| Autors | Ziņojums |
| madkiller | |
 Kopš: 05. May 2005
No: Rīga
Ziņojumi: 1138
Braucu ar: E39 528i
| Neko nesaprotu, bet tirgoju šādu manti , bildē nav viss, vēl ir pāris papildus bungas, un detaļas, dzīvē viss izskatās krietni labāk nekā foto!
Yamaha DTX elektroniskās bungas, lietotas, viss darbojas, visas rāmja detaļas, visi vadi ir. Foto redzama gan kājbunga no oriģinālā komplekta (melnais tornītis ar pedāli), gan "RMIF" kājbunga
Aptuvenā cena jaunam komplektam 500- 600 Ls
Galvenais pluss, var spēlēt mikrorajona dzīvoklī, nevienam netraucējot 
Tiek tirgots powerim pa 325 Ls :O
2820626 |
Offline | |
|
| BriedisElmo | |
 Kopš: 18. Jun 2011
No: Jēkabpils
Ziņojumi: 121
Braucu ar: e28
| Varbūt kāds var piedāvāt ko tādu? Melns, neregulējams var bez sliedēm. Jaunu vai lietotu labā stāvoklī. Bildes, cenas uz PM.
|
Offline | |
|
| PuuCe | |
 Kopš: 23. Sep 2005
Ziņojumi: 401
Braucu ar: Diizeli
|
21 Jun 2012, 13:42:58 madkiller rakstīja:
Neko nesaprotu, bet tirgoju šādu manti , bildē nav viss, vēl ir pāris papildus bungas, un detaļas, dzīvē viss izskatās krietni labāk nekā foto!
Yamaha DTX elektroniskās bungas, lietotas, viss darbojas, visas rāmja detaļas, visi vadi ir. Foto redzama gan kājbunga no oriģinālā komplekta (melnais tornītis ar pedāli), gan "RMIF" kājbunga
Aptuvenā cena jaunam komplektam 500- 600 Ls
Galvenais pluss, var spēlēt mikrorajona dzīvoklī, nevienam netraucējot 
Tiek tirgots powerim pa 325 Ls :O
2820626
Tā bas bočka ir tas lielākais pluss mikrorajona dzīvoklim  |
Offline | |
|
R_BERGS  | |
 Kopš: 15. Nov 2007
Ziņojumi: 16585
Braucu ar:
| kursh te ar elljam tirgojas? chomam volvikjim vajag 5w50, pm
paldies
-----------------
Piedāvājam auto virsbūves krāsošanu un pulēšanu
|
Offline | |
|
| skasap | |
 Kopš: 02. Apr 2012
No: Rīga
Ziņojumi: 183
Braucu ar: e46
|
19 Jun 2012, 15:54:41 kapustella rakstīja:
19 Jun 2012, 13:26:37 skasap rakstīja:
Pērku narvesen Angry Birds 
10 Ls GAB
PM 
 |
Offline | |
|
Devil  | |
 Kopš: 20. Feb 2004
No: Baloži
Ziņojumi: 7004
Braucu ar: Pulju
|
21 Jun 2012, 18:00:07 skasap rakstīja:
19 Jun 2012, 15:54:41 kapustella rakstīja:
19 Jun 2012, 13:26:37 skasap rakstīja:
Pērku narvesen Angry Birds 
10 Ls GAB
PM 

Pa 10 LS nopirkšu cūku ar visu birku 
----------------- Visa veida apdrošināšanas pakalpojumi! Kas apdrošinās, čuč mierīgi :) Info: [email protected] vai PM :)
Powered by
ProTuning.lv; SRR; AFY Travel; Partner Broker; RJ motorsport; Happy Drift Friend drift team |
Offline | |
|
| Sormis | |
 Kopš: 20. Jun 2011
No: Alūksne
Ziņojumi: 1651
Braucu ar: Ziemas sitamo.
