Online

Pašreiz BMWPower skatās 98 viesi un 1 reģistrēti lietotāji.

Ienākt BMWPower

Lietotājvards:

Parole:

Atcerēties

Aizmirsi paroli?

Reģistrēties

Forums » Vispārējās diskusijas » Tērzētava

Tēma: Notikumi pasaulē, EU/ASV,NATO u.tml.

AutorsZiņojums
Nello
31. Mar 2026, 15:01 #13561

Kopš: 15. Aug 2011

No: Rīga

Ziņojumi: 2653

Braucu ar: Klasiskās piedziņas pieminekli...


31 Mar 2026, 08:33:38 @Zeip rakstīja:
Aptuveni 5 min pasēžot google no lielākajiem ziņu portāliem:

https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/697a66dc-8a1...4d2-d483f5afc730

https://yle.fi/a/74-20218121

https://www.is.fi/uutiset/ (pat nav jāiet uz konkrētu rakstu, jo uzreiz pašā priekšā vairāki raksti par droniem)

Jā, varbūt vidējam somam pajāt un viņš par to nerunā/neinteresējas, bet nevajag arī muldēt, ka nekas nav, visi klusē. Mazāk kakāt komentāros vajag, bet vajag arī atvērt ziņu portālus un paskatīties.

Baigi daudz ir to ziņu portālu, kuriem ticēt...
Offline
treshaa_josla
31. Mar 2026, 17:38 #13562

Kopš: 07. Mar 2023

Ziņojumi: 725

Braucu ar:


31 Mar 2026, 15:01:51 @Nello rakstīja:

31 Mar 2026, 08:33:38 @Zeip rakstīja:
Aptuveni 5 min pasēžot google no lielākajiem ziņu portāliem:

https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/697a66dc-8a1...4d2-d483f5afc730

https://yle.fi/a/74-20218121

https://www.is.fi/uutiset/ (pat nav jāiet uz konkrētu rakstu, jo uzreiz pašā priekšā vairāki raksti par droniem)

Jā, varbūt vidējam somam pajāt un viņš par to nerunā/neinteresējas, bet nevajag arī muldēt, ka nekas nav, visi klusē. Mazāk kakāt komentāros vajag, bet vajag arī atvērt ziņu portālus un paskatīties.

Baigi daudz ir to ziņu portālu, kuriem ticēt...


