Gadījuma bilde

Online

Pašreiz BMWPower skatās 116 viesi un 3 reģistrēti lietotāji.

Ienākt BMWPower

Lietotājvards:

Parole:

Atcerēties

Aizmirsi paroli?

Reģistrēties

Forums » Vispārējās diskusijas » Pirkt - Pārdot - Mainīt

Tēma: Lietie diski II

AutorsZiņojums
ziperigais92
21. Aug 2014, 18:07 #12741

Kopš: 03. May 2013

No: Jūrmala

Ziņojumi: 28

Braucu ar: e39

velos pardod orginalos m pakas 17 diskus (dazada platuma) ar loti labam vasaras riepam 235/45/17
diski naw liekti ir taisni un nav metinat ir nobalanseti un skaisti parkrasoti un gatavi brauksanai

pardodu jo panemu uz 18 collam un sie vairs nav vajadzigi

cena 500 eur cena diemzel nav runajama ta es dotu pa 550 eur
ja ir intrese PM vai zvanot uz so telefonu - 28448873
Offline
Dreimanis
21. Aug 2014, 20:17 #12742

Kopš: 24. May 2007

No: Valmiera

Ziņojumi: 160

Braucu ar: 46to kūti

Pārdoti!
IR uz tirdzinju ATS DTM competition diski R17 4x100 j7,5 ET 38 5 gabali. chetriem diskiem ir ari vidus vaacinji. 4 normaalaam riepaam un vienu ljoti labu. uz e30 priekshaa vajag flanchus lai uzliktu tos piemetiishu liidz. gribu 400 eiro, PM, vai 2700114[pieci]. diski kopumaa labaa stavokli ar siikiem defektinjiem kas aciis nekriit, varu ari iemainiit pret kaadiem forshiem R16.


vairak bildes SHEIT!

[ Šo ziņu laboja Dreimanis, 27 Aug 2014, 23:40:57 ]

Offline
zablockis92
21. Aug 2014, 20:22 #12743

Kopš: 19. Jan 2011

No: Rīga

Ziņojumi: 844

Braucu ar: AMG,M

e46 cīsiņš aizvien mētājās, 5 eiro + 1 alus

Offline
e36Gints
22. Aug 2014, 00:21 #12744

Kopš: 25. Feb 2013

Ziņojumi: 1015

Braucu ar:

Pārdod r18 dezent diski ar riepām 200e
http://www.ss.lv/msg/lv/transport/spare-parts/b....html?1408655924
Offline
mats
22. Aug 2014, 08:40 #12745

Kopš: 21. Mar 2011

No: Liepāja

Ziņojumi: 901

Braucu ar: VAG palaistuli & Bavārijas draiskuli

Uz tirdziņu Style 49
sludeklis
Offline
6500
22. Aug 2014, 08:52 #12746

Kopš: 19. Feb 2007

Ziņojumi: 15715

Braucu ar:

BMW E60/E61 OEM R19 style 125

prieksa... 8j ET 20
aizmugure...9,5 ET 32

diski teicama stavokli...cena 600euro



deres e39,e46,e90,e87 utt...

-----------------
www.hgkracing.com
Offline
HUBLOC
22. Aug 2014, 18:06 #12747

Kopš: 02. Oct 2007

No: Rīga

Ziņojumi: 4794

Braucu ar: SQ7


16 Aug 2014, 18:47:42 agang rakstīja:




pļac, kur var šitā nostiept riepas

P.S. Kā sauc tos diskus, kas liekas uz Audi un VW, taisni plati stari (~10 stari)

Tipa kā šiten pirmajā bildē:

http://www.ss.lv/msg/lv/transport/spare-parts/v...s/18/bfpmik.html
Offline
kurlis
22. Aug 2014, 20:00 #12748

Kopš: 19. Dec 2011

No: Rīga

Ziņojumi: 4243

Braucu ar:

Moska tomeer saac ar diametra nomeeriisanu?
Offline
Rolish
22. Aug 2014, 20:15 #12749

Kopš: 31. Jul 2012

No: Sigulda

Ziņojumi: 93

Braucu ar: vecu vagonu

Pērku šādus diskus : R16 5x120
[URL=http://www.bildites.lv/viewer.php?file=yv0rv6lcyen7ksocsq2o.jpg]
[/URL]
Vajag divus ,bet var arī četrus ! Ar cenām PM !!!