|
21 Jun 2012, 18:54:24 Devil rakstīja:
21 Jun 2012, 18:00:07 skasap rakstīja:
19 Jun 2012, 15:54:41 kapustella rakstīja:
19 Jun 2012, 13:26:37 skasap rakstīja:
Pērku narvesen Angry Birds 
10 Ls GAB
PM 

Pa 10 LS nopirkšu cūku ar visu birku 
mļec, es aizvakar noplēsu birku.  |
Offline | |
|
| night_boy | |
Kopš: 13. Jun 2009
Ziņojumi: 1267
Braucu ar:
| kads var piedavat pliku subim skalruni ? velams kko sakarigaku, neko uber krutu nevajaga, bet ari dzen kiniesu brinumi neintrese... |
Offline | |
|
|
|
| Horacijs_Keins | |
 Kopš: 14. Oct 2004
No: Rīga
Ziņojumi: 2484
Braucu ar:
| čalis ar savām plēvēm ir apnicis.. |
Offline | |
|
Fashion  | |
Kopš: 06. Jun 2007
Ziņojumi: 15052
Braucu ar:
|
21 Jun 2012, 21:26:45 Sormis rakstīja:
21 Jun 2012, 18:54:24 Devil rakstīja:
21 Jun 2012, 18:00:07 skasap rakstīja:
19 Jun 2012, 15:54:41 kapustella rakstīja:
19 Jun 2012, 13:26:37 skasap rakstīja:
Pērku narvesen Angry Birds 
10 Ls GAB
PM 

Pa 10 LS nopirkšu cūku ar visu birku 
mļec, es aizvakar noplēsu birku. 
ir ar visu birku cūkis - čiriks der  |
Offline | |
|
| mario2005 | |
 Kopš: 09. Jul 2008
No: Rīga
Ziņojumi: 215
Braucu ar:
|
21 Jun 2012, 22:34:39 Horacijs_Keins rakstīja:
čalis ar savām plēvēm ir apnicis..
+1 |
Offline | |
|
guntinjs  | |
 Kopš: 13. Mar 2003
No: Rīga
Ziņojumi: 1341
Braucu ar: VOLVO 850
| Eļļas pārdošanā:
Eurol Turbosyn 10W40 5L pussintētiska motoreļļa Ls 12,-
Eurol Super Lite 5W-40 5L sintētiska motoreļļa Ls 16,-
Eurol Turbo DI 5W-40 5L sintētiska motoreļļa Ls 18,-
Eurol Optence 5W-30 5L sintētiska motoreļļa Ls 21,-
Mobil Super 2000 10W-40 4 Litri pussintētiska motoreļļa Ls 12,-
MOBIL Super 3000 5W-40 4 Litri sintētiska motoreļļa Ls 17,-
MOBIL 1 Rally Formula 5W-50 4 Litri sintētiska motoreļļa Ls 27,-
MOBIL 1 ESP Formula 5W-30 4 Litri sintētiska motoreļļa Ls 27,-
MOBIL 1 New Life 0W-40 4 Litri sintētiska motoreļļa Ls 32,-
Litri norādīti par iepakojumu.
Ja kādam interesē PM. |
Offline | |
|
| JohnyB | |
Kopš: 18. May 2002
No: Rīga
Ziņojumi: 1555
Braucu ar:
|
21 Jun 2012, 22:37:50 mario2005 rakstīja:
21 Jun 2012, 22:34:39 Horacijs_Keins rakstīja:
čalis ar savām plēvēm ir apnicis..
+1
+1 |
Offline | |
|
| sacis | |
 Kopš: 07. Mar 2007
No: Rīga
Ziņojumi: 14
Braucu ar: E30
| Varbūt kādam ir kaut kur aizķērusies prieks mersedesa C 200, rezerves ritenis (Tā tablete vai kā tur viņu sauc?)! Vai, arī var ieteikt kur tādu dabūt?  |
Offline | |
|
| laklein | |
 Kopš: 21. Jun 2011
No: Ogre
Ziņojumi: 77
Braucu ar: e34,e39
|
21 Jun 2012, 23:13:41 JohnyB rakstīja:
21 Jun 2012, 22:37:50 mario2005 rakstīja:
21 Jun 2012, 22:34:39 Horacijs_Keins rakstīja:
čalis ar savām plēvēm ir apnicis..