Nu ja. Un ja netic, tad drons nav nogāzies, vai ne.


~~~~~~~~~~~

Visa pasaules uzmanība tagad ir pievērsta "nelikumīgai" Hormuza šauruma blokādei.
1. Pirms kara tas nebija bloķēts necik
2. Kubas blokāde gan ir pilnībā likumīga
:trump:

US ir mūsu startēgiskie partneri un drošības gRrantĀtoRi, bet tas ko viņi dara ir pilnīgs piii ...
Offline
uldens1
31. Mar 2026, 19:11 #13563

Kopš: 28. Feb 2008

Ziņojumi: 17346

Braucu ar:


31 Mar 2026, 15:01:51 @Nello rakstīja:

31 Mar 2026, 08:33:38 @Zeip rakstīja:
Aptuveni 5 min pasēžot google no lielākajiem ziņu portāliem:

https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/697a66dc-8a1...4d2-d483f5afc730

https://yle.fi/a/74-20218121

https://www.is.fi/uutiset/ (pat nav jāiet uz konkrētu rakstu, jo uzreiz pašā priekšā vairāki raksti par droniem)

Jā, varbūt vidējam somam pajāt un viņš par to nerunā/neinteresējas, bet nevajag arī muldēt, ka nekas nav, visi klusē. Mazāk kakāt komentāros vajag, bet vajag arī atvērt ziņu portālus un paskatīties.

Baigi daudz ir to ziņu portālu, kuriem ticēt...
bet čoms ir tas kam ticēt
Offline
user
31. Mar 2026, 20:01 #13564

Kopš: 12. May 2020

Ziņojumi: 14494

Braucu ar:


31 Mar 2026, 19:11:23 @uldens1 rakstīja:

31 Mar 2026, 15:01:51 @Nello rakstīja:

31 Mar 2026, 08:33:38 @Zeip rakstīja:
Aptuveni 5 min pasēžot google no lielākajiem ziņu portāliem:

https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/697a66dc-8a1...4d2-d483f5afc730

https://yle.fi/a/74-20218121

https://www.is.fi/uutiset/ (pat nav jāiet uz konkrētu rakstu, jo uzreiz pašā priekšā vairāki raksti par droniem)

Jā, varbūt vidējam somam pajāt un viņš par to nerunā/neinteresējas, bet nevajag arī muldēt, ka nekas nav, visi klusē. Mazāk kakāt komentāros vajag, bet vajag arī atvērt ziņu portālus un paskatīties.

Baigi daudz ir to ziņu portālu, kuriem ticēt...
bet čoms ir tas kam ticēt


Īpaši čoms, kurš tikai latviski un krieviski saprot un nekad nav turējis rokās somu avīzi vai atvēris ziņas un mašīnā klausās spotify
Offline
kexxx
31. Mar 2026, 21:13 #13565

Kopš: 12. Dec 2010

Ziņojumi: 14212

Braucu ar:


31 Mar 2026, 17:38:28 @treshaa_josla rakstīja:

31 Mar 2026, 15:01:51 @Nello rakstīja:

31 Mar 2026, 08:33:38 @Zeip rakstīja:
Aptuveni 5 min pasēžot google no lielākajiem ziņu portāliem:

https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/697a66dc-8a1...4d2-d483f5afc730

https://yle.fi/a/74-20218121

https://www.is.fi/uutiset/ (pat nav jāiet uz konkrētu rakstu, jo uzreiz pašā priekšā vairāki raksti par droniem)

Jā, varbūt vidējam somam pajāt un viņš par to nerunā/neinteresējas, bet nevajag arī muldēt, ka nekas nav, visi klusē. Mazāk kakāt komentāros vajag, bet vajag arī atvērt ziņu portālus un paskatīties.

Baigi daudz ir to ziņu portālu, kuriem ticēt...


Nu ja. Un ja netic, tad drons nav nogāzies, vai ne.


~~~~~~~~~~~

Visa pasaules uzmanība tagad ir pievērsta "nelikumīgai" Hormuza šauruma blokādei.
1. Pirms kara tas nebija bloķēts necik
2. Kubas blokāde gan ir pilnībā likumīga
:trump:

US ir mūsu startēgiskie partneri un drošības gRrantĀtoRi, bet tas ko viņi dara ir pilnīgs piii ...


imhi, nevus "viņi", bet viens senils, oranžš, bērna prātā esošs plānprātiņš ar saviem pakalpiņiem
Offline
michals1
31. Mar 2026, 22:31 #13566

Kopš: 17. Apr 2019

No: Salaspils

Ziņojumi: 2218

Braucu ar: Pilnu ķerru uz taras punktu.Nekad un neko lēti netirgoju.Ja kādam vajag lēti-tas nav pie manis!

Poļu TV piedur.Par Trampu vienozīmīgi,slims cilvēks,tipisks mērkaķis ar granātu,neprognozējams.
Par operāciju Irānā-absolūti stulba avantūra,kurai nav iepriekšēji izstrādāts plāns,darbība notiek uz šībrīža emocijām.

