| Autors | Ziņojums |
| userisbm | |
Kopš: 25. Mar 2010
Ziņojumi: 515
Braucu ar:
| nopirkšu dīzeli. pm |
Offline | |
|
Redliner  | |
 Kopš: 05. May 2004
Ziņojumi: 4327
Braucu ar: Cadillac
| Pasūtiju Adidas Parsche Design kedas, bet ir pa mazu 41 izm. cena sviestmaize 40 Ls.
[ Šo ziņu laboja Redliner, 11 Jul 2012, 19:31:42 ] |
Offline | |
|
| daavisz | |
 Kopš: 20. Jun 2012
No: Rīga
Ziņojumi: 4
Braucu ar: Corolla WRC
| Čekus vajag, lai norakstītu degvielu.
Un vēl varu piebilst, ka vajadzēs arī čekus no kāda servis vai rezerves daļām. |
Offline | |
|
| Turbomen | |
 Kopš: 15. Sep 2009
Ziņojumi: 1063
Braucu ar: ,... ..KTM un ar,lielu smaidu uz sejas , ,, , ,.,, ,..
| Labrat iegadatos 2 divdienu biļetes uz positivus. [ Šo ziņu laboja Turbomen, 31 Jul 2012, 21:09:31 ] |
Offline | |
|
| Mednieks | |
 Kopš: 24. Oct 2008
Ziņojumi: 721
Braucu ar: sievietēm
| Pārdodu divas VIP biļetes uz Pestivālu Mežaparkā 28. jūlijā.
Vienas biļetes cena 30 Ls
http://www.bilesuserviss.lv/lat/concerts/festiv.../?concert=102912 |
Offline | |
|
| Archa_21 | |
 Kopš: 05. Mar 2011
No: Valmiera
Ziņojumi: 363
Braucu ar: Bī Em Dabljū
| Vajaga Nokia 6303 jaunu, kastītē. |
Offline | |
|
| sonx33 | |
 Kopš: 08. Sep 2008
Ziņojumi: 2133
Braucu ar: 320d
| varbut kads var notirgot vļasmašīnu, neinteresē nekas kruts, vajag lietotu līdz 50l, ja ir ko piedavat PM..  |
Offline | |
|
| shloss | |
 Kopš: 27. Aug 2010
Ziņojumi: 105
Braucu ar:
| mekleju 16 vai 32GB SD atmiņas karti!
|
Offline | |
|
|
|
| night_boy | |
Kopš: 13. Jun 2009
Ziņojumi: 1267
Braucu ar:
| dodiet trīss biļetes uz positivusu. 
protams ka pērku lētāk nekā BSK. |
Offline | |
|
psih-arno  | |
 Kopš: 05. Apr 2005
No: Rīga
Ziņojumi: 2417
Braucu ar: e21, e36 332, e92 335, 944 s2
| Interesē jauns/mazlietots Dell XPS 1640
PM, 26779969  [ Šo ziņu laboja psih-arno, 12 Jul 2012, 02:14:46 ]
-----------------
Koiloveri, sēdinātas atsperes un ielas sporta amortizatori |
Offline | |
|
marihuans  | |
 Kopš: 29. Mar 2005
Ziņojumi: 23186
Braucu ar: 4 x 666
| pārdodu Escort Radar X50
Uztver X, K, Ka frekvences
VG-2 interseters
Laser Eye - 360º aizsardzība
Escort Radar X50 uztver: Iskra-1D, Stalker ATR, Dual un II, Multaradar C, Genesis, Berkut
Un visus Eiropas teritorija lietotos rokas, foto un video radarus
140ls.
