Online

Pašreiz BMWPower skatās 184 viesi un 0 reģistrēti lietotāji.

Ienākt BMWPower

Lietotājvards:

Parole:

Atcerēties

Aizmirsi paroli?

Reģistrēties

Forums » Vispārējās diskusijas » Pirkt - Pārdot - Mainīt

Tēma: Pirkt / Pārdot XLI

AutorsZiņojums
userisbm
11. Jul 2012, 17:51 #13121

Kopš: 25. Mar 2010

Ziņojumi: 515

Braucu ar:

nopirkšu dīzeli. pm
Offline
Redliner
11. Jul 2012, 19:31 #13122

Kopš: 05. May 2004

Ziņojumi: 4327

Braucu ar: Cadillac

Pasūtiju Adidas Parsche Design kedas, bet ir pa mazu 41 izm. cena sviestmaize 40 Ls.


[ Šo ziņu laboja Redliner, 11 Jul 2012, 19:31:42 ]

Offline
daavisz
11. Jul 2012, 21:26 #13123

Kopš: 20. Jun 2012

No: Rīga

Ziņojumi: 4

Braucu ar: Corolla WRC

Čekus vajag, lai norakstītu degvielu.

Un vēl varu piebilst, ka vajadzēs arī čekus no kāda servis vai rezerves daļām.
Offline
Turbomen
11. Jul 2012, 22:24 #13124

Kopš: 15. Sep 2009

Ziņojumi: 1063

Braucu ar: ,... ..KTM un ar,lielu smaidu uz sejas , ,, , ,.,, ,..

Labrat iegadatos 2 divdienu biļetes uz positivus.

[ Šo ziņu laboja Turbomen, 31 Jul 2012, 21:09:31 ]

Offline
Mednieks
11. Jul 2012, 22:29 #13125

Kopš: 24. Oct 2008

Ziņojumi: 721

Braucu ar: sievietēm

Pārdodu divas VIP biļetes uz Pestivālu Mežaparkā 28. jūlijā.
Vienas biļetes cena 30 Ls
http://www.bilesuserviss.lv/lat/concerts/festiv.../?concert=102912
Offline
Archa_21
11. Jul 2012, 23:16 #13126

Kopš: 05. Mar 2011

No: Valmiera

Ziņojumi: 363

Braucu ar: Bī Em Dabljū

Vajaga Nokia 6303 jaunu, kastītē.
Offline
sonx33
11. Jul 2012, 23:54 #13127

Kopš: 08. Sep 2008

Ziņojumi: 2133

Braucu ar: 320d

varbut kads var notirgot vļasmašīnu, neinteresē nekas kruts, vajag lietotu līdz 50l, ja ir ko piedavat PM..
Offline
shloss
12. Jul 2012, 00:56 #13128

Kopš: 27. Aug 2010

Ziņojumi: 105

Braucu ar:

mekleju 16 vai 32GB SD atmiņas karti!
Offline
night_boy
12. Jul 2012, 01:54 #13129

Kopš: 13. Jun 2009

Ziņojumi: 1267

Braucu ar:

dodiet trīss biļetes uz positivusu.
protams ka pērku lētāk nekā BSK.
Offline
psih-arno
12. Jul 2012, 02:14 #13130

Kopš: 05. Apr 2005

No: Rīga

Ziņojumi: 2417

Braucu ar: e21, e36 332, e92 335, 944 s2

Interesē jauns/mazlietots Dell XPS 1640

PM, 26779969

[ Šo ziņu laboja psih-arno, 12 Jul 2012, 02:14:46 ]



-----------------

Koiloveri, sēdinātas atsperes un ielas sporta amortizatori
Offline
marihuans
12. Jul 2012, 08:48 #13131

Kopš: 29. Mar 2005

Ziņojumi: 23186

Braucu ar: 4 x 666

pārdodu Escort Radar X50


Uztver X, K, Ka frekvences
VG-2 interseters
Laser Eye - 360º aizsardzība
Escort Radar X50 uztver: Iskra-1D, Stalker ATR, Dual un II, Multaradar C, Genesis, Berkut
Un visus Eiropas teritorija lietotos rokas, foto un video radarus


140ls.