[ Šo ziņu laboja Rolish, 22 Aug 2014, 20:15:39 ]

Offline
zubex
22. Aug 2014, 21:07 #12750

Kopš: 18. Mar 2010

No: Rīga

Ziņojumi: 1050

Braucu ar: melnu Vitamīnu

Pārdodu jaunus R21 OEM DER X5M UN X6 1200 Eur mob 20012340

Offline
add
22. Aug 2014, 23:07 #12751

Kopš: 27. Nov 2011

Ziņojumi: 2094

Braucu ar:

ir šādi te 4 gab. 15 eur komplekts (68mm)

[ Šo ziņu laboja add, 23 Aug 2014, 12:36:42 ]

Offline
bitites_garaza
23. Aug 2014, 18:36 #12752

Kopš: 13. Aug 2012

Ziņojumi: 25

Braucu ar:

Iegadasos sadu 1 lieto disku r18




piedavajumus pm vai 26731696

[ Šo ziņu laboja bitites_garaza, 23 Aug 2014, 18:38:35 ]

Offline
to_ms
24. Aug 2014, 17:10 #12753

Kopš: 17. Jun 2014

Ziņojumi: 68

Braucu ar:


14 Aug 2014, 21:11:38 to_ms rakstīja:

12 Aug 2014, 13:50:03 to_ms rakstīja:

28 Jun 2014, 22:29:22 to_ms rakstīja:
Tirgojas Melber Offroad 7Jx15H2 ET10 6x139,7. (Diski nākuši no Nissan Terrano)[URL=http://www.bildites.lv/viewer.php?file=nyh585qgjh1jrall82j.jpg]
[/URL][URL=http://www.bildites.lv/viewer.php?file=md18byv33hzowze1oc1.jpg]
[/URL]
Piedāvājumus PM vai [email protected]


Offline
maciska
24. Aug 2014, 20:07 #12754

Kopš: 27. Mar 2008

No: Rīga

Ziņojumi: 268

Braucu ar: ETV1000 2,5RS un prātu

BMW oriģinālie Style 68 diski ar ļoti labām vasaras riepām 225/45 un 245/40

Riepas šādas







uz ss



Price drop cena 450eur
Offline
agang
24. Aug 2014, 21:13 #12755

Kopš: 11. Oct 2009

No: Rīga

Ziņojumi: 176

Braucu ar: melnu kupeju

Pārdodu m contour r17 diskus. et35
priekšā toyo proxes 205/50 riepas, stabili 6mm ; aizmugurējās metamas.

var bez riepām, tad cena 160euro. stāvoklis labs, nemet. viens aizmugurējais iekšpusē metināts (viss kvalitatīvi, no ārpuses neredz)


bildi slinkums likt, linkā ir.
http://www.ss.lv/msg/lv/transport/spare-parts/b....html?1408903572

vēl var dabūt r15 steelies diskus bez riepām. 2x10j , 2x9,5j , et42 , diski taisni, vajag tik nopūst sev vēlamajā krāsā( nogruntēti tumši ) 80euro
Offline
makonis7
25. Aug 2014, 10:56 #12756

Kopš: 04. Nov 2013

No: Rīga

Ziņojumi: 965

Braucu ar: Ko dod

Diski jauni, nēabružāti, Latvijas ceļus nav redzējuši.

Dezent 7,5JxR17 ,ET35 , 5x120

der e36,e46, e9*, utt.

250.euro

Ir iespēja iegādāties uzreiz kopā ar riepām.








Bmw 1,3 sērijas diski.
5x120.
Et38
pārdodas kopā ar labām 205/55/16 ziemas riepām, iespēja iegādāties atsevišķi.
diski taisni, ļoti labā stāvoklī.
320.euro (ar riepām)



PM jeb 2000 36 89
Offline
mobbfigga
25. Aug 2014, 13:00 #12757

Kopš: 07. Dec 2010

Ziņojumi: 869

Braucu ar: E36

perku style 22, tikai oem, nemetinatas, taisnas

Offline
mikys
25. Aug 2014, 18:10 #12758

Kopš: 01. Jun 2009

No: Rīga

Ziņojumi: 261

Braucu ar: Ar pliku dirsu pa gravi...


Pardosu sos diskus R17 Staveja uz E39.Ar kkadam gumijam.. Prasitos parkrasot. 200e

Offline
Gintons
25. Aug 2014, 21:11 #12759

Kopš: 02. Oct 2011

No: Saldus

Ziņojumi: 786

Braucu ar: bmw individual

varbut kads velas savus style 95 diskus samainit pret maniem alpina softline r18 ar labam riepa visam cetram?
Offline
Markijs
25. Aug 2014, 22:16 #12760

Kopš: 24. Dec 2008

Ziņojumi: 1385

Braucu ar: Vecu vācu kupeju.

Tiek pārdoti bmw style 42 diski r16 7j - et46

Der e36-e46.
Virsū pagājšgad pirktas jaunas Dunlop ice touch 205/55 radzes riepas, tā kā pērn nebija daudz sniega, dabūju pa asfaltu braukt, dažas radzes ir pazudušas.
Riepas tiešām labas, un uz ceļa turas ļoti labi.

380 oiro.
Atrodas Limbažos. tel 22000200.





Offline

Moderatori: 968-jk, AV, AiwaShuraLLP, DoubleD, GirtzB, Lafter, PERFS, RVR, SteelRat, VLD, dust, linda, marihuans, mrc, noisex, smudo