[ Šo ziņu laboja michals1, 31 Mar 2026, 22:33:56 ]

Offline
RaL
01. Apr 2026, 09:26 #13567

Kopš: 23. Jul 2006

No: Rīga

Ziņojumi: 4064

Braucu ar: kruīzu


31 Mar 2026, 22:31:34 @michals1 rakstīja:
Poļu TV piedur.Par Trampu vienozīmīgi,slims cilvēks,tipisks mērkaķis ar granātu,neprognozējams.
Par operāciju Irānā-absolūti stulba avantūra,kurai nav iepriekšēji izstrādāts plāns,darbība notiek uz šībrīža emocijām.


bet tā jau arī ir
Vienu dienu saka vienu, otrā pilnīgi pretēju.
Darbības Irānā vispār bez plāna, ja nenotiek ideālais scenārijs - domāja, ka kaut ko nedaudz uzspridzinās , novāks dažus vadošus cilvēkus un viss būs kā viņš grib, tagad vairs nezina, ko darīt.
Sākotnēji izziņotie mērķi: iznīcināt ballistisko raķešu programmu, iznīcināt atombumbu virzienu, gāzt režīmu.
Tagad: tikai samazināt iespējas palaist raķetes un kaut kādi citi nelieli mērķi, kas pa lielam jau ir sasniegti. Un pat Hormuzas šaurumu, kurš iepriekš bija brīvi kuģojams, bet tagad vairs nav, tā arī plāno atstāt.

[ Šo ziņu laboja RaL, 01 Apr 2026, 09:31:28 ]

Offline
kkarlis
02. Apr 2026, 12:47 #13568

Kopš: 03. Oct 2016

Ziņojumi: 127

Braucu ar:


Patīk šī vīra skatījums uz pašreizējo trako māju. Video garš, angliski un diez vai jūs veltīsiet šim laiku.

https://youtube.com/watch?v=xrmERlHUqBk&pp=0gcJCdkKAYcqIYzv

[ Šo ziņu laboja kkarlis, 02 Apr 2026, 12:48:28 ]

Offline
Arsm3ns
02. Apr 2026, 12:53 #13569

Kopš: 27. Oct 2023

Ziņojumi: 1986

Braucu ar:


02 Apr 2026, 12:47:44 @kkarlis rakstīja:

Patīk šī vīra skatījums uz pašreizējo trako māju. Video garš, angliski un diez vai jūs veltīsiet šim laiku.

https://youtube.com/watch?v=xrmERlHUqBk&pp=0gcJCdkKAYcqIYzv
šis onkulis tagad baigi trendojas un daudz ko 1:1 uzminēja jau labu laiku iepriekš, bet ... Ja paskatītos, kur viņs runā rus:ukr, tur būs rašņas stāsts- nato izpletās, rašņa bija spiesta savākt Ukrainu, savādāk būs apdraudēta utml...
Offline
kkas
02. Apr 2026, 13:10 #13570

Kopš: 22. Apr 2008

Ziņojumi: 10315

Braucu ar: Alfu

man viņš kkad senāk izbira yt par Venecuēlu.sāku skatīties, bet kā sāka birt tēzes 1:1 no krievu/ķīniešu metodiskajiem norādījumiem, izlēdzu.
Offline
Locis
02. Apr 2026, 13:42 #13571

Kopš: 14. Aug 2008

No: Dobele

Ziņojumi: 11700

Braucu ar: X5 , Jeep, Tuareg, L200, Jumper,Master ,Transit, Stralis x2, Volvo FL, Atego, Deu

Ir jau ,kam tādi patīk,jo ziņās propoganda un nevar ticēt,bet tas random čalis,vot tā ir 100% taisnība.
Offline
kkarlis
02. Apr 2026, 14:06 #13572

Kopš: 03. Oct 2016

Ziņojumi: 127

Braucu ar:

Viss garīgais nav veselīgs, gluži kā zāles, tā pat ir ar patiesību.

