Online

Pašreiz BMWPower skatās 93 viesi un 3 reģistrēti lietotāji.

Ienākt BMWPower

Lietotājvards:

Parole:

Atcerēties

Aizmirsi paroli?

Reģistrēties

Forums » Vispārējās diskusijas » Pirkt - Pārdot - Mainīt

Tēma: Lietie diski II

AutorsZiņojums
Fashion
08. Sep 2014, 16:25 #12901

Kopš: 06. Jun 2007

Ziņojumi: 15052

Braucu ar:


08 Sep 2014, 16:20:32 koni4jo rakstīja:

08 Sep 2014, 16:04:58 Fashion rakstīja:
Bezgaumības virsotne


Tu tak neesi stilīgs vnk, logus arī vajag zaļus notonēt

pļēēe, kā es pats līdz tam neaizdomājos pag pag, vēl ideja, davai vēl divas baltas strīpas pāri visam korpusam nolīmēšu ne?
Offline
525
08. Sep 2014, 17:03 #12902

Kopš: 23. Oct 2013

No: Rīga

Ziņojumi: 67

Braucu ar: BMW 525

Pardodu diskus Rondell Style 58 R18 8.5J uz prieksu un 10J uz aizmugurejam. Diski laba stavokli nav metinati vai sisti, var parbaudit uz stendu. Bez riepam 650€. Maina neinterese, cena runajama.
[URL=http://www.radikal.ru]
[/URL]
[URL=http://www.radikal.ru]
[/URL][URL=http://www.radikal.ru]
[/URL]
Offline
TomsRj
08. Sep 2014, 18:36 #12903

Kopš: 04. Sep 2014

Ziņojumi: 5

Braucu ar:


04 Sep 2014, 15:29:18 TomsRj rakstīja:
Ir pieejami 3 šādi 15x7et10 diski. Ja ir interese var piedāvāt maiņas variantus vai iegādāties. Ir nedaudz apbružāti. 60 eiro 29894267 [url=http://www.bildites.lv/viewer.php?file=o4qmh925zzenw4ul6ufp.jpg]
[/url]
Bauskas raj.
Offline
Lauriko
08. Sep 2014, 20:19 #12904

Kopš: 25. Nov 2007

No: Rīga

Ziņojumi: 4143

Braucu ar: Visādiem VW

Nopirkšu r16 lietos diskus 5x100 līdz 100€, piedāvājumus PM vai [email protected]!

[ Šo ziņu laboja Lauriko, 08 Sep 2014, 20:20:18 ]

Offline
Markijs
08. Sep 2014, 20:28 #12905

Kopš: 24. Dec 2008

Ziņojumi: 1385

Braucu ar: Vecu vācu kupeju.


04 Sep 2014, 15:12:00 Markijs rakstīja:

25 Aug 2014, 22:16:26 Markijs rakstīja:
Tiek pārdoti bmw style 42 diski r16 7j - et46

Der e36-e46.
Virsū pagājšgad pirktas jaunas Dunlop ice touch 205/55 radzes riepas, tā kā pērn nebija daudz sniega, dabūju pa asfaltu braukt, dažas radzes ir pazudušas.
Riepas tiešām labas, un uz ceļa turas ļoti labi.

380 oiro.
Atrodas Limbažos. tel 22000200.







Offline
hancels
08. Sep 2014, 20:43 #12906

Kopš: 09. Oct 2011

Ziņojumi: 259

Braucu ar: 92


06 Sep 2014, 13:17:45 hancels rakstīja:
Style 5 R15/7J/ET20 diski ar pāris mēnešus brauktām Good Year Ultra Grip Ice Arctic 195/55

Cena : Nediskutējami 280eiro, respektīvi sviestmaizes cena!
Riepu cena gabalā 111 eiro uz doto momentu!
http://www.pkp.lv/ziemas-riepas/riepas-detalas/...4334011205155591
Atrodos Limbažos, ja pa ceļam, varu pievest līdz Rīgai!
Tel. 2830[divi]78[nulle]





Offline
crime
08. Sep 2014, 21:48 #12907

Kopš: 03. Jul 2008

No: Rīga

Ziņojumi: 9135

Braucu ar: m635csi

markij, tak teicu, dodu 300 eur un braucu pretii liidz Saulkrastiem, suudiigs piedaavaajums vai?
Offline
fuuzels
08. Sep 2014, 22:02 #12908

Kopš: 11. Apr 2007

Ziņojumi: 550

Braucu ar:

16 collas, skrūves 5x100, 7J. 100 EUR. Atrodas Rīgā.

[ Šo ziņu laboja fuuzels, 08 Sep 2014, 22:03:33 ]

Offline
jekabsl
09. Sep 2014, 08:59 #12909

Kopš: 28. May 2009

Ziņojumi: 690

Braucu ar: 318d MP-1015

Meklēju Renault Clio lietos diskus. R15, PM ja ir kkas padomā.
Offline
6500
09. Sep 2014, 10:10 #12910

Kopš: 19. Feb 2007

Ziņojumi: 15715

Braucu ar:

e9x oem style 194m...ar labam riepam...cena 600euro


-----------------
www.hgkracing.com
Offline
chalis
09. Sep 2014, 10:13 #12911

Kopš: 10. May 2009

No: Rīga

Ziņojumi: 522

Braucu ar: E46 or FF

Divi saab diski r15 et33 j6
Ar kkadu 205/50 gumiju

Abi 15eur bildi varu nosutit ja vajag.
Offline
Markijs
09. Sep 2014, 10:32 #12912

Kopš: 24. Dec 2008

Ziņojumi: 1385

Braucu ar: Vecu vācu kupeju.


