
 Kopš: 03. Jul 2011
Ziņojumi: 86
Braucu ar: Q
|
27 Aug 2012, 14:39:02 malossi rakstīja:
Ir šāds te Sintezātors Yamaha YPT-210
Stāvoklis kā jauns, plauktā lieki krāj putekļus.
[URL=http://www.bildites.lv/viewer.php?file=t56b5mo1d19sibh0cedx.jpg][/URL]
sīkāka info -
http://www.yoursound.lv/lv/katalogs/shop/tausti...ntezatori/p2391/
Cenu sarunāsim PM! vai zvanīt divi septiņi 473911
 |
Offline | |
|
TD91  | |
 Kopš: 20. Nov 2009
No: Rīga
Ziņojumi: 2715
Braucu ar: MB
| Varbūt kādam ir uz jaukšanu Lexus RX ???
Vajadzīgs motors 3.0i kas nāk līdz 2003.gadam !
steidzami!!!!!!!
PM |
Offline | |
|
| psychosocial | |
 Kopš: 28. Oct 2008
No: Rīga
Ziņojumi: 999
Braucu ar: e39 530d / Das Auto / GSXR 1000 K7
|
29 Aug 2012, 15:19:03 TP rakstīja:
mekleju stradajoshu tv dekoderi
kas meklē tas atrod 
dekoders |
Offline | |
|
| Naf_Naf | |
 Kopš: 12. Aug 2008
No: Rīga
Ziņojumi: 810
Braucu ar: MR2 ZZW30 & CEE'D 2010
|
25 Aug 2012, 13:23:49 Naf_Naf rakstīja:
Ir divas sudraba kategorijas biļetes uz BIG Life 2012 konferenci 01.08, katra 39,- Ls vērtībā.
Atdošu abas par 15,-.
PM vai PN
|
Offline | |
|
|
|
| MaarcisM | |
 Kopš: 30. Dec 2005
No: Rīga
Ziņojumi: 1679
Braucu ar:
| Pērku Applle iPhone 3G vai 3GS PM var piedāvār arī 4G |
Offline | |
|
defekc  | |
 Kopš: 19. Sep 2006
No: Jelgava
Ziņojumi: 14480
Braucu ar: G31, F31, E46 Ci
| vajag E46 320d 2000g M47 motora bloku ar kloķeni, klaņiem un virzuļiem! PM!
|
Offline | |
|
-osiic-  | |
Kopš: 29. Oct 2005
No: Rīga
Ziņojumi: 1246
Braucu ar: ///M
| VISS NEPIECIEŠAMAIS AUTOSERVISA APRĪKOJUMS
riepu sezona tuvojas
Montejamais + balansieris - 1500 euro
Jauns 3t skerveida pacēlājs.
cel 1000mm
un 3.5t hiodroliskais autopacēlājs
+371 2888 2000
----------------- [B]*Autoservisu APRĪKOJUMS*
|
Offline | |
|
| Atmars | |
 Kopš: 01. Mar 2011
No: Rīga
Ziņojumi: 1389
Braucu ar: e100
|
28 Aug 2012, 12:36:36 Atmars rakstīja:
12 Jul 2012, 14:37:19 Atmars rakstīja:
UWAGA
Nopirkšu PORTATĪVAJAM monitoru HP-Compaq PRESARIO CQ62-A10SY (matricas nr. LP156WH2 (TL)(QB)
Ja der kāds cits monitors uz šo kompi, tad varat arī to piedāvāt. 
Bilde uzmanībai
Tiešam nevienam nav ko piedāvāt??[ Šo ziņu laboja Atmars, 31 Aug 2012, 16:12:27 ]
|
Offline | |
|