[ Šo ziņu laboja kkarlis, 02 Apr 2026, 14:07:14 ]

Offline
dsks
02. Apr 2026, 15:50 #13573

Kopš: 12. Nov 2008

No: Liepāja

Ziņojumi: 1754

Braucu ar:


02 Apr 2026, 14:06:28 @kkarlis rakstīja:
Viss garīgais nav veselīgs, gluži kā zāles, tā pat ir ar patiesību.


Viss kārtībā Kārli, Donalds vakar norunāja, pateica precīzi neko un šodien brents plus 15 % pusdienas laikā ... mēs dzīvojam simulācijā
Offline
kkarlis
02. Apr 2026, 16:03 #13574

Kopš: 03. Oct 2016

Ziņojumi: 127

Braucu ar:

Nezinu par 15% bet 9% gan. Donaldam piķis nāk griezdamies..
Offline
dsks
02. Apr 2026, 16:08 #13575

Kopš: 12. Nov 2008

No: Liepāja

Ziņojumi: 1754

Braucu ar:


02 Apr 2026, 16:03:25 @kkarlis rakstīja:
Nezinu par 15% bet 9% gan. Donaldam piķis nāk griezdamies..


98 vakar , 112 šobrīd = 15% ... jā, mazais barons domāju put/call options griež svilpojot
Offline
user
07. Apr 2026, 14:09 #13576

Kopš: 12. May 2020

Ziņojumi: 14494

Braucu ar:

reāli jāsāk jau piekrist šai frāzei

"Padomju Savienības neveiksmīgais iebrukums Afganistānā, salīdzinot ar ASV karu pret Irānu, izskatās gandrīz kā stratēģisks meistarstiķis."


Offline
uldens1
07. Apr 2026, 14:12 #13577

Kopš: 28. Feb 2008

Ziņojumi: 17346

Braucu ar:


07 Apr 2026, 14:09:42 @user rakstīja:
reāli jāsāk jau piekrist šai frāzei

"Padomju Savienības neveiksmīgais iebrukums Afganistānā, salīdzinot ar ASV karu pret Irānu, izskatās gandrīz kā stratēģisks meistarstiķis."



Tā iet ja visu nošpiko no putina Kara ministru ieceļ dibenlaižu,nevis profesionāli,un tā visās jomās kur tramps pieliek roku,viss jūk un brūk
Offline
user
07. Apr 2026, 14:22 #13578

Kopš: 12. May 2020

Ziņojumi: 14494

Braucu ar:

un vēl žīdi priekšpusē paši palikuši par Hitlera vēstnešiem un idejas sludinātājiem mūsdienās
Offline
uldens1
07. Apr 2026, 14:48 #13579

Kopš: 28. Feb 2008

Ziņojumi: 17346

Braucu ar:


07 Apr 2026, 14:22:20 @user rakstīja:
un vēl žīdi priekšpusē paši palikuši par Hitlera vēstnešiem un idejas sludinātājiem mūsdienās
šo gan neesmu pamanījis,viņus 40 gadus spridzina,kaut kad jau bij jāpiegriežas.Tas ka irānas pidarus vajadzēja nonest,tas ir skaidrs,tik tramps ir nejēga un idiots
Offline
Mizx
07. Apr 2026, 16:28 #13580

Kopš: 26. Apr 2004

No: Rīga

Ziņojumi: 7695

Braucu ar:


07 Apr 2026, 14:48:17 @uldens1 rakstīja:

07 Apr 2026, 14:22:20 @user rakstīja:
un vēl žīdi priekšpusē paši palikuši par Hitlera vēstnešiem un idejas sludinātājiem mūsdienās
šo gan neesmu pamanījis,viņus 40 gadus spridzina,kaut kad jau bij jāpiegriežas.Tas ka irānas pidarus vajadzēja nonest,tas ir skaidrs,tik tramps ir nejēga un idiots
Ir vērts "pamanīt". Esi mazliet palaidis garām kas un kāpēc tur tajā galā notiek:
Spied "Play", lai skatītos video!


Un Izralēlai ir sagribējies kontrolēt 40% pasaules naftas tranzīta, tāpēc sakārtoja Trampa atbalstu, tikai pārējā pasaule kaut kā negrib iesaistīties:
Spied "Play", lai skatītos video!
Offline

Moderatori: 968-jk, AV, AiwaShuraLLP, BigArchi, GirtzB, Lafter, PERFS, RVR, R_BERGS, SteelRat, VLD, linda, mrc, noisex, smudo