08 Sep 2014, 21:48:03 crime rakstīja:
markij, tak teicu, dodu 300 eur un braucu pretii liidz Saulkrastiem, suudiigs piedaavaajums vai?


Pareizi uzrakstīji, sūdīgs piedāvājums. Un klāt nekur nebraukšu, vajag ? Brauc pakaļ un 380€, viss.

[ Šo ziņu laboja Markijs, 09 Sep 2014, 10:34:08 ]

Offline
maciska
09. Sep 2014, 10:46 #12913

Kopš: 27. Mar 2008

No: Rīga

Ziņojumi: 268

Braucu ar: ETV1000 2,5RS un prātu

BMW oriģinālie Style 68 diski ar ļoti labām vasaras riepām 225/45 un 245/40

Riepas šādas







uz ss



Price drop cena 430eur
Offline
PVN
09. Sep 2014, 11:17 #12914

Kopš: 15. Dec 2008

No: Rīga

Ziņojumi: 640

Braucu ar: SATAjet 4000

Pardodu r15 e36 diskus laba stavokli, neskrapeti, taisni,(bez plastmasas centriem) ar kaut kadam vasaram riepam, 50 e komplekts
Offline
LA
09. Sep 2014, 11:46 #12915

Kopš: 20. Feb 2007

No: Rīga

Ziņojumi: 9366

Braucu ar: 123D, KTM 640 ADV

Paardodu vai mainu pret R16 ar M+S riepaam prieksh e39.
Style 124 18" itaalju replikas ar riepaam, der uz e39 un ar centreejoshajiem gredzeniem arii citiem modeljiem.

bilde

PM, 28478476

[ Šo ziņu laboja LA, 09 Sep 2014, 11:47:29 ]

Offline
Alexisonfire
09. Sep 2014, 12:28 #12916

Kopš: 11. Dec 2013

No: Rīga

Ziņojumi: 2072

Braucu ar: ernestapp


09 Sep 2014, 10:46:16 maciska rakstīja:
BMW oriģinālie Style 68 diski ar ļoti labām vasaras riepām 225/45 un 245/40

2. disks metināts? principā dēļ riepām 250 iedotu. vairāk gan ne
Offline
Spararats
09. Sep 2014, 12:53 #12917

Kopš: 16. Jul 2013

Ziņojumi: 53

Braucu ar: e90 LCI

Oriģinālie R18 MAK (Made in Italy)budžeta variants vai maiņa uz R16. (ET35)

SS

[ Šo ziņu laboja Spararats, 09 Sep 2014, 12:53:51 ]

Offline
crime
09. Sep 2014, 12:59 #12918

Kopš: 03. Jul 2008

No: Rīga

Ziņojumi: 9135

Braucu ar: m635csi


09 Sep 2014, 10:32:17 Markijs rakstīja:

08 Sep 2014, 21:48:03 crime rakstīja:
markij, tak teicu, dodu 300 eur un braucu pretii liidz Saulkrastiem, suudiigs piedaavaajums vai?


Pareizi uzrakstīji, sūdīgs piedāvājums. Un klāt nekur nebraukšu, vajag ? Brauc pakaļ un 380€, viss.


aizved veel uz kraslavu un tirgo no turienes, tochna paardosi
Offline
n0riss
09. Sep 2014, 17:18 #12919

Kopš: 07. Oct 2007

No: Rīga

Ziņojumi: 131

Braucu ar: KTM

Diski uz tirdzinju!
http://www.ss.lv/msg/lv/transport/spare-parts/b....html?1410272241
Offline
Markijs
09. Sep 2014, 17:52 #12920

Kopš: 24. Dec 2008

Ziņojumi: 1385

Braucu ar: Vecu vācu kupeju.


09 Sep 2014, 12:59:44 crime rakstīja:

09 Sep 2014, 10:32:17 Markijs rakstīja:

08 Sep 2014, 21:48:03 crime rakstīja:
markij, tak teicu, dodu 300 eur un braucu pretii liidz Saulkrastiem, suudiigs piedaavaajums vai?


Pareizi uzrakstīji, sūdīgs piedāvājums. Un klāt nekur nebraukšu, vajag ? Brauc pakaļ un 380€, viss.


aizved veel uz kraslavu un tirgo no turienes, tochna paardosi


Oo lielais pilsētnieks nevar nepilnus 90km nobraukt ? Grūta dzīve tev.
Offline

Moderatori: 968-jk, AV, AiwaShuraLLP, DoubleD, GirtzB, Lafter, PERFS, RVR, SteelRat, VLD, dust, linda, marihuans, mrc, noisex, smudo