----------------- T: 203-65-203
|
Offline | |
|
| nutastur | |
 Kopš: 01. Mar 2009
Ziņojumi: 3658
Braucu ar: POLO
|
12 Jul 2012, 02:14:19 psih-arno rakstīja:
Interesē jauns/mazlietots Dell XPS 1640
PM, 26779969 
SteelRat nav tāds? |
Offline | |
|
guntinjs  | |
 Kopš: 13. Mar 2003
No: Rīga
Ziņojumi: 1341
Braucu ar: VOLVO 850
| Eļļas:
Eurol Turbosyn 10W40 5L pussintētiska motoreļļa Ls 12,-
Eurol Super Lite 5W-40 5L sintētiska motoreļļa Ls 16,-
Eurol Turbo DI 5W-40 5L sintētiska motoreļļa Ls 18,-
Eurol Optence 5W-30 5L sintētiska motoreļļa Ls 21,-
Mobil Super 2000 10W-40 4 Litri pussintētiska motoreļļa Ls 12,-
MOBIL Super 3000 5W-40 4 Litri sintētiska motoreļļa Ls 17,-
MOBIL 1 Rally Formula 5W-50 4 Litri sintētiska motoreļļa Ls 27,-
MOBIL 1 ESP Formula 5W-30 4 Litri sintētiska motoreļļa Ls 27,-
MOBIL 1 New Life 0W-40 4 Litri sintētiska motoreļļa Ls 32,-
Litri norādīti par iepakojumu.
PM. |
Offline | |
|
guntinjs  | |
 Kopš: 13. Mar 2003
No: Rīga
Ziņojumi: 1341
Braucu ar: VOLVO 850
| Varbūt kāds grib iepriecināt savu mazo ķiparu ar attīstošām vannas spēlēm? Vai varbūt kādam ir nepieciešama dāvana?
Munchkin burti un cipari 36.gab
Uzlīmes vannas istabai - "Burti un cipari". Komplektā ietilpst 26 burti un 10 cipari.
Uzlīmes viegli var piestiprināt pie sienas, ja tās tiek samitrināti ar ūdeni.
Ls 4,-.
Pārdaugava. Bet, tākā sanāk braukāt nedaudz arī pa pārējo Rīgas daļu, varu paķert līdzi. PM.[ Šo ziņu laboja guntinjs, 12 Jul 2012, 08:52:19 ] |
Offline | |
|
Schwins  | |
 Kopš: 02. Apr 2006
Ziņojumi: 5480
Braucu ar: s13
| Jauns iepakojumā subs, Hertz ES250d , 4+4ohm spoles, 91,5 SPL. 500w.
29863286,
Pm |
Offline | |
|
Sternwolf  | |
 Kopš: 03. Mar 2004
No: Rīga
Ziņojumi: 2262
Braucu ar: izslēgtu DSC
| Varbūt kādam Rīgā vēlams pļavnieku tuvumā ir kāda galdniecības darbnīca, jeb var ieteikt kur painteresēties?
Interesē daži atgriezumu gabali - divas ~ 25x25cm plāksnītes vēlams biezākas.
----------------- WEB risinājumi |
Offline | |
|
|
|
Black  | |
 Kopš: 27. Mar 2003
Ziņojumi: 1788
Braucu ar: 1
| kurš tirgoja melnās motora parsega restes? |
Offline | |
|
| marisio | |
 Kopš: 18. May 2010
Ziņojumi: 329
Braucu ar: VWvageniem
| Varbūt kādam ir kāda laba nevajadzīga telts ko notirgot ?
Ja , kas tad piedāvājumus ar bildēm un cenām PM |
Offline | |
|
| night_boy | |
Kopš: 13. Jun 2009
Ziņojumi: 1267
Braucu ar:
|
12 Jul 2012, 12:42:38 marisio rakstīja:
Varbūt kādam ir kāda laba nevajadzīga telts ko notirgot ?
Ja , kas tad piedāvājumus ar bildēm un cenām PM
taču ieej kādā lielveikalā un nopērc, tagad daudzām tūrisma precēm ir atlaides.
domāju kad 20ls robežās varēsi dabūt tīri sakarīgu telti.
p.s, lai nav offtopic pērku e34 aizmugurējās lampas ar balto pagr.  |
Offline | |
|
Norchx  | |
 Kopš: 19. Oct 2008
No: Rīga
Ziņojumi: 11373
Braucu ar:
| Kur nopirkt tukšu jaunu plastmasas alus kasti? |
Offline | |
|