-----------------
T: 203-65-203
Offline
nutastur
12. Jul 2012, 08:50 #13132

Kopš: 01. Mar 2009

Ziņojumi: 3658

Braucu ar: POLO


12 Jul 2012, 02:14:19 psih-arno rakstīja:
Interesē jauns/mazlietots Dell XPS 1640

PM, 26779969


SteelRat nav tāds?
Offline
guntinjs
12. Jul 2012, 08:50 #13133

Kopš: 13. Mar 2003

No: Rīga

Ziņojumi: 1341

Braucu ar: VOLVO 850

Eļļas:

Eurol Turbosyn 10W40 5L pussintētiska motoreļļa Ls 12,-
Eurol Super Lite 5W-40 5L sintētiska motoreļļa Ls 16,-
Eurol Turbo DI 5W-40 5L sintētiska motoreļļa Ls 18,-
Eurol Optence 5W-30 5L sintētiska motoreļļa Ls 21,-

Mobil Super 2000 10W-40 4 Litri pussintētiska motoreļļa Ls 12,-
MOBIL Super 3000 5W-40 4 Litri sintētiska motoreļļa Ls 17,-
MOBIL 1 Rally Formula 5W-50 4 Litri sintētiska motoreļļa Ls 27,-
MOBIL 1 ESP Formula 5W-30 4 Litri sintētiska motoreļļa Ls 27,-
MOBIL 1 New Life 0W-40 4 Litri sintētiska motoreļļa Ls 32,-

Litri norādīti par iepakojumu.
PM.
Offline
guntinjs
12. Jul 2012, 08:51 #13134

Kopš: 13. Mar 2003

No: Rīga

Ziņojumi: 1341

Braucu ar: VOLVO 850

Varbūt kāds grib iepriecināt savu mazo ķiparu ar attīstošām vannas spēlēm? Vai varbūt kādam ir nepieciešama dāvana?

Munchkin burti un cipari 36.gab

Uzlīmes vannas istabai - "Burti un cipari". Komplektā ietilpst 26 burti un 10 cipari.
Uzlīmes viegli var piestiprināt pie sienas, ja tās tiek samitrināti ar ūdeni.

Ls 4,-.
Pārdaugava. Bet, tākā sanāk braukāt nedaudz arī pa pārējo Rīgas daļu, varu paķert līdzi. PM.

[ Šo ziņu laboja guntinjs, 12 Jul 2012, 08:52:19 ]

Offline
Schwins
12. Jul 2012, 12:15 #13135

Kopš: 02. Apr 2006

Ziņojumi: 5480

Braucu ar: s13

Jauns iepakojumā subs, Hertz ES250d , 4+4ohm spoles, 91,5 SPL. 500w.





29863286,
Pm
Offline
Sternwolf
12. Jul 2012, 12:15 #13136

Kopš: 03. Mar 2004

No: Rīga

Ziņojumi: 2262

Braucu ar: izslēgtu DSC

Varbūt kādam Rīgā vēlams pļavnieku tuvumā ir kāda galdniecības darbnīca, jeb var ieteikt kur painteresēties?

Interesē daži atgriezumu gabali - divas ~ 25x25cm plāksnītes vēlams biezākas.

-----------------
WEB risinājumi
Offline
Black
12. Jul 2012, 12:41 #13137

Kopš: 27. Mar 2003

Ziņojumi: 1788

Braucu ar: 1

kurš tirgoja melnās motora parsega restes?
Offline
marisio
12. Jul 2012, 12:42 #13138

Kopš: 18. May 2010

Ziņojumi: 329

Braucu ar: VWvageniem

Varbūt kādam ir kāda laba nevajadzīga telts ko notirgot ?
Ja , kas tad piedāvājumus ar bildēm un cenām PM
Offline
night_boy
12. Jul 2012, 13:49 #13139

Kopš: 13. Jun 2009

Ziņojumi: 1267

Braucu ar:


12 Jul 2012, 12:42:38 marisio rakstīja:
Varbūt kādam ir kāda laba nevajadzīga telts ko notirgot ?
Ja , kas tad piedāvājumus ar bildēm un cenām PM
taču ieej kādā lielveikalā un nopērc, tagad daudzām tūrisma precēm ir atlaides.
domāju kad 20ls robežās varēsi dabūt tīri sakarīgu telti.


p.s, lai nav offtopic pērku e34 aizmugurējās lampas ar balto pagr.
Offline
Norchx
12. Jul 2012, 13:52 #13140

Kopš: 19. Oct 2008

No: Rīga

Ziņojumi: 11373

Braucu ar:

Kur nopirkt tukšu jaunu plastmasas alus kasti?
Offline

Moderatori: 968-jk, AV, AiwaShuraLLP, DoubleD, GirtzB, Lafter, PERFS, RVR, SteelRat, VLD, dust, linda, marihuans, mrc, noisex, smudo