+1
+1
+1 |
Offline | |
|
| beeSharp | |
 Kopš: 21. Sep 2010
Ziņojumi: 256
Braucu ar: BMW
|
21 Jun 2012, 23:15:30 laklein rakstīja:
21 Jun 2012, 23:13:41 JohnyB rakstīja:
21 Jun 2012, 22:37:50 mario2005 rakstīja:
21 Jun 2012, 22:34:39 Horacijs_Keins rakstīja:
čalis ar savām plēvēm ir apnicis..
+1
+1
+1
+88 |
Offline | |
|
|
|
xjs_4  | |
 Kopš: 31. Mar 2008
Ziņojumi: 23880
Braucu ar: AUDI S8 2012 , GSX R1000, weekendiem A2
| -1 tuning.
----------------- Akumulatori + Riepas
Having a 7 series in LA is like having a bike in Amsterdam
#Crypto_fever CEO , Finansu programmas
'Katls' izstrādatajs.Forex signāli. |
Offline | |
|
| sejejs | |
 Kopš: 12. May 2004
No: Rīga
Ziņojumi: 6472
Braucu ar: V8 TwinTurbo AR-5900 & Moskvič 412 VS-412 Motormuzejā
|
21 Jun 2012, 23:28:47 beeSharp rakstīja:
21 Jun 2012, 23:15:30 laklein rakstīja:
21 Jun 2012, 23:13:41 JohnyB rakstīja:
21 Jun 2012, 22:37:50 mario2005 rakstīja:
21 Jun 2012, 22:34:39 Horacijs_Keins rakstīja:
čalis ar savām plēvēm ir apnicis..
+1
+1
+1
+88
A man vēl bišķi un es nopirkšu. 
Reklāmā ir spēks.  |
Offline | |
|
| JohnyB | |
Kopš: 18. May 2002
No: Rīga
Ziņojumi: 1555
Braucu ar:
|
21 Jun 2012, 23:40:19 sejejs rakstīja:
21 Jun 2012, 23:28:47 beeSharp rakstīja:
21 Jun 2012, 23:15:30 laklein rakstīja:
21 Jun 2012, 23:13:41 JohnyB rakstīja:
21 Jun 2012, 22:37:50 mario2005 rakstīja:
21 Jun 2012, 22:34:39 Horacijs_Keins rakstīja:
čalis ar savām plēvēm ir apnicis..
+1
+1
+1
+88
A man vēl bišķi un es nopirkšu. 
Reklāmā ir spēks. 
nopērc visu kas viņam ir, lai nav vairs jāreklamējas 
|
Offline | |
|
Driver  | |
 Kopš: 22. Jun 2002
No: Rīga
Ziņojumi: 31536
Braucu ar: iepirkuma ratiem pa alko outletu
|
21 Jun 2012, 23:41:18 JohnyB rakstīja:
21 Jun 2012, 23:40:19 sejejs rakstīja:
21 Jun 2012, 23:28:47 beeSharp rakstīja:
21 Jun 2012, 23:15:30 laklein rakstīja:
21 Jun 2012, 23:13:41 JohnyB rakstīja:
21 Jun 2012, 22:37:50 mario2005 rakstīja:
21 Jun 2012, 22:34:39 Horacijs_Keins rakstīja:
čalis ar savām plēvēm ir apnicis..
+1
+1
+1
+88
A man vēl bišķi un es nopirkšu. 
Reklāmā ir spēks. 
nopērc visu kas viņam ir, lai nav vairs jāreklamējas 
tad vinjam liksies, ka bizness aizgajis, iepirks vel lielaku kravu un tad mes 10gadus uz plevi sitaja topika blenzisim 
----------------- diagnostika, elektronikas remonts & pretaizdzīšanas iekārtas.
|
Offline | |
|